Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Cześć dziewczyny! Ja również witam w części IV! U mnie jak zwykle sporo pracy,więc nadążam tylko czytać-z pisaniem już gorzej. Wysłałam Wam (tym kobietkom,których mam maila) na maila fotkę córeczki mojej przyjaciółki. ....dzieciaczki są kochane :) pozdrawiam!!! p.s. estelko trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella! Z przyjemnościa czytam opowieści o ciązy Twojej Mamy:) Ale urodziła w terminie czy duzo wcześniej? A co mówi o wychowywaniu blixniąt? Trudna sprawa czy niekoniecznie? Pozdrawiam CIebie i Twoja Mamcię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soul udanej wyprawy do firmy CI życze :) No coś Ty Guśka, czemu tak myślałaś :) Estella Sabra ma rację, spokojnie, spokojnie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja wkleję, co napisałam wcześniej: cześć laski! estelka - trzymam mocno te kciuki!!!! zapomniałam, która jeszcze testuje - też trzymam!!!! wyjeżdżam na łikend do mojej koleżanki pobawić się z jej córcią - wkońcu jestem jej ulubioną ciocią, a to zobowiązuje - i zaraz jak wrócę to sprawdzę w nieielę wieczorem Wasze wyniki na forum. jejku powodzenia!!!!! wysyłam Wam takie wiosenne fluidki - jest tyle wirusów w powietrzu - może tego złapiecie 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 pzwolę sobie uaktualnić tabelkę - nareszcie zaczęłam tyć! NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosia25.........Szczecin........26.07.05......Urodziła........Wiktoria Domi24.........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Anna23.........?..................07.08.05......?..................?............? Ania79..........Kielce...........03.09.05......?..................?............? Meg33...........Warszawa.....15.09.05.......?..................?............? Skarbelek......Olsztyn.........17.09.05.......?..................?............? Dorota28.......ZielonaGóra...11.11.2005....8kg...............Marcinek.....98cm Aga*.............Wrocław.......08.11.05.......10kg.................? Soul78...........W-wa..........19.11.05.......16kg..............Ala i Maja Ewka 77.........Leszno........28.11.05.......10kg..............Ola Mia26...........Wrocław.......01.12.05.......10kg.............Mateusz....93cm Monika80.......Wrocław.......17.12.05.......11kg............?.............120cm Tu Kasia........W-wa.......... 20.12.05.......10kg ............? ............112cm Suzinka.........Tarn.Góry.....14.01.06........6kg.............Mateuszek.....97cm Bozina .........Tarn.Góry .....22.01.06.......6kg..............?............? Lulka79.........Bytom.........17.01.06........4kg..............?............? jagoda1977....Rzeszów.......31.01.2006......5kg.............bliźniaki...88 cm Sysia1912......Malbork........30.01.2006.....2kg...............?.............81cm DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.2006.....5kg...............?..............? AlicjaY........Warszawa.......11.04.2006.....2kg..............?..............? olala...........ok Bydgoszczy..28.02.2006.....4 kg.............?..............? li_de ..........Toruń............26.02.2006......6 kg.............?.............94 cm Guśka..........Rzeszów........17.02.2006......3kg............?.............? Roza_..........Olsztyn.........29.04.06.........?..................?.............? Gonia78........Poznań..........19.05.05........?..................?.............? Elff - ...........Łódź.............05.05.06........?..................?.............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Soul, dzięki Silve!!! Urodziła wcześniej, ale to chyba zwykle tak się dzieje z bliźniakami, że im ciasno i próbują wyskoczyć. Mama mówiła mi , że poród była łatwy i lekki, a co najwazniejsze bardzo szybki :-) a wychowywanie bliźniaków - no ponoć do łatwych nie należy, jednak to dwójka. Ale dużo zależy od samych dzieci, my byliśmy strasznie nieznośni i rozdarci :-o zwłasza ja...ale jaka to radość mieć później dwójkę rówieśników, pomagaliśmy sobie np w nauce, chocdziliśmy do tej samej klasy w podstawówce i liceum. Razem jeździliśmy na kolonie, potem na wakacje :-) fajnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosia25.........Szczecin........26.07.05......Urodziła........Wiktoria Domi24.........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Anna23.........?..................07.08.05......?..................?............? Ania79..........Kielce...........03.09.05......?..................?............? Meg33...........Warszawa.....15.09.05.......?..................?............? Skarbelek......Olsztyn.........17.09.05.......?..................?............? Dorota28.......ZielonaGóra...11.11.2005....8kg...............Marcinek.....98cm Aga*.............Wrocław.......08.11.05.......10kg.................? Soul78...........W-wa..........19.11.05.......15kg..............Ala i Maja Ewka 77.........Leszno........28.11.05.......10kg..............Ola Mia26...........Wrocław.......01.12.05.......10kg.............Mateusz....93cm Monika80.......Wrocław.......17.12.05.......11kg............?.............120cm Tu Kasia........W-wa.......... 20.12.05.......10kg ............? ............112cm Suzinka.........Tarn.Góry.....14.01.06........6kg.............Mateuszek.....97cm Bozina .........Tarn.Góry .....22.01.06.......6kg..............?............? Lulka79.........Bytom.........17.01.06........4kg..............?............? jagoda1977....Rzeszów.......31.01.2006......5kg.............bliźniaki...88 cm Sysia1912......Malbork........30.01.2006.....2kg...............?.............81cm DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.2006.....5kg...............?..............? AlicjaY........Warszawa.......11.04.2006.....2kg...............?..............? olala...........ok Bydgoszczy..28.02.2006.....4 kg.............?..............? li_de ..........Toruń............26.02.2006......6 kg.............?.............94 cm Guśka..........Rzeszów........17.02.2006......3kg...............?.............? Roza_..........Olsztyn.........29.04.06.........?..................?.............? Gonia78........Poznań..........19.05.05........?..................?.............? Elff - ...........Łódź.............05.05.06........?..................?.............? Aga28..........Kutno............27.03.2006.....?..................?..............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja tak zostałam na cz. III i czułam się jakaś porzucona... :( to jest ostatnia tabelka stamtą właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusi widzisz, nie czytałaś uważnie jak pisałam na III częsci że sie tu przenosimy, wiec skąd ta mina, tu jestesmy i nikt Cie nie olewa, a tu są juz uaktualnione tabele :) juz sie nie smuć bo nie ma powodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusiu- nikt Cię nie porzucił.🌻❤️ Uśmiechnij się. :) Sabra - na która jedziesz w poniedziałek? Kliknij na gg. Estelko- trzymam mocno za Ciebie kciuki i za Foli tez( która się nie odzywa) - ale starajmy sie nie nakręcać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja wczoraj za dużo pracowałam... najpierw w pracy do 16.30, potem jeździłam za płytkami do mieszkania, potem praca w domu do 21.30 i dzisiaj tez od rana, więc przyznaję bez bicia, że tylko przeleciałam co było, poczytałam tylko niektóre wypowiedzi i tą akurat musiałam przegapić nie smucę się tylko nie chce mi się dzisiaj pracować i jestem głodna - kiedyś wogóle nie jadałam śniadań, a teraz - jem sniadanie i koło 11. kolejne (!) wcinam jak głupek, ale przynajmniej zaczęłam tyć, bo już się martwiłam, że malucha głodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKIE:) guska--> ja tez kiedys wcale nie jadlam sniadan - dopiero po przyjsciu do domu - czyli mniejw iecej o 19 a teraz nie wyobrazam sobie ze dnia bez sniadania. czasami nie chce mi sie jesc ale jem bo wiem ze powinnam:) moge tez zostac dopisana do tabelki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja juz z zakupkow wrocilam i czytam a tu nasza Gusia smutna :( Gluptasku myslalas, ze Cie opuscilysmy a my tylko jestesmy w nowej czesci :) Usmiechnij sie przytulam Cie mooocno :):):) Estellko jak ja zazdroszcze Twojej mamusi łatwego i przyjemnego porodu z podwójna niespodzianka !!:):):) Napewno nie jest łatwo dwojeczke wychowywac, zwłaszcza, gdy dzieci to żywe srebro :):):) Soul życze przepysznej kawki i milych ploteczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, to nie ja !!! Sama sie zdziwilam jak zobaczylam jakiesgos znieksztalconego sobowtora ! Chmyy... zasatanawiam sie, zcy skorzystac ze slonecznej pogody i umyc okna ale jak pomysle sobie o ich rozkrecaniu i myciu w srodku oj , chyba poczekam do jutra i poprosze meza, zeby mi je rozkrecil. Musze zabrac sie za obiadek ale szczerze mowiac jakis lenik mnie ogarnal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczynki w ten piękny choć strasznie nerwowy dzionek!!!!!! - czekam za wynikami z egzaminu - brrr.... no ale nic - melduję się w IV części topiku!!!!!!!!!! Pozdrowienie - wracam spowrotem do pracy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnA 29
tzn że juz ne tej stronce bedziemy rozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczko no co Ty, niech mąż umyje, sama bedziesz to robić?? Nie powinnaś, męzuś napewno Cie wyręczy jak mu powiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się melduję w IV części. Dzięki Andzia za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta16
Zgłaszam swoją obecność na IV części :) Bardzo jestem dziś zabiegana, ale oczywiście będę zaglądać !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Foli :) coś Wy nie dokładnie czytacie hihihih pisałyśmy z Estellą na III części o tym żeby IV załozyc i nawet likna tam podałam :) kawusi się napić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, wiem wiem ale ja dzisiaj mało wpisów czytam bo mam mały sajgon w pracy a kafkę sobie zrobiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja sie melduje w nowej częsci:) Moniczko ale Ci siostra numer wykreciła:) Ale bedziecie mieli teraz fajna duza rodzine i tyle małych dzieciaczków:) Super, moja siostra ma 9-letniego syna i chyba raczej drugiego dziecka mieć nie bedzie. A ja o drugim mysle, ale zobaczymy jak to bedzie:) Dziewczyny ja mysle, ze nowa część topiku to dobry pomysł, ja w poprzedniej częsci oznajmiłam Wam o ciąży prawie na samym początku (koło 20 strony - wiem, bo ostatnio czytałam ten moment:)) i mysle, ze teraz tez tak będzie z Wami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szyszka56
Czy mozecie mi powiedziec po jakim czasie od zatrzymania okresu zglosic sie do lekarza? Chodzi mi o to kiedy juz na pewno bedzie mogl stwierdzic ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szyszka, ale mozesz zrobić badanie krwi nawet przed zatrzymaniem @ wykaże ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×