Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Czuje sie oszukana, pominieta i wogle i w szczegle!! 😠 Pozrwawialam na poprzedniej stronie, a nikt mi nawet nie pomachal 😡 Jakis niekulturalny rocznik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem z doswiadczenia
ze sie nieliczy,bo to niewychowanie tak sie upominac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi---> Ja zartowalam ofkors... Tak mi sie temat nawinal ;) Tylko, ze niektorzy (patrz: pomarancza) sa przewrazliwieni :P Ale za 🌻 podziekowali 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Trzydziestolatków! 🌼 Gdyby kogoś bardzo suszyło :) to od dzisiaj w Parku Chorzowskim płynie rwący złocisty potok jasnego piwka ............ Tyskie stawia....... dla zainteresowanych: dzis wystąpią zespoły: Dechovka, Young Band, Kabaret Rak, Shannon i La Guardia...... jutro Blues Flowers, Kwaśnica, Carrantouhill i na koniec Dżem......... a w niedzielę Kapela Bawarska, Young Band, Boban Marković Orchestra, Polkaholix..... no i oczywiście pokaz sztucznych ogni......... Pozdrawiam.......... 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie pytajcie mnie jakie to zespoły, bo ja tylko Dżem znam i to wszystko............ no i jeszcze kabareciarzy z Raka, ale jakoś nie przepadam za nimi......... pogoda nawet dopisuje ......... Fredi kuluchna Calamity Jane 🌼 🌼 dla pozostałych nieujawnionych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich! ja oczywiście już pracuję a wy śpicie!! chętnie bym sie z wami zamieniła 💤..na razie wypiłam kawkę i może jakoś to będzie ktoś jeszcze tu jest czy gadam sama ze sobą??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D kawkę odbieram i witam gorąco!!!! Jakoś przeżyłam tek weekend ...ufff ciężko było A i zaraz mam rozmowę kwalifikacyjną [kciuki mile widziane ;-)] Buziaczki dla ,,starych,, i ,,nowych,, trzydziestolatków :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :D Banitka trzymam kciuki, napisz jak poszło :) pozdrawiam wszystkich, 🌻 dla nowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! km_1976----> niestety od rana byłam w pracy, więc mam nadzieję, że jutro mnie zaprosisz na kawkę ;-) banitka----> jak poszło?, daj znać dla wszystkich po 🌻-ku Miłego popo i wieczorka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i po 🌻 Miałem coś napisać ale jestem zły na pewne zdażenie 😠 jakie? Opowiem jutro jak będę wiedział troszkę więcej. Miłego poniedziałku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! haloo! pobudka! pora wstac! Piękny dzień, słoneczko przygrzewa.... zapraszam na poranną kawkę ;-) pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kuluchna! jak to miło kiedy ktoś zrobi kawkę i nie trzeba wszystkich budzić :) u mnie też ładny dzień sie zapowiada choć w nocy padało, ale jest cudownie ciepło( już widzę jak grzyby sobie rosną :) ) a gdzie reszta śpiochów??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Jestem na kawkę wpadłam D !!! Poszło nawet dobrze ... dzisiaj mają dać odpowiedź...zobaczymy...ale nie wiem czy dam radę pierwsze 6 miesięcy nawet po 12 godzin dziennie .. :-( Miłego dnia 🌻;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór! km_1976 ----> niby tak, ale to tak dziwnie... Już się przyzwyczaiłam, że to TY podajesz kawkę, ale od czasu do czasu mogę CIĘ zastąpić :-) banitka -----> mam nadzieję, że odpowiedź, którą otrzymasz będzie pozytywna, no i co najważniejsze.... nie martw się na zapas, uwierz mi niewarto. Napewno sobie dasz radę 🌻 Wszystkim, którzy jeszcze tu wpadną .... Dobrej nocy ;-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! halooo ...! Pobudka! Wstawać, choć u mnie pogoda raczej nastraja do dalszego snu ;-( a było tak pięknie... lato się kończy... cóż .... kawka dla wszystkich ;-) śmietanka, cukier -----> do wyboru Miłego dnia 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mchm... kawka gotowa...jak miło.. witaj kuluchna! i znowu przyszłam na gotowe :) a reszta jak zwykle śpi... u mnie deszczowo ale całkiem ciepło pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieeń dobry! 🌻 zapraszam na kawkę ;-) od jutra ranny dyżur przejmuje ... kto? chyba Tobie km_1976 to przypadnie. Ja znów będę na rano w pracy, więc zagladac będę popo lub wieczorkiem. Miłego i udanego dnia ;-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kawę bardzo chętnie, bardzo :) Banitka - niech żałują ! Znajdziesz coś fajniejszego i w \"normalnym\" wymiarze godzin, jestem pewna :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuluchna:) 🌻 banitka może ja też kawki sie napije?? netia🌻 wievie co dziewczyny............ jestem zął samam na siebie, dlaczego człowiek sie tak bije z myślami? zaczęłam już 8 miesiąc ciązy, niektóre przyszłe mamy myślą tylko o swoich malenstwach i już od dawna siedzą w domach, a ja do tej pory intensywnie pracowałam, jednak po wczorajszej wizycie lekarz stwierdził że nie ma co czas odpocząc i dał mi L-4 na miesiąc, pomyślałam że oszalał ale co miałam powiedzieć, że muszę pracować?? już to kilka razy mówiłam, zapytał co jest wazniejsze? i kiedy zaczne myślec o sobie i dziecku miał rację , tylko że teraz siedząc w domu potrafię myślec tylko o pracy i co mnie czeka jak tróce, jeszcze dzwonia do mnie z samego rana informując że dyro chce mi premie zabrać bo ktoś czegos nie zrobił na czas mam ich dosyc, powinnam być chroniona, to tylko puste słowa już dziś morze łez przelałam i nadal nie wiem czy nie cofnąc tego zwolnienia i nie wrócic do tego bajzlu ale przeicez niedługo bede rodzić i beda musieli sobie poradzić bez mojej pomocy jak ja mam to wszystko olać?? macie jakieś antidotum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia 30!!! Nic nie cofaj..teraz najważniejsza jesteś Ty i Maleństwo!!! Nie martw się pracą... jak sama wspomniałaś będą musieli sobie poradzić bez Ciebie , więc niech już zaczną... Trzymaj się Maleńka... dbaj o siebie , odpoczywaj i szykuj się bo za miesiąc Ci się życie do góry nogami wywróci ;-) acha..Zadzwonił mówiąc, że nie spełniam niektórych wymagań...za małe doświadczenie itp... palant , po co mi głowę zawracał..:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×