Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

czesc negrusia.wiesz życzę wszystkiego najlepszego.jesli masz 20 lat to czekaj,ale jak jesteś ok 30 lub po, to ostro bierz się za diagnoze,bo różnie to byc może.to tylko takie moje myśli które mi przychodzą do głowy.ja bym nie czekała tyle czasu oj enigmuś to ty też sie nie nerw,jestes niezły pieronek!!!!ty enigmusiu,lubie cie!!! ale jak mnie tak przestymulował to mnie i wkurzył,tzn nie jego wina ,że nie pękł,ale jego wina ,że mnie stymulił(tak ,stymulił!)gdy był stary pęcherzyk nie pęknięty!!! foli dzieki skarbie,nie zawracaj sobie głowy i tak już się naszukałas nie raz dla mnie różnych info.ale jakby co coś w oko wpadło to ja jestem1!dzieki raz jeszcze,bardzo jestem wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli w godzine????? skad to wiesz? No ja po przytulankach lezalam z poduchą pod pupą i nogi do gory przez 25 min..... chciłam pomoc plemniczką:) tak mi gin kazal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość negrusia
we wrzesniu juz myślałam że coś się kroi . Dostałam progresteron i tyle. dostałam lekkiego krwawienia i po tygodniu okres. masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik :) ❤️ jedyne co nam zostanie to czekac....... ja ide spac juz bo padam..... monik a bete zrobisz????? zeby sprawdzic przed ewentualnym testem?????/ negrusia..... sprawdz swoj cykl na monitoringu i zrob badania hormonalne to podstawa.... powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma sorki to nie jest temat do śmiechu ale to co napisałas o tych plemnikach w interciti....to ja do kibelka siku,na chwile panie opuszczę bo nie mogę.wyobra zasz sobie je w tym pociagu?siedzą i się boczą na siebie bo zaraz stoczą walkę?a może pytają o droge siebie tak podchwytliwie?o czym one mogą gadać? enigma,nie wiesz kiedy miałaś owu,podobno później,tak pisałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma mam nadzieję,że będzie dobrze i te zawirowania nie przeszkodzą byś wtym miesiacu miała te...trojaczki(?)no dobrze poważnie teraz,mam nadzieję,że będzie dobrze,bo zaczyna się powoli gorący okres,foli w pon za 2 tygodnie miejmy nadz.niespodzianka ,estelka do kliniki,iskierka tesuje, a my też może sobie zajdziemy ot tak wbrew wszystkiemu?a co nam zależy?nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik hihihihihhihihi a co nam pozostalo???:) lepiej sie troszkę posmiac i pozartowac niz miec fochy...:P no tak owu mialam pozniej tzn bardzie wieczoren jak rano ...... ale kto wie czy na tyle pozno aby plemniczek dotarl do stacji .... KOMORKA i wszedl w głąb HMMM PERONU????...???:p:p:P Dobra jzu spadam bo głupio gadam:P ale to takie moje zarty.. juz sie dosyc napłakalam......:( papatki i do jutra:) dobrej nocki;):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha wy już chrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ale piszę,,że nawet bety nie zrobie po pregnyl dałby mi betę pozytywną,więc mnie prędzej zaleje niż zatestuję pa pa dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość negrusia
chyba najgorszą rzeczą jest kochac sie w tedy "kiedy trzeba" , no ale cóż... nic za darmo...Życzę wszystkim mamcią ...aby ich dzidzie były zdrowiutkie i zawsze usmiechnięte... papapa idę już sypiać papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Negrusia, Jeżeli masz regularne cykle, czujesz ból owulacyjny w połowie cyklu, obserwujesz śluz to znaczy że masz cykl prawidłowy i najlepiej wysłać wtedy partnera na badanie nasienia i od tego zacząć dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ! Ja dzis pierwsza ? Monik, Enigma a co to za czarne humorki wczoraj byly ? Ale dobrze, ze potem nabraly kolorkow i sie poprawily bo bym wam dzisiaj dala po kopniaku za negatywne myslenie no, no ! Dzis prosze mi tu pozytywnie myslec a najlepiej az tak intensywnie nie myslec i odpuscic. Oj juz tyle razy o tym pisalam, jak pilnowalam i na komende meza do lozka wolalam to nic z tego nie bylo a jak calkiem odpuscilismy to od razu fasolka sie pojawila. Tak samo mialy inne dziewczyny z tego topiku wiec bierzcie z nas przyklad :) Foli a czym ta inseminacja bedzie roznila sie od poprzedniej bo ja nie za bardzo jestem zorientowana a pisalas cos o tym. ze poprzednio to naturalnie milas zamiar sprobowac a teraz bedzie jakas jeszcze interwencja ? Nie rozumiem, wytlumacz jesli mozesz :) Ja oczywiscie wierze i znow zaciskam juz kciuki :)!!! A o ktorej godzinie masz ten zabieg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj negrusia ! I spokojna glowa, dobrze, ze trafilas na nasz topik, bedziesz sie u nas dobrze czula i dowiesz sie wielu przydatnych i ciekawych rzeczy i pomozemy jak bedziemy umialy :) Zycze Ci powodzenia w starankach i szybkiego zafasolkowania :) Estelko usciski dla Ciebie :) To kiedy masz ta wizyte w klinice ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w piateczek :) nadrobilam wasze wczorajsze popołudniowe pisanie i teraz kolej na mnie. Odnośnie wiesiołka - wesołka. Moje odczucia wczoraj to lekkie skurcze - wyraźnie je odczuwałam i towarzyszyło temu plamienie (nic dziwnego, w końcu to był 5 dc i normalnie mogłam miec jeszcze @, poza tym w zeszłym miesiącu nie plamiłam już w 4 dc, więc coś się tam dzieje, w kwestii na plus raczej). Dlatgeo pamiętajcie, żeby się nie zapominać i nie brać go po owulacji. ZAKAZANE !!! ;) No a odnośnie wrażeń czuciowych .... hmmm, powiem wam, że mnie osobiście już wczoraj dał on efekt naoliwienia, w sensie takim, że mimo dnia PUSTEGO (nazwijmy rzecz po imieniu) było \"masełko\" ;) mąż wniebowzięty - jeśli chodzi o wrażenia, to był tym razem \"poślizg niekonmtrolowany\". Zobaczymy więc co się będzie dalej działo. Zobaczymy jak na śluzik to wpłynie. A w następnym tygodniu dzwonię do poradni, do której mam skierowanie, wypytam o wszystko i jak trzeba będzie i można będzie to JUŻ się zapiszę. Miłęgo dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok to ja ide wpalaszowac jakies sniadanko bo malenka sie obudzila i mnie lup po zebrach nozkami, na znak, ze jest glodna. Wczoraj wieczoram to az podskakiwalam na lozku tak mnie tymi swoimi szkitkami po moich biednych zeberkach boksowala to juz boli i wczoraj sie pierwszy raz na nia zdenerwowalami po pupce poklepalam :) A maz mi palcem pogrozil, ze jego corunie skarcilam i sam jak tylko reke przylozyl to mala sie uspokoila i moglam zasnac. No to narazie ide na to sniadanko i znow bede miala dylemat co zjesc bo tak za bardzo to nie jestem glodna ale mala coraz bardziej ruchliwa i niecierpliwa :) Narazie pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Monika, Zabajona :) Monika, różni się tym że teraz wcinałam clo i mam mieć więcej pęcherzyków, czyli większe szanse, że z którymś się uda. Przedtem nie miałam stymulowanej owulacji bo u mnie zawsze było ok i nie chciałam nic brać, zaryzykowałam na naturalnym cyklu ale już wolę zwiększyć szanse. Sama procedura inseminacji nie różni się niczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie z rana dziewczyny cześc moniczka,wiesz kochana bo jak coś się źle zaczyna układać to kazda z nas popada w stan taki troszkę gorszy ale potem mija szybciej lub wolniej ale przechodzi.a twoja córunia daje ci popalić po zeberkach!oj ajk tak przejedzie to az sięchyba prostujesz,co nie? jeśli mogę ci za foli powiedziec to będzie miała ten cykl stymulowany , tzn podpasą jaj troszkę pęcherzyki a moze i zwiększą ich ilośc(foli przepraszam,że wypowiadam się w twojej sprawie)a reszta zaupełnie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o foli ,a ty jesteś a ja za ciebie się wypowiadam,nie było nikogo oprócz moniczki jak zajrzałam a tu fiku miku i już jest nas wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik, cześć, widzę że równo napisałyśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc zabajona,czesc foli zabajona a dlaczego te plamienia i dlaczego ok bo ja już sie zamieszałam w tym.no to dobrze,że wiesiołek pomaga ja od nast.miesiąca też się pokuszę na niego,mimo że nie będzie stymulacji czyli tzw odpuszczenie obowiązkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli a ty już powoli sie myślami zbierasz do ins,a w poniedziałek czynami.miejmy nadzieje,ze się wypasły te pęcherzyki no przynajmniej dwa. zabajona a u ciebie widzę,ze z humorkiem dobrze,ciesze sie bo ostatnio było troszkę gorzej,mały dołeczek był sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik, o dziwo w ogóle nie myślę intensywnie o inseminacji, dopiro po myśli się zaczną, jedynie o co się troszkę martwię to żeby po clo pęcherzyki było ok i pękły, no bo jak ja normalnie mam owulację a teraz 2 xdziennie clo to boję się że za dużo mi pęcherzyków urośie no i o torbiele potem. Monik, kurde szukam o twoim przypadku czegoś ale znalazłam tylko wypowiedzi dziewczyn, u których torbiel się po duphastonie wchłonęła, to optymistyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki foli,może po tej luteinie się wchłonie,ale już pozamiatane pewnie ,bo ta torbiel może zaburzyć cały cykl.owszem różne cuda sie zadarzaja,ale to mała szansa foli,jeśli nie masz tendencji do torbieli to nie powinny sie zrobic ważne by ich było 1,2,3 pęcherzyki dobrego gatunku jeśli jeszce podadzą pregnyl to trzasną na pewno ja mam za grubą osłonke na jajniku i to widać na usg, więc jest mechaniczna przeszkoda,u ciebie nic złego nie powinno sie dziać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć foli ❤️ moink ❤️ monika80❤️ i zabajona ❤️ Ja jakos teraz tez nie mysle o tym co będzie...... w ubiegłym cyklu byłam dosłownie pewna ze będzie ciąza a teraz powiem WAM szczerze ze ...oczyeiscie nie bede zapeszac ...ale nie ekscytuję sie ..... monika80.... piszesz ze jak odpusciliscie to fasoleczka sie pojawiła... no tak tylko ze to nie takie proste...:( bo ja np mysle ze moja komoreczka zyuje krotko i zapłodnienie jest mozliwe ok 14 dnia tylko ... no wiec tak czy siak ... odpuszczajac musiałabym jednak liczyc kiedy mozna przytulanki ..... wiec nie do konca mogę odpuscic.... Poza tym my jestesmy małżeństwem z 13 letnim stazem ..wiec wiesz ... nie baraszkujemy co 2gi dzien.....:( starosc nie radosc:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza27
Hej dziewczynki to znowu ja . Przepraszam ze tak mało sie odzywam ale staram sie rzadziej zaglądać z tergo względu aby tyle nie myślec o dzidziusiu - może to coś pomoże. Podpowiedcie mi jeszcz bo chce od nastepnego cyklu pobrac ten wiesiołek od którego dni mam zacząć. Pozdrawiam i życze miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik - te plamienie to pomałpowe resztki jeszcze, po prostu normalnie w 5 dc ostatnio było sucho, a teraz jeszcze wylatuje. Myślę, że to dobrze, mniej będzie \"starej\" warstwy. Dzisiaj już sucho ... no niezupełnie ;) po wczorajszych baraszkowaniach z wiesiołkiem ;) to dzisiaj co nieco się upłynniło ;) ale plamienia niet. A wiesiołek bierze się od początku cyklu DO OWULACJI. Potem należy przestać, bo on powoduje skórcze macicy i gdyby się zafasolkowało, to mogłoby to być niebezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc enigma ,miejmy nadzieje że intercity z plemusiami dotarło na czas!oj my weteranki biedne!!! u mnie też dziś znacznie spokojniej,ale złość nie minęła na lekarza,że mi nie zauważył,że jest stary pęcherz.dopiero sobie uświadomiłam ,ze on sie tr.zdenerwował,myślę,ze tym popełnieniem błędu w sztuce cześc iza ten wiesiołek od początku cyklu i tylko do owulacji,nie poźniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×