Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarna fasolka

ZAPOMNIANE kosmetyki Avon-u. Za ktorymi tęsknicie?

Polecane posty

Gość zdradzik39@wp.pl
Sprzedam perfumy Casbah Avon (niedostępne w Polsce od 2002 roku!!! ) oraz Pink Suede Avon (niedostępne od 2004) Cena neistety nie mało - 200zł butelka . Idealne na prezent przywolujący wspomnienia minionych lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla28
a ja nie zapomne nigdy zapachu w kremie w małym okrągłym słoiczku z zakrętką jasnofioletową w kształcie płatka kwiatu niestety nie pamiętam nazwy!! jakby ktos wiedział nazwę lub wiedział gdzie jak kupic je piszczie na forrumm plisss..!eh czemu najfajniejsze zapachy moich dawnych wspomnień zawsze firmy wycofują, zostaja te max masowe , że juz patrzeć nie mogę ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berek271@o2.pl
Karla :) Mówisz o zapachu wink :) seria wink miała właśnie takie 15ml opakowanie perfum w kremie :) A nie myślałaś by wypróbować wodę toaletową wink skoro zapach Ci odpowiadał ?? Jak chcesz mam zarówno wodę toaletową 50ml , balsam do ciała 200ml (perfumowany) i żel pod prysznic 200ml o zapachu wink :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesknie, tesknie... Za kosmetykami pielegnacji ciala Mleko i Miod, cudownie pachna i nawilzaja. Pomadkami Color Trend. Ostatnio na aukcjach udalo mi sie upolowac Extraordinary (pachnie cos jak cytryna w czekoladzie), Far Away Sensual Embrace, Rare Emeralds (cudowny pudrowy zapach), Rare Rubies (odsprzedalam), Rare Sapphires, Prowl, True Heart, Wink, Rare Pearls i Still Waters. Butelke Rare Gold 100 mg w opakowaniu, nowiusienka znalazlam w koszu do drobiazgow w lumpeksie. Chcialabym - Love Blush Millennia i Perceive Glitterati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mode_comp@o2.pl
Millennie ktoś wyżej sprzedaje :) - Pamiętam ten zapach , to był pierwszy zapach mojej mamy. ja z kolei mam rare emeralds w zielonym flakoniku jeśli Cię to interesuje :) 50ml za 70zł :) Jak coś pisz - mode_comp@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mode_comp@o2.pl
no to tutaj : zdradzik39@wp.pl Sprzedam cudowne perfumy Millennia Avon . nówka w kartoniku 50ml . te perfumy od 12 nie sa dostepne w Polsce . Jeden z najstarszych i najbardziej uwielbianych zapachów Avon w historii firmy . Cena niestety nie mala bo i nie mało kosztował - 300zł butelka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paciolek
oo tak be kissable śliczne to było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omen@o2.pl
be kissable jest za psie pieniądze na Allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szykując sie do przeprowadzki znalazłam 3 męski wycofane już wody (nowe) - Blue Rush for him, Interact i Surrender for him - nie będę ściemniać ze to jedyne w Polsce i wymyślać astronomicznych cen - oddam je w ich cenach katalogowych zainteresowanych proszę o kontakt na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamol12c@o2.pl
Brumbel Twój email jest zły. popraw i daj dobry bo wiadomości wracają":(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jeszcze raz to samo tylko ze tym razem z poprawnym mailem (serdeczne dzięki za wychwycenie mojej pomyłki) szykując sie do przeprowadzki znalazłam 3 męski wycofane już wody (nowe) - Blue Rush for him, Interact i Surrender for him - nie będę ściemniać ze to jedyne w Polsce i wymyślać astronomicznych cen - oddam je w ich cenach katalogowych zainteresowanych proszę o kontakt na maila drwalkiewiczka@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj skończyłam wypróżniać mieszkanie, ale za to przed północą odkryłam jeszcze rzeczy, których istnienia bym się nie spodziewałam...., a niektóre nawet moją jeszcze aktualną datę ważności...., wszystko nowe, nieużywane, część oryginalnie zafoliowana Zainteresowanym oddam je w ich normalnych cenach katalogowych (nie taniej, ale tez i nie drożej). Możliwość odbioru osobistego w Poznaniu. Z wód męskich znalazłam jeszcze: dez. i wodę po goleniu Open Road dez. i wodę po goleniu Modern Balance dez. Retrospect oraz absolutny unikat dez. i wodę po goleniu UOMO a z damskich: Love Blush Treselle silver Wink i Crystal Aura kontakt na maila: drwalkiewiczka@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamol12c@o2.pl
Poszukuję perfum Surrender for her (dla kobiet) . Ma ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżasta-blasta
Czy jest ktoś w posiadaniu wody Blue Rash for her?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska88@wp.pl
Dzasta blue rush for her widziałam na tablica.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżasta-blasta
dzięki Miśka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhj@tlen.pl
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Mam takie pytanie: czy wie ktoś może czy dostanę jeszce taką duża torbę na kosmetyki z AVONU. Była ona kilka lat temu. Wygląda jak torba na laptopa tylko że jest większa. W środku jest dużo przegródek na kosmetyki. Pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam pytanie do Beatrysi. chcialabym perfum love blush ktory kiedys byl w katalogu avon. czy dala bys rade mi go zalatwic??:) moj email: dziula1991@onet.pl. prosze o odpowiedz. z gory dziekuje. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żanetka
Czesc Dziewczyny! czy któras z konsultantek ma może jeszcze w zapasach wycofane produkty z serii Wanilia i Mleczko Sojowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szirra
Gdzie kupić Night Musk avonu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natli.t@o2.pl
Szira odezwij się pod email w nicku : . Night musk mogę bez problemu zdobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szirra
Napisałam na maila . Byłoby super gdybyś załatwiła mi te perfumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie avon
szukam poniższych perfum avon jesli ktoś ma mam wiele innych nie tylko avon na zamiane wink brazil beat blue dla niej ubarwiony balsam do ust Avon, Be... Kissable EDT Flower by Cynthia Rowley EDP just play dla niej scentini wszystkie 3 tahitian holiday up to you urban flowers roma i tokyo jeśli ktos ma pisać na szczesliwa05@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguśka82
Błagam, potrzebuję Sunny Skies, czy to w ogóle możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchawymiotka
Aguska82 . sunny skies widziałam na tablica.pl czy jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, szukam wycofanego już dawno, perfum Individual for Her z Avonu, jesli ktoś miałby go do sprzedania to proszę o kontakt! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×