Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aqua1

jak wygląda usuwanie migdałów ???!!!!

Polecane posty

Gość MagicGirl
poznan taka klinika znajduje sie na Głogowskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagicGirl
ja-ka Ten trzeci też może mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikchen
ja mam zabieg w środę w Bydgoszczy, w Bizielu, we wtorek mam sie zgłosić.....jestem przerażona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagicGirl
Monikchen jesteśmy w podobnej sytuacji, bo ja też niedługo będe miała planowany zabieg :) Ale trzeba być dobrej myśli, są w życiu gorsze rzeczy i schorzenia. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś byłam na oddziale ze skierowaniem. Powiem szczerze, że szłam jak na wojnę:). Bo naczytałam się tu, że skierowanie niekoniecznie jest już gwoździem do zabiegu itp. że niechętnie dają na wycięcie migdałów. A więc po drodze kupiłam sobie dużą, białą, miękką bułeczkę:D hihi. Myślę sobie-pojem ją, niech się co nieco poodkłada w tych migdałkach bo od wczoraj są czyste jak je czyściłam. No i oczywiście na oddziale nikt nic nie wie gdzie i do kogo się zgłosić. Każą czekać. Czekam pół godziny aż łaskawie zjawiła się piguła a po 15 minutach po niej lekarz. I o dziwo... Nic nie pytał, nie zaglądał w gardło tylko wpisał od razu termin :D . Termin jak termin... Nie ma co się dziwić w Polsce jest jak jest. Aczkolwiek zadowala mnie 24 stycznia niż do końca życia bawić się wykałaczką:). Pozostaje tylko liczyć na brak strajków (coś tam szykują) i brak infekcji w tym czasie. Z jednej strony nie rozumiem... Jeśli chce się podwyżki to trzeba wykazać trochę profesjonalizmu w tym co się robi. Myślę, że gdyby był profesjonalizm to sami pacjenci prosili by o podwyżki dla lekarzy! A tak... Żenada... Oczywiście nie wszędzie bo i dobrzy lekarze też są! W każdym razie - wyszłam zadowolona i uśmiechnięta że w końcu mam możliwość pozbyć się tego syfu z buzi:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikulka
dżizas, ludzie, ale przegięcia z tymi dietami.... choć z 2 strony pewnie jest tak, że kazdy reaguje inaczej. Ja drugiego dnia po zabiegu zjadlam gołąbka i żyję. Dzis minął tydzień i jem wszystko, nawet twarde paluszki, bo przeciez się je gryzie i zmiękcza, a nie polyka twarde kawały. Dla warszawiakow polecam klinikę Iatros. Bardzo miło było. Jako że jestem histeryczką, dostalam niebieska tabletke i juz potem - zero. Nic nie pamietam. Po zabiegu wymiotowanie krwia, ale podobno po narkozie to normalna reakcja!!! i rzygasz krwia ktora splynela w trakcie cięcia. najgorsze problemy sa z mowieniem :( osobom, ktorych praca polega na gadaniu, radze wziac min tydzien zwolnienia. ja wrocilam po 4 dniach i za kazdym razem jak mam otworzyc gebe i basem cos mruczec, gleboko sie zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sąsiad
Dziś mija 3 tydzień jak usunąłem migdały. Na dzień dzisiejszy nadal odczuwam lekki ból , dalej mam kluchę w gardle choć mniejszy ale jest, dalej odczuwam brzydki zapaszek ( to był głowny powód usunięcia migdałów) najgorzej z rana, aż muszę pokój wietrzyć EH. W związku z tym pytania : jak długo może ten stan jeszcze trwać ? Czy papieroska można juz po takim czasie zapalić ? małe piwko może zaszkodzić ? Poza tym co z wysiłkiem fizycznym, chodzę na siłownię to znaczy chciałbym znowu zacząć chodzić, ile czasu trzeba jescze czekać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam już usuwane
hej Miałam usuwane migdały 2,5 roku temu i nigdy nie chciałabym tego znowu przeżyć Na szczęście byłam tylko jeden dzień w klinice prywatnej ale zabieg był na kase chorych więc nie płaciłam Muszę tylko powiedzieć że ból jak jasna cholera Oczywiście zabieg miałam pod narkozą ale jak się oudziłam myślałam że oszaleje z bólu Jakieś 1,5 tygodnia bolało na prawdę mocno a potem z dnia na dzień była poprawa Najgorsze jest to że nic nie można jeść Ja brałam tabletki przeciwbólowe i wtedy szybko musiałam się najeść Nawet śliny nie można przełknąć taki ból... Najlepiej mieć usuwane w wieku dziecięcym bo wtedy ból jest minimalny Pozdrawiam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkfkjgguiiobn
Migdałów sie nie uśówa tylko leczy,od tego trzeba zacząć???wiec nie rozumiem,po co Ci wiedza na temat ich usówania????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowieku Ty się tu lepiej nie wypowiadaj. Migdałki się leczy, ale do czasu. Jeśli już dwie serie najsilniejszych antybiotyków Ci nie pomagają to trzeba je wyciąć-KONIEC I KROPKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkfkjgguiiobn
Człowieku to ty bredzisz???dobrze sie czujesz wogóle???leczy sie ale nie atybiotykami ,masakra co Ty pleciesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkfkjgguiiobn
a skad Ty baranie jestes???ze tylko antybiotyki masz w głowie????Tobie to i nawet gówno by nie pomogło,w jakim Ty swiecie żyjesz???zakłamania i obłody????daruj sobie takie prostackie opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkfkjgguiiobn
Zawsze jakiś ograniczny prostak musi sie wypowiadac na tym forum aż przykro czytac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę się zniżać do Twojego poziomu nienormalny człowieku. Jakbyś nie zauważył to nikogo Twoje docinki nie interesują, tu są ludzie, którzy są pewni swojej decyzji o wycięciu migdałków i żadne Twoje marudzenie o leczeniu nie wiadomo czym nic tu nie pomoże, a tylko ludzi wkurza. Więc żegnam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prostak w dosłownym znaczeniu. Jak ktoś mądry tu już gdzieś napisał: \"jak wyrostek boli to też nie wycinać tylko leczyć bo się z nim urodziliśmy\"? W takim razie zęba też nie można usuwać jeśli nie da się go wyleczyć? Bo przecież i tak bywa. Życzę Ci powodzenia, pewnie masz w gębie próchno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarika
witam mam pytanie do kviateq pisałaś że twój synek miał usuwany migdałek szukam jakiejś kliniki gdzie taki zabieg można wykonać bez zbędnego siedzenia w szpitalu proszę o poradę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maarika polecam Szpital Kliniczny we Wrocławiu. Dzieci na drugi dzień po zabiegu są puszczane do domu i co najważniejsze, zawsze dziecią robią zabieg w narkozie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madeka
witam! mam pytanko-czy ktoś z was przed usunięciem mial powiększone węzly chlonne. Ja też wybieram się na zabieg mam ASO 400 i oczywiście jestem ciągle chora. Boli mnie cała szyja głowa i oczywiście gardlo. Czy ktoś z was mial takie objawy? POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkhhjgjhggkjgj
No cóż prostaków na tym poście nie brakuje,stanowia tu przytłaczajaca wikęszośc,stanowia mizerny poziom wiedzy i niski poziom intelektualny,wiec chyba madrzy zrozumieja dla jakiej niziutkiej grupy jest ten topik???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkhhjgjhggkjgj
ale po co bedziędziesz wycinała migdały???chcesz sie zrobic kaleka????migdałki trzeba wyleczyc i spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garbata
Tak tu przedmówca ma racje,migdały trzeba leczyc a nie usówać,wiadomo z czym sie to wiąże,ten topik jest raczej jakis tendencyjny,hmmm szkoda że ciemnota próbuje miec racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garbata
No cóz jest prosta zasada ,jak ktoś z czymś nie moze sobie poradzic to to usówa i mysli że problem rozwiazany:)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam bardzo-ale jak można wyleczyć DZIURY w migdałach????? Same znikną? Zaszyć? Zalepić? Lepiej nie pytam bo jeszcze dostanę od prostackich ludzi, którzy myślą, że są najmądrzejsi odpowiedź, że i super glue podziała. A może Kropelka? Haha:). Gdyby nie było potrzebne usuwanie migdałów to by takich zabiegów w szpitalach nie robili! Jeśli nie madzie problemu to się cieszcie a nie gadajcie głupot tym którzy mają problem i usunięcie jest jedynym sposobem pozbycia się problemu nie tyle fizycznego co psychologicznego! A przedmówcom proponuje poszukać jakiś temat o ortografii-tam możecie się wykazać swoją miernotą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście się poprawiam żeby nie było- \"nie MACIE\". Jak widać co niektórzy mądrzejsi od razu się zorientują o błędzie a nie piszę dyslektycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benedykt XVII
Widzę że ten temat schodzi juz na "psy" zamiast sobie pomagac to się tylko obrażacie. Proszę moderatorów o zamknięcie tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo nie rozumiem dlaczego ktoś stwierdza, że to nie jest problem. Jest problem i to duży! Dlaczego w takim razie nikt nie odpowiedział CO ZROBIĆ z dziurami w migdałach? JAK \"wyleczyć\"??? A gronkowca złocistego to się ma właśnie na migdałach:) a nie po pobycie w szpitalu. \"Mądrzę\" się bo mam problem z migdałami i wiem w czym rzecz. Z palca sobie niczego nie wyssałam, dużo czytałam, dowiadywałam się od lekarzy itp. A przepraszam bardzo, jeśli ząb nadaje się do usunięcia-bo i tak bywa-i nie chodzi mi o zaniedbanie, to też się leczy (jeśli się już nie da)??? I proszę nie wsadzać wszystkiego do jednego worka bo są dobrzy lekarze i dobre szpitale. To, że jest teraz w Polsce tak jak jest nie znaczy, że jest tak WSZĘDZIE. To tyle. Czekam na propozycję \"leczenia\" dziur w migdałach-skoro tyle wiedzy na ten temat macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simi22
Najniebezpieczniejsze dla organizmu są przewlekle ropne migdały. Mogą poważnie i nieodwracalnie uszkodzić serce, stawy i nerki. Więc trzymanie takich migdałów jest idiotyzmem bo łatwo można się zrobić kaleką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taktaktak
Posłuchajcie, a może też wam pomoże 1% Gencjana. Gdy mój synek miał 8 lat ciągle łapał anginy ropne, migdały miał bardzo powiększone, laryngolog stwierdził, że nadają się tylko do usunięcia. Miałam mu zrobić wszystkie badania i zgłosić się z wynikami badań po skierowanie do szpitala. Pani doktor pediatra poradziła mi aby się jeszcze wstrzymać i zaleciła synowi - pędzlować codziennie migdałki 1% GENCJANĄ. Po dwóch tygodniach migdałki obkurczyły się, syn mniej chorował i do dzisiaj ma je na swoim miejscu a minęło 12 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×