Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Enigma, etselka ma rację,masz napisać za chwilę, ze jesteście po przytulankach i nie martw się, jakby było po wszystkim to by cię nie bolało. Co ty tu jescze przed kompem robisz? wynocha. I czekamy na relacje :) żartuję oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli... przepraszam ze znowu pytam ,a czy u Ciebie inseminacje robili po pęknieciu? Bo ja sie zastanwaiam ile trwa sama owulacja ..czyli jak mnie tak bolalo to znaczy ze to akurat wtedy były pękniecia i jak dlugo trwa samo \"uiwolnienie sie komorek\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki..... dopiero najwczesniej po 12 jest to mozliwe....... własnie wszystko załatwiam zeby maz mogł przyjechac:) ja juz jestem gotowa......:) boli mnie nadal ale nie tak jak wczoraj......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ! Odzywam sie po dluzszej przerwie bo moj maz otworzył plik od jakiegos nieznajomego i tam byl wirus no i padl komp. Myslalam ze zwarjuje, ze nie moge codzien was czytac i dowiadywac sie co u was moje sloneczka sloychac. Foli tak mi przykro, ze wstretna malpla przylazla. Ale wierze, ze wkrotce juz sie uda !!! Pozdrawiam was wszystkie bardzo serdecznie i wracam do nadrabiania zaleglosci :) U mnie ok, na usg wyszlo, ze mala ma obwod glowki 8 cm !!! :):):) Widzialam jej dlugue nozki i zeberka no i bijace piekne serduszko :):):) Pani doktor mowi, ze dzidzia jest calkiemn spora i dlatego mam taki duzy brzuszek :) Prawde mowiac teraz juz prawie wcale nie mam apetytu i jem na sile, a jak juz jem to miele w buzi bardzo powoli. Oj juz mi ciezko i mam dosc a pani doktor powiedziala, ze feneterol, ten przeciwko skurczom mam brac tylko do konca tego miesiaca i od poczatku grudnia mam juz spokojnie czekac na akcje porodowa :) Mam nadzieje, ze nie bede musiala na nia dlugo czekac, bo juz oboje z mezem chcemy jak najszybciej miec malenka przy nas :) Przyznam wam sie, ze wciaz tylko rozkladam i skladam jej ciuszki, znajomi wciaz cos nam przynosza, mam juz tyle przepieknych ubranek, ktore czekaja na swoja wlascicielke, no i jest wozek, ktory skladam i jezde nim po mieszkaniu hi hi no i lozeczko bedzie juz w ttym tygodniu, bo jest zamowione. jeszcze tylko posciel, ktora musimy kupic i wyprac i wyprasowac, roz i rteczniki dla malej. I juz wszystko jest tylko mala jeszcze sobie w brzuszku u mamy figluje. Musze powiedziec, ze jest bardzo ruchliwa, strasznie sie rozpycha, kopie mnie po zebrach, wystawia dupcie i konczyny czym doprowadza nas z mezem do smiechu :) Oj przepraszam, ze tak sie rozpisalam. Juz koncze. Narazie pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Monisiu! wreszcie jesteś :-) jaka to ulga, że nic Wam nie jest, bo się bardzo martwiłyśmy. No, no to za jakieś dwa tygodnie już się może rodzinka powiększy :-) jak komp naprawiony, to pisz do nas częściej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Moniczka, fajnie że się odezwałaś :) Myślałam o Was Enigma - ty nie płacz tylko weź się w garść i uciekaj do męża... Paula, według mnie krwawienie nie jest regułą. Więc nie martw się na zapas. Ja miałam krwiak więc dlatego to krwawienie. A ty tak jak mówią dziewczyny, odpoczywaj dużo i na wszelki wypadek stosuj się do zaleceń mojego gina: żadnego dźwigania, żadnego biegania i latania skakania, sprzątania itd :D Lepiej dmuchać na zimne. Trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Estelko, Elfiku dziekuje za troske :) Wiecie chyba nie dam rady wszystkiego nadrobic, bo siedzenie przed kompem w dluzszej pozycji jest dla mnie strasznie niewygodna. Poza tym nawet takie siedz bardzo mnie meczy. Ale teraz juz bede was czytac na biezaco i odpowiadac jak najczesciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma nie przejmuj sie klotniami z mezem to normalna rzecz :) I nie mysl tak intensywnie o tym, czy sie juz udalo, czy nie i nie kochajcie sie na komende, bo wiesz, ze sa pecherzyki. Ciaza lubi przede wszystkim zaskakiwac, pamietajcie o tym :) Paulus odpoczywaj duzo i nie przemeczaj sie. Zdziwilam sie, czemu nie dostalas L-4 ? Powinnas teraz odpoczywac i skupic sie przede wszystkim na dzidzi a wszystko inne moze poczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esetllaa
Moniś, ja np. chyba będe musiała się kochac na komendę :-( bo po tylu miesiącach bez komendy nie ma dzidzi :-( ale kiedyś będzie, musi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko ciesze sie bardzo z Twojego pozytywnego nastawienia tak trzymaj !!! Pewnie, ze musi sie udac ! Jestem tego samego zdania !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczko,a cóż mi pozostało poza nadzieją? uda się , musi ja to wiem i w to wierzę, a jak nie naturalnie to nadnaturalnie :-) ale sie uda! a miałas sobie nowe fotki pstryknąć i co? pokaż się w ostatnich miesiącach ciąży :-) może głaskanie takiego dużego brzuszka jest skuteczniejsze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Monisia ! Fajnie, że jesteśCIE dziewczyny z nami (TY+ CÓRUSIA) !!! :) Któras pisala, że również zaczęła zażywać wiesiołek. Jakie masz (ty która pisałaś ;) ) odczucia ? Nie wiem, czy to może fata morgana, ale naprawdę on działa skurczowo. Mimo, iż @ się skończyła, mam dopiero 5 dc, a czuję skurcze, delikatne ale są. Dlatego tak ważne jest odstawienie go przed owulacją. Piszcie o odczuciach. Aha! Ja go zażywam już od 1 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Cześć Kochaniutkie 🌻 Ale wczoraj poswiczyłam, aż mnie dzisiaj mięśnie brzucha bolą...echhh... AnA ❤️gdzie Ty Skarbeńku jesteś????? Enigma, na pogodzenie najlepsze są przytulanki...jest okazja do zafasolkowania więc do działa.... Estelko trzymam kciuki za Novum.... u mnie niedługo termin @, ciekawe co się wydarzy????? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkleje Wam coś...może się przyda::-p GŁÓWNE OBJAWY PŁODNOŚCI Są to objawy, które występują u wszystkich płodnych kobiet, podczas każdego cyklu owulacyjnego. Na podstawie tych objawów można wyznaczyć fazy płodności. Do głównych objawów płodności zaliczamy: 1/ zmiany podstawowej temperatury ciała - (PTC), 2/ zmiany śluzu szyjkowego, 3/ zmiany szyjki macicy. DODATKOWE OBJAWY PŁODNOŚCI Objawy te nie występują u wszystkich kobiet oraz nie we wszystkich cyklach u tej samej kobiety. Mogą być pomocne w interpretacji objawów głównych. Do dodatkowych objawów płodności zaliczamy: 1/ ból owulacyjny (kłucie lub napięcie w podbrzuszu), 2/ plamienie okołoowulacyjne (wywołane spadkiem estrogenów), 3/ obrzęki - wywołane zatrzymaniem wody w ustroju, 4/ wrażliwość piersi, 5/ zmiany nastroju (wzmożona pobudliwość), 6/ zmiany skórne (wypryski, kłucie w obrębie żylaków), 7/ powiększenie węzłów chłonnych pachwinowych. Nie myslcie , ze bawię się w tamtego matołka nie, nie , nieeee🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko, trzymam kciuki aby @ nie przyszła, i żeby pojawiła się druga krecha :-) Zabajonam ja łykam wiesiołek a le od 5 dc i jakoś nic specjalnego nie odczuwam, a łykam po 6 tabletek dziennie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estellko ! Uwierz mi, ze choc to my kupilismy aparat to wedruje on po calej mojej rodzinie, zawsze go gdzies zostawie ( roztargnienie ciazowe :)) i teraz jest u mojej siostry bo zostawilam go p o urodzinach mojego siostrzenca. Ale mam nadzieje, ze wkrotce go odzyskam bo naprawde chce sobie popstrykac fotki mojego olbrzymiego brzucha w ostatnich dniach :) A wtedy jak przesle Wam fotki to prawie cala fotografia bedzie moim brzuchem :) Zabajona pozdrawiam i dizekuje za mile przywitanie :) Wlasnie obejrzalam fotki coreczek Soul ( sa tak piekne jak anioleczki !!!) i synka Mii Mateuszka przesliczny slodziutki bobas ! Juz nie moge sie doczekac swojej kruszynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko nadziei ! Witam kochana zazdroszcze, ze mozesz sobie tak intensywnie brzuszek pocwiczyc. Juz wyobrazam sobie swoj po porodzie ojej co to bedzie za flak bleee !!! Mam nadzieje, ze wkrotce bede mogla sie nad nim poznecac cwiczac na silowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co kobietki ? Tak mi sie nie chce nawet obiadow robic, sapie jak niedzwiedzica po umyciu kilku naczyn, boze czuje sie jak slonica bo nigdy nie wazylam 70 kg !!! Przepraszam ze tak wciaz narzekam ale juz tak mi ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika siedząc w domu , przytyło mi się troszkę.....nie tak dużo:-p Napewno dojdziesz do siebie...parę tygodni i wrócisz do tali osy....życzę szybciutkiego rozwiazania i zazdroszcze kruszynki....❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jestem jedyna kobieta w ciazy, ktora was nie opuscila i nie opusci do ostatnich tygodni swojej ciazy. Wszystkie prawie sie wyniosly na ten drugi topik a mi tu tak dobrze, ze tam nie moglam sie zaaklimatyzowac, bo nie moglam sobie pozwolic opuscic nawet jednego dnia by nie zajrzec do was co u was moje sloneczka slychac. Pewnie dlatego jestescie zdziwione a moze nawet i wkurzone na mnie, ze narzekam, ze mi ciazko jak wy marzycie tylko o tym by zajsc w ciaze a tu taka narzeka jak jej ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko nadziei dziekuje za wsparcie :):):) Wszystkie jestescie takie kochane !!! Ogolnie w ciazy przytylam 15 kg i mam nadzieje, ze juz wiecej nie przytyje !!! :) Cos czuje, ze tak chyba bedzie, bo juz nie mam apetytu, pije tylko wode niegazowana i herbate z miodem i cytryna bo tak mi sie chce pic to chyba na mroz. Nawet jak mam ochote na jakis pyszny obiadek to nie moge wcisnac wiecej jak pare kesow, chyba dlatego, ze malenka sciska mi zoladek i nie moge wiecej wcisnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć iskierka, ja dopiero wróciłam :) Enigma, ja miałam insemianację przed pęknięciem ale dlatego że ciężko trafić zwłaszcza że teraz pękł mi w nocy ale najlepiej po pęknięciu zrobić ale zaraz po pęknięciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Monika, wreszcie :) Martwiłam się ze może już na porodówce jesteś, ostatnio jak gadałyśmy to pakowałaś torbę i mówiłaś że jeszcze wszystkiego nie masz a potem cisza, ale dobrze że jest wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety monika - rozczaruję Cię, też tu jestem i codziennie zaglądam i czytam i czekam na wspaniałe wiadomości :D musisz się podzielić terenem :D cześć wszystkim !!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika - Ty jesteś na końcówce i przytyłaś 15, ja mam jeszcze trzy miesiące, a już 10 kilo więcej (!) nie potrafię sobie wyobrazić tej liczby na wadze na końcu ciąży :o ale co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Guśka :) a jak w szkole rodzenia? Jestem ciekawa czy warto chodzić tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dopiero po pierwszych 2 zajęciach, ale jestem zadowolona. połozna wyjaśniala jak przebiega druga faza porodu, zajęcia z pierwszej musżę odroić, mówiła o oddychaniu, o pozycjach, o tym co do nas mówi położna w trakcie, jak nam może pomóc osoba towarzysząca, kiedy się wszystko robi, czyli nacinanie krocza, szycie, itp. będzie jeszcze dokładny film z porodu, zajęcia z pielęgnacji malucha, no i cały czas są ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×