Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Kropka cieszy sie Szwecją a u nas takie piękne słońce :-) mam już 4 kartony spakowane :-) przewiduje że będzie ich z 14 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och jurwa, jak mi się nic nie chce :D dziś zaliczam imieniny wujka ech cześć Sto, piękna lasko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lżą mnie znów od badyli wyzywają ;-) dupacia jak orzeszek talia jak by żebra wycięła ale od badyli wyzwie :-D :-D a w ogóle to witam wszystkie miłe koleżanki :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka i ty przeciwko mnie 😭 Laurka najpierw lży a póxniej miłoś wyzaje rozdwojenie jaźni czy jak ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ Beluś, jak ja przeciwko Tobie, no jak? :D Sto, zmiana planów, najprawdopodobniej będę 24.05, bo poprzesuwały się terminy :) ale weź nie chudnij, bo i ja będę musiała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha - ale fajnie się was czyta:) Jas powiem krótko i zwięźle - wszytskie jesteście piękne:) A co tam, trzeba trochę oprawić wam nastroje i komplementy posypać. Chcecie jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczka to mi tu brak :D ale wpadnie jakoś ok. 13 jak zwykle :D ja ciężko pracuję znowu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mie czas tak potwornie dłuzy:( Idę dziś do fryzjera - musze je podciąć troche bo mnie wkurzają już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj a robie i robie i robie i czas mi w miare szybko leci. Głowa tylko strasznie mnie boli - jak bym goraczke miała tak sie czuje... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moją pierwszą przejażdżkę pamiętam do dziś :-) jechałam przez Poznań w godzinie szczytu i tak sie przejęłam że bałam się pasy zapiąć bo o nich zapomniałam :-) i miałam taki ogromny tel. komórkowy ( wtedy jeszcze radiostację prawie się ze soba woziło :-) ) żeby w razie czego dzwonic po pomoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha moja moze nie pierwsza przejadzdzka ale jedna z pierwszych wygladala tak: jechalam z wajcha jego samochodem, on jako pasazer, na swiatlach kiedy mialam ruszyc na zilelonym zgasl mi samochod i wtedy wajcha zaczal dawac mi \"dobre rady\", ktore mnie tak wqrzyky, ze zaczelam sie z nim klocic na tych swiatlach, a za nami sznur samochodow czekajacych az pojedziemy:) przeklocilismy sie tak 3 zmiany swiatel bo ja bardzo bylam oburzona tym, ze mnie poucza, a kierowcy samochodow trabili jak wariaci:-D koniec koncow nie pamietam jak wreszcie ruszylam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedyś sama wysiadłam i zostawiłam męża w samochodzie na środku skrzyżowania :-) Dlaczego Sto nie jeździsz samochodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka jak to? ja bym chyba tak nie zrobiła choć to pewnie zależy od poziomu wkurzenia :-) moja wajcha mówi tylko \"nie pędź tak\" i czasem \"stój\" na 300 metrów przed światłami :-d :-D boi się że zapomnę czy co? ale to sporadycznie generalnie ja się nie wtrącam do jego jazdy on do mojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Bella ja chyba czasem jestem bardzo impulsywna :-) choć tak na codzień to raczej spokojna jestem :-) niektórzy mówią nawet że bardzo poważna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto nie daj się - moja Wajcha ma swój samochód , ja swój ale jeździmy oboje tym którym akurat chcemy :-) przecież musisz pojeździć żeby się wprawić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam swoj rower i Pajak ma swoj ;) Uciekam! Głowa nadal bilo... Całuski!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, moje dziecko :D co robisz? ja siedzę i czekam, aż mi włosy wyschną, idziemy na imieniny do wujka, mam nadzieję, że uda mi się wymknąć szybko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech będzie Twoja strata - męża :D Beluśka dziś nam wrzuciła link do takiego radia w necie, które daje fajne przeboje, teraz Halinka wyje z Sewerynem Krajewskim o Annie Marii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chuć Cię ogarnęła :D www.polskastacja.pl - ja polecam szczególnie polskie niezapomniane przeboje, dziś na przykład były Złote obrączki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, niech Ci będzie, że chętka :D muszę się powoli zbierać ech, jak mi się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×