Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

No ta reklama jest taka, ze idą po plaży dwa orły z piwkiem, no i spotykają strusia, który został poczęstowany piwkiem i dostał czkawki , no i te orły tak spojrzały po sobie i jeden z nich zrobił \"BUU!!!\" a struś schował głowę w piasek. :) Świetna reklama, zawsze sikam ze smiechu. A skoro ty wstawiłas śpiochy, to ja cię chciałam przestraszyć ;) taki żarcik na polepszenie humorku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, ja jestem dziś taka nieprzytomna, że widzisz jak to u mnie z myśleniem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Zabajona, Maklady :) Maklady mi też się chce spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko Ty, foli, masz chociaż fajny powód niewyspania, imprezka:)przydałoby się dziś wszystkim śpiochom takie leżakowanie jak mają dzieci w przedszkolach (nie wiem, czy jeszcze to funkcjonuje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spooooko ;) maklady (a to zmałopowane z wypowiedzi kotka w reklamie banku \"spoookój\" - druga reklama wg mnie bardzo fajowa i taka milusia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maklady, nie poszłam wczoraj bo mąż po 23.00 wrócił i nie chciało mi się zadzwoniłam do niego że idę spać, dzisiaj szłam na 7.00 do pracy a wolę być wypoczęta. wczoraj zadzwonili do mojego męża o 20.00 ze ma jechać do pracy bo system im wysiadł a jest koniec miesiąca i musieli faktury wystawić. Myślał że sie szybciej wyrobią ale niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wyjątkowo dzisiaj azglądam, boostatnio pracki sporo mam i nie mam jak zaglądać na bieżąco, a w domku neta niet :( Ale faktycznie, jak na prawie południe, to mało tu osób .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maklady jest specjalista d/s sprzedaży ale musieli dane powprowadzać ręcznie i był potrzebny, informatyk się nie przdał bo komputer im się spalił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli... Ja ciągle czekam na męża. Wiecznie gdzieś coś się dzieje (jest programistą) i nigdy nie można przewidzieć ile potrwa \"grzebanie\" w programie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini, to jest pewnie męczące bo nie można nic zaplanować, mój mąż zazwuyczaj kończy pracę koło 17.30 czasem wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację. Wszystko jest dostosowane do Jego zajęć. Baaaardzo stara się, żeby tak nie było i w wekeendy raczej nie odbiera telefonów. Jednak zawsze znajdą się klienci, którzy nie mają rodzin i nawet w niedzielę potrafią zawracać głowę. Przyzwyczaiłam się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja mam z jednej strony dobrze, mój mąż jest urzędnikiem skarbowym, pracuje do określonej godziny, a potem ma życie prywatne:) tylko wynagrodzenie takie sobie:( i ja też jestem urzędnikiem, ale nie skarbowym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wywróżyłam, że moim szczęśliwym miesiącem w przyszłym roku będzie listopad a szczęśliwa liczba to 24:) Mąż wylosował karteczkę z napisem dziewczynka - wiecie co to znaczy :) Żona Kubusia będzie miała imię zaczynające się na \"i\" , no i zakocha się w przyszłym roku (jaki rumieniec pojawił się na Jego buzi :) ) Było super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśleliśmy, żeby mąż poszedł normalnie do pracy (już mieliśmy taki trudny moment, brakowało nam czasu dla siebie)... ale nie zarobi tyle a mamy gigantyczny kredyt na mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro wróżka ZABAJONA tak mówi :) :) :) Hmmmm... za mało czasu upłynęło... 60 59 58 57 ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetnie się z Wami plotkuje i chciałabym jeszcze zostać ale muszę zmykać do kosmetyczki - mąż obiecał mi dziś RANDKĘ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×