Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

dzięki Kasiu tak też mi się wydawało, następne mamy za 2tygodnie więc pewnie wtedy zobaczymy serduszko, wogóle duże przeżycie zobaczyć swoje dzieciątko, mój mąż nagrał mi to usg i teraz sobie oglądam. pozrowionka ps. Estelka, trzymam kciuki za weekendowe testowanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goniu nie ma sprawy :) a co do serduszka i tego maluszka to na usg bedzie widac taki pojawiający się i znikający punkcik, to własnie będzie serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Kasiu, a potm mój lekarz śmieje się, zę ja taka wyedukowana, a ja przecież uczę się wszystkiego od Was, za co Wam baaaaaardzo dziekuję!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh Goniu wlasnie dlatego dobrze że jest taki wątek, zawsze sie co nieco usłyszy a potem mozna się dopytać gina i przekazać dalej :) i każda juz jest jak lekarz doswiadczona hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Goniu nie dziekuj w koncu od tego tu jestesmy prawda ? Zerby sobie pomagac nawzajem i rozwiewac watpliwosci i uczyc sie czegos od siebie :) Duza buzka dla Ciebie i Twojego malenstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnA 29
ja powoli kończe prace, odezwe sie w poniedziałek pozdrawiam cieplutko wszystkie ciężarówki i życze spokojnego weekendu......a starającym sie pracowitego i owocnego....ŚCISKAM WSZYSTKIE BUZIAKI !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przekazujemy uściski wszystkim mamom obecnym jak i przyszłym, oczywiście ze zdwojoną siłą tym, których Maleństwa patrzą na nie z nieba i czekają na swoją kolejeczkę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam na nowej części:) Muszę Wam kobietki powiedzieć, ze jesteście wszystkie super tolerancyjne:) a to dlatego, ze troche na poczatku pisałam na topiku lutowym, ale jakoś z moim brakiem motywacji, dawno się tam nie odzywałam i co?? i już mnie dziewczyny wywaliły z tabelki:P:D:P ale co tam, tu jakoś bardziej swojo się czuję, tyle koleżanek i w ogóle:):):) a mnie znowu zaczyna boleć, brzuch mi się wzdyma jak balon i kiepsko się czuję, chyba powinnam pójść do lekarza...:O buziaczki, papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosia25.........Szczecin........26.07.05......Urodziła........Wiktoria Domi24.........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Anna23.........?..................07.08.05......?..................?............? Ania79..........Kielce...........03.09.05......?..................?............? Meg33...........Warszawa.....15.09.05.......?..................?............? Skarbelek......Olsztyn.........17.09.05.......?..................?............? Dorota28.......ZielonaGóra...11.11.2005....8kg...............Marcinek.....98cm Aga*.............Wrocław.......08.11.05.......10kg.................? Soul78...........W-wa..........19.11.05.......15kg..............Ala i Maja Ewka 77.........Leszno........28.11.05.......10kg..............Ola Mia26...........Wrocław.......01.12.05.......10kg.............Mateusz....93cm Monika80.......Wrocław.......17.12.05.......11kg............?.............120cm Tu Kasia........W-wa.......... 20.12.05.......10kg ............? ............112cm Suzinka.........Tarn.Góry.....14.01.06........6kg.............Mateuszek.....97cm Bozina .........Tarn.Góry .....22.01.06.......6kg..............?............? Lulka79.........Bytom.........17.01.06........4kg..............?............? jagoda1977....Rzeszów.......31.01.2006......5kg.............bliźniaki...88 cm Sysia1912......Malbork........30.01.2006.....2kg...............?.............81cm DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.2006.....5kg...............?..............? AlicjaY........Warszawa.......11.04.2006.....2kg...............?..............? olala...........ok Bydgoszczy..28.02.2006.....4 kg.............?..............? li_de ..........Toruń............26.02.2006......6 kg.............?.............94 cm Guśka..........Rzeszów........17.02.2006......3kg...............?.............? Roza_..........Olsztyn.........29.04.06.........?..................?.............? Gonia78........Poznań..........19.05.05........?..................?.............? Elff - ...........Łódź.............05.05.06........?..................?.............? Aga28..........Kutno............27.03.2006.....?..................?..............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu - Ty zakręcona istotko :-) Olala mówiła, że ja wywaliły dziewczyny z tabelki na tamtym topiku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Andzia77...........04.09........25-35.......?......................3lata..........Wodzisław śl. Aśka74..............01.09.......28-35........02.10..............2 lata 2 m-ce........Trójmiasto stella72............30.06........28...........?.....................20 m-cy......Warszawa foli...................06.08.......27-28.......?....................ok 16 m-cy...Ostrów Wlkp. Paula23.............29.08.......28-29........?...................17 m-cy......Poznań Granini..............26.08.......34...........28.09..............13m-cy........Gdynia Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika...............4.09............28-33....ZAWIESZONA.....11 m-cy.......W-WA Estella ..............30.08.......28...........26.09..............11 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 31 .08......?............31..................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów agnieszka...........28.06.......26...........24.07............. 3 mie.........Jelenia góra Mama Muminka....?.............28-30.......?....................2-5 m-cy.....Opole Dioda30.............09.08.......30-31........09.09.............2 m-ce........? Silve25..............02.09.......30-?..........po 01.10.........5 m-cy........? monia- 1............?.............26............?..................?...............? Moniśka2005........05.06......ok60.........?...................?...............? Gonia78 ............19.08 ......28............? ................. 2 m-ce ........Poznań AnA 29..............1.09........30............?...................3 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihi ups, wlasnie zachodziłam w głowe o co chodzi bo widzialam że jest w tabeli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie Kasiu, na innym topiku;) Wy byście nigdy tego przecież nie zrobiły:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta16
Niestety @ przyszła.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta16
oj Guśka a jak mnie jest przykro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta16
Mam jeszcze dużo pracy - ale mam to w nosie idę do domu, może mój Miś mnie pocieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starająca29
czesc Wam, czytam tak sobie i postanowiłam sama dołączyć. My też sie staramy o dzieciaczka. W tym cyklu brałam 1 lek, teraz kończę brać 2 lek i może coś ztego będzie?? Chciałabym :) Zauważyłam, że są tu 2,3? kobietki w moim wieku, tez starające :) Pozdrawiam mamuśki i przyszłe mamuśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starająca29
Judytko, też mi jest przykro, że odstałas okres:( A robiłaś w ogóle jakieś badania ku temu? Masz cykle owulacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już w domku, niestety nie było dziś jogi buuuuu :( i nie zrelaksowaliśmy ciałka i ducha, Judytka, jak nie w tym to w następnym, na całe szczęście próby można piodejmować co miesiąc, i to jest optymistyczne, Witam nową koleżankę - Starjącąsię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starająca29
eee, nic się nie stało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Judytko- glowa do góry , dziewczyny zrobią nam miejsce na porodowce , to wtedy by sie bedziemy przygotowywac. :) Musimy sie troszke uzbroic w cierpliwosc ale napewno sie doczekamy swojego bobaska. :) Witaj Starającą się - oby tabletki zadzialaly.:) A ja ostatnio w pracy nie mam warunkow do pisania, bardzo duuuze problemy z netem, wścibska kolezanka obok no i pora w koncu popracowac. - tak wiec mam nadzieje Moniczko, ze mi wybaczysz nieobecnosc. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny ale mnie zaszokowała ta czwarta część topiku :) a więc zgłaszam się w czwartej części najbardziej kobiecego i mamusiowego topiku wszechczasów :) :) :) U mnie kurde jakieś nie pokojące skurcze i bóle brzucha, dzidzia całymi dniami sie rusza i kopie, nie wiem może się za bardzo stresuje i ono to czuje i tak reaguje, martwię się troszkę :( :( :( a tak to jem wnet po dwa obiady :D :D :D bo jakoś mi się chce więcej jeść :D i bardzo często chodzę siusiu i nie to co kiedyś że powstrzymywałam teraz to jak mi się zachce to muszę lecieć bo nie wytrzymam tak mnie ciśnie :D :D :D Moc buziaków dla starających się 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 Brzuchatki trzymajcie się zdrowo ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Asiu skoro to nowa część, czwarta z kolei więc przesyłam Ci fluidki by ta wredna chandra minęła i żeby fasoleczka mogła się usadowić w twoim brzuszku! ************************************************************************************** ************************************************************************************** ************************************************************************************** ************************************************************************************** ************************************************************************************** ************************************************************************************** ************************************************************************************** ************************************************************************************** ************************************************************************************** ************************************************************************************** ************************************************************************************** ************************************************************************************** ************************************************************************************** ************************************************************************************** ************************************************************************************** ************************************************************************************** ************************************************************************************** ************************************************************************************** ************************************************************************************** ************************************************************************************** ************************************************************************************** ************************************************************************************** ************************************************************************************** ************************************************************************************** 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ja jak zwykle nie mogę spać. Miałam już wstawać o 5:30 ale jakoś zasnęłam na chwilę, teraz nie dałam rady. Nos zapchany i w ogóle ciężko:( No nic posiedzę na necie, zrobię sniadanko, budzę męża i zmykamy dziś w krótką podróż. Póki co na dworze zimno, zaledwie 5 st.C ale zdaje się,że miejscami przebijają się już promienie słoneczne. Wszystkie testujące wstawać!!! Czekam naWwasze dobre wieści!!!!!!!!! Estella!-chyba nie przesypiasz soboty?;) Buziaki dla Wszytkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×