Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

emcia71 dzieki wiedziałam,że ktoś jeszcze robił ale nie chcialo mi sie szukać ktobo na komp ostatnio siadam na min wielkie dzieki a kiedy to podałaś ?? rano-poludnie czy wieczor?? wole sprawdzone podanie;) pozdrawiamy serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ To ja też w temacie jajecznicy :-D Brygidko---ja rozbiłam całe jajko, roztrzepałam widelcem i dałam dosłownie odrobinę soli i to wylałam na patelnię, gdzie wcześniej rozpuściłam łyżeczkę masła. Smażyłam ciągle mieszając i nie pozwoliłam by się zbytnio wysuszyła :-) Podałam na śniadanie razem z chlebkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna- ja zamiast befsztyku (nigdzie nie mogłam kupić) jadłam zwykłego schabowego- najczęściej z grilla. Trochę bez smaku bez przypraw, ale jakoś się udało. Dzisiaj koniec diety i mniej 7 kg. Dziewczyny- czy Wasze dzieci czasami marudzą? czy bywają zmęczone i buntują się? bo moja czasem ma słabszy dzień i wszystko jest na \"nie\" i płaczliwa jest. Myślę, że to też przez ząbki. Czy stosowałyście albo stosujecie jakieś maści na dziąsła podczas ząbkowania? i jakie? aha. i jeszcze jedno- ile TV oglądają Wasze szkraby? moja uwielbia oglądać telewizję, i czasami jak wyłączę to jest wielki bunt. Nie chcę jej przyzwyczajać, ale mimo chodem czasem ogląda.. Jak to jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu, ja podaję jajecznicę na śniadanko, bądź popołudniu, na wieczór raczej nie, bo jednak jajko jest ciężkostrawne... ;-) choć na miękko.. Na zęby nie stosuję niczego, bo jakoś nie widzę poprawy po, więc nie będę się z nim szarpać. Co jedno z zalecenia lekarza, to pryskam mu tantum verde. Ma działanie przeciwbólowe miejscowo, więc tym mu pryskam. A dwie jedyneczki na górze mu się cisną, więc zmierzlota okropna czasami... Telewizor też uwielbia oglądać, a zwłaszcza jak lecą tubisie...hi hi...siedzi jak zaczarowany... Chodzi już wzdłuż łóżka, albo zrobi jeden krok bez trzymania do pufy, i musze przyznać, że nieźle mu to idzie... ;-) Cały dom już przeraczkuje, a łazienka to jest najfajniejsze miejsce w całym domu.. ;-) Tyle się tam dzieje..hihi Miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej!!! U nas juz po goraczce ale za to przyszedł kaszel i katar.Oli daje zapobiegawczo 2x 7 kropli cebionu.Mam nadzieje ze sie wybroni. Ja jeszcze nie dawałam jajecznicy.Ale rafałowi robiłam na parze. Qassandro - ja stosuję dentinox na dziasła.Mam wrazenie ze pomaga ale na niezbyt długo.Ostatnio ola miała zarwane dwie noce i dzień też taki płaczacy i wieczorem przed spaniem dałam jej viburcol.Pomyśłałam sobie że skoro to sie podaje własnie przy zabkowaniu i takich niepokojach to jej nie zaszkodzę tym czopkiem.A byłysmy juz oby dwie zmęczone tymi nockami.Przespała mi wtedy całą nockę spokojnie. Mam jeszcze pytanie o ten szpinak w diecie - powiem szczerze ze nie lubie,ale mam ochote spróbować ten z frosty w sosie smietanowym ale czy taki moze być??Wiem że jak są jakies odstepstwa od diety to nie gubi sie tyle kg. A telewizji ola jakoś tak nie oglada.Ona jest w ciagłym ruchu i cieżko jej usiedzieć i sie wpatrzeć,a jak już to to jest moment. Kala- Dzieki za odp na temat karmienia nocnego ale Ola nie chce tej kaszki do picia nestle. Ale zaczęła mi pić mleko 3 R z butelki i przesypia mi w miare noc . Mysle ze jej to wystarcza choć wypija tylko 150 ml. Zycze wam miłej niedzieli !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja znów przelotem gotuję obiadek;) elinova, emcia-dzięki za jajecznicę.Może dziś popołudniu mu podam zamiast zupki-może być?? a mój niedżwiadek mówi mama i tata.Mama świadomie bo on dosłownie woła mnie kiedy mnie np nie widzi, a jak mnie widzi to kiedy czegoś chce.TATA natomiast ostatnio gadał cały dzień i tak tatatatatatatata, ale się mąż cieszył ;) Qassandra no nasz Aniołek też czasem pokazuje rogi.Buntuje się, czasem dość intesywnie marudzi-ale to chyba normalne;) Czy to już dziś koniec diety-współczuję bo rygor w niej niesamowity-nie dałabym rady:(.nie stosujemy masci na zabkowanie czarna zycze Wam zdrowia.my jeszcze nie calkiem zdrowi takze wiem co znaczy chore dziecko-a twoim wypadku rodzina:O!!!Zeby wyjkda;) sszwedzia Wam tez zdrowka zyczymy Aron nie przesypia nam nocy, a teraz dodatkowo oprocz karmienia budzi sie w nocy -jest wyspany i gotowy do zabawy.nawet do 3 godzin.Ja nie wiem jak sobie poradzić by przespał całą noc:O.No i mam jeszcze pytanie ile u dziecka trwa kaszel?Aronek w nocy znów kaszlał:O. pozdrawiamy i życzymy słonecznej niedzieli;) u nas pięknie świeci słońce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydzia- u nas te nocki sa rózne.Raz spi spokojnie,ale to rzadkosc.Częsciej spi nie spokojnie,przebudza sie odkopie,przewróci na brzuch najlepiej na kołdre a nogi na podusię.Potem ją przekładam no i tak do rana z kilka razy.Też były i takie noce gdy sie budziła poprostu do zabawy gotowa tak ja piszesz nawet do 3 godzin- ale rzadko. A jak ja karmiłam piersią to tez się budziła co 2 godziny - ale jak wiesz zrezygnowała z piersi i to własnie najpierw z nocnych karmień. Ach te nasze kochane dzieci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam - czasami kaszelek moze sie długo utrzymywać.Nawet do dwóch tyg. Wiesz mówia że bardziej niepokojącym objawem jest własnie nocny kaszel.W dzień po chorobie albo w przebiegu jakiedoś przeziębienia to niby nie ma nic niepokojacego. Ale myslę że aronek ma to jeszcze po chorobie- teraz jakies paskudne sa te wirusy - jakes zmutowane. Dawaj mu jeszcze syropek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogie mamy
Mnie od dłuższego czasu nurtuje kwestia higieny ząbków.I wciąż nie wiem jak to jest-czy wystarczy przemywać wodą,czy już wprowadzać nieudolne szczotkowanie..? Jak u Was? Maciuś ma 2 dolne i (prawie ;-) ) 2 górne jedyneczki. Na dolnych widać wyraźne bruzdy i to mnie (oczywiście już..) martwi:( Znalazłam stronkę http://www.mlecznyzabek.pl/faq.htm#LAPISOWANIE,%20LAKOWANIE,%20FLUORYZACJA%20I%20FLUOR i tutaj odpowiedź udzielona mamie 10 miesiecznego chłopca,utwierdizła mnie w przekonaniu,że czas na to aby już działać. Napiszcie proszę jak u Was się ząbkowe sprawy mają :-) pozdrawiam ciepło Lena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Lenko----my póki co ząbki przemywany szczoteczką, ale tylko przegotowaną wodą Ale jeszcze trochę i zaczniemy używać jakiegoś specyfiku :-) Qassi---Wiki to tylko od czasu do czasu zerka na tv. Jakoś specjalnie jej to nie interesuje, a jeśli już to Domisie :-D Na ząbkowanie używamy Bobodentu i w cięższych przypadkach Viburcolu na noc. A marudzenie....hmmmm z reguły wieczorami się zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=>Leno My szczoteczki używamy juz długo, a moja mała ma 9 miesięcy. Kupiłam jej Oral-B od 4-go miesiąca życia. Na początku żadnej pasty nie używałam, tylko przegotowanej wody. Teraz od jakiegoś czasu uzywamy tez pasty bez fluoru dla dzieci Nenedent (dostepna w aptekach). Kiedyś widziałam małą dziewczynkę... moze ze 4 latka miała i \"pieńki\" nie zęby:( Nie chcę żeby Zuzie to spotkało:o Strasznie to wygląda:( Dzieciaki powinny być uczone od poczatku pewnych nawyków... takie jest moje zdanie. Później poczytam więcej co u Was... teraz uciekam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:D my mieliśmy dziś jajecznicę i Aronkowi bardzo smakowało.Chciałam mu dać tylko spróbować, ale zjadł prawie całą z 1 jajka;).No i dziś dużo zjadł;).Postanowiłam,że powoli zacznę podawać jakieś nowości i tak na ten tydzień planuję dać mu chlebek z masełkiem, a w przyszłą niedzielę kawałek kluseczki ;). Dziś jestem zadowolona bo jak Mały był bardziej chory niż jest to nie jadł mi z rana kaszki9, a teraz znów je i tak zjada całą małą miseczkę;). szwedzia co do kaszlu to ja mam nadal , a Mały dziś w dzień mało kaszlał.Jestem dobrej mysli. qurczę a te noce to koszmar.Do karmienia jestem przyzwyczajona więc żaden problem, ale do wybryków nocnych jeszcze nie -liczę,że to minie.No i najgorsze przedemną -oj cięzko będzie Małego odstawić od piersi-fajnie,że masz to za sobą;). buziaczki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Pozdrawiam wszystkie mamy i dzidzie serdecznie:) Dziś byliśmy na uroczystości Złotych Godów i Marta była bardzo grzeczna. Ja padam na twarz! Leno co do sczotkowania to Marta myje ząbki sczoteczką (silikonowa zakładana na nasz palec) i pastą Nenedent Baby- kupisz w aptece cały zestaw. To produkt tej samej firmy co Dentinox. Też używamy go, gdy mała intensywnie gryzie lub wklada paluchy do buzi. Marta lubi ten rumiankowy żel, więc jest nawet zadowolona, gdy jej smarujemy dziąsła. Co do telewizji. Lubi oglądać, ale tylko wtedy, gdy prezentowane są piosenki (reklamy również), Teletubisie i niektóre bajki z Minimini. Skupia uwagę na czas piosenki i kilka minut na bajkę, potem widzę, że wraca jej zainteresowanie przedmiotami, które są w domu lub którymi się wcześniej bawiła. Jeśli chodzi o spanie w nocy. Mamy pobudki co 2 lub 3 godziny na jedzonko:) W dzień śpi max (łacznie ) 2 godziny, średnio co 3 godziny po ok. 30/40 min nie dłużej. Widzę, że kształtuje się jej charakterek, bo czasem lubi sie gniewać i złościć- ale nie na długo. Qassandra też mamy gorsze dni, płaczliwe- to chyba normalne. Przecież dorośli ludzie też mają gorsze dni, stąd z maluchami też tak pewno jest. Spróbowałam Sinlac i małej zasmakował, bo jest w smaku troche słony (atkie moje odczucie) w odróżnieniu do kszek, które są chyba dla niej zbyt słodkie. Trzymajcie się ciepło:) Chorutki zdrówka życzymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogie mamy
no i kurcze,dobrze,że zapytałam.. bo mój Maluch pewnie by się szczoteczki doczekał gdzieś w okolicy 12 m-ca Nie wiem skąd moja nieświadomość,czy błędne przypuszczenia,że oczyszczanie jedynie wodą wystarczy.. Eh Ja chyba poczekam na całkowite wyklucie się tych górnych jedynek i wyruszę do stomatologa z Maluchem,inaczej będę się obawiać zarówno potencjalnych "pieńków" jak pisze Grzywa i tego smętnego koloru po ewentualnym lapisowaniu. dobrej nocki ;-) Lena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ Ehhhh... to już ostatni dzień laby :-) a tak mi dobrze było z Moim Słoneczkiem w domu ❤️ Czy Wasze maluszki też się zrobiły takimi \"mamy cyckami\", tj. nie pójdą do nikogo innego na dłużej niż kilka min.?? U nas tak właśnie jest od jakiegoś czasu. Wszyscy są fajni---łącznie z tatusiem, ale na krótki czas. Potem rączki w kierunku mamusi i \"ee ee eee\" czyt. weź mnie na rączki :-P Przyznam, że jest to miłe wiedząc, że Twoje dziecko tak bardzo pragnie być z Tobą, ale czasami uciążliwe, bo nie pozwala na wykonanie nieraz niektórych przyziemnych rzeczy :-D magdab---ja też zauważyłam, że Wiki od jakiegoś czasu nie ma już ochoty na kaszki. Też twierdzę, że są chyba za słodkie dla niej. Ona to zdecydowanie woli konkretne rzeczy, a najchętniej by jadła rzeczy...kwaśne / ogórki kiszone, cytrynę, kapustę kiszoną :-P/ No, ale wiadomo, że póki co to jedynie może lizać :-D te rzeczy Pozdrawiam Was serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Elinova zazdroszczę, ale tydzień szybko zleci i znowu będę z małym w domku tym bardziej,że znowu mam piątek wolny super:) U nas wszystko ok. Mały grzeczniutki, raczkuje, wszędzie go pełno. Wyszła mu jedynak na dole czyli w sumie ma już 4 ząbki - strznie się rozszalał z tymi ząbkami bo idą nastepne. Życzymy dużo zdrówka chorym maluszkom i ich rodzicom. Może jak teraz przyjdą te mrozy, które zpowiadają to trochę wymrozi te wstrętne zarazki oby! pozdrawiamy pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
NICK-------------IMIĘ--------------UR---------KG/CMR.--- --WIEK/M/T----KG/CM - ZĄBKI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ matitka----------Kacper---------04.04-------2,900/53---- ----9//3---------8.0/72-----2 madalena--------Makary--------22.04-------2,850/52------ -- 9//0---------9,2/72-----4 anuśka26---------Olek----------24.04.-------?????/??---- -------9//1---------8,2/74-----5 Anka1974--------Olek-----------30.04--------3,500/55---- ----9//2---------8,7/76-----6 elinova-----------Wiktoria------01.05--------3,500/54--- -----9//3---------10,30/75--2 amber-ania------Olivier---------05.05-------3,900/58---- ----.9//0--------7,82/74---7 biedrona---------Jula------------06.05.------3,310/54--- -----7//2---------z8,0/74---4 mamaAnulki-----Anulka--------06.05.-------3,62/58------- -- 8//2---------7,0/??-----3 Qassandra-------Gabrysia------10.05.-------3,400/57----- ----8//4---------7,2/75---4 Emcia71----------Kacper--------10.05.------3,800/56----- ----8//2---------9,6/74----2 kinga_23---------Julka----------14.05.-------3,500/56--- ------8//1---------6,9/65---1 Lucky-------------Gabryś--------14.05.-------3,200/51--- ------8//1---------8,4 /70---2 kala23------------Oliwia---------15.05--------3,510/53-- -------9//2--------10,0/74---3 Maja24-----------Kamil----------16.05.-------3,800/57--- ------8//2---------9,7/------3 tojaedyta--------Agatka--------18.05.-------3,510/55---- -----8//0---------8,75/67--0 f-ka---------------Dominika-----19.05--------3,300/55--- ------8//----------10/?-------8 gaga26------------Adrian--------20.05.-------3,9/58----- -------9//0--------10,9/80---4 Grzywa-----------Zuzia----------21.05.-------4,300/62--- ------8//3--------10,1/?------2 Gabi26------------Kubus---------24.05.-------3,770/56--- ------8//0--------8/75-------2 Kinia25-----------Julka----------24.05.-------3,340/59-- -------8//0---------7,6/72----0 malinow_a26----Mati-----------24.05.-------4,450/59----- ----8//0---------9,2/72----4 Magdab-----------Marta---------25.05.-------2,900/52---- -----8//0---------8,1/72----3 Lena--------------Maciej--------25.05.--------3,410/58-- -------8//0--------7,74/72---1 Szwedzia--------Ola-------------26.05.-------3,400/56--- ------8//3---------6,85/??---0 mamaEwelinki--Ewelinka------28.05.-------3,500/55------- --8/ /2-------10/74------0 Ewa26------------Maja-----------29.05.-------3210/51---- ------8//0--------7,8/70-----0 czarna28---------Fabian--------29.05.-------3460/56----- ----- 7//3--------7,5/71----0 brygida-26-------Aron-----------10,06,-------3,680/56--- ------7//2--------9,5/72----6 ======================================================== == ========== NICK---------------------------------DATA UR.--------------------------------IMIENINY----------- ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ mada_lena.....................09.02.1977............ ............................22 lipiec elinova.........................05.11.1979.......... ...........................03 listopad Qassandra....................22.10.1979................. ........................24 maj gaga26 ......................07.01.1979............................ ............21 stycznia ewa27........................24.06.1979................. .......................24 grudzień kala23.......................17.10.1983................. .......................12 grudzień Mama E......................09.12.1969................. .........................24 maj Grzywa......................16.12.1980.................. .........................4 maj Amber-Ania...................18.04.1980................. . .......................26 lipiec Edyta..........................16.03.1975............... ......................19 wrzesień magdab........................14.08.1974................ ........................29 maj szwedzia.......................7.06.1972................ ......................18 styczeń brygida-26.....................29,01,1980............... .......................1 luty luckylady......................20.06.1983............... .......................16 czerwiec anka1974.......................28.01.1974............... ........................26 lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Wiecie...wczoraj byliśmy na 1,5 godz. spacerze nad morzem....Było cudownie. Słonko tak świeciło, że aż przyjemnie było spacerować. A ile ludzi na plaży...normalnie szok Już tęsknię do lata...ehhhh tak uwielbiam słońce, plażę i morze...no i fajnie, że już w tym roku nasza myszka będzie z nami jeździła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam poweekendowo:) mój skarbik w łózeczku a ja zamiast jakieś śniadanko zrobić, to już przy kompie:) Młoda ostatnio uwielbia piosenkę z Ulicy Sezamkowej, Elmo\'s song, może znacie? jak tlyko slyszy, tańczy jak szalona, choć czasem się zawstydzi i aż kładzie:) słodki ten bąbel!! Eli, u nas dokładnie to samo z \"mamy cyckiem\", nawet zaczęło mnie to trochę przerażac, bo ostatnio nawet nie mogłam jej zejść z pola widzenia bo juz był ryk, może to jakiś przejściowy etap i niedługo przejdzie, ale z drugiej strony jakież to przyjemne...:) Anka, ELi- zazdroszczę Wam tych spacerków nad morzem, a do tego jak zobaczyłam fotki od Anki, to najchetniej już bym posiedziała na plaży, szkoda, że do lata jeszcze tak daleko....... chyba czas powrócić do Majki bo Elmo już leci chyba 10 raz:)🌻 👄ki dla wszystkich!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌻 Wczoraj robiłam pączusie \\__/ kilka dla was odłożyłam ;) Olinka to tańczy przy wszystkim nawet przy reklamach a juz od dwóch dni robi kosi-kosi na zawołanie i straszliwie się przy tym cieszy :D A ona tez\'\'cycek mamy\'\' nawet nie moge wyjść do kuchni bo zaraz buuuuu mama :P tylko jak płacze to mama mówi:P a jesli chodzi o spanie to zasypia ok 20 i budzi się ok 3 na mleczko i potem koło 6 znów ale zasypia jeszcze na 2 godzinki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem!!! 🖐️ Młoda po szaleństwach podłogowych padła:o Powiem Wam ze tez jej sie charakterek kształtuje. Oj potrafi pokazać rogi juz:o Jak tylko coś idzie nie po jej myśli, np zabiorę z miejsca w jakim nie powinna sie bawić, to krzyczy, wygina się i strasznie się wścieka:o Mam nadzieje ze obejdzie się bez Super Niani;) Mami cyckiem tez jest strasznym ostatnio, tzn nie odstępuje mnie na krok i chodzi za mną wszędzie:o Wdrapuje się na nogawki od spodni, a najbardziej sie przytula po drzemce:) Widocznie jest stęskniona:) Budzi sie w środku nocy i płacze, więc biorę ją do łóżka i daję cycka. Śpimy już tak do rana, ale nad ranem czasami zaczyna sie to \"wiercenie\", czyli niespokojny sen:o Nie zawsze tak jest. Pytałam sie lekarki dlaczego ona nagle znowu zaczęła sie budzić w nocy... lekarka powiedziała, ze po prostu domaga sie pieszczot i bliskości. To chyba taki wiek. Co do diety, to myślę że nie ma idealnej dla wszystkich... to sprawa indywidualna każdej z nas. Dla Qassandry widocznie dieta kopenhaska jest najlepszą opcją, ale możliwe ze nie będzie idealna dla wszystkich, więc po prostu trzeba znaleźć złoty środek. Ja jak tylko chciałam zgubić jakieś \"coś\", to wystarczyło mi nie jeść po 18-tej i jeść duzo błonnieka. Efekty gwarantowane:) Sport i ruch zawsze sprawiał ze czułam sie świetnie, ale wiadomo ze teraz dzieciaki nam za bardzo nie pozwalają na czynne uprawianie sportów:) Mam nadzieję ze Zuzia jak bedzie starsza, to będzie bardziej \"sportowa\" niż mój mąż i ze będę miała z kim jeździć na nartach i łyżwach. Co do tabletek... hmmm... może i działają... ale podejrzewam ze \"efekt jojo\" nastąpi szybko:( Nie wierze w tabletki. Czarna...🖐️ fajnie ze tu wpadłaś. Cieszę sie ze Fabcio robi postępy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki Grzywcia 😘 Ja własnie dzisiaj zaczełam ta nieszcześna diete, póżniej po niej bede łykała te tabletki kapuściane, i zaczynam ćwiczyc :D Moj maz chce jechac z dzieciakim na basen, ale gdzie ja pojade, zeby mnie pogonili, ze przezemnie poziom wody sie podnosi, przeciez ja jak orka wygladam, brzuch wiszący masakra . Chciałabym zrzucić 10 kilo, ale nieweim czy jest to realne :D Dobrze, ze maż ze mna zaczał ta dietke, to bewdzie mi razniej :D tylko córci bede gotowała ale to przezyje :D Własnie Marek pojechał z Nikola do lekarza, strasznie ja wysypało :( ona czasami tak ma jak poje zaduzo nabiału, albo czekolady, ale wczoraj jak zobaczyłam jej ciało to normalnie tarka, a \"dziadki\" jeszcze ja czekolada wczoraj napaśli :( Juz niema sily tłumaczyc że to dla jej dobra, ma ograniczone słodycze, ale jak grochem o sćiane :( A jeszcze miałam pisać jak ja zazdroszcze dziewczynom mieszkajacym nad morzem, jeszcze jak wczoraj obejrzałam fotki Ani , tak pieknie wczoraj było, ze bym chyba od rana do wieczora po plaży chodziła, uwielbiam morze:) Może w tym roku jakis wypadzik na wakacje bedzie w te strony :) U nas juz lepiej z chorobami ale nadal Fabcio kaszlle. Myśle że dzieki tym ze mielismy wszyscy (ja , Nikola i Fabcio ) stawiane bańki, wszystko obeszło sie łagodniej., Teraz bede sie starała tak włąsnie leczyc dzieciaki .Super sprawa :) Dla wszystkich dzieciaczków chorujących 😘 i szybkiego powrotu do zdrowka 🌻 a jeszcze Grzywcia, mój Fabcio tez spi bardzo niespokojnie włąsnie nad ranem, kreci sie wierci, i jak go wezme do nas do lożka to wtedy śpi spokojniej, ale niebardzo chcialabym go tak p przyzwyczajac.:) Własnie wczoraj maly troche kaszlał i mój maz go wzial do nas i musze Ci powiedzieć ze jestem w szoku bo dziecko spało od 20 do 7 bez żadnego wiercenia, krecenia itp. Czyli tak jak pisałas, one potrzebuja bliskosci i pieszczot :) Tylko ja tak wlasnie nauczylam Nikole, ze pózniej do 5 lat musiała spać albo ze mna albo z Markiem, dopiero jak Fabian sie urodził zaczeła spać sama :( no ale to tylko i wyłacznie moja wina :( Uciekam bo moja maruda juz wyyyyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam,że temat pisania na kaffe to też ten , który chodzi mi po głowie-mami cycek.Za dużo wolności nie mam przy Małym-jest grzeczny i spokojny kiedy jestem z nim myślami, i całą sobą.W nocy też domaga się bliskości i cycka -bo nie sądzę,żeby był głodny, a w nocy jedyne co go uspokaja to pierś- I TU MIOJE OBAWY CZY DA SIE ODSTAWIĆ DZIECKO OD PIERSI BEZ BÓLU??:oChcę karmić do roku, ale nie dłużej, a Mały coraz mądrzejszy wie co i jak-czasem nawet sam szarpie mnie bo piżamce lub bluizce:O.Czuję ,że będzie ciężko. grzywa no zdjęcia jak zawsze;) a chrupki są fajne-u nas takich nie ma:( Obejdzie się bez super niani;) amber-dzięki za fotki amber i elinova-zazdroszczę miejsca gdzie mieszkacie. kala23 pączusie piszesz:O-ojj zjadłabym z chęcia;) czarna\\ trzymam kciuki za dietę;) wracajcie do zdrowia;) idę na obiadek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Brygidko--takie chrupki na pewno dostaniecie w Inetermarche :-) emcia---zdrówka dla Was 🌻 kala---ja też chcę pączka :-D mogą być nawet dwa :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\\__/ miska pączusiów dla was z marmoladą ;) Mój brat był właśnie u mnie i okazało się ze mój ukochany bratanek Danielek w szpitalu na zapalenie oskrzeli leży-a ma 4 miesiące :( 😭 buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brygida... no tez sie zastanawiam jak to będzie w maju, jak bedę chciała odstawić:o W dzień mała nie domaga sie az tak... czasem tylko jej sie przypomni. W nocy bez cucusia nie da rady:o Moze być ciężko:o Mam nadzieję ze tylko przez kilka pierwszych dni:o A moze sama przestanie sie wybudzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emcia zdrówka dużooooooo elinova żeby tu był taki market to bym kupiła :-P ale tu zadupie jest:P grzywa a ja mam czarne myśli z tym kończeniem karmienia:O wydaje mi się,że nie będzie tak łatwo.Maluchy coraz mądrzejsze i nie dają się tak spokojnie odstawić na bok.U mojej koleżanki było podobnie.Chciała do roku, a karmiła 2,5 roku.Zawsze jak chciała odstawić to jej Mała czuła sie odtrącona:O-no bo to można wyczuć teraz już to wiem:O.Potem jak zakończyła to musiała małej mówić ,że ma tam \"ała\", albo smarowała brodawki solą lub cytryną.No i jej Mała budziła się w nocy na cycka póki jej nie odstawiła.Dopiero teraz jej noce przesypia, a te kończenie karmienia to trwało u nich około 3m-cy :(.Ja mam nadzieję,że nas to ominie;).OBY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ emciu, my tez na antybiotykach 😭 zdrowka zyczymy!!!! grzywa, swietne zdjecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×