Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Hmmm romatycznego coś? Ok np. coś takiego może: Wymyślę dla ciebie różę - Louis Aragon Dla ciebie która jesteś różą nie do opisania Przynajmniej słowami z modlitewnika twoich procesji Różą którą ukazać mogą słowa obce róży Podobnie jak wyrywający się krzyk oznacza cierpienie Gwiazdy pożądań nad otchłanią miłość Wymyślę dla ciebie różę z palców uwielbienia Tworzących nawę krzyżujących się i obnażonych Wymyślę dla ciebie różę z portyku Kochanków których jedynym łóżkiem są ich ramiona Różę w sercu kamiennych umarłych konających bez spowiednika Różę rolnika rozerwanego przez minę na własnym polu Karmazynowy zapach znalezionego listu Gdzie nic się do mnie nie odnosi ani miłosne napomknienie ani zniewaga Spotkanie na które nikt się nie zjawił Wojsko w ucieczce podczas gwałtownego wiatru Kroki matki przed więzieniem Śpiew mężczyzny w godzinę sjesty pod oliwkami Walkę kogutów w kraju mgły Różę żołnierza oddalonego od kraju Wymyślę dla ciebie moją różę tyle róż Ile jest diamentowych błysków w morskiej wodzie Tyle róż ile wieków wiruje w pyle nieba Ile marzeń krąży w umyśle dziecka Ile świateł pomieścić może jedna łza PS. Z dedykacją dla Wszystkich samotnych z roku 1976 i nie tylko :D Oczywiście dla tych nie samotnych też ale i zapracowanych oraz zaspanych :) {kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" Oczekiwanie. Pierwsza lekcja miłości, jakiej się nauczyłam. Dzień dłuży się w nieskończoność, snujemy tysiące planów, prowadzimy sami ze sobą wymyślone dialogi, przyrzekamy się zmienić – i trwamy w niepokoju aż do nadejścia osoby, którą kochamy. A kiedy jest wreszcie obok, to brak nam słów. Bowiem długie godziny oczekiwania wywołują napięcie, napięcie przekształca się w lęk, a lęk sprawia, że wstydzimy się okazać własne uczucia. \" P.Coelho myślę, że się Wam spodoba ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak raczysko, pomogło :). Za to teraz...przeczytałam Frediego....i mnie nooormalnie ......zatchnęło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam robalki i robale!! a ja ma dzis zły nastrój, więc kawałek z Pawlikowskiej Jasnorzewskiej (która kocham od daaawnnnaaa) \"Ruda noca , pod mostem, w Sekwanie Płynie kotka przemokła i sina Pod nastepnym mostem niespodzianie Przyłączyła się do niej dziewczyna....\" Łoj jak dziś mismutno.... :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wywaliło mnie na moment przepraszam za to czdow- czadunia miało być rzecz jasna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarcia dato czemu smutek jest z Tobą? może jak się dowiemy w czym problemik to uda się nam sprawi by \"uśmiech na twej twarzy zagościł\" Mi osobiście na smutek pomaga telefon do przyjaciela (albo dwóch) i oczywiście ciasteczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłapi
Cześć wszystkim urodzonym w najlepszym roczniku na świecie 1976!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A ja mam przyjemnośc ten rocznik otwierać bo urodziłam sie dokładnie 01-01-1976 to naswspanjalszy rocznik na świecie !!!!!!!!!!!hihiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Cię Klapi wśród samych CUDOFNYCH ludzików z 1976 no i ja osobiście wsród tych \"rogatych\" no bo Ty koziorozec jestes ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm chyba zacznę chodzić na polowania ;) jak strzelec :D bo tu coś co raz więcej zwierzyny :D Hmm a komu to tchu zabrakło? Czyżby brzydki wiersz wkleiłem? Hmmm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winnie
Mogę się przyłączyć? 05.11.1976 prawdziwy skorpion a właściwie skorpionica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeee
przyłączam sie 10,12,1976, strzelec witam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winnie
Czy jest jeszcze ktoś z 5 listopada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woow woow sie ruszyło Fredi na polowanko oczywiście zapraszam ale zaznaczam, że rocznik 76 to twarde sztuki i z myśliwego możesz stac się zwierzyną ;-))) A tak nie żartując moje Maleństwo wstało i muszę opuścic Was na \"nie wiem ile\" Bawcie się dobrze i nie zapominajcie o mnie mimo iż od niedawna z Wami jestem. Wnet się pojawię ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winnie
FREDI_LUBLIN jesteś jak ja listopad nr 5 czy jak eeeeee? Jak 5.11 to napisz o której godzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłapi
Ale tu u nas jest wesoło nawet bardzo wesoło, mam nadzeje ze dotrwamy razem do 2006 wtedy jako pierwsza dostane od Was całą mase życzeń i e-maili hihihihi ale bedzie fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłapi
Czadunia a ile ma to Twoje maleństwo?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie smutna, zła i wszycho do... a.... głównie to na siebie!!!!!!! A to jest najgorsze!! Wrrr!!!!! Jakże ja jestem niepoukładana, no normalnie typowy bliźniak, ale ze bliźniak, no to w jednej skórce dwie dusze i...... już mię sie polepszyło :) :) :) :) :) A jak sie u mie remoncik skończy , no to normalnie.....!!!!!! No tak... a póki co.... (kuźwa!!!) hydraulicy wszyscy zajęci!!!!!! Pozdrawiam wszystkie 76-tki ;) A ma ktos tak jak ja 3*6 w dacie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Klapi : nie tylko życzonek mnóstwo dostaniesz ale i prezencików mase!!! tylko nie wiem jak to będzie z godzinkami tego 1-go no wiesz sylwek, bąbelki, scholowa niektórych trzeba bedzie ;-))) a moje Maleństwo ma 7 miesięcy i 3 tygodnie bez 1 dnia, no i parę godzin już ;-))) postanowiłam miec baby tuż przed 30-tka no i się udało, ale czasami uważam że nadal \"niedorośnięta\" jeszcze jestem Czy oprócz mnie ktoś jest też dzieciaty? do Czarciej daty: już Cie chyba rozumiem - mam w domku bliżniaka - męża hehe ale on tylko gada za dwóch i humorków nie ma w odróżnieniu do mnie ;-))) a propo hydraulików - to ich krótko bo Ci elektrykę zepsują no i na resztę dzionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłapi
Hej Czadunia a ja mam męża i palny na dzieci za jakies 2-3 -4 lata sama jestem dziecko i to takie straszne dziecko hihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapi : gdybym ja miała czekac aż dorosne to (wg mężczyzny mojego życia) nigdy to by nie nastapiło ;-))) Mój mąż jednak miał kilka asów w rękawie no i dar przekonywania i .... Nie załuje. Tak wiele się zmienia na \"inne\" oczywiście że szok. A z wiekiem zaczęłam przekładac plany o dziecku na coraz to póżniej i później bo człek się wygodny robi ;-))) A tak ma marginesie UWIELBIAM PIOSENKI PATRYCJI MARKOWSKIEJ i KASI KOWALSKIEJ, CIASTA i CIASTECZKA, KSIĄZKI P.COELHO, SIATECZKĘ i wiele wiele wiele innych jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....jeśli ktoś się bardzo nudzi.... http://freeweb.siol.net/danej/riverIQGame.swf Wszystkie osoby musza przedostac sie na druga strone rzeki. - Tratwa moze uniesc tylko 2 osoby na raz; - Ojciec nie moze zostac z zadna z córek podczas gdy nie ma matki - Matka nie moze zostac z zadnym z synow podczas gdy nie ma ojca - Zlodziej (w wieziennym ubraniu) nie moze zostac z nikim pod nieobecnosc policjanta - Jedynie ojciec, matka i policjant umieja sterowac tratwa Aby wystartowac wejdz w link i kliknij w niebieskie okragle pole po prawej stronie. Aby poruszyc ludzmi, kliknij na nich Aby ruszyc tratwe, kliknij na czerwona galke przy brzegu rzeki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×