Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gangbang

niegrzeczne zabawy gangbang

Polecane posty

Gość Maciusiek
Edyta zrobisz mi laske i mojemu psu jak juz tu jestes? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężataka...wiesz gdzie tkwi problem.. po prostu nie zwracaj na to uwagi, za bardzo się przejmujesz, niech sobie nawet piszą że chodzisz żółtych kaloszach to ich problem. Ignoruj ich ot co a topik wcale nie musi umierać życie góra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kiedy pojmiecie
ze to jest przyklad typowej kurwy i jedynym rozwiazaniem jest jak z tąd zniknie na zawsze sćiera jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podszywacz Męzatka zrobi ci maciusiu laskę bo widzę że go nosi a ty możesz w tym czasie zrobić swojemu psu Edytko skasuj swoje imię z preferencji bo ci będą po imieniu \"kurwo \" mówić - po co szmaty mają wiedzieć. Na gg ci wysłałam info o drugim numerze on jest teraz aktywny -spróbuj coś do mnie napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ignorant ---> .... siostro a na nicki orange nie zwracamy uwagi - one i tak tylko jadem bluzgają a nie inteligencją ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaaaaa
hmm, wg mnie mężatka może się skesić z tabunem facetów. ale jest choelrnie nie w porządku, bo gdyby były ten trójkąt z jej chłopakiem i on by sie na to zgodził ot ok, każdy robi to, co lubi. ale kurde mówiąc o zeszmaceniu, większość mówi tu o tym, że puściłaś się z obcymi facetami i zdradziłas sowjerog faceta- to jest zeszmacenie się :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pontyantio
A co tu duzo mowic miejmy nadzieje ze maz sie dowie i rzuci kurwiszona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Owłosiny tors bardzo przydaje się zimą. Nie muszę nosić golfu ani szalika :) A ciuchy kupuję w sklepach Pewex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po co mi suwak dziewczyno Jak jakiś facet chce mnie posunąć to poprostu zrywa to ze mnie i po kłopocie. Oczywiście po wszystkim dostaję pieniądze na nowy komplecik, więc czym prędzej lecę do Pewexu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam ze tez jestem babka, i dodam ze nie lesba. olejcie tych durnych debili, nie ma co sie nad nimi rozwodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×