Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

czesć Biedrona. Głowa do góry . Na pewno wszystko będzie dobrze i krwiak się wchłonie. Ja również w pierwszej ciąży miałam krwiaka . przelezałam plackiem 1,5 miesiąca i krwiak sie wchłonął. Mój Jas ma dzis 6 lat i czeka ma rodzeństwo. Zastanawia mnie jeden fakt. Jak obliczyłaś 10 tydzień. Ja mam termin na 4 maja i w czwartek zacznie mi się 13 tydzień ciązy. No chyba że liczysz od momentu poczęcia. A skąd jestes taka pewna że to dziewczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona28
czesc aga! W końcu przyjazna duszyczka! A wlaściwie az dwie :) Dziekuje Ci za wsparcie!!!!!! Wychodzi na to,że bedziemy rodzic razem? Dobrze myslisz, liczę tygodnie od poczęcia i tak bardzo bym chciala ten trzeci miesiąc juz miec za sobą.... Pocieszyłaś mnie bardzo swoją historią i w tym momencie duży całus dla Jasia!!!! Skad wiem,że mamy Julkę? Mój kochany mąż mnie wciąż w tym utwierdza :) :) :) Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Hej Majóweczki! Witam Biedronę. Nie martw się z pewnością wszystko będzie ok lekarze wiedzą co robią. Odpoczywaj i bądź dobrej myśli. Grunt to nie popadać w zły humor. Ja wczoraj byłam na wizycie i widziałam dzidzię ma już 2,5 cm i serduszko mocno bije. Wyniki mam bardzo dobre i nie ma się czym martwić. Następna wizyta 21.11. a ubyło mi 0,5 kg. Sama się zdziwiłam, bo brzuch przybiera, ale chudną inne części ciała. Chciałam obejrzeć ubrania ciążowe w jedynym sklepie z odzieżą ciążową w okolicy, a tu klapa – zlikwidowali go. Zostaje internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Ladybird faktycznie masz chyba wymiar pęcherzyka, ale jak już widać dzieciątko to lekarz powinien podawać wymiar dziecka a nie pęcherzyka. Bardzo dziwi mnie to, że nadal nie ustalił wieku ciąży chociażby na podstawie ostatniej miesiączki. Jakiś dziwny ten lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona28
Witam Cię gaga26!!! Dzieki za wsparcie! No i gratuluję Ci Dzidzi! 2,5 cm to już brzmi dumnie !!! :) Ja właśnie przygotowuję się na wizytę-jadę do Torunia. Jestem pełna optymizmu, że wszystko będzie ok. W końcu zobaczę maleństwo, a może nawet będzie nagrane już na kasetę - to i mój mąż Ją zobaczy!!! Odezwę się po wizycie a tymczasem POZDRAWIAM WSZYSKIE MAJÓWECZKI!!! CZY TO NIE NAJPIĘKNIEJSZY MIESIĄC W ROKU? WIEDZIALYŚMY CO ROBIMY :) :) :) GAGA26! Nie martw sie, że schudłaś, na początku tak może byc! Poczekaj chwilkę, a zobaczysz jaki będziesz miała piękny brzuszek! Ja wczoraj dokonałam pierwszego zakupu - na allegro kupiłam śliczną, nową sukienkę ciążową. Teraz czekam na paczkę :) Trzymaj się! PS> O której Ty wstajesz???????? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa jesli nie mozesz zrobic suwaka to ci pomoge jestem madra bo sama tez sie nidawno nauczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no działa a zgadza sie teraz mozesz odliczac ja jestem 10 tygodni za toba a mogłby byc koniec.Co chciałabys miec stefana bardziej czy julcie a twoja połowa gorsza co chciałaby miec;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej sie wylegujesz w domu tak jak ja?Wysłac ci na skrzyne moja sesje brzuchatajaka mi maz zrobił? a ty mi wyslij swoja Gruba sie zrobiłam na twrzy podobno sie nie zmieniłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obydwoje raczej chcielibysmy dziewczynke ( \"bo chlopaki maja takie brzydkie siusiaki\" :) :) :) ) Ale juz tam, co ma byc to bedzie. Zdjęc jeszcze nie dostałam, ale dzieki. Mój brzuszek jest jeszcze nikły ;), ale wszystko mnie uciska i się wściekam. O dżinsach juz zapomnialam! Za to w końcu urosły mi piersi! Z czego, nie ukrywam bardzo sie cieszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam Twoje zdjęcia jak byliśmy u Gochy... to było dawno... kończę narazie, bo niedługo wyjeżdzam........ Odezwe sie wieczorem z samymi dobrymi wieściami :) Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaga26 lekarz powiedzial mi tak : \"dziesiąty tydzień\"... na podstawie okresu właśnie, ale poza tym nic nie mowił. Ja mam wrażenie ze on po prostu czeka na to, aż dzidzia bedzie troszke wieksza i bedzie mogl to okreslic dokladnie. Zreszta jak widze inne dziewczyny ( a raczej ich lekarze ) zmieniaja wiek ciąży albo termin porodu. Moja koleżanka przez pierwszy okres tez nie dostawala zadnych fascynujacych wiesci od lekarki. A ten wymiar to na pewno jest pecherzyka - bo na baby za wielki ;) - i nie lekarz mi to powiedzial, ale to jest wynik z obrazu usg. Pozdrawiam Was kochane!!! Trzymajcie się mocno... PS Jak powiedziec o wszystkim dyrektorowi??? Macie jakies wskazowki? Jeszcze tego nie zrobilam. A Wy? Powiedzialyście juz czy dopiero powiecie? Jak juz wczesniej pisalam - kiepska u mnie sytuacja : umowe podpisalam 7 wrzesnia a 14 mialam pozytywny test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny witaj Biedronko, tabelke uzupełnie pozniej lub moze to zrobic ktoras z Was. Ja dzisiaj czuje sie fatalnie, rano w metrze zemdlałam, a do tej pory kreci mi sie w glowie. siedze lub leze i dluzej nie bede pisała bo kreci mi sie jeszce bardziej. :( uciekam i odezwe sie jutro jesli mi przejdzie bo jezeli nie to nie dam rady patrzec na monitor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majówki. Byłam dziś u ginka i widziałam moje malenstwo!!! A dokładniej widzieliśmy - tatuś też widział i był zachwycony. NAprawde prawie sie poryczałam jak mój mężuś patrzał z otwartą buzią na monitor a lekarz mu wszystko tłumaczył :) to było naprawde takie wzruszające :) moja kruszynka ma 2.5 cm. Normalnie coś pięknego. Ginek nagrał nam malestwo na kasete i teraz cały czas bede jezdzi do Tesciow i ogladac . ( ja nie mam video ;( Pozdrawiam Was Specjalny 🌼 dla Ciebie Majóweczko ab Ci lepiej było!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Hej Majóweczki! Ladybird ja wstaję o 540 a w pracy jestem o 6 25 i do 7 mam najwięcej czasu by przeglądać strony w internecie i pisać. Później praca:) Aleq twoje maleństwo ma tyle wzrostu co moje znaczy Julka bo ja uważam że będzie dziwczynka. Majóweczka uważaj na siebie. Dużo odpoczywaj. Moja kuzynka będąć w ciąży najpierw ciągle wymiotowała później przyszła faza omdleń ale póżniej wszystko wróciło do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Biedrona a jak po wizycie? Daj znać co lekarz powiedział. Czekamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gaga. no rzeczywiście :) według obliczeń lekarza mam termin na 19.05.06 ale on nie liczył że mam dł€ższe okresy tzn. ok 31 dni i doczytałam sie ze wtedy dodaje sie chyba 4 dni więc mamy mniej więcej ten sam termin. Pozdrawiam Cię i życzę miłej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Hej! Co tak rzadko zaglądacie na topik ja mogę tylko do 15 bo w domu nie mam internetu. Jak tam samopoczucie w taką piękną pogodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!! Wszystko juz jest dobrze !Julka ma 5 ,2 cm i machała do nas nóżkami i raczkami! Krwiak wchłonął się i nie ma po nim sladu, a torbiel zmniejszyła się z 8 na 4 cm!!! Moge juz wracac do pracy, ale do 1 listopada mam wolne. Jestem taka szczęśliwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odezwe sie wieczorem, bo teraz wyjeżdżam. Nara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Ucikam dzisiaj trochę wcześniej bo musze iść do gminy bo nie chcą mi sprzedać kawałka ziemi przed domem. A myslałam że zanim urodzi się dziecko to będę miała już ładny płotek przed domem gdzie bez obaw będę magła wystawiać wózek z dzieckiem, ale opieszałaość i głupota naszych urzędników i radnych nie zna granic. Nie nie ja nie będę się denerwować, niewskazane. Życzę wam dziewczyny miłego popołudnia korzystajcie z pięknej pogody bo to chyba ostatnie takie słoneczko w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
************************************************************************************************ nick.................termin porodu............kg.nabyte............obwod w pasie ************************************************************************************************ czerwony groszek....27.04.06....................????..................???? Roza_...................29.04.06...................?????..................????? michaśka74............29.04.06...................?????..................????? sissi.....................01.05.06...................?????..................?????? Beatelka................02.05.06.....................???...................???? dziennikarka..........03.05.06.....................???...................???? ania_23.................03.05.06...................3kg..................???? matitka.................04.05.06...................2kg..................????? aga133..................04.05.06...................1kg...................???? -chimera................04.05.06...................1kg..................76cm Rosiczka................05.05.06...................0,5kg.................???? Anic77...................05.05.06...................????...................???? amelia-c................05.05.06....................0,5kg.................???? a_motylek..............07.05.06.....................????..................????? Kaasia...................???????????....................???...................????? Majoweczka...........09.05.06...................-2kg.................66cm agula-20................09.05.06...................-2,5kg..................????? julccia 27..............15.05.06.....................????...................????? Marta26...............12.05.06......................????..................????? jodełka.................14.05.06......................1kg..................???? ewelka25...............15.05.06......................???...................???? Nona28.................17.05.06......................?????.................????? ladybird................17.05.06......................2 kg................84cm Efciak...................18.05.06....................1,5kg.................????? aleq.....................19.05.06.....................1 kg..................????? Qassandra.............20.05.06.....................2kg.................????? tatia....................22.05.06.....................3kg..................64cm abrusia.................23.05.06.....................????..................????? muszka27..............25.05.06.....................????..................????? Kinia25.................25.05.06......................???..................???? gaga26.................25,05.06...................-0,5kg..................???? Doro....................25.05.06.....................1kg..................??? petra...................26.05.06.....................????..................????? ognicha..............23-27.05.06...................????..................????? Mycha169..............28.05.06.....................????...................??? gwiazdeczka2.........29.05.06.....................????..................???? justka23...............29.05.06......................????..................????? kejsi....................30.05.06......................????..................????? Jantar...................?????????.......................????..................????? Magda28................?????????.......................????..................????? anuśka 25...............????????.......................-4kg.................????? ************************************************************************************************ Dziewczyny! Mam pytanie : gdzie mierzyłyscie obwod w pasie??? Nie to zebym miala kompleks że gruba jestem, ale wydaje mi się że 64 czy 66 cm obwodu to strasznie mało!!! A może Wy po prostu takie chudzinki jesteście ;) U mnie wszystko dobrze, nie mam dolegliwości, znowu jem dużo ;) Czekam na piątek - jedziemy do Dziadków, aby Ich uswiadomić ;) Buziaki i pozdrowienia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 25
cześć majóweczki.właśnie wrocilam z wizyty od lekarza.wyniki mam super,dzidzia zdrowa.widzialam jak se skakał .widać było już 2 nożki i 2 rączki więc wszystko ok.bardzo ruchliwe-energiczne dziecko ponoć ,tak mi powiedział moj gin. cieszę się ze wszystko ok.uśmiech mam od ucha do ucha!acha termin mam na 5 maja.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 25
acha biedrona28 czytałam że masz tez tak jak ja torbiel.ja mam o średnicy 5cm.może kiedyś pogadamy o naszych torbielkach?bo ja sie troche obawiam swojej. ale widze-czytałam że ci sie zmiejszyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×