Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Gość lexxus_king
tez z fc. z 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lexxus_king
tez z fc. z 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za brednie...
Co za brednie. Ja nie widzialem zeby gdzies pisala ze jest "taka szczesliwa". W ogole jej nie znacie a sie wypowiadacie. Przynajmniej jest normalna i nie narzeka jak wasze baby a jej facet nie jest pantoflem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejne pytanie do 1+1=> Hubert robi żółte wodniste kupki bardzo często. Baaaaaaaaaaaaardzo wodniste To normalne? Do przewijanie muszę zakładać fartuch, bo jak strzeli taką kupką, to wszystko dookoła jego :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja nie mam dzieci moze w przyszlym roku:) ale sledze wasze tematy i rzadko sie ujawniam.Czesto odwiedzam twoje 2 stronki majoweczki i ta nowa.Pozdrawiam wszyskie mamy i maluszki oby sie dobrze chowaly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja nie mam dzieci moze w przyszlym roku:) ale sledze wasze tematy i rzadko sie ujawniam.Czesto odwiedzam twoje 2 stronki majoweczki i ta nowa.Pozdrawiam wszyskie mamy i maluszki oby sie dobrze chowaly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hi hi hi pantoflarzem
to on faktycznie nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusio... To całkowicie normalne przy karmieniu piersią. Kupki bedą troche przypominały kolorem musztarde:) Będą bardzo wodniste i częste:) Trzeba często przewijać, zeby mały nie nabawił sie odparzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do co za brednie
jak ktos zaklada dwie stronki o sobie i opisuje na nich detale swojego zycia od -co je- do-o ktorej uprawia seks, to moze miec pretensje tylko do siebie ze ludzie to komentuja i oceniaja.a ze te komentarze nie zawsze sa pochlebne - coz-widzimy te panne przez pryzmat tego jak sama siebie i swoje zycie opisuje. i owszem pisala jaka tojest szczesliwa i jak cieszy sie zyciem w odpowiedzi na czyjs komentarz.a my mamy prawo odniesc sie do tego.a ty nie przedstwiaj sie jako facet obronco ucisnionych , bo faceci tu nie przychodza.no chyba ze tomus na bialym koniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czemu nie komentujecie tego na blogu tylko zasmiecacie topik?To juz sie stalo nudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za to sranie na matke
jest szalenie interesujace zachecajace, wzniosle i godne uwagi. moze nie da sie nic skomentowac na blogu bo jest bardziej ocenzurowany niz papier toaletowy.kiedy weszlam tam pierwszy raz myslalam ze to jakas fajna szalenie lubiana laska .widzialam powystawiane tylko pozytywy.teraz juz wiem dlaczego.to blog ku chwale...a tutaj chociaz kilka minut wisza opinie nim je moderatorzy na usilna prosbe wyczyszcza.klimat jak na czerwcowkach i innych forach gdzie wystepowala lady l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdab
Witajcie:) Dziewczyny te lekarstwa i herbatki na kolkę u dzieciątka to przepisał Wam pediatra czy można to kupić bez recepty? Moja mała trochę marudzi i napina się przy robieniu kupki, więc nie wiem czy to kolka i czy mam iść z tym do lekarza? Bardzo przy tym płacze, a ja chciałabym jej jakoś pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdo, to b. prawdopodobne ze dziecko ma kolki. Jest wiele roznych sposobow na ich zlagodzenie. Po karmieniu zawsze trzymaj mala w pionie - do odbicia, karm czesciej a krocej, uwazaj na diete. Sa srodki bez recepty - ktos doradzil mi espumisan, a teraz podaje tez infacol i chyba dopiero po nim jest lepiej. Infacol przepisal lekarz. herbatki np. koperkowa stanowczo odradzil nie mam pojecia czemu *** Rusalka urodzila :-) ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ile razy maluszek powinien w tym okresie robić kupkę? i moje drugie pytanie: jakiego kremu używacie do twarzyczki Waszych dzieci jak wychodzicie na spacer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdab
Lucky wielkie dzięki za informacje:) Qassandra nawet i 5 razy dziennie taki noworodek- wyczytałam to teraz w książce "Pierwszy rok życia dziecka" ( kilkanaście minut temu mi ją przywieźli, polecam, warto ją mieć!!!) to kontynuacja tego co w książce "W oczekiwaniu na dziecko" Znajdziecie tam odpowiedzi na wszystkie pytania, które nurtują matki i ojców- miesiąc po miesiącu życia naszych pociech! Kupiłam w wsięgarni wysyłkowa.pl i zapłaciłam z przesyłką 50.70zł- a to opasłe tomisko:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 razy dziennie... powiem wam ze liczylam paczki pieluch i dokladnie przez miesiac zuzylismy 6 x 44 = 264 pieluchy = prawie 9 razy na dzien... niezle co... a karmie go na zadanie - ok. 13-16 razy dziennie czasami piers to jedyna metoda na zasniecie do tego kolki, bole brzuszka, wieczne ulewanie... Moj maluszek jest bardzo absorbujacy i malo sie usmiecha, ale wydaje mi sie ze jak sie cieszy, to wiaze sie to z jego zadowoleniem, bo przewaznie smieje sie gdy jest tuz po karmieniu, albo przy spiewaniu, bawieniu :-) Ciekawe od ktorego tygodnia zycia maluszek usmiechem daje znac ze jest happy. Co do kremow, ja nie stosuje zadnego. Moze to blad... ale nie wystawiam go ani na wiatr ani na slonce. Od 2 tygodni nie stosuje zadnych zasypek i kremow przy przewijaniu, tylko mokre chusteczki nivea albo pampers i nie ma zadnych zaczerwienien. MAm wrazenie, ze Maly ma kazdego dnia inny rytm. Raz spi 4 godz, raz sie budzi co pol... ciekawe kiedy bedzie mozna rzadziej go karmic i przewijac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej KOCHANE LEDWO ŻYJĘ, ALE JESTEM TAKA SZCZĘSLIWA ,ŻE TO JEST SZOK. NIE UMIEM USIEDZIEĆ WIĘC DZIŚ KRÓTKO.\'dopiero dzis jestem w domu napiszę jak dam radę usiedzieć idam zdjęcia na bloga, a bedzie co ogladac :-) maly Aaron jest piękny :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kochane mamuski🌻 🌻Brigodko witaj w domku :) ...musze sie wam doczegos przyznac,ide dopiero w przyszłym tyg do gina ale nie wytrzymałam i musiałam zgwałcic mojego faceta hihi powiem wam szczerze ze bałam sie strasznie,normalnie gorzej niż pierwsego razu hehe ale było cudownie od 5 miesiecy mi tak nie było dobrze!!!! ...co do kremu do twarzy na słońce dla dziecka zastanawiam sie czy nie kupić nivea z filtrem 30 ale kosztuje 30zł i nie wiem czy jest dobry??? ...co do kolek to małemu przeszło odkąd nauczył sie odbijania po jedzonku:) Chciałam dzisiaj sie poopalać na słoneczku a tu du... słońca brak i jes pochmurno,ale ciepło. 🌻🌻 pozdrawiamy 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Brygidko --- GRATULACJE 🌻❤️ Aaronek jest sliczny po prostu...cudowny chłopczyk :classic_cool: A my dziś na przepystce ze szpitala, bo mamy chrzest...od piatku byłysmy z Wiktorią na oddziale, bo malutka ma zakażenie układu moczowego :-( Ponoć jakiś wirus z powietrza..Najgorsze jest to, że leczenie u takiego maleństwa trwa min. 10 dni 😠 W ciagu tych 6 dni, które spędziłyśmy w szpitalu było 6 dzieciaczków z tym cholernym zakażenem układu. Wiktoria czuła się cały czas ok tylko niepokoiły mnie jej dziwne kupki. Niby koloru żóltego ale ze śluzem. na pierwszej wizycie u lekarza po 2 dniach lekarka powiedziała, że to niby normalne, ale już po kolejnych 3 dniach dała skierowaniena oddział. No to sobie leżałyśmy w tym szpitalu, bo Niunia dostaje 3xdziennie antybiotyk :-( Także zwracajcie uwagę na wszystko. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slołdrajwer
droga daffodile pytałem cię właśnie jak zamieżasz poradzić sobię z reakcją najbliższych na fakt iż nie zrobisz dziecku chrztu.. nie będą napierali czy poprostu nie dbasz o ich zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo laseczki!!!! Niw odzywałam sie, bo mielismy problem z małą... Przez 3 dni miała problemy z trawieniem-wymiotowała...:( Na dodatek te upały...Chyba za czesto karmiłam-w kazdym razie uratowała nas woda-co 2 godz. jak mała domagala sie cyca, na przemian karmiłam i poiłam przegotowaną wodą. I doszlismy tak do porządku z żołądeczkiem. Dodatkowo doszła nam nauka picia z butli-avent nie podchodził, a antykolkowa z canpola miała za dużą dziurkę w smoczku:( Ale poszło i malutką odratowalismy:) Dzisiaj jest dobrze-nawet bylismy w kosciele-całą rodzinką:) A tak w ogóle to przygotowujemy sie do chrztu-w niedzielę:) Mela, zastanawiałas sie nad ubiorem...ja tez miałam ten problem, bo nadal byli zwolennicy betu (czy beta?) W kazdym razie, ja tez zastanawiałam się, czy Niuni bedzie wygodnie całą msze na ręku :/ I tak:kupiłam ekstra sukienke i do samego chrztu bede trzymac małą na reku a całą msze bedzie lezała w wózku w beciku:/ i wszyscy będą zadowoleni (łącznie z babciami:) ) Kosciół jest ogromny, więc bryką wjedziemy bez problemu:) Brydzia! Gratuluje Ci slicznego synusia-fajniusi:) W ogóle pozdrawiam wszystkie dziecioki z blogu,a szczególnie Zuze Grzywkową i Gabrynie Qassandrową :D Elinova! Jak dokładnie objawiało sie to zapalenie u Wiktorii??? Trzymajcie sie dzielnie:) Jak Ty stroisz małą do chrztu??? Amber! ja tez sie zastanawiam nad kupnem tego kremu nivea-ale 30zł??? Ocipieli chyba... Moze jest jakis tanszy zamiennik??? Ja tez czekam na swoj pierwszy raz:) Lucky! Wysłałas magisterke??? całus dla Gabrysia! ....................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slołdrajwer -zrobie po swojemu,w koncu to moje zycie...i nie musze sie z tego tlumczaczyc..zreszta opisywalam to wczesniej. Ja nikogo do niczego nie zmuszam i nie zycze sobie takiego czegos wzgledem mnie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam jeszcze dodać, ze oczywiscie beda mnie przekonywac , ze ich zdanie jest ważniejsze i ich wiara jest lepsza..ale ja i tak zostane przy swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniechaa30
elinova Powiedz, czy jedynym objawem tego zakażenia u Twojej Wiktorii były kupki ze śluzem? Dużo tego śluzu było? Mój synek też od kilku dni robi kupki ze śluzem, kolor i "konsystencja" normalne, tylko ten śluz dodatkowo. W poniedziałek idę z małym na szczepienie i miałam pytać o to pediatrę, ale może wcześniej jest potrzebna interwencja? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Hej!! U Wiktorii to ZUM obijawiło się tylko tymi kupkami ze znaczną ilością śluzu. Choć jak sobie przypomnę to zdarzyło jej się też dwa razy zwymiotować. W szpitalu się dowiedziałam, że u innych dzieciaków objawem była np. wysoka temperatura, niespokojność, wymioty, brak apetytu. Gdyby nie te kupki wystepujące przez 5 dni w życiu bym się nie zaniepokoiła. Już ogólne badanie moczu pokazało jakieś bakterie, a z badania na posiew wyszło co to dokładnie. Biedrona---Wiktoria do chrztu ubrana była w sukienkę i czapeczkę. W kościele trzymałam Ją w rożku i owinęłam kocykiem. Zaraz poślę Fotkę :-) Pozdrowienia dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×