Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Gość TABELA III
TABELA III TABELA III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paula24.................Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............21.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Silve26................Sylwia.................Waga...........26,5.....6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............31 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........859561 Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............26......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................34... beti78.................Beata.................Koziorożec......27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia................Bliźnięta.........28.....nie pamiętam maklady ............. Iwona ............... Skorpion ....... 32 ................. Czarna31 ...........Beata................lew..........31 ..........3344561

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podcztytujaca
ano mam i ogóreczki ..........i niczego innego nie jem pozdrawiam wAS WSZYSTKIE, biore sie za prace, bo szef sie zdenerwuje.....buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochaniutkie:):):):) Ana ❤️ ja szukałam sal...hihihihihihiih:P to gapiłam na dziewczyny ale nie widziałam takiej laski w czerwonej satynowej sukni:D:D:D hihihihihih:) ale mam nadzieje ze sie spotkamy:) Laseczki:) ale w tym tygodniu będzie GORRRRRĄCO:) monik:) foli:) koniec tygodnia brrrrrr:) a co z emiką???? podczytująca :) gratuluuję:) maklady:) zabajona:)iwona:) granini:) Idę się pindżyć:P:P:P:P bo na 13 do pracy:P:P:P:P buziaki i papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Enigmuś, ciesze się, że spodobało CI sie w szkole teraz tylko się uczyć uczyć uczyć uczyć........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Enigma, u mnie już jest gorąco bo zaczynam coraz częściej o tym myśleć i choćbym nie wiem jak się starała chyba tego nie uniknę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaraj się Foliku nie myśleć choć zdaje sobie sprawe że to strasznie trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Ana staram się, w domu to jeszcze mi to wychodzi jak jest mężuś ale w pracy ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku zdaje sobie z tego sprawe to srtaaasszzznieeeee trudne, zyczę CI zeby to było ostatni raz jak sie tak męczysz od tej pory zebyś tylko obserwowała rosnący brzuszek !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czuję, że to nie jest ostatni raz i że dopiero in vitro przyniesie skutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli oby nie, a jezeli tak będzie to zyczę Ci zebyś jak najszybciej doczekała sie upragnionej fasolki !!! Boże tak bardzo Ci tego życzę !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, może teraz nie wsiorbie mi tego ... bo już raz wsiorbało wrrrr Folinku - zajmij się czymś, co odciągnie Twoje myśli. Życzę Ci, żebyś zapomniała, co ma być w tym tygodniu i żeby to zapomniało tez że Cię zna ; A potem wszystko się ułoży. Monik - odzywaj się mamuśku. Ostatnio gince opowiedziałam Twój przypadek i ona mówi, że jej tez wylazłyby gały nba wierzch, ale ona sama zna kilka przypadków, gdzie niemożliwe stało się możliwe i to ... 3 razy !!! :) Podczytująca - pozazdrościć tych mdłości. Ja jesli zajdę to pewne też zacznę jeść śledzie, za którym nie przepadam, he he, prawdopodobnie często tak jest, ze w ciązy przestają smakować te sprawy, które zwykle smakują, a zaczynają smakować te, ktorych wczesniej się unikało. No zobaczymy. Ana, Enigma - studenciary, to wy pierwsze poznacie się osobiście :) Fajnie :) Powiem Wam kobitki, że przywykłam już do smaku ziółek, te pierwsze były ohhhyyyyydne, ale teraz to spoko. A z 3-godzinnym parzeniem to sobie radzę tak, że wieczorem zaparzam na rano, rano wypijam podgrzane i zaparzam świeże na popołudnie, a po południu zaparzam na wieczór. I tak sobie radzę jakoś. Hmmm, no i coś w tych ziołach musi być, bo jak na ten cykl i tak późno, ale czuję, że coś się dzieje z moimi jajnikami, zapewne szykują sie do krwawej opery. No i co zauważyłam, to to, ze piersi wcale nie mnie nie bolą. A zwykle bolały po owulacji. W środę mam następne usg, to będzie 21 dc, ginka mówi, ze z raz w tym cyklu zobaczymy jeszcze co się z nimi dzieje. A potem to już po @. i tak szybciej zleci mi czas, bo raz w tygodniu usg, więc czekam od wizyty do wizyty. No i zobaczymy jaki będzie następny cykl. W ogóle to ginka nie zdziera ze mnie aż tak, bo za pierwsze usg zapłaciłam 30 zł. Czyli jakby zrobić w cyklu 4 razy to będzie 120 zł. To nie tak strasznie. Uhh, no to napisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, Zabajona, dzięki :) jakoś wytrzymam do piątku z waszą pomocą ale już wczoraj kusił mnie test, na szczęście nie miałam w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytująca Was
Foli ja bym się skusiła dla swietego spokoju i zrobiła tescik na Twoim miejscu, wiem ze łatwo sie radzi!!!!! jak jest fasolka to niepotrzebnie tylko bedziesz czekała w niepewnosci do piatku....trzymam kciuki za upragnione Dwie kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm , z jednej strony Podczytująca masz rację, ale z drugiej ... jesli stężenie jest za małe to test nie wyjdzie i wtedy tez będzie przykro. Nie wiem, nie bedę nic radziła Foli, bo ona sama wie najlepiej jak postępować. Na pewno za to trzymam mocno kciuki, bo to nasza przodowniczka i ona z tych zastojów musi nas ruszyć pierwsza. Foliś - wierzymy w Ciebie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam nie jestem w temacie...więc Foli trzymam kciuki i ja za Ciebie właśnie wcinam sledziki i 2 ogóreczki mniam , mniam teraz tylko to mi podchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca ale ja pregnyl brałam z hcg i jeśli test by mi wyszedł to nie wiedziałabym czy to przez ciążę czy pregnyl, podobno utrzymuje sie w organiźmie przez 14 dni a to wypada w czwartek dopiero, tylko to mnie powstrzymuje no a jak nie wyjdzie to nie będę wiedziała czy dlatego że jest za wcześnie czy się nie udało, takie mam dylematy więc staram się nie kupować testu narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca ja śledzie uwielbiam choć nie jestem w ciąży :) co będzie jak będę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli wiec czekamy do piatku, trzymam mocno kciuki ja za sledziami przed ciąża to zbytnio nie przepadałam , a teraz hmmmm mniam ile na poczatku ciązy boli brzuch??????? może to jajaniki nie wiem..... zaczyna się 7 tydzień, czy lekarz w czwartek powie mi czy bije serduszko?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej to ja!!!! pozdrawiam wszyskie,u mnie odpukac na razie wszystko w porządku,ale nadal tzresę gaciami,bo to jeszcze bardzo wcześnuie.nie daje mi spokoju ta beta ale nie powtarzam ,niech sie dzieje co chce foli ty już niedługo?ile dni jesteś po owu? foli może teraz był strzał w dziesiątkę!!!i życze Ci by gały Ci wyszły tak jak mnie po testowaniu!!!!!!!!!taaakie wielkie!!!!!trzymam mocno za Ciebie . dziekuję dziewczynki za dobre słowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytująca mnie czasem cos ciągnie w dół i czuje takie kłucie w jajnikach.ale czy to normalne czy nie to ci nie powiem.czasem sie juz zastanawiam czy to nie sa jakieś skurczr tfu tfu.chyba w 7 tygodniu widać już na usg serducho.kiedy miałaś ost @?kiedy miałaś owu bo to od tego zależy również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnią @ miałam 14 stycznia a owu nie pamiętam hmmmm ale była na piersiach mam linie koloru zielono-fioletowego, chyba to powiekszone zyły.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli podaja że pregnyl siedzi w organiźmie do 11 dni.może rzeczywiscie później jakies śladowe ilosci,ale których sadzę ,ze test sikany nie wykryje.ja gdybym miała robic testowanko chyba wolałabym robić bhcg z krwi,wtedy nie ma żadnych niewiadomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca, monik, to normalne, skurcze też, mogą występowac do 3 miesiąca bo macica sie rozciąga. Monik, owulację miałam 11 dni temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Monik, rózne podają, jedni że 10 dni, inni że 14 ja przyjęłam tą dłuższą wersję, mój lekarz od usg mi powiedział żeby testowała 14 dni po inseminacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytująca to u ciebie już 7 tydzien pełna geba sie zaczał w sobote!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika, a ty jak po inseminacji? Mam nadzieję, że wszystko ok. Odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie, lekarz mówi zebym przyszła w czwartek a ja się już nie mogę doczeka tej wizyty, a Ty monik który tydzień u Ciebie???? Foli lepiej poczekaj do tego testowania, wiem ze to trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak foli ,ale myśle że lekarzom bardziej chodzi o to by ustrzec kobiete przed niepotrzebnym stresem związanym z zawczesnym testowaniem.lepiej sie cieszyć później niz przedwcześnie.ale jak tu wytrzymac???oto jest pytanie. wiecie ale ta tempka naprawde duzo mówi ,ja mam teraz cały czas podniesioną,a kiedyś to dawała mi czdu oszukiwała mnie jak sie da!!!!!teraz 37-37,4 nie schodzi ,oby mi sie trzymała tak a przez 8 miesiecy jeszcze. jesli chodzi o jakieś napadowe checi czegokolwiek to nie jestem wybredna i nie mam żadnych zachcianek ciazowych.nawet jak mi sie coś zachce to staram sie opanować to.tylko głod przychodzi wilczy jak mi sie zachce jesć,chyba jak cukier spada to organizm wysyła silniejszy sygnał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze chyba Gonia miała mieć inseminacje, chyba ze coś pomieszałam.....ciekawe co u niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×