Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

a ja znowu jakieś nudne spotkanie miałam, buuuuuuuuu :( i oczywiscie mnóstwo planów się urodziło i nowych zadań... miałąm ochotę krzyknąć, że mnie to już nie dotyczy, ale się powstrzymałam ;) Straszne, jak człowiek się wypali i czeka tylko na koniec współpracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja muszę do 16.00 a potem korki w domu i o 18.00 skończę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Martwi mnie to, że Monika 80 i Sysia się nie odzywaja, wiecie może coś na ich temat??? Nie wiem czy powinnam Wam o tym pisać, ale byłam wczoraj u gina i nasz maluszek waży już 2kg i mierzy ok.40cm, leki na powstrzymanie skurczów będę brała do 14.12. a potem to już bezpiecznie będę mogła urodzić, Gin mi wróży, że urodzę między 14 a 20 grudnia, na święta wrócę do domku i jeszcze będę mogła na sylwestra iść. Tak żartowaliśmy wczoraj. Skurcze nadal mam i nadal powinnam leżeć, szyjka na szczęscie jak na razie nie skraca się. Mam nadzieję, że nie będziecie złe, że trochę o maluszku napisałam. Pozdrawiam Was serdecznie i życzę wszystkiego dobrego. ps. No i Elfik tez się nie odzywa po tym incydencie z krwawnieniem, ciekawe co u niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinka, ja też martwię się o sysię i Monikę ale Elfik się dzisiaj odezwał, mówi, że jest na zwolnionku w domku i nas czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinka, a czemu miałabyś nie pisać? Oszalałaś? :) Pisz bo ja na przykład chcę to czytać i robi mi się przyjemniej, ja też kiedyś będę pisać o moim dzidziusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Suzinko, odezwałam się dzisiaj Zresztą dzisiaj troszkę odpoczywam od leżenia, bo mnie już plecy bolą. Nie mogę się doczekać kontroli i gina, wczoraj do niego dzwoniłam, bo miałam jeszcze jakieś plamienia, ale kazał odpoczywać i brać dalej leki. Więc odpoczywam, ale dzisiaj się nieco zbudnotwałam i siedzę na leżąco przy kompie :D Cieszę się, że z dzidzią Twoją Suzinko wszyskto ok. Jejku, jak ja ci zazdroszczę już tego terminu !!!! Ja teraz mam problem w czym będę zimą chodzić, bo nie przytyłam, ale na przykład piersi mi urosły (DD :D) i nie mogę kurtek dopiąc moich :D. Więc chyba muszę się udać na zakupy. Jakiś płaszcz rozkloszowany by się przydał. ściskam was i przesyłam tysiące fludików ********************************************************************************************* ******************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przestawajcie pisać o ciąży, o fasolkach - ja uwielbiam czytać!!! i może się kiedyś w końcu zarażę od was, dziewczynki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja przynajmiej tabelki wkleję :) TABELA I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26.........Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24.........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Ania79..........Kielce.............08.09.05.....Urodziła .........Igę Dorota28.......ZielonaGóra...30.10.2005..Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław........01.11.2005..Urodziła.......Mateusza. Aga*.............Wrocław.......08.11.05......Urodziła........Pawełka Ewka 77.........Leszno.........28.11.05.......10kg.............Ola Monika80.......Wrocław.......17.12.05.......14kg.........córeczka ...120cm Tu Kasia........Warszawa.....20.12.05.......14kg ............Bartuś.......112cm Suzinka.........Tarn.Góry.....29.12-4.01.06.......12kg.......Mateuszek..97cm Lulka79.........Bytom..........17.01.06........4kg..............?..............? Bozina .........Tarn.Góry .....22.01.06.......6kg...............?..............? Sysia1912......Malbork........30.01.06........7kg..............?.............88cm jagoda1977....Rzeszów.......31.01.06.......9,5 kg ...Wiktoria i Aleksandra....94 cm DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............?..............? li_de ..........Toruń............26.02.06.......10 kg......synuś.......101 cm olala...........ok Bydgoszczy..28.02.06.......4 kg.............?...............? Guśka..........Rzeszów........17.02.06.......3kg...............?..............? Aga28..........Kutno............27.03.06......?..................?..............? AlicjaY........Warszawa........11.04.06.......5kg...............?.............? Roza_..........Olsztyn...........29.04.06......?..................?..............? Elff - ...........Łódź..............05.05.06......?..................?.............? Gonia78........Poznań...........19.05.06......1.8 .................?..............? Paula24........Poznań............06.06.06....3 kg...............?...........? furszulka......Bogatynia........30.06.06........?................?...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki!!!!!! A o to fluidki dla was!!!!! *********************************************************************************** *********************************************************************************** *********************************************************************************** *********************************************************************************** *********************************************************************************** *********************************************************************************** *********************************************************************************** *********************************************************************************** *********************************************************************************** *********************************************************************************** *********************************************************************************** łapcie wszystkie!!!!!! a ja uciekam juz do domku i zycze wam miłego i spokojnego popołudnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA III: Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 tu Kasia....................Kasia..............Strzelec........24.........6680371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paulakp.................Paulina...............Ryby ...........26,5......? malwa30................Monika..............Panna...........30.........? paula23.................Paulina..............Waga............23.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............19.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 dana25.................Danka...............Baran.............25.......? monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Skarbelek.............Kasia..................Baran...........27........? Silve25................Sylwia.................Waga...........25,5......6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............31 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........8595619 iwcia_w...............Iwona ................Waga............27........ doth...................Dorota................Baran............26....... Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............26......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Andzia77...........04.09........25-35.......?......................3lata..........Wodzisław śl. Aśka74..............30.09.......28-35........31.10..............ponad 2 lata........Trójmiasto foli...................06.08.......27-28.......?....................ok 16 m-cy...Ostrów Wlkp. Granini..............26.10.......34..............?...............15m-cy........Gdynia Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika.........1.11........28-34........29.XI-4.XII....13 m-cy.......W-WA Estella ..............21.10.......27...........?...................13 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 27.09.....?............31...................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............06.10.......30-?..........po 03.11.........6 m-cy........? AnA 29..............30.10........30............?...................4 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów Maklady ............04.11 ...........32-34 ......06.12 ........... 3 m-ce ....... ? Iskierka nadzieii.......23.10.......30-36....... ........... 1miesiąc........Siedlce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też cos dopiszę, jak można :) byłam wczoraj na badaniach, maluch nie do końca chciał pokazać czy jest chłopcem czy dziewczynką, w każdym razie jajeczek nie było widać, więc może dziewczynka? mierzy ok. 34 cm, waży 1kg i ma nóżki ułożone w prawym boku, o czym często i dobitnie daje mi znać :D parę razy nawet boleśnie, nawet pan doktor stwierdził, że mi ładuje w żebra. no i jest strasznie złośliwy lub po prostu mocno przebiegły. na usg zwinął sie w mały kłębek i ani mru mru, nie pokaże co ma między nogami. położna tętna szukała po całym brzuchu - znalazław samym dole z prawej strony, pod blizną po wyrostku. jak tylko wyszlismy to zaczęło harcować. szególnie dobrze mu to szło koło 1 w nocy, nawet miałam jakieś bąble i wałeczki w miejscu, gdzie sobie te nogi ulokowało :D ale nadal jestem szczupła, przytyłam juz 8 kg, ale obwód brzucha - mierzyłam w sobotę w najszerszym miejscu - 86 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łezka mi się kręci, jak czytam takie opowieści. Ja też chciałabym już zobaczyć takiego szkraba na monitorze. FASOLKO - ROŚNIJ, BO MAMUSIA CHCE SIĘ ZOBACZYĆ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz porcja fluidów, w postaci mocno zaraźliwych wirusów: ************************************************************************************************************************************** ************************************************************************************************************************************** ************************************************************************************************************************************** **************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 tu Kasia....................Kasia..............Strzelec........24.........6680371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paulakp.................Paulina...............Ryby ...........26,5......? malwa30................Monika..............Panna...........30.........? paula23.................Paulina..............Waga............23.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............19.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 dana25.................Danka...............Baran.............25.......? monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Skarbelek.............Kasia..................Baran...........27........? Silve25................Sylwia.................Waga...........25,5......6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............31 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........8595619 iwcia_w...............Iwona ................Waga............27........ doth...................Dorota................Baran............26....... Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............26......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........????:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis tak mało sie oddzywam bo mam urwanie głowy w pracy.....jutro postaram sie to nadrobić pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko a co u ciebie? tylko tabelka bez wpisu żadnego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry sloneczka !!! Suzinko, Estellko, Foliku dzieki za pamiec kochane a ja sie nie odzywalam bo po prostu lezalam w lozeczku ale nie z powodu skurczy, choc w lasnie z tego powodu powinnam duzo lezec, ale dopadlo mnie przeziebienie i przez dwa dni po prostu nie wychodzilam z lozeczka. Dzis czuje sie troszke lepiej no i od razu do was zagladam i nadrabiam zaleglosci :) Troche sie zdenerwowalam bo dostalam pismo z ZUS-u, ze skoro jestem na zwolnieniu juz ponad 180 pare dni to nie przysluguje mi juz zasilek chorobowy i wiecej mi nie beda placic. Zdziwilo mnie to, bo choc wiedzialam, ze w koncu sie do mnie doczepia z powodu ciaglosci zwolnienia lekarskiego, to powinni najpierw mnie wezwac na komisje lekarska i potem ewentualnie orzekac sobie w sprawie dalszych wyplat zasilku prawda ? A oni bach od razu decyzje w tej sprawie wydali i koniec kropka. Ale moja ginka wczesniej mnie uporzedzila, ze ZUS w koncu sie do mnie doczepi i kazala przyniesc jak najszybciej to pismo bo ona musi troszke nad tym posiedziec by napisac odpowiednia argumentacje do moich zwolnien. Co za pieprzony kraj, czlowiek staje na glowie by byc ok wobec tych wszystkich instytucji, uczciwie placi skladki i nie oszukuje a tu takie traktowanie w odwecie ! A nie pracowalam bo od poczatku ciazy okropnie sie czulam, ciagle mdlosci, wymioty i bole glowy nie dawaly mi normalnie funkcjonowac. Poza tym okropnie zlosliwy szef i jego przyjaciolka jeszcze bardziej zlosliwa ksiegowa, wyprowadzaja wszystkich z rownowagi, wiec dodatkowy stres niewskazany podczas ciazy. Potem moje nadcisnienie no i przedwczesne skorcze porodowe a tu jeszcze dochodzi stres zwiazany z niepewna pzyszloscia bo jak sobie poradzimy kiedy przyjdzie nam zyc z jednej pensji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, Guśka!!!!!! I Ty mówisz, że już przytyłaś 8 kg?? To ja mam termin dopiero na 23 lutego i przytyłam 12, a w pasie mam 104 cm!! I wcale nie widać, żebym tyła jakoś mocno poza brzuchem. Jestem przerażona, bo nie jem więcej, no, na pewno więcej piję, bo zdecydowanie przekraczam 2 litry dziennie płynów. Ale czyżby to był powód? Dzis idziemy na pierwsze zajęcia do szkoły rodzenia. Opowiem Wam jutro wrażenia. Ja cierpię na bóle żeber, szczególnie gniecie mnie po lewej stronie. Pani doktor mówiła, że dzidzia ma długie nogi, więc pewnie rozpycha mi się, żeby je gdzies pomieścić. Ale lubię jak się rusza. To cudowne uczucie. Życzę Wam wszystkim oczekującym, żebyście doczekały tego cudownego momentu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za ten moj wywod ale jak tylko pomysle o tych wszystkich chorych ustawach, zarzadzeniach i idiotycznych decyzjach naszych politykow to robi mi sie niedobrze, skacze mi adrenalina no i zaczyna mi tylko na mysl przychodzic wyjechc stad na zawsze !!! Powiem wam szczerze, ze ja byla kampania wyborcza i widzialam te falszywie usmiechniete geby politykow obiecujach zlote gory i storzenie wspanialego kraju za ten glos na wyborach to musialam przelanczac na inny kanal bo najchetniej wyrzucilabym tv przez balkon !!! Jak mozna skrocic urlop macierzynski z 6 do 3 m-cy ? A co po tych 3 m-cach ? Bezplatny wychowawczy, no chyba, ze w porzednim roku dochod na glowe wynosil 500 zl to wtedy rzuca Ci marne 400 stoiwki i zyj sobie za ten ochlap przez miesiac. A jak Ci nie pasuje leniwa kobito to do roboty, zostaw to 3 miesieczne malenstwo w domu, samo sie nakarmi Twoja piersia ( ktora najlepiej zostaw w domu bo o przerwie na karmienie, ktora Ci przysluguje nie ma mowy !!! ) i zajmie sie soba. Bo jak dac taka kruszynke podatnma na wszystkie bakterie i choroby do zlobka ? I albo sie nia ktos zajmie albo nie !!! O rany przepraszam za to moje marudzenie. Mam dzis podlay nastroj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika, dobrze że już ci lepiej ale odpoczywaj jeszcze dużo, żeby przeziębienie nie wróciło. To rzeczywiście przeginka z tym ZUS-em, mam nadzieję że uda się to jakoś załatwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golka, a ty czemu się nie odzywasz o ile pamiętam pisałaś, ze w listopadzie masz iść na hsg i badania hormonów do szpitala? I co? Napisz pare słów chociaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj trochę się boję bo w zeszłym miesiącu dostalam w 18 dc cyklu plamienie a dzisiaj też mam 18 dc mam nadzieję ze to się nie powtórzy, ale kłuje mnie teraz bardzo po prawej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guśka, a na co stawiasz na chopca czy na dziewczynkę, masz jakieś przeczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×