Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

wiecie, chyba każda z nas jest niecierpliwa w sytuacji gdy bardzo nam na czymś zależy... ja jak sobie obiecam, że np. do piątku nie zrobię testu - to staram się tego trzymać - ważne jest dla mnie wyznaczenie konkretnego terminu - wtedy jest łatwiej:) moja koleżanka z pracy 14 lat temu dopiero w 5 m-cu ocknęła się z myślą \"a może to ciąża?\" - nieprawdopodobne, ale prawdziwe:( do lekarza poszła w 8 miesiącu pierwszy raz... miała 18 lat - może to trochę ją tłumaczy, ale w dzisiejszych czasach to trochę niezrozumiałe się wydaje... szczególnie dla kobiet, które tak bardzo pragną poczuć, że mają fasolkę.... bardzo dziękuję za zdjęcia, obejrzę w domku, bo w pracy nie mam niestety takich możliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, ja momentami czułam się trochę jak przed @ - miałam takie jakby delikatne skurcze - to podobno macica się powiększa. A jeśli chodzi o kłucie, to to były ułamki sekund, kiedy czułam większy ból (ale taki do zniesienia), a później się uspokajało i tylko tak leciutko kłuło. I tak przez kilka dni... Jak już się dowiedziałam, że to fasoleczka, to dalej czułam kłucie, ale sama nie wiem, co to było (jest)... Chyba można to porównać do kolki, tylko takiej przewlekłej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Wpadlam tylko na chwilkę bo znów korzystam z pożyczonego kompa. Byłam przed chwilką u gina. Wyniki mam dobre,hormonki też , ale przepisał mi luteinę. Kazał brać od 16 dc przez 10 dni ale nie mówił czy mam to brać pod język czy połykać. Teraz przeczytałam ulotkę no i mam z tym przoblem. Wiem że któraś z Was brała luteinę może coś poradzicie co?? Z góry wielkie dzięki👄 Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia z tego co kiedyś tu czytałam to dziewczyny pod język biorą ale nie wiem. Maklady no to rzeczywiście teraz nie do pomyślenia ale słyszałam o takich przypadkach, że dziewczyny tak późno się dowiadują. Anka, ja mam podobne kłucie ale jak już wspomniałam poprzednio też mnie kłuł jajnik więc się nie nastawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, ja w pewnym momencie bylam nawet przekonana, ze @ nadchodzi, bo to taki okresowy bol byl... czkaj kochana, czekaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Foliku:) A za Ciebie trzymam szczególne kciukasy🌻 Mam nadzieję że to już. Wiem że będziesz testować w przyszłą środę (tak przynajmniej udało mi się przeczytać) i na pewno w tym dniu dopadnę jakiegoś kompa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie bolał brzuch na @ parę dni po inseminacji teraz juz nie. Andzia, dzięki za kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia, ja brałam luteine podjęzykową dopochwowo. Ginka powiedział, że tak można, a nawet jest wskazane, ponieważ szybciej lek wnika do organizmu przez śluzówkę. A taka luteina dopochwowa jest duuużo droższa od podjęzykowej, więc po co przepłacać?! pozdrawiam Monia, odezwij się! Co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, ja brałam luteinę i to właśnie podjezykowo, tak jak napisane w ulotce, mój gin powiedział, ze przez śluzówkę pod jeżykiem szybciej się wchłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo Wam dziękuję kochane🌻🌻 Życzę wszystkim powodzenia. A teraz już uciekam bo mnie siostrzenica goni hihihi. Ależ mi Was brakuje na codzień:( ❤️🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha, co lekarz to opinia - mi Goniu powiedział ginekolog, że szybciej się wchłania dopochwowo ;-) i bądź tu człowieku mądry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Estella, rzeczywiście i tu i tu jest śluzówka, chodzi mi o to, ze jak ktoś bierze juz doustnie, to lepiej ja podjęzykow stosować niż łykać tak po prostu. Natomiast powiem Ci, ze jakbym miała jeszcze keidyś brać luteinę to już dopochwowo, to rzeczywiście lepszy sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, ciekawe dla której z Was listopad okaże się szczęśliwy :-) która naszybciej testuje, co? przyzanć się! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!!! ma pilne mam pytanie z innej dziedziny - gdzie w krakowie jest kręgielnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusia: BACH-us. Kręgielnia, drink-bar (0-12) 634 18 85 31-150 Kraków, św. Filipa 6 - godziny otwarcia: poniedziałek - piątek: 16-24 sobota: 16-24 niedziela: 16-24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia - wielkie dzięki!!!! nie wiesz czy mają jakąś stronę internetową????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Andzia77...........04.09........25-35.......?......................3lata..........Wodzisław śl. Aśka74..............30.09.......28-35........31.10..............ponad 2 lata........Trójmiasto foli...................06.08.......27-28.......?....................ok 16 m-cy...Ostrów Wlkp. Granini..............26.10.......34..............?...............15m-cy........Gdynia Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika.........1.11........28-34........29.XI-4.XII....13 m-cy.......W-WA Estella ..............21.10.......27...........?...................13 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 27.09.....?............31...................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............06.10.......30-?..........po 03.11.........6 m-cy........? AnA 29..............30.10........30............?...................4 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów Maklady ............04.11 ...........32-34 ......06.12 ........... 3 m-ce ....... ? Iskierka nadzieii.......23.10.......30-36....... ........... 1miesiąc........Siedlce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, myślę, że na końcu jestem ja, bo dopiero w kolejnym cyklu :-( może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, to mam już dwa miejsca, to od Goni i to fantasy park, ten park to już znalazłam, myślałam, że jest może jeszcze cos innego ciekawego. Goniu, a byłaś tam kiedyś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam na internecie: BACH-us. Kręgielnia, drink-bar (0-12) 634 18 85 31-150 Kraków, św. Filipa 6 pow.m. Kraków, woj.małopolskie lelek75@poczta.onet.pl - godziny otwarcia: poniedziałek - piątek: 16-24 sobota: 16-24 niedziela: 16-24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry ktoś mnie w pracy zagadał i spóźniłam się z wyslaniem no i powtarzam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusiu kochanie, ja nigdy nie byłam w Krakowie, nad czym boleję, znalazłm Ci słońce w Internecie. Foliś, znalazłyśmy jednakowe info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki! JA jak zwykle na chwilkę, sporo zmian, zamieszanie, praca - TO LUBIĘ !!! Myśle o Was Kochane i za powodzenie w Waszych sprawach. Trzymam kciuki za Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaa......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziewczyny ja tu dzisiaj zwariuję!!!!!!!! Głow mnie boli i zaraz zasnę...... buuuu ;(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! \"Niech mnie ktoś przytuli....\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×