Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

enigma zgadzam się....tylko mi się nie śpieszy z tym...może to stres zatrzymał...nieee mam pojecia...poczekam do 7 dni i wtedy zastanowię się czy robić i czy mam bliźniatka pod serduszkiem:-))) wiem głupia jestem , ale wolę poczekać i miło byc zaskoczonym , a nie non stop sie nakrecać . poczekamy zobaczymy.. eNIGMUS A tY JAK SIE CZUJESZ Maleńka:-)))??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to uzupełaniam tabelki bo znalazłam: TABELKA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Andzia77...........17.11........24-52.......?......................3,5 roku..........Wodzisław śl. Aśka74..............29.10.......28-35........27.11..............ponad 2 lata........Trójmiasto foli...................06.08.......27-28.......?....................ok 16 m-cy...Ostrów Wlkp. Granini..............26.10.......34..............?...............15m-cy........Gdynia Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika.........1.11........28-34........29.XI-4.XII....13 m-cy.......W-WA Estella ..............17.11.......27.........14.12...................13 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 27.09.....?............31...................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............10.11.......30-?..........po 10.12........7 m-cy........? AnA 29..............30.10........30............?...................4 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów Maklady ............04.11 ...........32-34 ......06.12 ........... 3 m-ce ....... ? Iskierka nadzieii.......23.10.......30-36....... ........... 1miesiąc........Siedlce enigmaa......10.11..................27.............6.12...........2 mce...Katowice beti78...........23.11........24-28...........?.............12m-cy.............Zd-Wola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 tu Kasia....................Kasia..............Strzelec........24.........6680371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paulakp.................Paulina...............Ryby ...........26,5......? malwa30................Monika..............Panna...........30.........? paula23.................Paulina..............Waga............23.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............19.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 dana25.................Danka...............Baran.............25.......? monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Skarbelek.............Kasia..................Baran...........27........? Silve25................Sylwia.................Waga...........25,5......6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............31 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........8595619 iwcia_w...............Iwona ................Waga............27........ doth...................Dorota................Baran............26....... Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............26......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................33... beti78.................Beata.................Koziorożec......27.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruszynka 78
Cześć, jestem dopiero teraz, bo właśnie przestałam ryczeć (chwilowo) :( :( :( Miła Pani przez telefon powiedziała, że negatywny :( % paczek husteczek higienicznych wypłakanych, oczy podkrążone :( Jak ja jutro pójdę do pracy ? To tyle co umnie. Zyczę wam wszystkiego dobrego i kolorowych snów, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruszynka 78
Miało być 5 paczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruszynka 78
CZy beta HCG może się mylić ? Niech ktos powie, że tak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynko przykro mi z powodu testu:( Ja niestety nie wiem czy może się mylić:( Trzymaj się cieplutko i nie płacz już❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kruszynko spokojnie powiedz długo się staracie? O becie Ci nic nie powiem bo nigdy nie robiłam ale nie możesz się aż tak załąmywać. Głowa do góry! Jak nie teraz to napewno w następnym cyklu!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Kruszynko tak mi przykro, niestety nigdzie nie spotkałam się z przypadkiem żeby beta się myliła. Przykro mi, wiem jak to boli...jeszcze test ciążowy można przeżyć, bo sikasz i za parę minut masz wynik. A na betę czekasz i czekasz,,,aż ktoś \"łaskawie\" zadzwoni z kliniki i Ci powie jaki jest wynik. Przytulam Cię mocno i nie płacz już, bo cóż to może zmienić. Płacz pomaga, ale trzeba się otrząsnąć z tego bólu. Ja tez mam dziś kiepski dzień, dziecko mi w głowie świdruję, świdruje i nie chce wylecieć... Iza, mnie jajnik na pewno nie boli po wiesiołko, z tego co pamiętam to masz 8 dc, pewnie pęcherzyk sobie pięknie rośnie i dlatego boli, ale raczej to nie jest po wiesiołku. Wiesiołek może wywołać delikatne skurcze macicy, ale myślę, że ból byłby wtedy podobny do okresowego. Ja miałam woulację z prawego jajnika prawdopodobnie w niedzielę. Od poniedziałku kłuje mnie w tym miejscu , gdzie był pęcherzyk (pękł na szczęście co potwierdziło usg). Foli mnie pocieszyła, że to może być ból po owulacji, że płyn po pękniętym pęcherzyku może podrażniać otrzewną. Ale kurcze tyle dni podrażania :-o ja myślę, że u mnie to jest jeszcze coś innego...psychika wysyła durne sygnały i wpaja w mózg - kłuje pewnie się zagnieżdża...oczywiście ewidentna bzdura, bo raz za szybko na zagnieżdżenie a dwa - jakoś nie wuerzę, choć bardzo bym chciała, żebym teraz zaszła w ciążę. Skoro 13 miesięcy mi się nie udaje, to dlaczego akurat w tym miesiącu ma się udać? bo pregnyl? nieee, nie wierzę w cuda...zresztą nie mam jeszcze diagnozy... Andziu, a Ty miałąś robiony pełny monitoring?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruszynka 78
Andzia, Beta, bardzo wam dziękuję za miłe słowo :) Kurcze, sama ostatnio tak pocieszałam np Foli jak płakała i wydawało mi się to takie proste, że jest następny cykl... Jutro już będzie ok. tylko wiecie: jak się człowiek stara od roku i już jest tak blisko, Święta się zbliżają - wszyscy będą życzyć maleństwa, a tu się wie, że nic z tego na razie to może się zrobić trochę przykro, prawda ? Ale teraz czekam na tą wstrętną świnię@ i od nowa polska ludowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Andzia77...........17.11........24-52.......?......................3,5 roku.........Wodzisław śl. foli...................06.08.......27-28.......?....................ok 16 m-cy...Ostrów Wlkp. Granini..............26.10.......34..............?...............15m-cy........Gdynia Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika.........1.11........28-34........29.XI-4.XII....13 m-cy.......W-WA Estella ..............17.11.......27.........12.12...................13 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 27.09.....?............31...................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............10.11.......30-?..........po 10.12........7 m-cy........? AnA 29..............30.10........30............?...................4 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów Maklady ............04.11 ...........32-34 ......06.12 ........... 3 m-ce ....... ? Iskierka nadzieii.......23.10.......30-36....... ........... 1miesiąc........Siedlce enigmaa......10.11..................27.............6.12...........2 mce...Katowice beti78...........23.11........24-28...........?.............12m-cy.............Zd-Wola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynko, ja też dziś myślałam o świętach i mi się smutnoz robiło. W zeszłym roku , po 3 miesiacach starań, właśnie w Wigilię miałąm załamanie nerwowe z powodu braku dzidzi i nie przestawałam płakać. A w tym roku - znowu bez fasolki :-( za to mój brat przy stole wigilijnym będzie przyjmował gratulację z powodu dzieciaczka w żony brzuszku. A oni sie nie strali celowo, nic nie planowali...cieszę się z ich szczęścia, ale przecież to nie jest sprawiedliwe...ok, spokój, byle nie zapeszyć, ich dzidziuś będzie zdrowy, silny i piękny :-) a ja będe dobrą ciocią i wreszcie będę miała komu kupowac te śliczne dziecięce ubranka :-) kurcze, a czy ja doczekam swojej fasolki do czasu roziązania szwagierki? ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko nie miałam monitoringu bo nikt mi tego nie proponował, nawet nie wiem czy gdzieś w okolicy to robią, wiesz ja mieszkam w małym mieście i do gina trzeba się rejestrować tydzień wcześniej,a jak chodziłam prywatnie to nawet badań mi nie robili:( Kruszynko wiem co czujesz i przytulam Cię. Czemu te cykle tak się dłużą???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruszynka 78
Estelko buziaczki dla Ciebie i 100 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia, koniecznie zrób monitoring. Lekarka w klinice niepłodności powiedziała, że od tego trzeba zacząć! sprawdzić czy pęcherzyk rośnie, czy pęka czy endometrium ma prawidłową grubość. Wreszcie dzięki wiedzy o pękającym pęcherzyku mozna ustalić dzień owulacji i długość fazy lutealnej. Jeśli z tym wszystkim będzie ok, a efektu w postaci dzidzi nie będzie, to wtedy dopiero badania hormonów. No i przede wszystkim te badanka nasienia. Ja nie wiem czemu tak długo zwlekam, pomimo, że straciłam wiarę w udany cykl, to pali się we mnie iskierka, a może jednak ten pregnyl pomógł i badanie nasionek nie będzie konieczne. Więc czekam do przyszłej niedzieli i jak mnie tylko zaleje krew :-o mężuś biegnie badać gotowość żołnierzyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruszynka 78
Wogóle wszystkie jesteście kochane. Już mi lepiej :) Reszta pocieszonek w ramionach mojego mężusia, więc Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już uciekam do łóżeczka, bo jutro znów trzeba wstać o 4:40:( jak ja tego niecierpię buuuu. Spokojnej nocki kochane ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocki i nie płacz już, bo oczka będą Cię bolały. Przecież jesteśmy dzielne :-) ja tez lecę pod prysznic i spać, musze jeszcze jutro wytrzymać cały dzień ciąąąąąąąąąąąąąąągnącego się szkolenia papaptki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy uciekacie :( a ja własnie jestem.... kruszynko.....dla Ciebie ❤️ nie płacz......🌼 ja w zeszłym cyklu tez byłam rozczarowana ,wiec teraz juz pisałam to wczesniej \"psychicznie to olewam\" Jedyne co mnie martwi to ewentualne badania męza tzn nasienia i znowu ten monitoring, przytulanki na rozkaz gina i nawet sama@ mnie denerwuje..... bo jej poprostu niecierpię;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc :( :( :( TABELKA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Andzia77...........17.11........24-52.......?......................3,5 roku.........Wodzisław śl. foli...................06.08.......27-28.......?....................ok 16 m-cy...Ostrów Wlkp. Granini..............01.12.......34..............?...............16m-cy........Gdynia Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika.........1.11........28-34........29.XI-4.XII....13 m-cy.......W-WA Estella ..............17.11.......27.........12.12...................13 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 27.09.....?............31...................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............10.11.......30-?..........po 10.12........7 m-cy........? AnA 29..............30.10........30............?...................4 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów Maklady ............04.11 ...........32-34 ......06.12 ........... 3 m-ce ....... ? Iskierka nadzieii.......23.10.......30-36....... ........... 1miesiąc........Siedlce enigmaa......10.11..................27.............6.12...........2 mce...Katowice beti78...........23.11........24-28...........?.............12m-cy.............Zd-Wola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynko, jest mi strasznie przykro, wiem co czujesz i wiem jak to boli, ale musisz się wziąć w garść i zacząć nowy cykl starań bez stresu. Trzymaj się Granini mam nadzieję że udało ci się w końcu zasnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik, ty wczoraj pierwsza byłaś a dzisiaj co? odsypiasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierka, przyjemnie było, byliśmy do 23.30 bo dzisiaj do pracy ale żal było wychodzić A ty jak się czujesz dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czuję się superowo, jak codziennie...tylko od wczoraj moje piersi stały się wrażliwe...ale nie szukam objawów...i powiekszyły rozmiar 2-krotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no :) to juz nie musisz szukać objawów a co na to mężulek? Podejrzewa coś czy czekasz do 4 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki... ja dziś od rana mam doła... oszczędzę na teście, bo tempka mi spadła o 3 stopnie, więc... czekam teraz na @... i jakoś płakać mi się chce... mąż mnie od rana przylulał, a jak zapytałam, co będzie, jak nie będziemy mieć nigdy dzieci, to się zasmucił i przytulił mnie jeszcze mocniej... on ma więcej siły, więc pociesza jak może... estellaa - ja w tym cyklu strasznie się nakręcałam, tzn mój organizm tak mnie zwodził. Starałam się nie myśleć, a po owu ciągle czułam jakieś skurcze, bóle jak przed @ - sobie wtedy myślałam, że pewnie się zagnieżdża itp, potem szybko starałam się myśleć o czymś innym, i tak przez 2 tygodnie... dziś jest 13-y dzień po owu... niech mnie ktoś przytuli.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×