Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Czesc Skubi ja jestem z Rybnika pytaj moze bede mogla Ci pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elinova i Amber!!! GRATULUJE :-) Wiem, że to po terminie (Amber), ale i tak jestem w szoku ze TO JUZ ten czas tak szybko nadszedl i ze to naprawde sie stalo!! Jestem b. ciekawa jak bylo... Sama boje sie i przeraza mnie widok sali do rodzenia... Wszystkie jestescie takie dzielne... Podziwiam was. Biedronka pewnie urodzila... Klade sie spac... Czekam na zdjecia Maluszkow ktore oslodza mi lek przed moim porodem :-) Ale sie zakotlowalo na majowym topiku. Wzruszylam sie nie wiem czemu. Przeciez to juz maj, a ja odkad jestem na zwolnieniu, rzadziej bywam w necie a czas leci mi 3 razy szybciej... Buziaki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!! Dzisaj o 5:55 urodziła się mała Biedroneczka!!!:D:D:D Mała Julka właśnie ssie cyca mamy. Jeszcze jej nie zważyli, więc nie wiem jaka duża jest. Czekam na następny tel:) Boże... Ale się zryczałam:) Szok normalnie... Biedronka!!!! G🌻R🌻A🌻T🌻U🌻L🌻U🌻J🌻E🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywa jak ja lubię dobre wieści z samego rana. Ty wiesz jak człowiekowi humor poprawić i wprawić go w dobry nastrój. No ty i BIEDRONA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A dla niej jako dla dzielnej kobity, po takim DŁUUUUUUUGIM porodzie to wielki bukiet kwiatów 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻. Gratulacje kochana dla ciebie i twojego mężusia. A dla małej kruszynki dużo, dużo zdrówka!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje gratulacje Biedroneczko coraz nas to więej superowo!!!!!!!!!!śćiskam Mamy i Mamy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gabi!cieszę się że dałaś znać.mieszkam krótko w Rybniku i nie wiem co mam spakować do szpitala.słyszałam tylko że podobno nic mam nie brać dla dzidziusia,ale nie wiem czy to prawda.I napisz mi czy tutaj robi się lewatywę i czy goli się krocze.No i co mam wziąć ze sobą.termin mam za 2 tyg.ale widzę że odchodzi mi czop od paru dni.więc nie wiem ile dni jeszcze mi zostało.Będę wdzięczna za każdą informację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G🌻r🌻a🌻t🌻u🌻l🌻a🌻c🌻j🌻e🌻e🌻e🌻 🌻DLa BieDroneCzki i JuLeCzki ! ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Ojej,normalnie jak tylko się obudziłam stwierdziałam,że muszę zajrzeć co u Biedronek słychać ! I takie wieści ! :) Przywitały się dziewczyny ze soba nad ranem :) ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronki!!!!!!!!!!! 🌻 ❤️ :D 🌻 ❤️ :D 🌻 ❤️ :D [ kwiat] ❤️ :D 🌻 ❤️ :D 🌻 ❤️ :D 🌻 ❤️ :D 🌻 ❤️ :D 🌻 ❤️ :D 🌻 ❤️ :D 🌻 ❤️ :D 🌻 ❤️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** Agniecha30...29.04.06...15kg....41........98cm....pokarpac.....synek amber-ania...01.05.06...15kg..............95cm.......Kołobrzeg......Olivier Magnolia79...01.05.06.....???................100cm....Wa-wa...35t-2955..synek chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......04.05.06...11kg.....36....98cm...................dziewczynka gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? anka1974.....08.05.06...17kg.......38......115cm.....Toruń..(38tc-3200g)...Aleksander msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek Efciak.........12.05.06....20kg...............114cm......Zgierz..34t-2520.....synuś Gosia25.........12.05.06....15kg...............104cm......Żagań..........Kubuś MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....12kg......35........94cm......Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Luckylady....15.05.06....10kg.......35,3....89cm.......Poznan(11.04-2500g)..GABRYS Maja24.......15.05.06.....14kg................???cm..Częstochowa(25.04-3100g)...chłopiec ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk Gabi26........17.05.06....10kg.................120cm......Rybnik..................??? Elinova........18.05.06...14kg.......37.....100cm..woj.pom...12.04-2800g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....16kg......34......zmetr.......Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....34.....102cm........Gorzów..............KAMIL rybka76......20.05.06......8kg......34......95cm.........Szczytno.......ALEKSANDER Gabi26.......21.05.06....10kg.................120cm.......Rybnik...3000g....chłopczyk Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......15kg..............106cm.........JeleniaGóra.....Adrian malinow_a26.26.05.06.....15kg.......35......ok.100cm....W-wa...............syn Grzywa.......27.05.06....16,5kg.......37.....109cm........Wrocław........ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA magdab.......29.05.06......9kg........32......93cm...........Toruń..........córeczka brygida26...31.05.06......14kg................100cm........woj.opolskie........synuś. Nasze szczęścia ************************************************************************************************************ nick............... data ..........kg.........cm............imię............poród ************************************************************************************************************ matitka..........04.04.06.......2,9.......53........Kacperek..........SN.......36........... anic77...........04.04.06.......2,6........52............Jaś.............SN.......35........... ewelina1........12.04.06.......2,3........46........Anastazja.........CC.......36........... fampirek........14.04.06.......3,45.......50..........Lilia..............SN.......36........... Zuwiolka........16.04.06.......2,67.......52..........Jan...............SN.......35........... emcia25..........21.04.06......2,775.....51..........synuś...............?.......35.......... mada_lena.......22.04.06......2,85.......52........Makary..........CC.........37.......... anuśka 25.......24.04.06.......4,1........58.........Olek.........SN......38 aga133...........25.04.06......3,9.....................Szymonek.........CC...................... Elinova...........01.05.06......3,5........54.......Viktoria...........SN..........38......... Paticzqa….......02.05.06…....3,49.......55.........Manuelek.........CC.............40 Amber Ania......05.05.2006.....3,9........57........Olivier.........SN Biedrona.......06.05.2006......3,310.....54........Julka..........SN....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała jest śliczna podobno. Położna się tylko na chwilkę odwróciła i Julka normalnie sobie sama wyskoczyła:D Taka aparatka z niej!!! Myślę ze resztę napisze Wam sama Mamuśka:) Jeszcze dziś będę miała fotki małej. Jak tylko je dostanę, to zaraz wysyłam wszystkim tym, których znajdę adresy. buziaki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Gratulacje dla Biedrony nareszcie sie doczekala swojej Julki :) Skubi ja rodze w Wodzisławiu bo moj ginekolog jest tam zastepca ordynatora. Ale z tego co wiem to w Rybniku dla dzidzi nic nie musisz miec tylko pampersy jak chcesz mozesz zabrac a na golenie krocza i lewatywe musisz wyrazic zgode z tego co slyszalam. A Ty gdzie chodzisz do gonekologa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywcia_ja też chcę zobaczyć Juleczkę_❤️ Napewno śliczna i do mamusi podobna :) A jak się czuję Biedroneczka ? ❤️ e-mail _ Dallas61@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywa ja też poprosze zdjęcia malutkiej Julki agnieszka.madok@neostrada.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bym chciała zdjęcia nowych maluszków:-) biedronkowych i nie tylko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! prosze prosze prosze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! anelagdam13@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jak pięknie urodzić w tak pięknym dniu. BIEDRONECZKI WSZYSTKIE NAJLEPSZEGO DLA WAS GRATULACJE. Grzywa jak możesz to prześlij mi też zdjęcia: aastraa@o2.pl A co z innymi Majóweczkami???? Co u Was???Jak samopoczucie??? Może któraś się szykuje?????? Piszcie :-) Serdecznie wszystkie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Hej !! 🌻❤️🌻 Dla Julki i Biedronki :-D 3majcie się dzielnie :-) Pozdr dla wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiakul
Witam mamuski 2w1 🌻❤️🌻 ja wczoraj rozpoczęłam 39 tydzień ale w niedziele nie chciałabym urodzi c, więc może poczekam do początku tygodnia... żarty żartami , jak będzie to będzie , już mam dośc chodzenia jak królowa , ale synek nie za bardzo chce wyjść :D Pozdrawiam mamusie i nowe majowe dzieci Za wszystkie trzymam mocno kciuki 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdab
Gratulacje Biedronko:-)))))))))) Jak tylko będziesz mogła, to daj znać, jak było w naszym szpitalu. Czy rodziłaś w tej sali płatnej i czy Pani Magda była przy Twoim porodzie? Obstawiam, że Anka 1974 też już urodziła, bo jakoś dawno jej tutaj nie było:)))) Pozdrowienia dla Ani również:) Trzymajcie się dziewczyny:) Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f-ka
WITAJCIE MAMY 2W1 Pozdrawiam mamusie i nowe majowe dzieci:) Trzymajcie się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f-ka
Ja mam termin na 25maj, to jeszcze troszke. Chyba że maleństwo postanowi i zawita wcześniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Tak mi się jeszcze przypomniało.... Jak w niedzielę leżałam na tej ginekologii to sobie z dziewczynami żartowałam, że nie chciałabym urodzić, bo to w końcu jeszcze kwiecień. No a po północy niech się dzieje co chce :-P I się działo i to jeszcze jak :-D :-) Prawdą jest to, że urodzenie dziecka jest największym szczęściem jakie się może przydarzyć ❤️ 🌻❤️ 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f-ka
Jak miło:)) czytać , że Wasze maleństwa dają Wam tyle radości, szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiakul
do mamus , które juz urodziły - a jak Wam minęły te dni w szpitalu, czy ciągna się czy czas szybko leci, bo ja to bym mogła juz po porodzie juechac do domu, ale wiem że trzeba poleżeć przynajmniej te 3 doby, podzielcie się wrażeniami i bukiet dla Was 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez poprosze mala Biedronke :-) luckylady@o2.pl Gratulacje... Nie moge sie doczekac fotek i opisow, jak przebiegal porod i czy nie jest taki straszny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rusalkaa
ja tez chce 😠 lacky.. zostawilam ci notke u nas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 26
No!!!!! Ja tylko na momencik :) Wszystko musiało skończyc się dobrze!!!!!!!!!!!!! Całuski dla BIEDRONECZEK!!!!!!!!!!!!! Proszę o fotki : rosiczka.m@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×