Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

cześć dziewczyny,ja od dziś na L4 i niestety źle się czuję buuu, boi mnie głowa (oby tylko z tego migrenka się nie zrobiła) i mdli nemiłosirnie, a tak już się cieszyłam, ze wraz z początkem 4 m-ca mdłości minęły. Pzreczytałam, ze którąś dziewczynkę mdli po luteinie - jak pisałam wcześniej poszłam do apteki po następne opakowanie a pani do mnie - jak panią mdli to proszę test ciązowy zrobić! ja na to nie, od tego się płacze , ale ona mnie przekonała - zrobiłam, efekt znacie. Więc? Może? Buziaczki dla Was kochane, za wszystke starające się tzrymam kciukaski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczko ślicznie wyglądasz z brzuszkiem:) Anka tylko nie mów że znów nie dostałaś moich fotek. AnA dzięki ładna dziewczyna z Ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny sprawdzcie ,posłałam teraz bo m ite załącznik inie chciały wleść:) ja to ta blondinka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia ..Twich nie dostałam jeszcze :( płoszę...:):):):) enigmaa@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gonia wspolczuje mdlosci wierzmi , ja wiem co to znaczy bo meczyly mnie do 6 m-ca i sporadycznie teraz nawet sie pojawiaja :) Dziewczyny ale z was laski sa !!!! Takie sliczne dziewczyny, ze szok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma... ale z Ciebie laska- ćwiczenia swoje robią :)-a ja taka leniwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta brzydka się odezwała ;) Monika, bo na tym forum są same fajne laseczki ;) Andzia, no nie dostałam :(:(:( spróbuj jeszcze raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! JA też chce zdjęcia :-) Te, ktorych nie widziałam, proszę ślicznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma do Ciebie też wysłałam. Co jest czemu niektórym dochodzą a innym nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma jeszcze Tobie wysle i prosze o rewanz :) No wlasnie same fajne laseczki sa na tym forum :) Sliczne, usmiechniete i dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczka wyglądasz prześlicznie.....zresztą jak wszystkie kobietki jesteście super.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Ana przesadzasz, teraz wygladam hipopotamowo a nie slicznie hi hi hi ! Wiecie snilo mi sie, ze urodzilam dzidziusia i zaraz lecialam na aerobic hi hi hi ! Ta podswiadomosc dziala w snach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przesadzam tyklo stwierdzam fakt wygladasz naprawde ładnie i ten Twój fajny brzuszek......ja dzis chyba zasne przy tym komputerze aaaaaaaa spppaaaaaććććć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana to kawki sie napij mocnej, to Cie postawi na nogi :) J atak mialam wczoraj spalam caly dzien kawki sie napilam pod wieczor bo nie dawalam rady a nie chcialam spac, zeby z mezem moc sobie dluzej pogadac ale nawet ypita kawka nie pomogla i o 19.00 juz twardo spalam w lozeczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniczko widzę,że kolor włosó radykalnie zmieniłaś :) -ładnie Ci w blondzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Moniczko właśnie sprawdziłam,wysyłałam Ci już fotki te z pieskiem ...pamiętasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka , Enigmaa - doszły w końcu te zdjęcia czy nie?? już drugi raz wysłałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka to może ja jakiś zły adres wpisuję co?? Piszę na tan co podałaś w preferencjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu te z amstafkiem suczka ? To juz pamietam, tyle tu nas, ze juz mi sie myla a zwlaszcza Anie :) No jasne ale na tych z pieskiem inaczej wygladasz i nie skojarzylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobrze, ze doszly :) A ja wlasnie kawke sobie zrobilam i musze wypic bo tez mnie na spanie bierze :) Przed chwila dzwonilam do ZUSu pani kazala przyjechac po druki na swiadczenie rehabilitacyjne, to ja jej na to, ze wlasnie dlatego mam zwolnienie i nakaz lezenia bo nadmierny wysilek grozi mi przedwczesnym porodem i dlatego jestem na zwolnieniu i nie moge nigdize jezdzic. Zapytalam, czy nie moga mi przeslac ale niestety nie moga ( paranoja) ale za to nie musze ososbiscie sie po te druki zglaszac i moze mi je ktos odebrac, tylko kto jak wszyscy pracuja w godzinach otwarcia ZUSu ? O rany jaki ten swiat skomplikowany, chyba maz bedzie musial wziazc wolne i to mi zalatwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć dziewczynki,widzę ze niezły ruch w interesie sie kreci.a ja nie mamm chwilowo aparatu by wysłać swoje a na kompie nie mam nic buuuuuu!wiec nie mam śmiałości prosić narazie was o swoje fotki. foli co u ciebie?dlaczego nie odzywasz się? enigma a jak u ciebie .gdzieś wyczytałam że komórka wędruje sobie po zapłodnieniu i może to trwać nawet do 10 dni zanim się zagnieździ i wtedy dopiero hormonki zaczynają buzowac i hcg można wykryć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej monik ja moge Ci swoje fotki wyslac tylko podaj adres mailowy :) A jak Twoje samopoczucie ? Foli, Etsellka czemu sie nie odzywacie ? Maklady jak tam plamienie ? Mam nadzieje ogromna, ze to tylko lekki plamienie i ze jutro juz po nim nie bedzie sladu no i ze wstretna @ jednak nie przyjdzie :) Trzymam kciuki pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory nie maklady tylko enigmaa alez mi sie wszystko myli i taka roztargniona jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×