Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TYLKO RYBY

KLUB ZODIAKALNYCH RYB

Polecane posty

Gość Pisces
życie czasami nieźle daje w kość, ale zawsze waro mieć nadzieję. Znam to bardzo dobrze. Zawsze byłam wierną rybką, ufającą, stającą po stronie tego, co według mnie ważne. Okazało się, że albo byłam zbyt łatwowierna, albo zupełnie ślepa, bo moja wiara w człowieka(męża) legła w gruzach i zaczęło się samotne życie i mozolne budowanie siebie na nowo. Wciąż na tych samych podstawach - tylko rodzina jest naj... - ale już inaczej. Ja też jestem Ktoś i mam prawo do życia.Uczę tego swoje dzieci, chciałabym, żeby wyrosły na dobrych ludzi, ale nie popełniali moich błędów.Latwo napisać, trudniej zrobić.Nic to, aśka, jak mawiał Michał Wołodyjowski. Jutro będzie lepiej.Contra spem spero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pisces
Nic to, Baśka - tak miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 21.02
"pisces" tez bylam dlugi czas latwowierna bo az 7 lat z facetem ktory mnie nie szanowal, nie byl lojalny wobec mnie, ale taka juz jestem ze jesli sie zaangazuje to bardzo mocno jestem za ta osoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elenai
Jestem zodiakalną Waga i tez mam niedobre doswiadczenia z męską rybą. Nadęte bufony, zatwardziałe dupki i tyle. (:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blizniaczka
facet ryba to urodzony aktor, nigdy nie dowiesz się co czuje naprawdę. Będzie grał czułego, kochającego tak długo jak mu to pasuje. Jak mu sie odn=mieni to zgnoi tak, że człowiek zwątpi we wszystko. Jestem blizniakiem, z rybą byłam w związku 6 lat, a nasze rozstanie było takie, że do dzisiaj mam uraz do facetów . Facet ryba jak chce to potrafi być naj........, ale jak mu sie znudzi to zniszczy swoją partnerkę. Ryby są śliskie i nigdy nie wiesz kiedy ci się wyślizgną z rąk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bliżniacza siostra
Blizniaczko... Oj masz rację. też tak miałam za partnera rybę. bylismy 3 lata razem i dowiedziałłam się, żę od dwóch lat zdradzał mnie z inna babą a był przy mnie bo było mu ze mna dobrze. Kiedy dowiedziałam sieze makochanice wyrzuciłam go z domu. Ze zlosci zdemolował mi całe mieszkanie i jeszcze mu było mało, wysyłał na mnie paszkwile gdzie sie tylko dało. M ściwa i wredna bestia. Moja kolezanka miala podobne doswiadczenia ale z mężem. Tez zdradzal, ale calą wine zwalił na nią. :() W sadzie przgeral, ale potem sie msił na niej w okrutny sposób. Mówię wam - wystrzegajcie sie mezczyzn - rybich, bo sa potwornie mściwe. :( :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zodiakalna panna
mój mąż ryba zdradził mnie, oszukał, porzucił po 17 latach małżeństwa. Rozwiodłam się z nim bo nie dalo się z nim zyć. Całą winę zrzucił na mnie mimo, że rozwód orzeczono z jego winy. ale na tym nie koniec. Jesteśmy 4 lata po rozwodzie a on mści się na mnie i na naszych dzieciach za swoje popaparane zycie. Nic mu się nie układa, ale wciąż to mnie wini za wszystko. Nie mam chwili spokoju. Jestem już nerwowo wykonczona bo on chyba skończy swoją zemstę jak już będę w grobie. Myślałam, że to sprawa jego wrenego charakteru ale kto wie jaki wplyw na nato jego rybi znak skoro tyle osób pisze o tej mściwej naturze panów ryb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 21.02
moj ojciec tez byl kiedys taki okrutny dla mamy ale nie wiedzac czemu zmienil sie, jak jakis cud, czasem ma jeszcze napady zlosci ale szybko przechodza a mama(panna) umie radzic sobie teraz z nim....ale keidys jak sie mu stawiala bylo jeszcze gorzej....i czego nie wolno mowic facetowi rybie (mezowi) to to ze sie ma zle w zyciu z nim on wtedy sie wscieka bo cale zycie sie stara zeby bylo dobrze i nie potrafi zniesc gdyby ktos mu powiedzial ze jest inaczej....i sa malo tolerancyjni, dlugo sie do czegos przekonuja, lubia magazynowac wiele rzeczy, mania kupowania itd.... duzo by mowic...ale druga ich strona to nadwrazliwosc i chec dzielenia sie wszystkim z innymi....taka juz ich natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybek
Drogie panie, chyba zapedzamy sie za daleko. Piesz to ogolnie, jednak glownie kieruja mna ostatnie wiadomosci. Zaraz sie okaze ze wszyscy panowie ryby zdradzaja swoje zony(dziewczyny), zawsze kłamią i nigdy nie potrafia przyznac sie ze popełnili błąd. Powiedzmy sobie jedno. Zarowno zdarzaja sie mezczyzni jak i kobiety ktore zdradzaja swoich małżonków. Miesiac, moze dwa miesiace temu czytalem sobie taki topik, na ktorym kobiety sie chwalily jak to przyprawiaja swoim mezom rogi, albo dyskutowaly co to nie maja ze swoimi kochankami. I byly to bardzo obszerne topiki. Zapewne wsrod nich byly panie z roznych znakow zodiaku. I moge sie zalozyc ze gdyby mezczyzni zalozyli podobny topik(a moze zalozyli - ale tego nie znalazlem) to zapewne by sie okazalo ze tak samo tam sa panowie ze wszystkich znakow zodiaku. Czytajac tu niektore wypowiedzi odnosze wrazenie ze osoby piszace to, albo sa swiecie przekonane, albo chca po prostu zakomunikowac ze panowie ryby to dranie i będą was zdradzac. Ja na to powiem, ze po prostu trafiłyście na drani, ktorzy przypadkiem byli rybami i moze wlasnie ich rybie cechy sprawily ze sie w nich zakochałyście, ale to nie one sprawiły, ze oni was zdradzali. Nie przesadzajmy. Sadze ze w ciagu godziny mozna by na forum znalezc z 10 pan ktore zostaly zdradzone przez skorpiona, albo osobe z dowolnego znaku. Sa ludzie porzadni i są dranie. Rozumiem ze wam trafiły sie 'dranie' ryby, ale u ryb regułą nie jest "draństwo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryba znad Odry
O LA LA ! Co ja tu sie dowiaduję o Was panowie - RYBY. To takie z Was gagatki ! Zdradzacie na potęgę ! Jesteście wredni ! No, no - miłe panie - bez przesadyzmu (jak mawiał mój mąż ) Wypowiadały sie przeważnie te panie, które miały złe doświadczenia z panami-rybami. Słuśznie zauważył pan RYBEK i ja tez niedawno o tym pisałam - wszystko zależy na jakiego człowieka sie trafi, od jego charakteru oraz relacji w związku partnerskim. Zdradzają i mężczyżni i kobiety ze wszystkich znaków Zodiaku. Czy panowie ryby najbardziej ? Oj cos mi sie wydaje, że nie. Najbardziej kochliwi i namiętni z całego zodiaku są BARANY i to one, a zwłaszcza mężczyżni lubią zdradzać. Wszak kobiety są z Wenus, a mężczyżni z Marsa. Kobiety-Ryby są zupełnie inne, niż mężczyżni spod tego znaku.Kobiety bardzo wrażliwe, ufne i spolegliwe. Mężczyżni apodyktyczni i niestety - megalomani. A teraz przedstawię ogólną charakterystykę RYB ( przepisaną z książeczki o wszystkich znakach zodiaku ) Myślę, że jest tam duzo prawdy o nas Rybach : Ryba jest wiecznym marzycielem. W swoim postępowaniu kieruje się przede wszystkim uczuciem. Ryby cechuje wyrozumiałość, łagodność i dobroć, chociaż bywają od tej reguły odstępstwa. Urodzeni pod tym znakiem są przekonani, że postepują zawsze rozsądnie, że nigdy się nie mylą. Doskonale umieją sie dostosować do okoliczności. Potrafią również przewidywać bieg wydarzeń. Pomimo tych cech zdarzają im się błędy, a czasami nawet popełniają głupstwa. Zawsze potrafią wywikłać się z beznadziejnej - wydawałoby się - sytuacji, wobec której inni mogliby się poczuć bezradni. Logika Ryb może wydać się innym pełna sprzeczności, jednak pozwala im ona osiągnąć w życiu dobrą pozycję. Ryby postępują zgodnie z tym, co uważają za słuszne, nawet jeśli budzi to wątpliwości u innych.Udzielanie Rybom rad jest zajęciem niewdzięcznym, nawet jeśli o rade proszą, albowiem i tak postępuja po swojemu. Ryby są raczej odludkami. Nawet w małżeństwie mają skłonność do życia w odosobnieniu. Cechy pozytywne: subtelność, delikatność, poświęcenie, wrażliwość, altruizm. Cechy negatywne: fatalizm, lenistwo, niekonsekwencja, wygodnictwo, nerwowość. Uzdolnienia: artystyczne, lingwistyczne. Najbardziej odpowiadaja im zawody i wszystko inne, gdzie liczy sie wrazliwość, intuicja, a także znajomość języków obcych. Znaki przyjazne: Rak, Skorpion, Byk, Koziorożec. Szczęśliwy dzień tygodnia - czwartek. Kamień-talizman: akwamaryna, topaz. Kolory: Fiolet (wspomaga marzenia) - indygo ( rozprasza melancholię) Kwiat: Fiołek, róża, wrzos, irys. Myślę, że każdy w tym horoskopie, znajdzie coś dla siebie, z czym się identyfikuje. A zatem kochane RYBY - nie psioczcie tak bardzo na partnerów. Jeśli nie udało się z panem Rybą, to może inny pan spod innego znaku okaże się tym właściwym...... Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozżalona Ryba
Nie wiem co mam robic. Mam za partnera tez rybę. Facet strasznie dumny, uparty, złosliwy jak diabli, stale mnie poucza i strofuje. dlatego ciagle sie kłócimy, tyle ze to z jego powodu postaja kłiotnie. Jest facetem b. przystojnym i dlatego zarozumialy bo wie ze ma powodzenie u kobiet. Ja mu wiecznie ustepuje, zawsze pierwsza przepraszam bo nie lubię długo sie gniewać :) I o to własnie chodzi. Jak ja go nie przeprosze, to on nigdy pierwszy nie wyciagnie reki do zgody. 3 tygodnie temu podczas banalnej sprzeczki, bardzo mnie obraził niesłusznie. Postanowiłam nie odzywac sie do niego dopóki mnie nie przeprosi, ale widze ze na to sie nia zanosi :) Nie chce więcej dac jezdzic sobie po nosie i byc uzalezniona od jego widzi misię. Jednak zalezy mi na nim, wiec powiedzcie, czy powinnam juz poraz kolejny jego przepraszac, czy jeszcze poczekać ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie Ja jestem szczęściarą ;) jestem od 1 roku z panem Rybą z 22.02, i naprawdę nie wiele moge znaleźć cech wspólnych z opisywanymi przez was osobami (mężczyznami) spod znaku Ryb :D te na plus się zgadzają, gółwne cechy to: dobroć, chęć niesienia pomocy innym, nawet wtedy gdy jemu jest to nie za bardzo na rękę, to Ja próbuję wykrzesać z niego choć odrobinę egoizmu, nawet w stosunku do mojej osoby :D Jako, że nasz związek jest w dużej mierze związkiem na odległość , mogłabym mieć obawy co do jego poczynań pod moją niebecność, ale tak nie jest, mogę mieć spokojną głowę bo nie daje mi żadnych podstaw bym mogła czuć inaczej. Kółtliwość ? nic z tych rzeczy, oczywiście, że się sprzeczamy, o różne rzeczy, ale to zawsze on pierwszy wyciąga rękę na zgodę, nie ważne czy to ja byłam prowodyrem czy też on ;) mogę powiedzieć, że to ja się dłużej na niego dąsam Używki ? też się naczytałam jak to Ryby mają skłonności do różnych używek i jak często popadają w nałogi - on nie ma żadnych, jak narazie :P Wygodnictwo, lenistwo ? a któż nie lubi wygody, kto nie lubi poleniuchować ? :) Romantyk z niego straszny, czasem aż za bardzo ;) ja tą cechę w tym przypadku równoważę. Jestem też tą, która sprowadza go na ziemię ;) kiedy za długo buja w obłokach :D Jak narazie to by było na tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tołpyga
Rozżalona Rybo - Przeczytałem uwaznie twoja wypowiedz. Chociaz sam jestem Rybą - to uwazam za naganne zachowanie Twojego partnera. jeśli ktos kogo obraził - powinien przeprosic bez wzgledu na to czy jest to kobieta czy mężczyzna. Twierdzisz, ze to Twój partner czesto wywołuje awanturki a potem sie obraza i czeka na przeprosiny z twojej strony. Słuchaj dziewczyno, kobieto bo nie wiem ile masz lat. Jedno jest pewne. Można przeprosic dla świetego spokoju raz, drugi, trzeci czyli do trzech razy sztuka :) Ale on Tobą manipuluje. Zdecydowanie nie przepraszaj jezeli nie czujesz sie winna. Pamiętaj jedno: JEZELI MEZCZYZNIE BEDZIE NA TOBIE ZALEZALO - TO PRZEPROSI CIE. A jak nie, to znaczy,że albo jest głupi i mściwy, albo rzeczywiscie nie zalezy mu na Tobie :) A wtedy bedziesz miala jasna sytuację i będziesz wiedziała jak postapic. Jeszcze o jednym pamietaj - nie zniżaj sie za żadne skarby bo jesli to zrobisz on nie bedzie mial do Ciebie zadnego szacunku i dalej bedzie toba manipulował :)(;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani - BYK
Ja tez mam takiego męża spod znaku ryby, a ja jestem zodiakalnym bykiem dlatego ciagle walczymy ze soba. Oczywiscie nie w całym tego słowa znaczeniu, ale czesto sie kłócimy. Ani on, ani ja nie chcemy pierwsi przeprosic dlatego bywaja u nas dosc długo "ciche dni " w koncu to ja przewaznie przepraszam bo on jest bardzo zawzięty i pamiętliwy. A czytajac tutaj niektore wypowiedzi widze, że ryby nie sa takie pamietliwe, sczegolnie jesli chodzi o kobiety. Ryby męzczyzni maja jednak inny charakter i jak widze to sie sprawdza, że tak trwaja w swym uporze. Gdyby nie ta uparto9śc i zawzietosc mojego męza byloby wszystko ok. bo z natury jest dobrym człowiekiem, bardzo oddany rodzinie i nie sadzę, zeby mnie zdradzał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basica
A w mojej rodzinie znam taki przypadek - narzeczeństwo pokłóciło sie 3 lata temu, ale zadne nie chce przeprosic - wysyłaja tylko do siebie życzenia okolicznosciowe np. z okazji urodzin, imienin i świąt, a takze na walentynki. I co wy na to ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basica
Zapomniałam dodać, że to narzeczeństwo to sa zodiakalne Ryby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tołpyga
Basica A jak myslisz, czemu oni przesyłaja sobie życzenia, mimo ze niby gniewaja sie na siebie. Własnie NIBY. Bo oni mimo gniewu nie zapomnieli o sobie, bo im na sobie zależy i myślę, że ten kto pierwszy się odezwał - dał szansę tej drugiej osobie na pogodzenie się. To chyba jeszcze bardzo młodzi, niedojrzali ludzie. Tylko niech uważaja, żeby nie przegabic szansy. Może w międzczasie trafić się inna "okazja", a potem mogą żałować. Zresztą, kto to wie..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozżalona Ryb a
Tołpyga. Jak dobrze, że do mnie napisałes. Bardzo Ci dziekuje. Utwierdziłes mnie w przekonaniu, że tym razem nie powinnam ustapić. I tak zrobię. :) Od dawna nosiłam sie z takim zamiarem, że wiecej nie będę przepraszać jego skoro to nie ja zawiniłam. Przeciez juz nie raz go przeprosiłam chociaz to on by l winny. Teraz chyba bierze mnie na przetrzymanie. Tym razem mu sie nie uda :) Masz racje. To bedzie dla mnie sprawdzian, na ile mu zależy na mnie. To bedzie sprawdzian. Jesli teraz ustąpię to nie bedemiała do siebie szacunku. Jeszcze raz dziękuję za właściwa poradę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sola
Przeczytałam dopiero dzisiaj większość wypowiedzi. Sporo różnych refleksji na temat charakteru zodiakalnych Ryb. Dużo ciekawych spostrzeżeń. Interesuje mnie to dlatego, że sam jestem zodiakalnym panem Rybą i wchodziłem w związki z kobietami z różnych znaków zodiaku. Byłem z dwiema rybami.:) Obie panie były bardzo urodziwe z temperamentem. Było w nich dużo ciepła i kobiecości a także lojalności. Ryby jednak oczekują od swoich partnerów chyba zbyt wiele. Mężczyżni-ryby są indywidualistami. Mają zmienne nastroje, a wtedy staja sie niezbyt przyjemni w obcowaniu. Pani - Ryby, sa bardzo wrażliwe i szybko można je zranić. Dlatego panowie powinni bardzo uważać na to co mówią i na swoje zachowanie.Wiem co mówię. Ja nie sprostałem i dlatego dwukrotnie odchodziłem. Na pewno panie-ryby, powinny mieć partnera spod innego znaku zodiaku, który byłby w stanie zrozumiec mistyczne panie-Ryby. Pozdrawiam wszystkie Ryby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elvira 29.02
Jestem naprawdę leniwa! Właśnie sobie pomyślałam czytając te wypowiedzi zeby może dziś nie pujśćna zajęcia! Ha! Chyba tak zrobię:) A co jeszcze mi przyszlo do głowy to dużo Ryb mówi, ze ma duszę artysty cuż ja nie mam, tzn bardzo bym chciała ale niestety nie mam żadnego talentu:( no chyba że pływanie jest sztuką artystyczną:) ale nie sądzę, zatem nie ma reguł proszę państwa. Idę popłakać w samotności albo i nie? Ah sama nie wiem. Ktoś idealnie napisał " POMIESZANIE Z POPLĄTANIEM" :) to ja się pod tym podpisuję. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka - Lwica
Niestety ! Ludzie-Ryby nie sa łatwymi partnerami. Mężczyżni - megalomani, a kobiety takie jakieś niewyrażne charakterystycznie. Wiecznie z czegoś niezadowolone, niezdecydowane. Jestem zodiakalna wica - energiczną, przebojową babką i dlatego denerwuja mnie Ryby. a może ich nie rozumiem, bo sa za bardzo uduchowione. :( Fakt, że mają artystyczne dusze i może inaczej postrzegaja świat. Miałam siostrę - ryb ę i jednego faceta - rybę. ciężko było mi sie z nimi dogadać :) Ale poza tym to sa niezwykle sympatycznie ludzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodnik czy ryba
Witam wszystkie rybki!Ze mna to jest troche dziwnie...Niby jestem wodniczka(11.02),ale moje cechy charakteru,sposob w jaki sie zachowuje,mysle pasuja do znaku ryb!a ogolna charakterystyka ryb,ktora przedstawila ryba znad odry,to od pierwszego do ostatniego slowa "cala ja".Znacie taki przypadek?w sumie to dziwne,bo wszyscy w moim otoczeniu sa tacy jacy wedlug ich znakow zodiaku powinny byc!Jak mam czytac horoskop ,to nie wiem czy ten wodnikow czy ryb.co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Kaski-Lwicy
Też jestem lwicą i też tak uważam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vinga-78
witam wszystkie rybki :-)) 19 marzec- tez rybeczka. zawsze chetna do pomocy, wrażliwa, niesamowita marzycielka.. i chyba zbyt łatwowierna :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcowa Olga
Ja tez jestem rybka z 19 marca . Wszystko mi sie zgadza w moim horoskopie, który napisała Ryba znad Odry. Nic dodac, nic ująć. Myślę, że MY Ryby, chyba tak najgorzej nie wypadłyśmy, co ? Pozdrawiam Wingę-78 z mojej daty urodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, jestem rybką z 5 marca i bardzo jestem zadowolona ze swojego znaku :) jak czytam o nas rybkach różne charakterystyki znaków to dużo o rybkach(przynajmniej w moim przypadku się sprawdza) :) a mój męzczyzna to skorpion-bardzo dobre połączenia, znam jeszcze kilka takich par

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama - Lwica
Mam męża zodiakalny Ryba. Mam z nim "siedem światów", a że oboje mamy "charaterki", toczymy gwiezdne wojny. :) Kłócimy się, przepraszamy i tak w kółko. Tylko, że każdy wie, kiedy ma przeprosić. Jesli on zawinił - przeprasza pierwszy. Jesli ja - tez pierwsza go przeproszę. Prawie nigdzy nie ma u nas tzw. cichych dni. :) Zawsze cos sie dzieje. Wiem, ze jestem bardzo przebojowa - jak każdy spod znaku Lwa. Mój kochany mąż też chce być lwem . Ryba chce być Lwem ! Jeśli mi pasuje - to mu pozwałam być lwem, ale najchętniej w łóżku. O tak, tam potrafi być rybim lwem ! A tak naprawdę kochamy się i jest nam ze soba dobrze. Jak to "Rybie z Lwem" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vinga-78
mialam partnera spod znaku lwa, ale nie byl to zbyt udany zwiazek. jestem z reguly ulegla osobka, chociaz jak trzeba to potrafie walczyc i pokazac pazurki- i wlasnie przy lwie "stawialam sie" jak moglam. podobno najbardziej odpowiedni znak dla ryb to skorpion :-) a wiec szukam skorpionka ;-). pozdrowienia dla marcowej olgi - ten sam dzien urodzenia :-) ciekawe czy podobne charakterki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcowa Olga
Vinga-78 - Nie wiem kotus, czy mamy jednakowe charakterki. Jestem w zasadzie spolegliwa, ale tam gdzie należy. Umiem postawic się, jeśli wiem, ze mam 100% racji :) Myślę Vingo, ze to wszystko zależy od tego, jakiego mamy partnera i czy sie umiemy dogadać, czy nie. Dla pań - Ryb,chyba naidealniejszy jest Rak :) Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pisces
Mam w domu dwa lwy i raczka - lewki stale walczą ze sobą a, a na raczka zawsze można liczyć.To chyba przyjazny nam znak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×