Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Dzieki Foli. Ja za Ciebie mocno trzymam kciuki i wierze, ze sie uda :) Wczoraj choc chora, pojechalismy z mezem na pierwsze dzidziusiowe zakupki. Umeczylam sie strasznie bo nienawidze robic zakupow, jak pociagam nosem, drapie w gardle i peka glowa. Ale maz sie uparl, bo mowi, ze czasu coraz mniej :) Kupilismy przesliczne body, pajacyki, przeslodki kombinezonik na zime z rekawiczkami i bucikami i wiele innych drobiazgow. Do tego troche kosmetykow dla dzidzi i jeszcze troche zostalo do kupienia ale czesc juz mamy. Wczoraj skladalam i rozkladalam wszystkie ciuszki i strasznie chcialabym juz ubierac w nie nasza kruszynke, ktora tak daje mi w kosc fikaniem, ze jak bedzie tak bardzo aktywna jak sie urodzi to juz widze siebie caly dizen w szlafroku, bez makijazu i konkretej fryzury walczacej z malenstwem hi hi hi !!! Ale nie szkodzi czekamy tylko na jej szczesliwe narodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni, masz rację, to jest wkurzające, cały ten zus to jedna wielka banda wyzyskiwaczy, przepraszam, jeśli tu ktoś pracuje w zusie, ale to w sumie nie jest wina pracowników, tylko całego systemu wg którego działa zus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika, słodkie są takie ciuszki dla dzieci, ja czasem kupuję dla chrześniaczki, ma 10 m-cy i jest słodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli - obojetne, ale mam wrażenie, ze dziewczynka ;) tak jakoś troszke bym wolała nawet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym chyba wolała chłopca :) ale cieszyłabym się bardzo też z dziewczynki. Jak miałam inseminację to mój mąż się śmiał że mam powiedzieć lekarzowi żeby wybrał chłopców :) Tak sobie żartujemy z mężem bo mamy imię od dawna dla chłopca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie slodkie sa te ciuszki ale jakie drogie ? :):):) Zdziwilam sie troszke bo chcialam kupic pare ciuszkow w jednym, pare w drugim sklepie, poszukac czegos tanszego ale moj maz( zazwyczaj oszczedny i narzekajacy, ze wydaje za duzo na siebie) tu nie zalowal groszai i sam szalal porzynoszac coraz to inne ciuszki :):):) A na moje pytajace spojrzenia w koncu odparl, ze nasza dzidzia bedzie miala wszystko co najporzadniejsze i najladniejsze :):):) A jednak faceta stac na zmiany i jednak dzidzia moze duzo zmienic w zwiazku i jednak czasem na lepsze, nie koniecznie na gorsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też mamy dla chłopca jedno, a dla dziewczynki 4, ale co będzie to będzie, byle zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja to bym bardzo chciała bliźniaki, to jest moje wielkie marzenie, ale szanse prawie żadne bo w rodzinie mojej i męza nigdy nie było bliźniaków buuuuuuu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym bliźniaki też chciała ale nie wyobrażam sobie je rodzić ani chodzić w ciąży, w ogóle bałabym się trochę bo to chyba zawsze większe ryzyko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jak na poczatku bylam przekonana, ze bedziemy mieli synka, potem zbita z tropu dwukrotnym potwierdzeniem przez dwoch innych lekarzy, ze jest dziewczynka, jednak balam sie wczoraj dokonywac zakupu ciuszkow tylko w przeslicznym i moim ulubionym rozowym kolorze. Bo co jesli w koncu urodzi sie chlopiec ? Przeciez nie bede go ubierac w roze :):):) Hi hi hi i w rezultacie kupilam tylko jedno body w rozowiutkim kolorze, reszta ciuszek w uniwersalnym bezowym i bialym kolorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika ,zawsze możesz potem dokupić różowe ciuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana ja tez chcialam blizniaki :) I nawet na pierwszym usg pani doktor nie byla pewna czy jest jedno czy dwa malenstwa :) No i mialam nadzieje jeszcze przez dwa miesiace, ze moze jednak beda blizniaki ale na drugim usg, wykluczyla ciaze blizniacza :) A szkoda bo dwojka za jednym razem, napewno na poczatku byloby ciazko ale potem jaka radosc, no i dzieci fajniej we dwojke sie chowaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja się dołączam do pragnących bliźniaki :) ...ale oby Bóg dał jedno-będzie wielkie szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wlasnie spojrzalam na swoj paseczek i nie wierze ze to juz tylko miesiac i pare dni do planowego rozwiazania jak to szybko zlecialo :) Zobaczycie dziewczyny ani sie obejrzycie jak zobczycie kreseczki na tescie a potem szybko zleci wam czas do porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Moniczka jak ja marze o bliźniaczkach byłabym najszczęśliwsza na świecie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka ma 7-letnie dziecko i chciała mieć drugie ale przez 5 lat nie mogła zajść w ciążę, potem się udało i karmiła mała do 8 miesiąca no i nie zabezpieczali się z mężem bo tak długo starali się o dziecko przedtem a tu nagle okazało sie ze jest w ciąży i podejrzenie że ciąża bliźniacza, wyobrażacie sobie dziecko ośmiomiesięczne i do tego bliźniaki za 9 m-cy ? ale potem się okazało, ze będzie jednoi dla niej dobrze bo była porządnie przerażona wizją 3 małych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty też Silve ha ha ha ......fajnie byłoby miec bliźniaki, ale za jedno chociaż bede wdzięczna to racja......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może trojaczki? w mojej klinice na ścianach wiszą zdjęcia dzieci po stymulacji owulacji i jest parę trojaczków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie słyszałam Foli ze kobiety które podlegają leczeniu jeżeli chodzi o zapłodnienie często mają mnogie ciąze....szefowa mojej mamy długo sie leczyła miała problem z zajściem w ciąze i w wieki 35 lat urodziła dwie śliczne dziewczynki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie dzis żegnam o 16.00 bo musze wyjść godzinke wcześniej, trzymajcie sie do jutrza.....udanego wieczoru pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest bo pod wpływem stymulacji jest więcej pęcherzyków dojrzałych. To jest nawet zwane skutek uboczny stymulacji, a nie mam nic przeciwko takim skutkom ubocznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak... I sama zostałam na polu walki z pracodawcą ;) Ale wytrzymam jeszcze ustawowe pół godzinki i też się zbieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - nam też się marzą bliźniaki - ale po dzisiejszej wizycie u gina mam dość wszystkiego i wszystkich - zaczynam się obawiać, że moja wizja choc jednego potomka staje się coraz mniej realna:( jestem jeszcze w pracy a ta ciemnośc za oknem powoduje jeszcze wieksaż depresję....aha szkoda gadać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka - ja pewnie przed 19 nie wyjdę - więc nie jesteś taka całkiem sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judytko, nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale zawsze trzeba mieć nadzieję. Czasem lekarze się mylą, a czasem po prostu cuda sie zdarzają więc wszystko przed Tobą 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×