Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Haloo ... km_1976 ... pogoda ... hmmm wczesna wiosna ...jak dla mnie :) wiatru brak .. agars ...hihihi zabkow brak tak jak tej zimy tutaj ... ;) a a u mnie maly trenuje wysokie ....c..... hihihihi chyba mu sie spodobalo ... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agars-----> witaj do tej kawusi to by się jakieś ciacho przydało...tylko nie mówcie mi o jakiejś diecie czy coś ;) no to jak po ciachu? ;) caarla----> wczesna wiosna powiadasz?...hmmm u nas to sie niezła zima zapowiada buziaki dla małego 👄 a niech sobie poćwiczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po zakupach:) Dojechałam cala i zdrowa:) Ślisko i dużo śniegu... Moi rodzice mają dziś rocznicę ślubu więc kupiłam im prezenty... A dla moich kochanych 30-stek ciacho i zapraszam serdecznie... Byłam też z bratankiem na sankach...On i ja cali biali i mokrzy wróciliśmy do domku...Ale było fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ NAJWSPANIALSZY ROCZNIKU 1976!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OPOWIEM WAM SUPER KAWAŁ KRAKOWSKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TYLKO SIE NIE POSIKAJCIE ZE SMIECHU.....................SZCZEGÓLNIE WAZNE OSTRZEŻNIE DLA WSZYSTKICH MĘŻATEK......... Dwóm przyjaciółkom po długich namowach, udało się wreszcie przekonać mężów, żeby zostali w domu i same wychodzą na kolacje do knajpy, żeby przypomnieć sobie \"dawne czasy\".Po zabawnie spędzonym wieczorze, dwóch butelkach wina, szampanie i buteleczce wódki opuszczają restaurację całkowicie pijane!W drodze powrotnej obie nachodzi \"nagła potrzeba\", może dlatego, że za dużo wypiły. nie wiedząc gdzie iść się wysikac bo było już bardzo późno, jedna wpada na pomysł i mówi do drugiej: wejdżmy na ten cmentarz, tutaj napewno nikogo nie będzie. Wchodzą na cmentarz, najpierw jedna ściąga majtki, sika, wyciera się tymi majtkami i oczywiście wyrzuca... Widząc to druga od razu sobie przypomina,że ma na sobie drogą markową bieliznę i szkoda by ją było wyrzucić, ściąga więc majtki, wkłada je do kieszeni, sika i zrywa kokardę z pierwszego lepszego wieńca, żeby się \"podetrzeć\".Na drugi dzień mąż pierwszej dzwoni do męża drugiej: -Jurek, nawet sobie nie wyobrażasz co się stało! To koniec mojego małżeństwa, moja żona wróciła o 5 rano kompletnie pijana i na dodatek bez majtek.Od razu wywaliłem ją z domu. Na to drugi: -Marek, to jeszcze nic, wiesz co wykombinowała moja? Nie tylko przyszła pijana i bez majtek, ale miała włożoną w tyłek czerwoną kokardę z napisem: \"NIGDY CIĘ NIE ZAPOMNIMY, CHŁOPAKI Z KRAKOWA\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) aaale się uśmiałam :D :D :D, mieszkałam w Krakowie ale takich imprez to nie pamiętam :) Dziekuję za maile, Fredi--->te pozycje, hmmmm...:) spodziewałam sie czegos innego ale przepiękne są te zdjęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, co dzisiaj slychac u Was? podobno ostre mrozy ida:)) trzeba sie bedzie cialami lepiej dogrzewac:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabełek ja też sama muszę się ogrzewać,tylko że tu w Polsce jest dużo poniżej zera;) i chyba mam gorszą sytuację co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowych : niska i Mo.nika Kłapi 👄 , nareszcie zajrzałaś, ale wiem, wiem, Ty ciągle zapracowana i w biegu, kawał super, Tak właśnie sobie myślę, że za pół roku mój nick będzie już nieprawdziwy, nie wiem, czy go zmieniać, czy wmawiać wszem i wobec, że prawie 30 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) brrr..to prawda, zimno-wczoraj rano było -15 stopni !!! A w następnym tygodniu podobno będzie prawdziwa zima :) do 28 ! Prawie 30, pół roku to dużo czasu- coś wymyślimy z tym nickiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie u mnie jest subtotalne zmęczenie :P Jedna firma się tak rozpisała że hej... i trzeba było kicać z jej poleconymi prawie od drzwi do drzwi po piętrach, bez wind, jakby nie można było wysłać tego zwykłymi, tylko akurat poleconymi :P u mnie było tego 157 sztuk niektórzy mieli ponad 200 :O A najlepsze ze firma ogłosiła upadłość i jako że przejmuje kto inny to porozsyłała po całym Lublinie wiadomość o tym fakcie. A oto zadanie: 1 zwykły list kosztuje = 1,30 zł 1 zwykły polecony = 3,50 zł Teraz proszę to przemnożyć chocby przez ilość listów u mnie i porównac ile (hmmm moim zdaniem nipotrzebnie) wydała ta upadająca firma. Przepraszam że o pracy, ale to poprostu przegiecie co oni zrobili :P Sponsorem dzisiejszej wiadomości były literki WBC, niektórzy już wiedzą co to za firma :D A żeby nie kończyć smutno to: 🌻 --> dla nowoprzybyłych przyszłych 30-tek i/lub obecnych ;) 🌻 --> dla domowników tj. 30-ek przyszłych i/lub obecnych ;) 🌻 i 👄 --> dla MPM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi to nie dziw się,że firma ogłosiła upadłość....Zero oszczędności...Może tylko na pensjach dla pracowników oszczędzali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczysko --> 🌼 pewnie tak jak wszedzie więcej wydaje się na niepotrzebne (za przeproszeniem) pierdoły niż na konkretne potrzeby... Szkoda słów... :O Od bliskiej znajomej dostałem taki link więc jakby ktoś miał problem to zapraszam na: http://www.niedyspozycja.kasztelan.net/dolek.html mam nadzeję że choć troszkę pomoże, a i może poprawi humor, tym co mają dołka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam powiedzieć -dobranoc! widzę że wszyscy zmęczeni dzisiejszym dniem Fredi------> no, pobiegałeś trochę - mnie by się przydało to może bym zgubiła pare kilo ;) ja jutro mam urlop więc odpocznę i będę miała więcej czasu dla mojej córeczki, ale do Was też na pewno wpadnę na kawkę dobrej nocy życzę i trzymajcie się ciepło bo mróz idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
km_1976 --> 🌻, to ja zapraszam serdecznie:) Od jutra do wynoszenia są rachunki telefoniczne więc zapraszam do pomocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi_Lublin - - - > dzięki za otuchę, bo doły u mnie od początku tygodnia i to takie bezpodstawne ale sa te są najgorsze. ide spać. dobranoc wszystkim:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia30 ja też tak często mam,ze jest mi źle i smutno... kwiatuszki dla ciebie🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie widze ze Spiochy spia;-) no i dobrze! U mnie za oknem sniegu masa i cały czas sypie ! i najchetniej nie wychodziłabym z domu. Zmotoryzowani! uwazac na drogach! Kawe robie i ciacho dla tych co nie na diecie ;-) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochani Bardzo Wam dziekuję że pamietacie o mnie moi wszyscy wspaniali przyjaciele z rocznika 1976 !!!!! W Polsce zima i mróz a Diabełek ma racje w Belgii o wiele wiele cieplej byłam niedawno w podrózy słuzbowej. A niedawno wróciłam z Rzymu i powiem Wam tylko tyle ze tam jest piekna słoneczna pogoda i plus 16 stopni .................................................................................Info dla wszystkich którzy czekaja na swoje 30 urodziny .....wierzcie mi na słowo poniewaz ja znam to z autopsji przekroczyłam ten magiczny próg.....nic sie nie zmienia nic....................jest NORMALNIE. Całuje a to dla Was www.love.brv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich pięknie! ja dzisiaj mam urlop więc melduję się trochę później śnieg sypie i sypie kłapi-----> tobie to dobrze ,tak sobie żyjesz w podróżach, swiat zwiedzasz...też bym tak chciała :( muszę kończyć na razie bo moję dziecko za bardzo szkudzi do potem (czy u was kafe też się tak muli ?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, kawa druga wypita , film konczy sie sciagac i git, dzisiaj wolne od pracy:)) a pogoda jakas marna, niby chmury niby slonce, taka belgijska lipa jak zawsze. ubierzcie sie cieplo nadchodzi fala mrozow nad Polske. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja dziecko właśnie zasnęło, ja zrobiłam sobie mała kawkę i postanowiłam do was zajrzeć...tylko nie wiem czy ktoś tu w ogóle jast:( mój mężuś ma dzisiaj imieniny więc muszę się wybrać na zakupy po jakiś prezencik dla niego no to jak? jest tu ktoś jeszcze, czy mam tak sama ze sobą gadać?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hop hop!!!!!!!!! jest tu ktoś kto ma jeszcze ochote na kawkę ???????? km_1976-----------> mój mężulek dzisiaj też ma imieniny prezęcik już kupiony i czeka na niego :) chyba nikogo nie ma :( :( :( trudno kawkę sama wypiję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy, kochany roczniku \'76 Fredi-----> stronka naprawdę podnosi na duchu, dzięki. Dla wszystkich 🌻 i pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę ja niestety nie mogę ci pomóc,bo nie znam się na tym... Przepraszam... może Fredi cosik więcej wie... Kochani dziś zaczynam przygodę z aerobikiem...Podobno to niesamowicie wciąga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×