Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Witajcie !!!! Dopiero dzis przeczytalam , ze naszej kochanej Asience, strazniczce dobrego nastroju i pogromczyni zlego nastawienia sie udalo !!!! OGROOOOMNIASTE GRATULACJE KOCHANA ASIENKO !!!!! Wierzcie albo nie ale zawsze modle sie o nowe fasoleczki dla was no i Bog wysluchal i tym razem podarowal dzidziusia Asience, bo ona chyba najdluzej czekala :):):)Asienko jak przeczytalam o 2 kreskach to az krzyknelam na glos z zachwytu no i ogromnie sie wzruszylam a malenka zaczela mnie bombardowac kopniakami, chyba ja wystraszylam tym krzykiem :):):):) I pewnie chciala przylaczyc sie do gratulacji :):):) Foli to znak dla Ciebie slobneczko, ze Ty jestes na dobrej drodze do dzidzi, napewno sie uda, napewno bedziesz cieszyc sie tak jak Asia razem z nami, zaraz po Tobie bedzie Estelka, Enigma, Monik, Sabra i wszystkie, wszystkie inne nasze kochane starajace sie :):):) A ja nadala bede sie za was modlila, bo przynosi to pozytywny skutek jak widac :):):) 🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Sysiu dzieki Bogu jestes juz w domku. Serdecznie gratuluje syneczka :):):) Wierze, ze uda Ci sie dotrzymac do terminu i malenki urodzi sie grzecznie w terminie :):):) Estelko ! Ciesze sie, ze wrocilac z kliniki z pozytywnym nastawieniem, cieszy mnie fakt, ze ginka Ci sie podoba no i ze od razu bierze sie do konkretow :):):) Wierze, ze wkrotce zobaczysz na tescie swoje upragnione dwie kreseczki :):):) A widzisz jesli chodzi o dzien cyklu, kiedy ma sie owulacje, ja tez bylam pewna, ze owu mam 14,15 dc i przez 3 m-ce tylko w okolicach tych dni sie kochalismy a jak odpuscilam w 4 m-cu i nie celowalismy tylko przytulilismy sie tylko dwa razy w dni, kiedy bylam pewna, ze nie ma owu a mielismy tylko na to ochote, to potem okazalos ie , ze jednak owu byla wczesniej i jakbysmy na upartego dalej trafiali tylko w te dni, kiedy myslalam, ze mam owu, to pewnie czekalibysmy na dzidzie do tej pory a tak tez czekamy ale juz nie na jej pojawienie sie pod moim serduszkiem tylko na jej urodziny :):):) I dlatego warto odpuscic, zdac sie na los, bo nawet mierzac temperature regularnie, obserwujac siebie mozna sie pomylic i nietrafnie wyliczyc dni owu i dalej brnac w slepy zaulek. W moim przypadku regularnie mierzylam temperature i mialam regularny wykres, z ktorego wynikalo, ze owu jest 14, 15 dnia a jednak byla gdzies kolo 9 , 10 dnia, dokladnmie nie pamietam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia ! Soul ! Dzieki kochane za foteczki waszych slicznych bobasiow !!! Sa przeslodkie, przesliczne, przekochane !!!! Powiem szczerze, ze zazdroszcze wam, ze juz porod za wami, ze macie juz kruszyneczki przy sobie, mnie to dopiero czeka :) Do konca listopada mam jeszcze brac feneterol a od poczatku grudnia odstawic i czekac na porod :) A dzis moja mama ze szwagrem przywoza mi lozeczko dla malenstwa z hurtowni, pewnie bede go juz dzis z mezem skladac :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26.........Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24.........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Ania79..........Kielce.............08.09.05.....Urodziła .........Igę Dorota28.......ZielonaGóra...30.10.2005..Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław........01.11.2005..Urodziła.......Mateusza. Aga*.............Wrocław.......08.11.05......Urodziła........Pawełka Ewka 77.........Leszno.........28.11.05.......10kg.............Ola Monika80.......Wrocław.......17.12.05.......15kg.........córeczka ...120cm Tu Kasia........Warszawa.....20.12.05.......14kg ............Bartuś.......112cm Suzinka.........Tarn.Góry.....29.12-4.01.06.......12kg.......Mateuszek..97cm Lulka79.........Bytom..........17.01.06........4kg..............?............. Bozina .........Tarn.Góry .....22.01.06.......12kg.............Martynka Sysia1912......Malbork........30.01.06........7kg..............?.............88cm jagoda1977....Rzeszów.......31.01.06.......9,5 kg ...Wiktoria i Aleksandra....94 cm DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............?..............? li_de ..........Toruń............26.02.06.......10 kg......synuś.......101 cm olala...........ok Bydgoszczy..28.02.06.......4 kg.............?...............? Guśka..........Rzeszów........17.02.06.......3kg...............?..............? Aga28..........Kutno............27.03.06......?..................?..............? AlicjaY........Warszawa........11.04.06.......5kg...............?.............?. Roza_..........Olsztyn...........29.04.06......?..................?..............? Elff - ...........Łódź..............05.05.06......?..................?.............? Gonia78........Poznań...........19.05.06......1.8 .................?..............? Paula24........Poznań............05.06.06....4kg...............?...........? furszulka......Bogatynia........30.06.06........?................?...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Andzia77...........17.11........24-52.......?......................3,5 roku..........Wodzisław śl. Aśka74..............29.10.......28-35........27.11..............ponad 2 lata........Trójmiasto foli...................06.08.......27-28.......?....................ok 16 m-cy...Ostrów Wlkp. Granini..............26.10.......34..............?...............15m-cy........Gdynia Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika.........1.11........28-34........29.XI-4.XII....13 m-cy.......W-WA Estella ..............17.11.......27.........14.12...................13 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 27.09.....?............31...................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............10.11.......30-?..........po 10.12........7 m-cy........? AnA 29..............30.10........30............?...................4 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów Maklady ............04.11 ...........32-34 ......06.12 ........... 3 m-ce ....... ? Iskierka nadzieii.......23.10.......30-36....... ........... 1miesiąc........Siedlce enigmaa......10.11..................27.............6.12...........2 mce...Katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Aśka, może będziesz miała bliźniaki jak 2 pęcherzyki miałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 tu Kasia....................Kasia..............Strzelec........24.........6680371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paulakp.................Paulina...............Ryby ...........26,5......? malwa30................Monika..............Panna...........30.........? paula23.................Paulina..............Waga............23.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............19.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 dana25.................Danka...............Baran.............25.......? monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Skarbelek.............Kasia..................Baran...........27........? Silve25................Sylwia.................Waga...........25,5......6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............31 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........8595619 iwcia_w...............Iwona ................Waga............27........ doth...................Dorota................Baran............26....... Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............26......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................33...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff ! Alez sie naszukalam tych tabelek az mnie palec wskazujacy boli od klikania i przesuwania po myszcze hi hi hi !!! Foli witaj :):):) Przypomnij mi, bo juz sie pytalam ale nie odpowiedzialas bo chyba nie zauwazylas, kiedy masz ta wizyte w klinice ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Czesć dziewczyny[ kwiat] no prosze i nastepna zafasolkowała, chociaż się nie znamy to przyjmij Ogromniaste GRATULACJE🌻... Akcyza nie wzrosnie!!!!! A o becikowym mówili wczoraj na RMF-FM dobra niewazne:-))) Estelko to juz jest nadzieja , że i Ty niedługo dołączysz do brzuchatek:-)))) Pytałyscie o Anę , ma barrrdzo duzo pracy i nie było ją dlatego na forum, AnA Skarbeńku to dla Ciebie👄 🌻 ❤️ Dziekuję Kochane za kciukasy, ale dowiecie się dopiero 4-go grudnia, za co trzymałyscie.....postanowienie musi byc zrealizoawne........ja czuje sie wysmienicie, humorek codziennie dopisuje...:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika, w poniedziałek jadę i mam inseminacje w pon albo we wtorek. I proszę trzymać kciuki :) Iskierko, cześć a u ciebie co tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko, czyżbyś ty też miala dobrą nowinę jakąś, nie trzymaj nas w niepewności, pisz za co trzymałyśmy, no już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli cierpliwosci, dowiecie się juz niedługo...postanowiłam sobie, że nie zapeszę narazie....wybaczcie....🌻 Foli ja trzymam kciuki za Ciebie za poniedziałkową inseminację, tym razem to się uda MUSI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede sie wyrywać z gratulacjami no bo nie będziemy zapeszać ale w myślach ci ogromnie gratuluję, ale cicho żeby nie zapeszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicho sza!!!!!! powiem 4 grudnia na Imieninki 🌻 Foli a Ty JAK SIĘ CZUJESZ???? kobietki , gdzie Wy wszystkie sie podziewcie???? leniuchujecie pewnie w łózeczkach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iskierko,cos kombinujesz kochana!no dobra poczekamy,ale święci się jakaś dobra wiadomość?kurcze to jeszcze tydzien nam kazesz czekać?dobrze,czekamy cierpliwie(a może wcześniejnte imieninki zrobić?hihihi.wiesz jak to z babami? moniczka dzięki za życzenia i za to,że sie modlisz za nas kochana,buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pytania masz rację,że mamy swoje sprawy ale tak jak i ty.ale to nie znaczy ,że sobie nie pomagamy i nie wspieramy sie nawzasjem.akurat u nas wszystkie kochane dziewczynki są życzliwe,niezależnie czy kogoś lepiej znają czy przybywa do nas po raz pierwszy.pomagają jak tylko mogą. twój śluz jest ok, ból w środku cyklu świadczy,że dochodzi do owulacji,a jak sama podejrzewasz z temperaturka jest coś nie tak.choć może to o niczym nie świadczy.udaj sie do lekarza na pewno coś poradzi na to,.zrobi monitoring cyklu,może jakieś badania jak będzie taka potrzeba.życzę ci powodzenia raz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iskierko, ja czuje sie ok dzisiaj właśnie muszę troszkę poćwiczyć bo na siłownie nie chce mi się iść a ty odpoczywaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no foli jak pisałam mnie takie sny często też przychodzą,ale zawsze w nich jestem w szpitalu,budzę sie i nigdy nie zdążę urodzić.twój sen był fajowy,ale te moje mnie męczą bo są niedokończone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też pomyślałam ze asienka może mieć bliźniaczki,podwójne szczescie !!!ciekawe foli ile u ciebie pęcherzyków dojrzało?o której będziesz w domku po zabiegu w poniedziałek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorelay
tak tylko wtrące dziewuchy że ja też sie staram i życze wam wszystkim owocnych rezultatów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) Asiu - gratuluję Ci dobrych wiadomości 🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️ Sysiu - dobrze, że już jesteś w domku 🌼 Foli, nie smuć się... rozumiem Cię, i wierzę, że w końcu Tobie się uda ❤️ Wiecie, jakoś ja też mam ostatnio cięzkie noce, budzę się nad ranem i nie mogę spać... a jak pomyślę, że o 6 musze wstać, to mnie coś trafia i tym bardziej nie mogę zasnąć... a może stresuję się za bardzo.... sama nie wiem... wczoraj byłam na małej imprezce babskiej, troszkę poszalałam, a dziś sa tego skutki... kiepściutko się czuję.... aby do popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Maklady🌻 Nawet dwie wiadomosci będą, ale cicho sza narazie....badzcie dobrej mysli....❤️ zyczę miłego popołudnia dla Wszystkich, :-))) chociaż jest zimno i pada śnieg wybieram się na spacerem z Królewiczem....❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. :) Dziekuje wszystkim za cieple slowa, ale na razie za gratulacjejeszcze nie dziekuje ;) pytania- podaj w jakich dc jaka mialas temp. , ale pamietaj kazdy organizm jest inny i u jednych sa spore skoki temp. a u innych minimalne. najlepiej przynajmniej w 1 cyklu jest isc do gina na usg dowcipnym i pomonitorowac czy pecherzyk dojrzewa i czy peka. Foli- nic nie napisze, zeby nie zapeszac, ale........ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do Sabry- miala wywolywaną @, ten cykl ma stymulowany clo, siedzi na kartonach bo jest w trakcie przeprowadzki na nowe mieszkanie i jak sie tylko urządzą to podlaczą neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki Iskierko- wyslij mi maila na asiulek74@tlen.pl z Twoimi fotkami , to odesle Ci swoje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×