Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Banitka a skad moglas wiedziec prawda...dla rodzicow to byla napewno cudowna data !!!!!!! 🌻 ja juz po urodzinnkach ... :( chce jeszcze i jeszcze hihihihi Dustin jest kochany ...... ❤️ pozdrawiamy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Carlii - data jest ok po cmentarzach wszyscy wpadają do mnie na imprezke , przynajmniej wiadomo , że jest wolne hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REMY ZERO - Save me (Uratuj mnie) Czuję że moje skrzydła połamały się w twych dłoniach czuję wewnątrz niewypowiedziane słowa I one Cię podnoszą na duchu Dałbym Ci wszystko czego pragniesz, ale wiem Że byłaś wszystkim czego chciałem I wszystkie moje marzenia upadają I czołgają się w kółko Niech Ktoś mnie uratuje Pozwól swym ciepłym dłoniom przedrzeć się I uratować mnie Nieważnie jak to zrobisz Poprostu zostań, zostań Oh dalej Czekałem na Ciebie Widzę że świat zawinął się w twoim sercu Czuję że fale załamały się wewnątrz I one podniosły mnie na duchu Dałbym Ci wszystko czego pragniesz, ale wiem Że byłaś wszystkim czego chciałem I wszystkie moje marzenia upadły czołgając się w kółko Niech Ktoś mnie uratuje Pozwól swym ciepłym dłoniom przedrzeć się I uratować mnie Nieważnie jak to zrobisz Poprostu zostań, zostań Oh dalej Czekałem na Ciebie I wszystkie moje marzenia sa na ziemi czołgając się w kółko Niech Ktoś mnie uratuje Pozwól swym ciepłym dłoniom przedrzeć się I uratować mnie Nieważnie jak to zrobisz Poprostu zostań, zostań Oh dalej Czekałem na Ciebie Sprawiłem by ten cały świat błyszczał dla Ciebie Poprostu zostań, zostań Oh dalej Nadal czekam na Ciebie PS. Zastanawiacie się zapewne co to jest :) Jak już chyba niektóre z Was wiedzą jestem fanatykiem muzyki filmowej a to jest z jednego filmu - serialu tv: Smallville (miasteczko Smallville) - film o młodości Supermena, tzn. czas akcji i wydarzeń uwspółcześniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Passionnee - załóż, będziesz sie udzielać na dwóch :D Banitka ja nie chwaląc się też jestem z listopada, Fredi też, chyba, a może ktoś jeszcze ? Imprezka się szykuje niedługo :D Czadunia - zdrowiejcie szybciutko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do cmentarzy :) zawsze jak jestem w 1-go i/czasem 2-go listopada to kupuje szczypki :) taka tradycja :D Jak ja lubię te szczypki mniam :) netia --> ja z 10 grudnia więc jeszcze poczekam na swoją imprezkę :) no ale nie ma tego złego będę dłuugo 29-latkiem :) PS. Hmm jakoś nie słyszę odzewu na mój pomysł. Daję hasło: 30 dzieciaków na 30 rok życia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upss, coś się mi pokręciło, Fredi wybacz :), kogoś jeszcze z listopada tu widziałam na pewno... 30 dzieciaków na 30 rok życia?? --a mógłbyś trochę rozwinąć myśl?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netia --> patrz strona wcześniejsza :D i 🌼 PS. Nie piszę tu jeszcze raz żeby nie było że się powtarzam :D że się powtarzam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już się wystraszyłam, że na łebka ;) No nie wiem, ja nic obiecać w tej sprawie nie mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pozostali to owszem mogliby nad tym troszkę popracować ;), mamy w Polsce ujemny przyrost naturalny, nieeedobrzeeee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi ---> co to są szczypki? bo ja nie wiem :-( o może nie wiem że wiem ? Passionnee ---> ani waż się nas opuszczać!!! My Cie tu badzio lubimy i smutno nam by było ... 🌼 Netia ---> się staram, ale jak narazie kiepściutko :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czadunia --> już tłumaczę i innym co nie wiedzą też: to takie długie cukierki robione z cukru tj. masy cukrowej długość tak ok. 15 cm i baaardzo słodkie barwione na różne kolory. Moga być kruchutkie lub twarda jak podejdą wilgocią, ale i tak są po prostu pycha :D. Jak ktoś chce to mogę podesłać takie szczypki do spróbowania. Adres na emilka proszę podesłać. Za dziury w zębach nie odpowiadam :D PS. Koszt jednej to około 50 groszy. Więc w cenach hurtowych nie wysyłam. Ewentulanie zapraszam do Lublina do kupienia, bo te cudeńka na targowiskach ale i tak nie smakują jak te z 1 listopada :D Hmm a jak ktoś się boi to jutro kupię taka szczypkę i zeskanuję a fotkę podeślę na emilka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, to może u mnie też można je kupić, mieszkam przeciez całkiem blisko, ale chyba jednak nigdy szczypek czy szczypków nie jadłam, a już na pewno nazwy nie słyszałam. Długie na 15 cm mówisz ?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria76
jestem u was pierwszy raz , fajnie że ktos założył ten wątek . U mnie trzydziecha już całkkiem blisko, bo 7 stycznia, miała byc wielka impreza ale na razie nic z tego nie wyjdzie jestem w piątym miesiącu ciązy a styczniu będzie ósmy, więc wszystko odbędzie się kameralnie. Czy jest na wątku dziewczyna , która na dziecko zdecydowała sie właśnie dopiero teraz, a może to wclae nie jest dopiero.. . Znajomi mają już kilkuletnie dzieci, czuję sie przy nich jak dziwolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiktoria76 --> Cię witam w imineniu wszystkich razem i każdego z osobna 🌼 No to mamy już pierwszą mamę :D, to jeszcze 29 pozostałó :) gdzie podziewają się te ochotniczki ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Was się wszystkich czyta to się robi straaaaasznie ciepło w okolicy serduszka:) Ja też jestem listopad (23:)), a w ogóle to u mnie 3/4 rodziny jest z listopada:) Dlatego listopad i grudzień wykańcza zawsze nas finansowo:) Wiktoria, moja córcia w styczniu skończy 3 latka, ale nie uważam , że 30 lat to późno na dziecko. A moi znajomi w większości właśnie w tym wieku decydują się na dzidzię. Znasz już płeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani! iniemamocna witaj :D Wiktoria 76 hej :D a reszta starych znajomych nie wymienionych z nicka dostanie 👄 Fredi, z tymi dzieciakami na 30 to czyste szaleństwo, ale może są jacyś chętni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria76
Zachęcam, uważam że to świetny prezent na 30-te urodziny! ja dosyć długo dojrzewałam do tego żeby zostać mamą , było tysiac powodów, które przemawiały za nie, studia, brak mieszkania itp. a tak naprawde brakowało mi dojrzałości i uważam że nie należy nieczego robić na siłę. W Polsce jest taka mentalność , ze jak kobieta do 30-tki nie urodzi dziecka to albo jest wygodna albo nie może , ja przynajmniej takie opinie słyszałam. Płci jeszcze nie znam , za tydzien idę na usg pomiarowe i wtedy będę mogła sie dowiedzieć, ale ustaliliśmy z mężem , że nie będziemy pytać , chcemy sobie osłodzić trud porodu słodką niespodzianką. Chociaż nie wiem czy ja wytrzymam i nie zapytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiktorio, ja już mam córeczkę kochaną, kilkulatek słodki, na razie jedno dziciątko w zupełności zaspokaja mój instynkt macierzyński, każdy wiek na urodzenie dziecka jest dobry, ja młodo urodziłam, byłam jeszcze na studiach, mąż zresztą też, było ciężko, ale przetrwaliśmy i jest SUPER , 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja też nie mogłam wytrzymać:) Koniecznie chciałam znać płeć, żeby ustalić z mężem imię. Lekarz powiedział, że będzie chłopak a tuż przed urodzeniem okazało się , że dziewczynka :) Na imię ma Nina i jest taaaaka cudna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc i Passionnee ja chyba już też będę zmykać, bo obowiązki wzywają, ale niewykluczone, że jeszcze zajrzę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiktoria79 ---> witaj :-D są tu dwie młode mamusie (młode czyt. mające dzidziusie jeszcze nieroczne ;-) bo my tu wszystkie młode jesteśmy :-D Ja mam 8-miesiecznego chłopca a Carlaa 2,5 miesiecznego. Pozdrawiamy 🌼 A propo płci nienarodzonych - mój lekarz twardo bo aż do 8 miesiąca obstawał przy dziewczynce a ja na czułam że to jednak Qbuś - Śmieszek bedzie ;-) no i jest. Śmieje się ten mój Czorcik do wszystkich a najbardziej do kobitek więc już samych moich chłopaków na spacerki nie wypuszczam ;-) Trzymaj się Ciężaróweczko i pisz na bieżąco co i jak 🌼 A do reszty? żadnej imprezki na dniach nie bedzie? dawno nie było :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy dobrze słyszałam, imprezka? Siedzę sobie w pokoju, czytam \"samotnosć w sieci\" (wiem, że wszyscy już czytali, a ja jak zwykle na końcu, ale jakoś tak mi książka dopiero w ręce wpadła) a tu hasło IMPREZKA, no cicho na to być nie mogę, kiedy? ja się piszę, napewno Andrzejki zrobimy, ale moze coś wcześniej ??? Jakieś urodzinki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie 30 --- > proponuje ... kiedykolwiek tylko nie dziś !! jestem chora, zła i wogóle :-( dostało się wszystkim dookoła i mężowi i psu... nawet Polsat zakodowali ;-) idę wiec polepszać stosunki - może nie wszystko stracone ;-) z mężem oczywiście bo pies mi od razu wybacza ;-)) do juterka 76\' papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czadunia ----> oczywiście, że nie dziś ja też nie dałabym rady, niedawno wróciłam z pracy, więc zmęczenie sięga zenitu, Idź godzić się z mężem, fajnie się to może skończyć :P pa, :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hihihihi a Kłapi jest dzisiaj pierwsza pozdrawiam wszystkich serdecznie , całuski !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×