Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Enigma - niedyskretne pytanie - a która z tych czterech pań to Ty ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm- cos ostatnio same chłopaki nam sie rodzą - z forumowych dziewczyn ostatnio to tylko Soul i Monika mają córeczki :-) Gratulacje Paula :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z wieczora:) Zacznę od tego, że enigma ty to jesteś laska że szok !!! :) przeszłaś moje oczekiwania, inaczej ciebie widziałam :) Poza tym ja też prosze o fotki babeczek, które mi nie przysłały siebie :) odeślę wtedy swoje : tinna77@o2.pl Sysia - i ja proszę o fotki :) może przez monitor się zarażę jakoś i zaskoczę we własciwe trybiki :) w ogóle to mam sajgon w domku, ale na własne życzenie :) i potwornego doła - Misiek już nie wie jak mnie pocieszać, to syndrom nadchodzącej @, poza tym dowiedziałam się dzisiaj czegoś niedobrego, co dotyczy mojej jednej z dwóch najbliższych ukochych osób (poza Miskiem oczywiście). Zmartwiłam się i tak naprawdę pomyslałam sobie, ze mój problem z fasolką to pestka w porównaniu z tym problemem. I nie mogę nic zrobić, ani pomóc. 😭 Boże, wszystko wali się na łeb i szyję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeny i piszę jak anaalfabetka - chodziło o ukochanych osób - pojechałam na skróty :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga:P hihihihihiih ja to ta w czerwonej kiecce z długimi blond włosami teraz mam krotsze.... aha zrob sobie te blond paemka bardzo Ci było ładnie w nich:) a sysia ...no nie powiem tez laska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś ja chyba jeszcze nie mam Twoich zdjęć, poproszę molendb@wp.pl dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabajonku.... :) nie martw się:) jest coraz lepiej:) Czytajac poprzednie częsci topiku powoli kazda z dziewczyn zachodzi w ciązę:) poczekaj :) poczekaj:) kolejka musi być:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co z monik......?????? miała isc do szpitala...:(:(:(:( monik odezwij sie co tam z Tobą!!!!!!!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie pcham enigmuś przed inne, które czekają dłużej, ja jedynie widzę, że wszystko się zaczyna walić w moim najbliższym otoczeniu, jeszcze mi brakuje tylko tego, żeby okazało się, że my nie możemy ... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ...a ty pamietasz w ktorym dc fasolka o imieniu Pawełek powstała:):):):):) moze chłopaki bo własnie planowane i z samego srodka cyklu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee napewno nie!!!!!! zabajonku.... niestety takie zycie ze zawsze zdarzy sie cos przykrego:( mam nadzieję ze u Twoich najblizszych wszystko sie ułozy:) zobaczysz będzie dobrze:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myslałam Enigma, że to Ty, ale wolałam sie upewnić ;-) Ja chyba te pasemka sobie zrobię jak będe wracała do pracy bo teraz to i tak nie ma mnie kto oglądać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma - dokładnie z 14 lutego Walentynki - i to też był 14 dc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no Aguś to Wam się udało... super!! Lepszej daty nie można sobie wymarzyć 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem dokładnie bo w tym cyklu przytulaliśmy się aż dwa razy ;-) w tym jedno 28 lutego - czyli odpada ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On też woli blondynkę - może sie jednak skuszę ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga :) powaznie ???? ale jaja:P superrrrr:):):):):) czyli byl trafiony -zatopiony?:) a ile sie staralas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To był szósty cykl :-) I też byłam w szoku - nie chciałam nawet robić testu - bo po co ? Mąż mnie zmusił - i dzięki Bogu, bo potem zaczęłam plamić i gdybym nie wiedziała, że to ciąża to uznałabym to za @ i mogłoby być po fasolce :-( Brrr- nawet nie chce o tym mysleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie mogę Aga:):):):) normalnie szok!!!!! no mowie Ci :) w blondi Tobie jest super :) zreszta zawsze ładniejsze sa farbowane blondi niz ttakie trupy biale jak ja:( Zawsze musze sie malowac..bo wygladam jak kura:( całe szczęscie ze robie sobie sama hennę:) bo gdybym jej nie miala to sama bym sie rano wystraszyła swojego ryjka:P hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez mam zamiar cyrklowac w owu ...bo chciałabym miec synka:) ale cosik nic mnie narazie nie boli:( dzisiaj mam 10dc i juz w tym dniu zawsze troszkę kłuło...a dzisiaj nic... hmmm jednak chyba owu przesunie mi sie na poniedzialek na 14dc jutro ide na usg to zobaczę jak tam moje pęcherzyki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki!!!enigmuś jeszcze żyję.do szpitala dopiero za 2 tygodnie.pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no beti na to sie zanosi:):):):) monik.... co z Tobą ..zawsze było Cie pełno a teraz jakos malutko:(:(:(:(:( stęsknilam sie za Tobą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej Dziewuszki! upominam się o zdjęcia - Enigmy z dwóch sylwestrów, Sysiowego Tomcia i Agi w blond :-) czemu ja nie dostałam tych fotek. Joanko i Iskierko - super z Was kobietki! piękne przyszłe mamusie cudnych bobasków :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysia, o rany, jaki boski ten Twój Bobasek - alez się napiszczałam do monitora jak oglądałam te fotki!!!! eee, juz nie chcę czekać z zaciążeniem do czerwca, teraz ma się udać i już ;-) ja też chcę takiego Skarbeczka! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×