Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Gość malinow_a 26
A właśnie! Jeszcze jedno pytanie do świeżo upieczonych mamuś, jeśli któraś tu do nas zagląda ;) Jak sobie radzicie z kąpielą Waszych maleństw? Dla mnie jest to jedyna stresująca czynność w opiece dziecka, bo to taki pitek się rodzi, mleństwo takie. Jeszcze za dnia to wiadomo w rożku, i ten kręgosłup jakoś pewniej sie podtrzymuje. Ale jak sobie pomyślę, że mam go rozebrac i podtrzymywć to juz mi ciarki po plecach latają!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 25
malinowa- my też z mężem baliśmy sie pierwszy raz wykąpać naszego Olka! ale teraz juz jest super.zobaczysz to samo przychodzi- ja to myślę ze tylko w moich rękach ten mój syn jest bezpieczny!na początku sie baliśmygo kąpać bo to trzeba na ten pepuszek uważać zeby nie zamoczyć- a mały wydzierał sie nam okropnie!ale takie pierwsze kapiele nie trwaja długo góra 5minut i szybko ubieranie! teraz juz jak mu ten kikucik odpadł to jest zupełnie inaczej- malutki lubi sie kąpać- ilubi jak mu polewamy brzuszek cieplutką wodą!;) ale nadal płacze jak go ubieramy!;);) najlepiejto na golaska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 25
malinowa- my też z mężem baliśmy sie pierwszy raz wykąpać naszego Olka! ale teraz juz jest super.zobaczysz to samo przychodzi- ja to myślę ze tylko w moich rękach ten mój syn jest bezpieczny!na początku sie baliśmygo kąpać bo to trzeba na ten pepuszek uważać zeby nie zamoczyć- a mały wydzierał sie nam okropnie!ale takie pierwsze kapiele nie trwaja długo góra 5minut i szybko ubieranie! teraz juz jak mu ten kikucik odpadł to jest zupełnie inaczej- malutki lubi sie kąpać- ilubi jak mu polewamy brzuszek cieplutką wodą!;) ale nadal płacze jak go ubieramy!;);) najlepiejto na golaska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 25
sory 2 razy mi sie wcisło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=>Brygida Ja to już miałam taką cichą nadzieję ze Ty to JUŻ!!!;) Ja to chyba jednak do niedzieli nie urodzę:( Chociaż kto wie...;) Wczoraj bardzo bolał mnie kręgosłup. Dosłownie nie mogłam siedzeć, leżeć, tylko chodzenie było ok:) Całą noc nie przespałam przez latanie do kibla:o I wiesz... To parcie na mocz było połączone z bólem. Moze nie takim silnym ale było. Bolało mnie też w pachwinie i promieniowało do caaaałeeej nogi. Koszmar!!! Ty też tak masz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzywa ❤️ mam podobnie tylko u mnie to jakoś często występuje to straszne,że człowiek żyje w takiej niepewności i nie ma pewności czy to już, czy za dzień, za dwa a może za tydzień, a może po terminie :-(. na siku też chodzę jak najęta, a najgorsze jest to,że idę a tu kilka kropel :-(. bóle w pachwinie też mam w sumie to jesli chodzi o objawy to mam podstawy by jechać do szpitala choćby po to by sprawdzić.Nie wiem jak tam moja szyjka bo u lekarza byłam dawno ( powiedział mi,że jak nie będzie się nic dziać to mogę przyjść za miesiąc).Teraz mam wizytę na 15, a rejestrowałam się 3 tygodnie temu.Taki nawał :-(.Co poradzę jak wczesniej nie dalo rady??No to jestem ciekawa czy wyląduję wcześniej w szpitalu czy u lekarza. Już mi jest wszystko obojętne kiedy to nastanie. Wszyscy mi się pytają czy jestem po terminie :-( Brzuszek mam wielki i jest bardzo nisko. I tak mi się myśli mieszają bo z jednej str chciałabym już mieć to za sobą, a jak pojawiają się objawy i skurcze i bóle to myślę sobie ,że to jeszcze nie czas i nie jestem gotowa. Chyba trochę się boję i to dlatego :-(. Pozdrawiam Cię🌻 😘 idę się położyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Hej Majoweczki :) Myslalam, ze przy Malenstwie bedzie wiecej pracy a tymczasem mlody tylko je i spi i je i spi i robi duuuuze kupy ;) a poza tym anioleczek z niego :) Wecie, w pewnym momencie myslalam, ze nie urodze, to wszystko trwalo od 22 do 12.05 nastepnego dnia,ale na szczescie dalam rade :) a najajniejsze jest to, ze pomimo tego, ze bolalo jak cholera, a najprzyjemniejsza czescia porodu byla ta ze skurczami partymi to jak zobaczylam moje malenstwo to od razu zapomnialam jak bylo :) Wlasnie czekamy na polozna :) A moj misiek jest mistrzem w zmienianiu pieluch :) ni chce mnie do tego zaszczytnego zajecia dopuscic, ja za to pelnie funkcje Dojnej Krowy :) piersi mnie bola, czekam na laktator, bo nawet ten maly glodomorek nie jest w stanie przerobic mojej produkcji ;) Zmykam chwilowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Hej mamcie 2w1 i 1+1 🖐️ Staram się chociaż Was podczytywać by być na bieżąco :-P...no dobra - przyznam się, że czytam po to by się dowiedzieć czy jakiś majowy dzieciaczek dołączył do grona Naszych Cudeniek :-D rusałka-- u mnie czop zaczał tak po woli odchodzić na ok. tydzień przed porodem i był to po prostu taki gęsty biały śluz :-) efciak-- GRATULACJE 🌻 asiakul--- ja też używałam oliwki do smarowania brzusia przed i w czasie ciąży i nadal jej używam :-) Poza tym mam jakiś nawyk chodzenia cały dzień z wciągniętym brzuchem :-P choć prawdę mówiąć to po porodzie niewiele mi tej skóry \"ponad\" zostało :-) Pozdr wszyskie oczekujące i te \"po\" 🌻 Brygidko dla Ciebie bukiecik 🌻 i 3maj się dzielnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze wprowadzę zmiany w tabelkę bo może..... buziaczki ❤️ nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** Agniecha30...29.04.06...15kg....41........98cm....pokarpac.....synek Magnolia79...01.05.06.....???................100cm....Wa-wa...35t-2955..synek chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......04.05.06...11kg.....36....98cm...................dziewczynka gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? anka1974.....08.05.06...17kg.......38......115cm.....Toruń..(38tc-3200g)...Aleksander msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek Gosia25.........12.05.06....15kg...............104cm......Żagań..........Kubuś MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Luckylady....15.05.06....11kg.......38,3....???cm.......Poznan(04.05-3150g)..GABRYS Maja24.......15.05.06.....14kg................???cm..Częstochowa(25.04-3100g)...chłopiec ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk Gabi26........17.05.06....10kg.................120cm......Rybnik..................??? Elinova........18.05.06...14kg.......37.....100cm..woj.pom...12.04-2800g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....16kg......34......zmetr.......Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....34.....102cm........Gorzów..............KAMIL rybka76......20.05.06......8kg......34......95cm.........Szczytno.......ALEKSANDER Gabi26.......21.05.06....10kg.................120cm.......Rybnik...3000g....chłopczyk Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......15kg..............106cm.........JeleniaGóra.....Adrian malinow_a26.26.05.06.....15kg.......35......ok.100cm....W-wa...............syn Grzywa.......27.05.06....16,5kg.......37.....109cm........Wrocław........ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA magdab.......29.05.06......9kg........32......93cm...........Toruń..........córeczka brygida26...31.05.06......17kg................107cm........woj.opolskie........chłopiec. Nasze szczęścia ************************************************************************************************************ nick............... data ..........kg.........cm............imię............poród ************************************************************************************************************ matitka..........04.04.06.......2,9.......53........Kacperek..........SN.......36........... anic77...........04.04.06.......2,6........52............Jaś.............SN.......35.......... ewelina1........12.04.06.......2,3........46........Anastazja.........CC.......36........... fampirek........14.04.06.......3,45.......50..........Lilia..............SN.......36........... Zuwiolka........16.04.06.......2,67.......52..........Jan...............SN.......35........... emcia25..........21.04.06......2,775.....51..........synuś...............?.......35.......... mada_lena.......22.04.06......2,85.......52........Makary..........CC.........37.......... anuśka 25.......24.04.06.......4,1........58.........Olek.........SN......38 aga133...........25.04.06......3,9.....................Szymonek.........CC.................... Mela78...........30.04.06.......2,620......51.........Karolek............??...... Elinova...........01.05.06......3,5........54.......Viktoria...........SN..........38......... Paticzqa….......02.05.06…....3,49.......55.........Manuelek.........CC.............40 Amber Ania......05.05.06......3,9........57........Olivier.........SN Efciak...........05.05.06.......3,9........55............synuś...........SN. Biedrona.......06.05.2006......3,310.....54........Julka..........SN....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarolayna
czesc, dziewczyny codziennie po pracy jak tylko wracam do domu pierwsze co, to właczam komputer, żeby poczytac co u was, jestem ciekawa, gdzie kupowałyście majtki uciskowe czy to sa jakies specjalne majtki? ja słyszałam o pasie uciskowym na brzuch który można kupic w aptece, ale nic na temat majtek... tez puchna mi troche stopy przytyłam prawie 13 kg mam straszną ochote na lody codziennie moge jesc po 2 haha jeszcze narzie moge jeśc, bo po porodach moje kolezanki na niewiele moga sobie pozwolic opowiadaja, że jedza pulpeciki gotowane w warzywach bo wszystko inne szkodzi maleństwom pozdrawiam was i ide na spacerek i lody ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heya co wy spicie :-) :-) a ja wyczekuje.. i nic... ani czopa, ani nawet sluzu zadnego, brzuch miekki, bol brzucha raz dziennie... i nic... nie to zebym byla niecierpliwa... ale czy moje cialo na pewno dziala wlasciwie?? Co tam Mamy porabiacie :-) Opowiadajcie jak to jest z dzidziusiami i czy sa bardzo ciezkie jak sie je trzyma na rekach :-) 2w1 meldujcie sie :-) Ciekawa jestem ktora to MAMA nowa jest juz MAMA Prosze o podpowiedz :-)) PS A co porabia Grzywa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarolayna
mam wrażenie, ze wszystkie dzisiaj rodzicie, albo wczoraj tylko u mnie nic sie nie dzieje, zadnych obiawów oprócz twardego brzuszka, cięzkie jest to czekanie, jak wychodze z domu i dzidziuś sie kręci to wydaje mi sie, ż eto już ;-) jeżeli któras z was rodzi to trzymam kciuki i życze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiakul
Sie ma 2w1 melduje się , Luckylady - u mnie tak samo jak u Ciebie ani widu ani sluzu czy skurczy, ale cierpliwie czekam, mały od czasu do czasu prostuje nóżke i ręke i to mnie uspokaja ,że wszystko jest o.k. Szkoda tylko że akurat taka pogoda bo az sie prosi isc na spacer ale bez dziecka to juz nie to samo . Niektóre z Was to straznie szybko wstaja , ja zawsze śpię do 10 , jem spokojnie sniadanko i dopiero się rozkręcam , nie mam ochoty ani na zakupy ani na nic . Elinowa - dziękuję że odpisujesz na nasze posty i pytania dotyczące połogu, kochana jesteś ,że jeszcze oprócz dzieciątka znajdujesz chwile na kompa :D Buziaczki dla wszystkich majóweczek, ale tak apropo naprawdę starsznie tu cicho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny ;) Faktycznie jakies pustki..... Wczoraj brały mnie skurcze ale to nie były te co trzeba, pozatym często z prawej piersi leciała mi siara (nawet jak kichnęłam!), musiałam włożyc sobie waciki ;) dziś też, zapobiegawczo ;) Cały czas mam też twardy brzuch a w nocy to jak kamień i boli. Termin mam na jutro więc może coś będzie ??????? Ja juz tak chcę! Co do czopu to chyba mi wcześniej nie wyleci tylko zapewne pojadę do szpitala ze skurczami :) W pachwinach też mnie boli ... ....jejku ja to już mam chyba wszystkie objawy ....a tu nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 26
Hej Majóweczki!!!!! Pozostajemy nadal na placu boju, chociaż jak widać jest na już coraz mniej :) Ja już powoli ze skóry wyłażę, bo objawów nie brak, a młody się leni. Juz sie boję, że tak jak u mojej siostry będą musieli mi poród wywoływać. Wg. tego ostatniego usg, to kończy sie u nas 40 tydz., to i młody powinien się wymeldować.... a on nic ;) Czop mi już odszedł, mam różnego rodzaju bóle: bo a to troche krzyż, a to w pachwinach mnie strzyknie, a to coś tam, blleee.... ile można czekać. Jeszcze wczoraj do tego , nie moglam sie do gina dodzwonić, to chyba przez ten strajk lekarzy i pielęgniarek. Ja też śpię teraz trochę dłużej niż zwykle, ale może to i lepiej, bo wtedy nie myślę o tym wszystkim, nie denerwuje się. No i na poprawę humoru pożeram lody.... a jak sie to skończy, to pewnie będe ważyć 100 kg. Hihi!!!! Lucky, widzę żeś ciekawa, która to nowa mama. Ja widzę, że dziewczyna nie ma czasu i pewnie siły, żeby coś nastukać tutaj.... Wczoraj Magnolia 79 napisała: "... ja dopiero dzis wlaczylam kompa od powrotu ze szpitala juz mam syneczka w domku Urodzil sie 29 kwietnia o 14.20 po 17 godz meczarni zakonczonej cesarskim cieciem. Do domu wrocilismy w ubiegly czwartek. Malutki jest slodki , jesli chcesz to wysle Ci pare fotek..." ....a fotek jeszcze nie dostałam od niej, ale poczekam. No i ciesze sie, że u nich wszystko w porządku. Mam nadzieje, że sie na mnie nie obrazi, bo może sama miała ochotę coś napisać ;) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja 24
Hej Majóweczki:) My nadal 2w1 Zostały nam jeszcze trzy dni do dnia zero ale raczej mój synek sobie jeszce kilka nad programowych dni posiedzi w brzuszku u mamusi ❤️ Jak się miewają młode mamusie odezwijcie się . Ide na słoneczko pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja 24
nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** Agniecha30...29.04.06...15kg....41........98cm....pokarpac.....synek chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......04.05.06...11kg.....36....98cm...................dziewczynka gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? anka1974.....08.05.06...17kg.......38......115cm.....Toruń..(38tc-3200g)...Aleksander msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek Gosia25.........12.05.06....15kg...............104cm......Żagań..........Kubuś MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Luckylady....15.05.06....11kg.......38,3....???cm.......Poznan(04.05-3150g)..GABRYS Maja24.......15.05.06.....14kg................???cm..Częstochowa(25.04-3100g)...chłopiec ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk Gabi26........17.05.06....10kg.................120cm......Rybnik..................??? Elinova........18.05.06...14kg.......37.....100cm..woj.pom...12.04-2800g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....16kg......34......zmetr.......Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....34.....102cm........Gorzów..............KAMIL rybka76......20.05.06......8kg......34......95cm.........Szczytno.......ALEKSANDER Gabi26.......21.05.06....10kg.................120cm.......Rybnik...3000g....chłopczyk Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......15kg..............106cm.........JeleniaGóra.....Adrian malinow_a26.26.05.06.....15kg.......35......ok.100cm....W-wa...............syn Grzywa.......27.05.06....16,5kg.......37.....109cm........Wrocław........ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA magdab.......29.05.06......9kg........32......93cm...........Toruń..........córeczka brygida26...31.05.06......17kg................107cm........woj.opolskie........chłopiec. Nasze szczęścia ************************************************************************************************************ nick............... data ..........kg.........cm............imię............poród ************************************************************************************************************ matitka..........04.04.06.......2,9.......53........Kacperek..........SN.......36........... anic77...........04.04.06.......2,6........52............Jaś.............SN.......35.......... ewelina1........12.04.06.......2,3........46........Anastazja.........CC.......36........... fampirek........14.04.06.......3,45.......50..........Lilia..............SN.......36........... Zuwiolka........16.04.06.......2,67.......52..........Jan...............SN.......35........... emcia25..........21.04.06......2,775.....51..........synuś...............?.......35.......... mada_lena.......22.04.06......2,85.......52........Makary..........CC.........37.......... anuśka 25.......24.04.06.......4,1........58.........Olek.........SN......38 aga133...........25.04.06......3,9.....................Szymonek.........CC.................... Mela78...........30.04.06.......2,620......51.........Karolek............??...... Elinova...........01.05.06......3,5........54.......Viktoria...........SN..........38......... Paticzqa….......02.05.06…....3,49.......55.........Manuelek.........CC.............40 Amber Ania......05.05.06......3,9........57........Olivier.........SN Efciak...........05.05.06.......3,9........55............synuś...........SN. Biedrona.......06.05.2006......3,310.....54........Julka..........SN.... Magnolia79.....29.04.06...........?...........?...........synuś........CC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA GRZYWKA MELDUJĘ SIE NA POSTERUNKU:) 2W1 OCZYWIŚCIE:) Magnolia!!!! Gratuluję i czekam na więcej!!! Chcę zobaczyć fotki!!! 🌻🌻🌻🌻🌻 Bukiet pięknych kwiatków dla dzielnej mamay!:D Mnie się codziennie śni że odchodzi mi czop:o Spać po nocach nie mogę i budzę się co godzinę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też oczekująca i zestresowana
Witajcie Wszystkie majowe Mamy 2w1 i 1+1:) Czytam Was z u wielką uwagą i również bacznie obserwuję swoje ciało, liczę ruchy i czekam na wszelkie z możliwych oznak porodu i nie ukrywam....STRESUJĘ SIĘ podobnie jak Wy! Wczoraj podczas wizyty "zarzuciłam" mojego lekarza przeróżnymi pytaniami na temat oznak i samego Wielkiego Dnia. Wysłuchał mnie z uwagą i zaczął tak: "1. Zabraniam Pani w ogóle o tym rozmyślać, czytać i roić sobie Bóg wie co!!! 2. Poród przed Panią i to oczywiste, a kiedy nastąpi ten dzień- tago nie wie NIKT!!! Ja przecież nie dam Pani gwarancji, że urodzi Pani tego właśnie dnia!!! 3. Proszę zachować wielki spokój i relaksować się wszystkimi możliwymi sposobami!!! 4. Proszę nie słuchać tzw. "dobrych rad", bo każda ciąża jest inna, a czopy wyglądają przeróżnie, odchodzą też w różnym terminie, podobnie jest z odchodzeniem wód i schodzeniem dziecka do kanału rodnego- to wszystko może się zdarzyć już podczas samej akcji porodowej. 5. Proszę liczyć ruchy dziecka, bo to teraz najważniejsze!!! 6. Właściwych skurczy żadna z kobiet nie jest w stanie pominąć!!! 7. Naprawdę proszę się uspokoić, wypoczywać i wychodzić na spacery." I tak dalej.... Szczerze mówiąc nastawiałam się na inną rozmowę. Z tego całego stresu skoczyło mi chyba ciśnienie (albo mam od kilku dni podwyższone, bez oznak bólu głowy!!!) do 140/80. Przez to muszę mierzyć ciśnienie codziennie i na samą myśl już się denerwuję. Dziś miałam 135/95!! Wrr... Dotychczas byłam naprawdę spokojna, ale jak zbliża się wielki Dzień, to się nakręcam....nie wiadomo po co i dlaczego. Przy okazji rodzince też się dostaje!!! KONIECZNIE TRZEBA SIĘ USPOKOIĆ, BO MALUCH PRZEŻYWA RAZEM Z NAMI!!! Poważnie....Dziewczyny już teraz nie ma odwrotu. Urodzimy na pewno. Pomogą nam fachowcy, jak będziemy się męczyły!!! Będzie dobrze!!! Trzymajcie się i nie denerwujcie. Tyle wytrzymałyśmy, to w sumie nie warto na sam koniec pogarszać sytuacje. Pozdrawiam wszystkie Mamy te bardziej lub mniej zestresowane. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Hej 🖐️ Jak tak czytam te Wasze posty, to wcale Wam nie zazdroszczę tego oczekiwania :-) Normalnie jestem tak szczęśliwa, że u mnie odbyło się to tak niespodziewanie :-D Pewnie tak samo jak Wy, oczekiwałabym na mój termin, który byłby dopiero za tydzień - 18 maja, a tymczasem tego dnia Moja NInia będzie już miała 18 dni ❤️ Albo zobaczycie, że Wasze oczekiwania zostaną wynagrodzone i otrzymacie najpiękniejszy prezent na świecie 🌻. Uwierzcie mi, że nie ma większego Szczęścia niż własne dziecko ❤️ My z mężem potrafimy godzinami przyglądać się naszej Kruszynce, całować ją i tulić...Jest taka cudowna... Lucky--pytasz czy maluszek jest cięzki jak się go trzyma na rękach...Gdy np. podczas karmienia usiądziesz wygodnie w fotelu, pod łokieć podłożysz poduszkę to Maleństwo swobodnie sobie leży i nie odczuwasz ciężaru, ale jak kładę sobie córunię na ramię i przytrzymuję główkę i kręgosłup to udczuwa te kg :-P Ale to są najsłodsze kg, które mogę dźwigać z największą przyjemnością ❤️😘 Pozdr wszystkie - bez wyjątku 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** Agniecha30...29.04.06...15kg....41........98cm....pokarpac.....synek chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......04.05.06...11kg.....36....98cm...................dziewczynka gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? anka1974.....08.05.06...17kg.......38......115cm.....Toruń..(38tc-3200g)...Aleksander msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek Gosia25.........12.05.06....15kg...............104cm......Żagań..........Kubuś MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Luckylady....15.05.06....11kg.......38,3....???cm.......Poznan(04.05-3150g)..GABRYS Maja24.......15.05.06.....14kg................???cm..Częstochowa(25.04-3100g)...chłopiec ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk Gabi26........17.05.06....10kg.................120cm......Rybnik..................??? Elinova........18.05.06...14kg.......37.....100cm..woj.pom...12.04-2800g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....16kg......34......zmetr.......Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....34.....102cm........Gorzów..............KAMIL rybka76......20.05.06......8kg......34......95cm.........Szczytno.......ALEKSANDER Gabi26.......21.05.06....10kg.................120cm.......Rybnik...3000g....chłopczyk Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......15kg..............106cm.........JeleniaGóra.....Adrian malinow_a26.26.05.06.....15kg.......35......ok.100cm....W-wa...............syn Grzywa.......27.05.06....16,5kg.......37.....109cm........Wrocław........ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA magdab.......29.05.06......9kg........32......93cm...........Toruń..........córeczka brygida26...31.05.06......17kg................107cm........woj.opolskie........chłopiec. Nasze szczęścia ************************************************************************************************************ nick............... data ..........kg.........cm............imię............poród ************************************************************************************************************ matitka..........04.04.06.......2,9.......53........Kacperek..........SN.......36........... anic77...........04.04.06.......2,6........52............Jaś.............SN.......35.......... ewelina1........12.04.06.......2,3........46........Anastazja.........CC.......36........... fampirek........14.04.06.......3,45.......50..........Lilia..............SN.......36........... Zuwiolka........16.04.06.......2,67.......52..........Jan...............SN.......35........... emcia25..........21.04.06......2,775.....51..........synuś...............?.......35.......... mada_lena.......22.04.06......2,85.......52........Makary..........CC.........37.......... anuśka 25.......24.04.06.......4,1........58.........Olek.........SN......38 aga133...........25.04.06......3,9.....................Szymonek.........CC.................... Magnolia79.....29.04.06...........?...........?...........synuś........CC... Mela78...........30.04.06.......2,620......51.........Karolek............??...... Elinova...........01.05.06......3,5........54.......Wiktoria...........SN..........38......... Paticzqa….......02.05.06…....3,49.......55.........Manuelek.........CC.............40 Amber Ania......05.05.06......3,9........57........Olivier.........SN Efciak...........05.05.06.......3,9........55............synuś...........SN. Biedrona.......06.05.2006......3,310.....54........Julka..........SN.... Laseczki dziś już 11 maj, a od narodzin Julki biedronkowej NIC??? No, może któraś się postara?? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Majóweczki PO I-wsze GRATULACJE DLA MAGNOLII :-D Po II u mnie z dnia na dzień jest wszystkiego więcej. Wczoraj większa dawka skurczy, obfitszy śluz,nacisk itd wszystkiego więcej, a dziś jeszcze więcej. Z rana dziś jak się przebudziłam to śluzu miałam naraz tyle co wczoraj prze 1/3 dnia.Pytałam połóżną i powiedziała,że czop mi się sączy, a może sie posączyć różnie-jak to w każdej ciąy wszystko jest różne. No i mąż mi powiedział,że na sobotę on zamówił termin :-). Tak sobie myślę dobra może być i sobota :-P, ale to już po jutrze :-(. No i tak z jednej strony chęć bycia już po i mieć przy sobie Maleństwo, a z drugiej strony poczekałabym może i więcej niż do czasu kiedy mam termin.Nie umiem określić tego co czuję bo jest to nie do opisania.Raz TAK raz NIE, ale faktem jest ,że to nastąpi. Ja się najbardziej boje tego szpitala!!!:-( Grzywa🌻 a odchodzi Ci ten czop??Jak tam dziś się czujesz?? Jakieś objawy??? elinova❤️ nasza kochana informatorka :-D Pozdrowienia dla Ciebie i Twojej NIUNI :-)😘 biedroneczko napisz jak tam u Ciebie no i pozdrawiam Wszystkie kochane Majóweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elinova :-) tak sie ciesze ze sie cieszysz :-) MAlinowa- MAgnolia napewno sie ucieszy ze juz wiemy :-) Gratulacje :-) Do terminu zostalo 5 dni a tu nic... przed chwila mi wypadl przezroczysty zelek - jak pol misia haribo - sory za porownanie - mysle ze to moze kawaleczek czopa... ale co z tego jak to i tak nie jest caly czop, a jak jest bezbarwny to odchodzi nawet 3 t przed porodem... Spoko nie ma co sie spieszyc, ja nawet nie jestem jeszcze dopakowana do szpitala i niegotowa :-) Dzis juz ostatecznie sie spakuje zeby nic nie zapomniec... Nie wiem czy ogladacie NA WSPOLNEJ?? ja ostatnio od czasu do czasu... i wczoraj pokazywali jak tam jedna Zaneta rodzila, a darla sie jak prosie i wydalo mi sie to nienaturalne... czy te bole faktycznie tak sie prezentuja - pytam tych co ogladali wczoraj albo dzis. Wiecie co a ja jestem ciekawa reakcji faceta na dziecko - czy np. bedzie wzruszony przy porodzie i czy tez nie bedzie mogl oderwac oczu od dziecka... Zrobilam sobie pedikiur :-) wygolilam sie na dole i jak cos to czekam... Elinova Kochana a powiedz jak brzuch sie prezentuje chwile po porodzie i przez tydzien po - czy jest nadal bardzo odstajacy, jak wyglada skora i czy widac poprawe kazdego dnia?? ach i gdybys mogla powiedziec, ile kilo stracilas przy samym porodzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkie 1+1 i 2w1 🌻 moje male szczescie spi wiec wpadlam na chwilke rozeznac jak tam na froncie - ile z nas jest juz szczesliwymi mamusiami :-) co do porodu to jedno co moge powiedziec to to ze najgorszy jest pierwszy etap kiedy szyjka sie rozwiera :-( ja dodoatkowo mialam masowana szyjke i myslalam ze sie skopce na stole - bolalo jak diabli!!!!!!! sam porod dzieciatka to pecha - tylko grunt to dobrze przec... ja niestety nie za dobrze to robilam i w efekcie popekaly mi naczynka na dekolcie i mialam zakrwione oczy...ale juz zeszlo :-) wiecie co Wam przyszle mamusie moge polecic w momencie skurczy myslcie ze wasze cialo otwiera sie i poddajcie sie tej mysli naprawde pomaga - ja niestety doszlam do tego pod koniec 1 etapu i moze dlatego trwal on u mnie dlugo bo prawie 12godzi :-( zamiast sie otwierac to blokowalam caly ten proces!!! no i jeszcze jedno - oddychanie przeponą!!! BARDZO WAZNE i bardzo pomocne w lagodzeniu bolesnych skurczy!!!!!!! okej ide jesc poki moj maluszek spi - jak na razie mam wzorowe dziecko tylko je i spi - no moze czasem pokwili jak jest glodny a wczesniej go trzeba wykapac lub przebrac pampersika :) pozdrawiam Was wszystkie Mela 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ratunku odchodzi mi czop jest caly przezroczysty i co teraz?? wyglada jak gestszy od jaja kurzego, jest waski na 1 cm ale długi na kilka cm i konca nie widac Grzywa wysnilas moj czop :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LYCKY to może początek :-) Jednej wychodzi tydzień innej dwa tygodnie a może u Ciebie pójdzie szybko :-).Życzę wszystkiego dobrego :-D. Trzymam kciuki by sytuacja się roziwjala szybko sprawnie i bez problemowo!!!Zobaczysz będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide sie pakowac na wszelki wypadek... ale duzo tej galaretki... boje sie ide spakowac sobie reszte rzeczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucky Lady ...❤️..a mialas byc wyluzowana ..! Pamietaj co ci mowilam !!!:) Wszystko idzie prawidlowo ...nie zwracaj uwagi na czop ..on sobie wyjdzie i ...rybka-plum ...!:) Teraz masz sie skupic na tym zeby juz odpoczywac ..i zapisywac kiedy , co ile i jakie sa bole i skurcze ..( jesli juz masz ) Zeby sie zglosic do szpityala skurcze musza byc w miare regularne od 5 do 10 minut przez kilka godzin bez kilkugodzinnych przerw . Trzymam kciuki ..i czekam na wiadomosci ze juz przytulasz swoja dzidzie . Boże jak sie ciesze ..👄 Sciskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec wychodzi ciagle ten czop ale nic mnie nie boli nawet :-( zobaczymy co bedzie dalej jakby co dam znac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×