Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

hej lipcowa: nie jestem ze slonecznego, pieknego, rozbawionego Wiednia! pozdrowienia dla wszystkich! lece z pieskiem na spacerek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raczysko
DING DING Fredi:) chyba DING DING już mi tak zostanie i to DING n DING twoja wina DING DING. :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 30
co tam jest dla erotomanów, jeszcze nie zaglądałam, bo właśnie jestem wulkanem namiętności i nie wiem jak się to skończy ach, ta niedziela ;) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Fredi Fredi... taaak, zwłaszcza trzecie zdjęcie jest niezłe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raczysko
A Lipcowa baluje:) Jakoś tu smutno ,nie zaglądacie tu ... No tak obowiązki małzeńskie prawie 30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w poniedziałek. Robię kawkę dla szefa, może ktoś też ma ochotę się napić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 lat za rok tzn. hmm będziemy sobie liczyć od 1.1.2006 od godziny 0:00:00:0000001 :D ech jak ten czas leci :D Kolejny flash-gra: http://www.killsometime.com/games/game.asp?Game=Ball-Bounce INSTRUKCJA: Na początku, po lewej stronie jest strzałeczka, to ona pokazuje kierunek, w którym za chwilkę potoczy się piłka (to ta na końcu strzałki) musisz tak pokierować, aby przeszła jak najszybciej na drugi koniec planszy. Utrudnienia: prostokąty ciemne (prawie czarne) - od nich piłka się odbija prostokąty jasne - piłka jest przez niepochłaniana. Powodzenia :) OSTRZEŻENIE: Ta gra wciąga :D I kolejna flash-gra http://www.killsometime.com/games/game.asp?Game=Flamingo-Drive INSTRUCJA: To gra z serii Yeti-Sports. Czyli Yeti i pingwiny w akacji :) Tym razem jesteśmy w Afryce i przemiły Yeti ćwiczy odbijanie pingwina przy użyciu flaminga. jest kila rzutów im dalej tym lepiej, ale na drodze są przeszkody: słonie, żyrafy, węże i drzewa. Najpierw klikamy i wybieramy kąt, pod jakim będzie leciał pingwin (przynajmniej na początku), następnie wybieramy siłę, z jaką dostanie :D Uwaga zbyt wysoki kąt powoduje, że naszego ukochanego pingwinka zabiera sęp a przez to nie leci on za daleko. OSTRZEŻENIE: Ta gra też wciąga :D A co u mnie? Hmm ja siedzę i staram się jeszcze znaleźć materiały do mojej kochanej :P pracy niestety ;) pochłonęło mnie coś innego D Pozdrawiam i 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raczysko
Fredi nasz rodzynku słodki:) Super ,że tak o nas dbasz i dostarczasz rozrywki. Podobno kobieta dopiero po trzydziestce czuje się naprawde kobieca i zna swoja cene. Ja sie ciesze,bo moze nowe 10-lecie w które wkrocze 01.01.2006,przyniesie mi coś niesamowitego i pięknego:) Musze wierzyć!!! Buziaczki dla wszystkicg👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim :). czy to nie jest przypadkiem ten piesek, który wygrał konkurs na najbrzydszego psa świata? jesli nie, mógłby z nim konkurować... Jest hmmmm...oryginalny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Oj!!! mam tak mało czasu, zeby tu zagladać, a tu takie fajne ludzie są :) :) Taaa... piesek rewela..... rozumiem, że to chiński grzywacz, pomieszany z......eee... Fredim Krugerem ;) A ja dziś idę na...... 1 LEKCJĘ ANGIELSKIEGO!!!!! Tak, tak staruszki, to ja będę uczennicą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 kwiecień 1976 to Ja! typowa Baranica ;-))) przeczytałam trzy po trzy wasze wypowiedzi i po 4 stronie uciekałam na koniec - musiałam się przedstawi miłemu towarzystwu ;-)))) POZDRUFKA z dolnego śląska dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi ... jeszcze parę gierek i nic w domku nie zrobie ;-))))) a obowiązki wzywają ... ;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raczysko
Oj Fredi ktoś musi być winien:) Przyjmij to z dumą jak prawdziwy facet i daj nam jeszcze cosik ciekawego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesienna*
Witam szacowny rocznik! Jestem z października :) Przybywam tak dla równowagi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! Wpadłam na momencik, aby się zameldować! Szczególnie witam wszystkie nowe buźki :) i kochane Raczysko, które o mnie pamiętało. Dla Ciebie 🌻🌻🌻 i mocne uściski! Pędzę już do łóżeczka, do mego mężusia bo to weselisko strrrasznie mnie zmęczyło. No to zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raczysko
Hej piękni prawie 30-letni:) Uciekam spać! Lipcowa odsypiaj ,a Fedi nie zapominaj o nowych koleżankach:)Moze coś romantycznego jutro nam podeślesz co? Dobranoc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek zDolnego Śląska . Wstał już ktos? Ja chcąc nie chcąc już musiałam - mój maleńki synek stwierdził, że koniec już nocnego leniuszkowania i ... zaczeła się jazda ;-)) ależ tęskni mi się do czasów sprzed.... Fredi dzięki raz jeszcze za rozrywkę - między jedną grzechotką a drugą korzystam w celu odprężenia a nie mam czasu sama buszowac. Miłego wtorku dla wszystkich 1976 :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pozdrawiam ze wschodniej Polski :). Jestem już 2 godzinki w pracy i wciąż próbuję się dobudzić, kiepsko mi to dzisiaj wychodzi:D. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja jestem, jak zwykle przed południem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raczysko
A ja witam i pozdrawiam z zachoniej części naszego kraju:) Zaraz jade na całodniowe ploteczki:) :) hej Czadunia buziaczki dla synka:) Wiosenna brakuje ciebie wieczorkami:) Fredi bedzie dziś troszke romantycznie? Netia może mocna kawa i ciasteczka pomogą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×