Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Dzięki za info czy to znaczy Estelko że mężuś się nie badał jeszcze? Iskierko ja od roku ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, to dobrze ze mąż jest taki silny - z aWas dwoje, bo ja widzę, że Twój optymizm został w tyle :-( przywołuję Cię do porządku ;-) Iskierko, do testowania to mi uuuuuuuuuuuuuuu zostało 12.12 ginka mi kazała zrobić test, chyba, ze @ wcześniej przyjdzie, co może być prawdopodone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, wiesz my jesteśmy bardzo blisko ze sobą i on wie że nie musi sie martwić, że to jego wina, poza tym on sobie bardzo dobrze radzi ze stresem i ma siłę jeszcze żeby mnie pocieszać, w ogóle wszyscy znajomi uważają że on jest bardzo wesołym, godnym zaufania człowiekiem, który bardzo optymistycznie do życia podchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, optynizm opuścił mnie bo boję się ze pojawią się nowe problemy ale jak już pisałam powoli go odzyskuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aewaa
tluhomazoli i clohunzol ??? Nie wyraźnie jest napisane na recepcie :( Brałyście może takie leki na drożdżaki czy grzybice? Mnie też nie zaszkodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruszynka 78
Hejka! a ja jutro idę robić beta HCG i zobaczymy jak trzymałyście kciuki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem:) hihihhihih... gotuje sobie na jutro rosołek bo uwielbiam:) laski po owu moze bolec jeszcze przez dłuzszy czas... ja tak mialam ... to płyn owulacyjny ktory podraznia chyba otrzewna albo cusik takiego.... tak mi gin ostatni opowiedizal wiec spoko estellko:) mnie nawet tez bolało chyba ze 2 -3 dni po owu a poza tym to ciałko zółte tez pracuje wiec to moze byc to ja tez nie ma zadnych objawów i owie Wam nie wiem co sie ze mna stało ...aloe normalnie podchodzę do tego wręcz olewająco...... gupio:p to brzmi ..ale normalnie pełny luz......... foli ..wez ze mnie przyklad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka, to odezwij się po teście no i powodzenia :) Enigma, ale ja się nie nakręcam na wynik, ja się bałam że mam zrosty tylko bo jak pisałam do inseminacji sceptycznie podchodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc Enigma :) A ja jeszcze czekam na mężę bo sie przedłuża jak nie przyjedzie w ciągu 10 minut to nigdzie nie idę bo jutro trzeba wstać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszły Foliś ale widzę że Wy już wszystkie śpicie tylko ja nie bo ja od jutra urlopik :) :) :) Dobrej nocki do juterka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynko powodzenia!!! jak naczytałam sie estelko o tym bromku to sie załamałam,tzn że jest tak męczący podczas brania te tabletki to clothrimazol-tzn maśc ewentualnie globulki dopochwowe lal kobiet.tego drugiegio leku nie znam. dobrej nocki bo ja zawsze ie w porę wpadnę jak was już nie ma.pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie mówcie mi że jeszcze śpicie i tylko ja buszuję od świtu :D Nie mogłam coś dzisiaj spać, pozycji nie mogłam wygodnej znaleźć, ale jakos to przeżyję - jeszcze 5 m-cy i po kłopocie :D Życzę Wam kochane miłego dnia FOLI, żadnych smutków dzisiaj ok ? Tak jak sama napisałaś, że ostatnio się pozbierałaś ze względu na męża to i tym razem się nie dołuj tym bardziej, że jeszcze nic nie wiadomo. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ISKIERKO NADZIEI - nie wierz w tą kawkę, bo to nie jest norma - ja do dzisiaj od czasu do czasu małą sobie piję i smakuje mi tak jak wcześniej i na początku ciąży też mi smakowała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, dziękuję z a fajne zdjęcia :) Elfik, już jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki! Foli - popieram dziewczyny, przestań na chwileczkę czytać nowinki medyczne, a raczej zajmij się czymś luźnym, kup jakąś babską kolorową plotkarską gazetkę, albo wypożycz komedię. Przytulaj się do mężusia często i mów mu, że go kochasz. Mój Misiek jest taki, że jak długo mu nie mówię, to pyta, czy go troszeczkę jeszcze kocham. A ja zawsze odpowiadam, że jeszcze troszeczkę więcej niż troszeczkę. :) I każde napięcie opada, takie zwykłe przytulenie kiedy mijamy się łażąc po domku, czasami dla przekory \"przyklejam\" mu się do pleców i łażę za nim krok w krok. A on wtedy się śmieje \"o! znów się mi coś przykleiło do pleców\". W ogóle zmieniło się między nami odką się staramy o dzieciątko. Czasami porozmawiamy o moim problemie, jak wpisuję do kompa tempkę, to często przychodzi i pyta \"i jak?\", patrzy ze mną na wykres, pyta \"no i co, rośnie?\". A ja mu wtedy tłumaczę, że nie u każdej kobiety wzrośnie, mimo owulacji i takie tam. Jak wykupywaliśmy duphaston i zabuliliśmy prawie 80 zł, to spytał, czy będe zdrowa. Martwi się. Narazie staram się nie myśleć, ze i z nim jest coś nie tak, ale ... no właśnie. Może dzisiaj zbiorę się na odwagę, by zadzwonić do poradni wojewódzkiej i spytać kiedy mogę się zarejestrować. Pewnie mają kolejki. Naprawdę mam cykora przed tym, bo wiem, że muszę to zrobić. Inaczej długo będe czekała na leczenie. No i ogólnie jakoś mi humor się psuje. Ale z tego co wiem (z tych mądrych stronek), to spadek estrogenów tak wpływa na humorki kobiety. Znaczy się zbliżam się do II fazy. Tempka można by powiedziec stała. Dzisiaj 12 dc. I choć wyluzowałam z czekaniem na powodzenie, to obserwuję siebie, swoje reakcje, objawy, i wszystko co potrzebne może być potem. Wiecie dziewczyny - naprawdę się boję tego co przede mną. Bo jeszcze nie wiem, co mnie czeka ... A nieznane zawsze niepokoi ... :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki:) ja dziś nie mogłam spać, bo kręgosłup mnie strasznie bolał i nie mogłam znaleźć żadnej pozycji bez bólu:( w przyszłym tygodniu zaczynam gimnastykę rehabilitacyjną, może mi jakoś pomoże... nie chcę brać silnych tabletek przeciwbólowych, bo lekarka powiedziała, że nawet w te miesiące przed staraniami nie powinno się zażywać silnych leków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... hej :) Zabajona to miłe co piszesz o Waszym związku :) Wiem co cujesz (jeżeli chodzi o niewiadomą). Maklady - bidulka z Ciebie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A @ nie ma... i nie wiem zupełnie zo mam myśleć... przecież to niemożeliwe. Nawet andrzejkowego drina sobie odmówiłam :) Wczoraj przez pół dnia przygotowywałam dla moich chłopców wróżby. Chciałam spędzić ten wieczór jakoś inaczej. Podobało im się :) Pracy było na kilka godzin a przyjemności zaledwie na góra 50 minut... co cóż. Kubuś napisał w liście do Mikołaja, że chce mikroskop... hmmmm... ma 7 lat i jeszcze w niego wierzy :) Wszyscy rodzice w szkole dziwią się ale my to bardzo pielęgnujemy - po co mu to zabierać :) Chyba tym mikroskopem zaraził się na kółku małego badacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On ma tyle zainteresowań, ze nie nadążamy :) Mam nadzieję, że mikroskop mu tak szybko nie przejdzie i w sumie przyda się jeszcze w starszych klasach. A tak na marginesie Moniczko zdjęcia doszły i bardzo dziękuję ślicznotko :) :) Sprawdziałam mojego nowego maila - zapominalska jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza27
Hej wszyskim jak tam dzionek. Ja dzis mam dobry humorek juz nie pamietam kiedy taki mialam. Estella dzięki za informacje zapisałam się już do Novum na 6 grudnia to bedzie moj 12 dc. do Dok. Gołowskiej. Mam nadzieje ze wybrałam odpowiednią pore i ze na usg zobaczę piękny pęcherzyk. Pozdrawiam was wszystkie i życze miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny......ja tez mam rewelacyjny humorek od rana czuje sie fanastycznie, @ sie kończy nareszcie !!! Iskierko buziaki na cały dzień oby był udany.....Foli kochana trzymam kciukasy !!!! BUZIAKI DLA WSZYSKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maklady - oglądałaś reklamę piwka z dwoma orłami i strusiem na plaży ??? ;) jak tak to uważaj! BUUUUUU!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×