Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Jak życzenia to życzenia :) wsztstkiego naj... oraz ten oto skromny wiersz na szczęście nie mój :) : Ogden Nash - Nieistotne i nie kwalifikuje się Jedna pani kochała pewnego pana, Lecz nie wyszła jej miłość namiętna, Gdyż, jak to ów dżentelmen innym panom wyjaśnił, Pani mu się wydała zbyt chętna. Druga pani, kochając innego znów pana, Zachowała kręgosłup, stąd bida, Gdyż dżentelmen ów innym dżentelmenom wyjaśnił, Że to beznadziejna frygida. Inna pani, kochając tylko siebie, bywała Zimna albo Ciepła, jak krany, Więc panowie jej innym dżentelmenom mówili, Że jej powab jest niewyczerpany. Śmiejmy się przeto z powyższych wierszy, Mniej cennych niż perła czy topaz, Wyjaśniając to paniom, co i tak wszystkie wiedzą, Że chłop każdy to głupi świniopas. Życzę Ci duuuuużo miłości ale tylko tej prawdziwej i nie udawanej, wręczam ten oto 🌻 i niech kolejny rok bedzie lepszy niż ten :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * . . * . * * * * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * . . * * . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * . * . . * . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * . . . . . * * . . . * * * * * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * . . . . . . * * . * . . . . . . * * . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * . . . . . . . * * . . . . . . . . * . * * . . . . . . . . . . . . . * * * * *. . . . . . . *. . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * * . . . . . * . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * * . . . . * . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * * * * . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * * * . * * . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * * * . . . . . . . . . . * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * * * . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * * . . . . . . . . . * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * . . . * . . . . . . . * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * . * . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * * . . * . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * * * . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . **. . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . F . R . E . D . I . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochani, banitka pięknie dziś obdarowana kwiatkami i życzeniami , jeszcze raz banitko najserdecznijesze życzenia 🌻 przy okazji objawiły się tu pewne talenty i dla nich 👄 pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, piękna ta róża - Fredi - jestem pełna podziwu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o waszych talentach wyraziłam się w liczbie mnogiej, więc i jeden i drugi obrazek są piękniutkie, macie 👄 i 🌻 i D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w końcu jakis normalny topik na tym forum, ale to wiadomo rocznik \'76 najlepszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1976
dla ...... 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, to moje wrodzone lenistwo i nie przeczytałem co sie działo, skąd kwiaty, życzenia i inne uprzejmości, ale dołączam sie do tych życzeń wraz ze skromnym 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm 29 lat - piekny wiek, nieprawdaż? ;) wszystkiego najlepszego dla banitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abu rabi, domyślam się, że ty też \"nasz\" rocznik :D:D: nawet jeśli nie, to miło nam bardzo :) Passionnee, jak tam detektywistyczna robota, ja właśnie prowadzę małe śledztwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Passionne, ty od piątku faktycznie ....... zakochana może ??? bo coś mi pod ten stan podchodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Passionnee, pisząc o nowym zleceniu właśnie to miałam na myśli, a więc może śledztwo wspólne i doskonałe, hi,hi :D abu rabi :D:D:D mam nadzieję, że będziesz tu często zaglądać, fajnie tu mamy, raz po raz imprezki się zdarzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żegluję tak po tym burzliwym morzu kafateryjańskim i czyżbym znalazł przystań dla moich zmęczonych już sztormami żagli??? :) hehe pewnie, że będę zaglądał i czuję, że chyba często :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abu rabi, super ,że zostajesz, myślę, że na dobry początek 👄 tak na powiatnie :D Passionnee, ja już coś małego wyśledziłam, później ci napiszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie 30---> bylam byłam i nawet cosik sie złowiło,tylko sidła za słbe były i ucieklo:) no ale jest dobrze:) W sobote byłam u mojej koleżanki na takim babskim wieczorze,a potem poszłyśmy na balety i świetnie się bawiłysmy... Normalnie super było... Madziu i Fredi dzięki za pocztę... Kłapi widze szczęśliwie do ojczyzny dotarła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anglis witaj, nie jest tak źle, jak piszesz, ten wiek ma wiele uroków, ja tam jestem zadowolona, czuję się wciąż młodo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczysko, zarza jeszcze coś podeślę, oczywiście jeśli macie ochotę, cieszę się, że masz humorek, tak trzymać, też bym chętnie na jakiś babski wieczór poszła, dawno nie byłam na takim typowo babskim (dla kobietek) , ostatnio u kolażanki właśnie na 30 urodzinach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×