Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Kolacji nie jadam :-) to mi zostało z dawnych nawyków :-) chociaż to a jeśli chodzi o bieganie - mieliśmy z mężem biegać po lesie, bo ja mieszkam na typowym blokowisku i nie jest atrakcją biegać przy trasie szybkiego ruchu ;-) pojechaliśmy wię c do lasu, ale on biedak jest po kontuzji kolana i kostki i go boli :-( a sama po ciemku do lasu nie pójde, jestem cykor dzięki Enigma za wsparcie. A słuchaj stosujesz dodatkow jakieś masaże balsamy, owijanie folią? bo moje ciało jest też w coraz gorszej kondycji. Musze sie za siebie wziąć, bo jak tak dalej pójdzie po urodzeniu dziecka będe potwór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy macie samozaparcie kobiety,podziwiam.ja zażywam sportu 2,3 razy w tygodniu ale to gierka zespołowa,która nie daje takiego efektu jak bieganie.ale robię to wyłącznie dla własnej przyjemności.mam potrzebę takiej formy aktywności .jak przychodzą święta lub inna dłuższa przerwa to jestem chora bez sali gimn. enigma pytałam ale chyba nie doczytałas,ile razy ci lek .monitoring robi przy stymulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik, to zależy od rodzaju stymulacji ale zazwyczaj 2, 3 razy tak gdzieś wyczytałam, są różne stymulacje, krótka, długa. A ja nie dostałam @ a dzień się kończy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć foli,bardzo się cieszę,mam nadzieję że samo szczęscie z tego wyniknie.wszystko na dobrej drodze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys chodzilam na siłownie 2 lub 3 razy w tygodniu z trenerem i było fajnie ale potem zaczęlam się starać no i zaprzestałam, teraz jeżdżę na rolkach ale jakoś czasu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estelko:) stosuję tylko balsam z avonu na celulitius i ten pas ściągający Mozna go kupic w tesco lub innym markecie natoisku sportowym. Polecam męski bo jest szerszy:) i trwalszy:) koszt ok 40 zł nawet po ciązy mozna go zakladac aby pozbyc się brzuszka:) Pod nim pocisz sie i skora sie \"wsysa\" ja go bardzo polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli dziś miała przyjsc?tfu tfu!!!!!!! a 2 dni przed miałaś zawsze plamienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli życzę ci z całego serca zeby były II kreski tak bardzo bardzo.jak wczoraj napisałaś że wyszła 1 jak przeczytałam ,to mnie zimny pot dosłownie oblał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik.... monitoring mam : w 5dc... jak konczy sie @------- w poniedizlek mialam 2 pęcherzyki po 9mm jutro idę czyli w 8dc..... a potem w poniedziałek przyszły az będzie owulacja a potem znowu p oowulacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie tak monik, dzisiaj mam 2 tygodnie po owulacji nigdy nie miałąm @ później a sprawdzałam to 4 m-ce z rzędu na usg. Jak robię sobie niepotrzebnie nadzieję to się wkurzę na mój organizm że mi płata takie figle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli delikatnie to nawałaś,,płatanie figli\"ja bym się na ten organizm mocno wkurzyła .ale mam nadzieję,ze nie wyciął ci żadnego numeru enigma to będziesz miała 4 moniti\\orowania? ja jutro idę też ale jestem 3 dni przed tobą z cyklem za to uboższa o jeden pęcherzyk od ciebie.powodzenia jutro na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie powoli chyba zaczyna sie,,jazda\"po clo bo mdlić zaczyna jeszce bolesnych piersi brakuje itd i już całkiem będzie wesolutko i tak do grudnia.o boże zeby mnie tak objawy pożądane po tym clo wzięły a nie jakieś skutki uboczne!to sie nazywa foli złośliwość organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik.... jutro tj 8dc bedę miała 2 usg potem w przyszły poniedziałek a będzie to 12dc znowu usg zeby zobaczył ile znow urosły Zakładając ze owulację będę miałam 13-14 dnia to w poniedziałek powinny miec juz ok 20-22 mm Jesli nie będzie płynu owulacyjnego i wielkiego bolu to pewnei we wtorek 13dc tez kaze mi przyjsc... na a potem to w czwartek w 15dc...zeby zobaczył czy juz po :) a jak nie będzie po owulacji to znowu w poniedziałek 28.11 i będzie to wowczas 19 dc... no to wtedy napewno bedę juz po:) no i oczywiscie gin mi zawsze mowi..... prosze zwolnić męza do domu i do pracy domowej:p:p:p no tylko czy damy rade:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczeta ! Oj sportsmanki ! Jak ja marze o bieganiu i silowni tak mi tego brakuje , ze hio ho ale jak tylko wydobrzeje po porodzie to bede sie starala podrzucac mamie malenka i nadrobic sportowe zaleglosci :) Folinku ! Trzymam kciuki, wyniku testu nie bralabym wogole pod uwage, bo nie dosc, ze za wczesnie zrobiony to jeszcze wieczorem. Ja wierze, ze wstreciucha nie przyjdzie do Ciebie juz dluuuugo :) Kamol wspolczuje utraty samochodu. Ana a ile kosztowalaby u Ciebie 100 Leau Par Kenzo ? Bo ja wlasnie na nie choruje i poluje :) A ja jutro ide na wizyte do ginki bo jak bylam wczoraj to troszke sie zdenerwowalam bo pobieznie mnie obsluzyla, tzn. kazala zrobic tylko poloznej ktg, spojrzala w wyniki badan, ktore jej przynioslam i powiedziala, ze w czwartek zrobimy cos wiecej. Mam nadzieje, ze zrobi mi jutro usg. Odezwe sie jutro napewno pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma i u ciebie są 2 dominujące ,wiec może bliźniaczki?co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli........ jezusinku..... jak ja się Toba denerwuje:):):):) a my przeciez nie mozemy sie stresowac:):):) monik..... no napewno bedę miała 4 usg jak nie 5:) zobaczymy:) lece na siłkę pospalac balerony:) kukne jeszcze wieczorkiem:) papaptki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysiu ! Madra decyzja z tym szpitalem. Trzymaj sie dzielnie kochana, ja wierze, ze szczesliwie dotrwasz do planowego rozwiazania i urodzisz szczesliwie kochana, zdrowa dzidzie :)🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik..... ja to chciałabym blizniaki:) za jednym razem:) bo juz stara jestem .... ale widizsz ostatnio były 3 duuuuze pecherzyki i pekły i nici z tego....:( nawet moj gin w pnoedzialek jak wchodzilam do gabinetu zapytał: czy pani naprawdę dostala @???????? moze myslal ze jaja sobie robie czy co, on sam myślal ze ja zafasolkowałam ...a tu pudło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dacie radę enigma,musicie!!czy ty płacisz za każde monitorowanie?tak z ciekawości pytam.ja za każdą wizytę z usg płacę 50.normalnie bierze 60 zł od innych.może bierze pod uwagę że i tak mnie nieźle pociągnie.ta dycha mniej to chyba na zachętę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i zegnam sie odrazu z moniką:) mam nadzieję ze u ciebie ok:) narazie lecę bo nie dolecę na tą silkę:) ale cięzko sie od WAS ODREWAC........:P monik.... jutro zdam Ci relację zaraz po 15:) papa lece dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika, wreszcie :) No to znowu trzymamy kciuki żeby na usg było ok, napewno będzie. Wyobrażam sobie jak musiałaś byc rozczarowana, że usg ci nie zrobili teraz, ciągle trzeba na coś czekać i się denerwować. Ale będzie dobrze zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powitać moniczka,wreszcie jesteś.a ja martwiłam sie że coś sięstało,że sie nie odzywasz.dobrze że ktg w porządku wyszło a to najważniejsze.chyba teraz co tydzien na ktg sobie pochodzisz czy częsciej?.buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki:) odpowiadam i lece za cały 1 cykl z monitoringiem płace 100:) a za normalne wizyty bierze 60 smialam sie ostatnio ze moze sobie u niego karnet wykupię:):):) Ja jestem jego pacjetka a On moim klientem:):):) no ale ja byłam pierwsza jego paciętka a on pozniej moim klientem:) no więc upusty sie nalezą leccccccccceeeeeeeee paaaaaaaaaaaaa:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze... pacjentką!!!!!! musze uciekac bo analfabetyzm mnie dopada:p:p:p papa dziewczynki juz naprawdę na tą chwilę ostatni raz :p:p:p miłego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może być i paciętka,byleby coś pomógł! ja to dopiero piszę,literówki,powtarzam się po 2 razy w jednym zdaniu.ale mam nadzieję,że wam bardzo to nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×