Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

🌻Zimowa panienka🌻 Urodziny obchodzisz dnia dzisiejszego, więc życzę Ci wszystkiego najlepszego, nadziei w sercu, wiary w samego siebie, trafnych zrządzeń losu, ile gwiazd na niebie, wielu wrażen i morza radości, spełnienia marzeń i bezkresnej miłości, szczęście w swe ręce łap każdego dnia tego wszystkiego życzę Ci .....Ja. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poprawę humorka :) Na pogotowie przywieźli studenta z nożem wbitym między żebra, lekarz przyjmujący: - Boli pana? - Tylko jak się śmieję. :D Upojna czerwcowa noc, para matematyków, świece, wino. On do niej namiętnym szeptem: - Kochanie, myślisz o tym co ja?? - Taaak! - I ile ci wyszło?? :D Tłok w autobusie. Za panienką facet kręci się, wierci.W pewnym momencie ona: - Niech Pan powoli kończy - wysiadam na następnym przystanku. :D Wieczór w parku chłopak czule szepcze dziewczynie do ucha: - Kochana wypowiedz te słowa, które połączą nas na wieki .... - Jestem w ciąży!!! :D - Jak śmiertelnie przerazić młodego mężczyznę ?? - Zakraść się od tyłu i zacząć rzucać ryż... :D - Powiedz mi, kochanie, za co ty mnie tak kochasz: za piękną buzię, czy za rewelacyjną figurę? - pyta żona - Za poczucie humoru - odparł mąż. :D - Młody człowieku, obiecał mi pan, że odprowadzi pan moją córkę do domu o jedenastej. Po pierwsze - jest trzecia w nocy, a po drugie - to nie jest moja córka! :D Jak donosi telewizja wczoraj policyjne oddziały prewencji rozgoniły przy użyciu pałek demonstrację masochistów. Jeszcze nigdy obie strony nie miały takiej frajdy. :D Początek meczu piłkarskiego pomiędzy dwoma szkockimi klubami. Sędzia losuje strony, podrzuca do góry monetę i... około dwustu rannych :D Gość z panienką zwiedzają sobie sklepy, w końcu wchodzą do ekskluzywnego salonu z futrami. Kobieta oczywiście się nie może powstrzymać, żeby nie przymierzyć... - Chcesz takie? - pyta facet. - Tak, kochanie! - Można zapłacić czekiem? - pyta się sprzedawcy. - Oczywiście, ale futro dostarczymy dopiero gdy bank potwierdzi wypłacalność. Gość wypisał czek i wybył ze swoją kobietą. Za klika dni wchodzi do tego samego salonu. - Co pan sobie myśli! Ten czek nie miał pokrycia! - krzyczy na niego sprzedawca. - Wiem... Ale co sobie w ten weekend użyłem, to moje! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze kilka :) Blondynka już dłuższy czas stoi na przystanku autobusowym. Przechodzi obok chłopak i jej mówi: - ślicznotko, ten autobus kursuje tylko w święta. - No, to mam wielkie szczęście, bo dzisiaj są moje imieniny... :D Blondynka wsiadając do windy zauważa drugą blondynkę i pyta: - Na drugie? A ta jej odpowiada: - Marianna :D - Mamo, mamo, mam już 16 lat, czy mogę zacząć nosić stanik? - Nie zawracaj mamie głowy, Jasiu. :D Idzie sobie mąż z żoną przez miasto. Nagle żona spogląda na wystawę sklepu z bielizną, patrzy, a tam ładne majteczki. Mówi do męża: - Stasiu, kup mi te majteczki, one takie ładne! Mąż patrzy na biodra żony i mówi: - Gdzie ja na taki kombajn będę takie małe majteczki kupował! Żona smutna, że nie kupi majteczek, mówi: - Zobaczymy Stasiu, zobaczymy... Wieczorem w łóżku Stasio mówi do żony: - Może się pokochamy? Żona na to: - Gdzie ja bede cały kombajn zapuszczać na jednego lichego kłoska... :D Grupa księży podchodzi do kasy na dworcu kolejowym. W budce biletowej siedzi młoda dziewczyna w nadwyraz przewiewnej sukience i w dodatku bez bielizny. Księża zakłopotani widokiem i sytuacją, wybierają jednego z pośród siebie, by kupił bilety. Ksiądz podchodzi do kasy i mówi: - Poproszę trzy bilety do Szczeciny. Natychmiast zdaje sobie sprawę z niefortunnej pomyki i wycofuje się spłoniony. Do kasy podchodzi drugi ksiądz: - Poproszę trzy bilety do Szczecina. - Miejsca przy oknie, czy przy drzwiach? - Przy drzwiach. Bo będzie jeszcze z nami jechała grupa księży do Kamienia Pomorskiego, wiec wysiadamy piersi. Sytuacja się powtarza, do kasy podchodzi trzeci ksiądz. - Młoda damo, poproszę trzy bilety do Szczecina, miejsca przy drzwiach, bo jak już Pani wie, wysiadamy pierwsi. I muszę dodać, że jeśli nie przestanie się Pani tak wyzywająco ubierać, będą tego marne sutki! :D W wiejskiej szkole na lekcji matematyki nauczycielka mówi do uczniów: - Mam dla was dobrą wiadomość. Od dziś będziemy liczyli na komputerach. - Świetnie! - cieszą się uczniowie. Gdy ucichły głosy zachwytu nauczycielka dodaje: - W takim razie zaczynamy. Jasiu ile to będzie dwa komputery dodać siedem komputerów? :D Młody człowiek został skazany na dwa lata więzienia za handel pirackim oprogramowaniem na giełdzie. Przy wejściu do celi współwięzień pyta: - Grypsujesz? Pytany odpowiada z oburzeniem: - Co ty ! W życiu żadnej nie zepsułem! :D Student poszedł zdawać egzamin, ale niewiele umiał. W końcu zniecierpliwiony profesor zadał pytanie: - Ile żarówek jest w tym pokoju? - 10 - odpowiedział po chwili zdezorientowany student. - Niestety, 11 - powiedział profesor wyciągając żarówkę z kieszeni i wpisał do indeksu bańkę. Student poszedł zdawać drugi raz. Gdy padło pytanie o żarówki, po chwili zastanowienia odpowiedział: - 11. Na co profesor: - Ja nie mam w kieszeni żarówki. - Ale ja mam, panie profesorze... :D Imprezka. Kilku informatyków jak zwykle gada o komputerach, o soft\'cie, dyskach, itp. Nagle jeden stwierdza, że to jest już nudne i mówi: - Panowie. Czy my musimy zawsze o kompach ? Może pogadajmy trochę o czymś innym. Np. o jakis fajnych d.... Chwila konsternacji. W końcu ktoś się odzywa: - Hmm... Mój komputer jest do d...! :D Na środku sklepu stoi mała dziewczynka i płacze. Podchodzi do niej starsza kobieta i pyta: - Co skarbie zgubiłaś się ? - taaaak :( - a jak masz na imię słonko ? - marysiaaaaa :( - a pamiętasz swój adres ? - tak, marysia@hotmail.com :D - Co powinien wiedzieć student? - Wszystko! - Co powinien wiedzieć asystent? - Prawie to wszystko,co student. - A adiunkt? - W jakiej książce jest to, co powinien wiedzieć student. - Docent? - Gdzie jest ta książka? - A co powinien wiedzieć profesor? - Gdzie jest docent?... :D Ostatni egzamin poprawkowy miało do zdania dwoje studentow, On i Ona. Profesor u którego zdawali egzamin chciał ich poprostu spławić, zadał więc im bardzo proste pytanie: - Z jakiej tkanki jest zbudowany członek męski? Ale aby się dobrze zastanowili dał mi 15 minut czasu, na odpowiedź. Po upływie tego czasu pyta się: - Więc jak ? Co mi pani powie? Studentka mowi: - Sądze że z tkanki kostnej. Profesor: - A pan co mi powie? Student: - Ja sądze że z tkanki mięśniowej. Profesor: - Hm, no tak ... pan zdał, a pani się tylko zdawało! :D W auli wykładowej siedzi dwóch studentów. Nie daleko siadła ekstra panienka. Jeden z nich postanowił ją poderwać. Napisał na kartce : \"Masz ładną nogę\" i rzucił do niej. Panienka się uśmiechnęła i odpisała : \"Drugą też mam ładną\". Koleś zaraz napisał: \"To może się umówimy między pierwszą a drugą?\". Rzucił i w trzy minuty później wyszedł z panienką z auli. Student który został, też upatrzył sobie niezłą kobiałkę i dawaj ten sam numer: \"Ładną masz nogę\" \"Drugą też mam ładną\" \"To może się umówimy między trzecią a czwartą\" Panienka się oburzyła, coś napisała, rzuciła i wyszła. Student czyta: \"Między trzecią a czwartą to ty się umów z krową!\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panienka się oburzyła, coś napisała, rzuciła i wyszła. Student czyta: \"Między trzecią a czwartą to ty się umów z krową!\" :D ups sę nie zmieścił cały w poprzednim poście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kochani!!!! A ja chora..:-( Fredi jak mogłeś mnie zarazić przez taka odległość... :-0 (mam nadzieję że Ci juz lepiej :-) ) Zimowa !!!!!! BUZIAKI I DUŻO DUŻO SZCZĘŚCIA 👄 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 A ja właśnie wpadłam zapytać czy ktoś mamdzisiaj urodziny bo przed 12 właśnie dziś mojemu braciszkowi urodzil się synek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Zimowa-----> kosz 🌻 🌻🌻 i 1000 buziaków 😘 :) Dobrze, że dzisiaj piątek...:) Fredi dzięki za porządną dawkę humoru :D Raczysko--->😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banitka --> special for You 🌼 MPM --> {kwiat] i 👄 gdzie się podziewasz :O Pozdawiam :D Znikam do dalszego dłubania mgr-ki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banitka ! {kwiat]to powiem Ci tak ...- madry chłopak bedzie z bratanka;-)!!! iMozart sie 27 stycznia urodził;-) j JA;-) takze spoko Wodnik z niego bedzie;-) Netia{usta} dziekuje Fredi a kiedy obrona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zdążę: napisać, poprawić, wydrukować, złożyć, to obrona czeka na mnie w marcu :) a dokładniej pod jego koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi 👄 dla Ciebie tylko na odległość bo zasmarkana jestem strasznie..:-(...dasz radę chłopie do marca bo tu tyle kciuków za Ciebie wszyscy trzymaja ;-) ZIMOWA jeszcze raz 👄👄👄 bardzo się Cieszę że mały ma taką dobra datę urodzenia... no i jeszcze koncową szóstkę w roczku to tak jak my :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kciuki jak kciuki :D ale Muze taką mam :D że niejednemu pisarzowi by się przydała, a tu Ona jest moim natchnieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no Fredziu widzę , że naprawdę sie zaangazowałeś ...brawo dla tej Pani :-D szczęściara z Niej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimowa Panienka 🌻🌻🌻❤️🌻 🌻🌻🌻❤️🌻 🌻🌻🌻❤️🌻 i wszystkiego najlepszego !!!! Raczysko -----> 🌻 i 👄 , trzymaj się, dobrze będzie :) Fredi, obrona pójdzie jak po maśle, bo : my + kciuki, Twoja MUZA no i jeszcze ty do tego, to musi sie udać :D:D:D Banitka , wracaj do zdrowia, 👄 👄 👄 Wszyscy ---> byle do wiosny i będzie fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wieczorkiem! miałam dzisiaj ciężki dzień w pracy i w domu też się trochę nazbierało ufff, ale na dziś już koniec... jeszcze tylko kąpiel dziecka, karmienie i usypianie ale to już sama przyjemność Banitka-------> zdrowiej szybko 🌼 dla ciebie i gratulacje dla brata Fredi-------> na pewno zdążysz spokojnie z pracą, a obrona zobaczysz, że wcale nie taka straszna ;),zdasz i zrobisz nam super imprezę z tańcami hi,hi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że obrona nie jest trudna :) półtora roku temu miałem obronę :) Tak, tak nie jestem jakimś zwykłym postmanem mam juz 3 literki przed moim nazwiskiem :D co prawda to tylko inż. ale zawsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Fredi, taką gafę strzeliłam, no popatrz ja tu ble, ble a to inżynier całą gębą :D i jeszce taki skromny, że to \"tylko\" hi,hi no ale mój drogi w takim wypadku impreza będzie podwójna, no bo w końcu to juz będzie całe 6 liter przed nazwiskiem ;), a to już ho, ho, ho.....nie byle co :D a więc już nie tylko tańce, ale i hulanki i impreza co najmniej dwudniowa - ot co! (ja z moimi 3 to się schowam :)) pisz więc pracę pilnie bo impreza się szykuje przednia ;) hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
, Agars, cisza jak makiem zasiał :) ciekawe, gdzie się wszyscy podziali? Fredi pewnie pisze pracę, a pozostali ? hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Co ja robię to wszyscy już wiedzą :D Co inni hmm... może mają dość komputera i to stąd ich nieobecność Pozdawiam i Wszystkie Kobiety wręczam :) Żeby nie było jakoś smutno to prosze się wpatrzeć w tą fotografię: http://thebiggestsecretpict.online.fr/ufo/chile_et_orig.jpg :) hmm i co o tym myślicie? Mam nadzieję że to nie oni porwali Kłapi i Wedę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Fredi, nadal porwane nie odnalazły się ? :( ja zaraz w sieci będę buszować, muszę troszkę spraw poszukać, będę do Was zaglądać. Jak tam pomysły na nasze letnie spotkanie? Macie już jakieś potencjalne miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm ja bym proponował może... Kraków? Po za tym nie jaka Kłapi proponowała nam oblewanie jej mieszkania :D Żartuję z tym oblewaniem ale... hmm... zgodnie z powiedzeniem: \"Jeszcze taki się nie urodził co by wszystkim dogodził\" obstaje przy tym mieście, wiem że nie którym może być zdecydowanie daleko a innym baaardzo blisko :) ale wg. mnie to dobre miejsce :) prawie 30 --> wracając do Kłapi i Wedy to one się znalązły tylko ten okup :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.... okup powiadasz.......... coś wymyślimy, napewno się uda :D Kraków, daaaleko, nigdy nie była, chętnie poznam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ja sobie myślę, ai żeby zebrać pomysły na miejsce :) aby nie było że tatko Fredi i matulka prawie 30 sobie obmyslili a reszta ma się dostosować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×