Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Gusiu, a boisz się porodu? Ja nie ukrywam ze mam stracha, wczoraj czekjaąc na lekarza, przyjechała do porodu ok 22 letnia dziewczyna, przywióżł ja Tata, wyglądała na szcesliwą, była usmiechnięta, zartowała a juz wody jej odeszły, strasznie mi zaimponowła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam z niecierpliwością tej chwili :) nie boję się, serio zobaczysz jak Tobie się będzie niesamowicie dłużyło.... jak będziesz już chciała mieć tego brzdąca koło siebie :) cieszę się że w tymi nerkami już lepiej, poczytałam właśnie wieczorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma i Estelka - dzieki za pozdrowienia 🌻 U mnie rehabilitacja zaczyna sie jutro - a ja od wczoraj praktykuje pozytywne myslenie w postaci, że to małe odchylenie od normy i maluch szybko nadgoni swoich rówiesników :-) \\Aale to nie koniec moich wędrówek po lekarzch - w poniedziałek ide na USG główki , bo neurolog stwierdziła, że ma za duża głowke jak na swój wiek ( nie mieście sie w żadnej normie), potem okulista bo zaczynaja mu mocno ropiec oczka, a potem znowu neurolog ... I wszytsko oczywiście prywatnie, bo jakbym miała czekac na NFZ to mały pewnie wcześniej zaczął by chodzic ... Ja też czekam na wieści od Any - ja wiem, że będą dobre ❤️ Foli - trzymam kciuki w weekend ❤️ Guśka - ja też sie niecierpliwiłam, nawet mąż mnie \"poganiał\" - urodziłam tylko 5 dni przed terminem. Wczoraj mu powiedziałam, że gdyby nie te jego poganianki, to bysmy becikowe dostali :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANA zatkałaś forumka tak wszyscy zaczęli go podgladać, mnie to już palec od odświeżania boli hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wyszła mi jedna kreska ale nie w tej części która oznacza brak ciązy kupiłam bobtest płytkowy tam są dwie literki \"C\" i jak tu sie pojawi krecha to znaczy brak ciązy i \"T\" no i ja są obie krechy to oznacza ciąże a ja mam jedną kreske ale przy literce \"T\" w tescie pisze ze trzeba powtórzyć test w takiej sytuacji ja zwariuje !!! czyt którejś zdarzyło sie coś takiego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie ja tez nie mogłam długo wejść na forum......juz sama nie wiem co z tymi testami......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, to niemożliwe!!! znów kupiłas posuty test ;-) to chyba jaieś fatum - leć do apteki po kolejny, albo od razu dwa kup!!!! rany julek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy popsuty cze ja coś źle zrobiłam ja zwariuje dziś !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasna cholercia!....znowu to samo. Ana pozostaje Ci kupić kolejny test :) 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana do trzech razy sztuka!!! Myślę że to dobry znak ❤️ Leć z powrotem do tej apteki z reklamacją hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko..... AnA masz kurczę dar trzymania siebie i innych w napięciu :) kurczę, ja robiłam test płytkowy, ale jakąś prostszą wersję - jedna kreska nic, dwie - ciąża... taki, na którym było zdjęcie tej panienki zrodziny zastępczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia, cieszę się, że już wszystko się wyjaśniło, teraz się wyleczysz i wszystko wróci do normy :) Aguś, wiem ze mocno sie martwisz ale dzieci często odbiegają od normy a potem błyskawicznie wszystko nadrabiają. moja znajoma z Poznania też tak miała z córeczką, u lekarza stwierdzono że nie ma pewnych odruchów, które powinien niemowlak w jej wieku mieć ona bardzo się tym martwiła, , a potem ćwiczyła z nią i dziecko ma teraz 2 lata i wszystko zgodnie z normą :) Ana ale masz pecha, kurcze kup jeszcze jeden test albo idź po pracy na beta hcg, ile można żyć w niepewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie trzymam Was w niepwności specjalnie ja sama jestem kłębkiem nerwów ten test tez tak działa jak jedna krecha to brak ciązy a jak dwie to ciąza tylko ze ta jedna krecha u mnie nie jest tu gdzie trzeba jest w miejscy gdzie powinna być krecha ciązowa ale nie ma tej drugiej kontrolnej wiecie o co chodzi, bo nie wiem czy nie napieszałam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana moze masz trojaczki i test zwariował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a który masz dzień cyklu? i ile normalnie cykl trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnA - wiem o co chodzi... już rozumiem :) oj, nie wiem co Ci poradzić... jeszcze jeden test?? tylko nie wiem jak Ty kobieto wytrzymasz do końca pracy.... ja bym wyszła chyba z siebie i stanęła obok ;) zjdało by mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli 33 dc a cykle mam 30-to dniowe jak w zegarku zadnych objawów jak dotąd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie ledwo wytrzymuje chyba wyskocze po jeszcze jeden test....albo poczekać moze za wcześnie kurcze ale stres.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, kup inny test, te bobo testy często sa trafione, ja sama miłam ze trzy \"nie działające\", trzyma kciuki kochana!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana - lepej rzeczywiście idź od razu, bo jak pisze Gonia - wrzodów się nabawisz. POWODZENIA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leć Ana leć bo my tu w pracy nic nie robimy tylko zerkamy na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, może kup quick test albo powiedz w aptece zeby ci doradziła jakiś dobry, szkoda że ie mozesz reklamować go :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana rzeczywiście zwariować można. Jeśli masz możliwość wyjscia z pracy, to idz po trzeci test. Ja nadal trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ide do apteki jeszcze raz zrobie test moze w końcu wyjdzie jakikolwiek tylko niech wreszcie wyjdzie tak albo tak.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×