Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Enigma - ja rodziłam bez znieczulenia - zresztą u mnie tak wszytsko szybko poszło, że nawet gdybym chciała to nie mieliby kiedy mi podać zastrzyk. O północy pierwszy skurcz, a trzeciej w szpitalu rozwarcie na 2 palce , o 4.50 pelne rozwarcie i o 6,20 Pawełek na świecie :-) Końcówka sie trochę przedłuzyła bo miałam za słabe skurcze więc podali mi oksytocynę i wtedy w 10 minut było po wszytskim. I chociaz bolało - krzyczałam do męża, że ma zapomnieć o drugim dziecku - to teraz mogłabym rodzic choćby za miesiąc :-P Prez cała ciąże powtarzałam sobie, że to tak bardzo nie boli i urodzę szybko - i podziałało :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga :) dzielna z Ciebie dziewczynka:):):):) ja to nawet u dentysty jak mam małą dziurkę to ze znieczuleniem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo... ale dentysta to ze znieczuleniem też ;-) Inaczej pozabijam jak mi sie ktos zbliży do buzi z jakimś dziwnym sprzętem dentystyczno-sadystycznym :-P A przy porodzie to nawet nie zdążyłam się zastanowić co bym chciała i już było po wszytskim ... Enigma - chyba idą zdjęcia od Ciebie bo bardzo długo serwer coś ściąga ( mam podgląd - hi hi hi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ..doszły?????? bo mi non stop wraca:( beti dostałas? foli???? estelka ma chyba skrzynke cała załadowaną bo mi wraca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma - przyszedł sam mail - znowu bez załącznika :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie wróciłam ze spaceru z psem i idę spać, do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - niezła jesteś :-) O tej porze na dwór - ale rozumiem - piesek ma swoje potrzeby :-) Miłych snów i wszytskiego naj z okazji ...-tych urodzin :-D . Jestem pierwsza !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszegp FOLI !!!!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 kwiat]🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Ja na znieczulaczu :-D znaczy się drinku lekkim :) Dzisiejszy, a raczej wczorajszy dzień to był koszmar 😠 grrrr ... ból, ból, ból :( mam nadzieję, że niedługo się to skończy... tak pragnę dzieciąteczka 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla foli :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼🌼 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼🌼 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ SPEŁNIENIA MARZEŃ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też siedolączam: Dla FOli: :):):):):) ❤️❤️❤️❤️❤️ Spełnienia marzeń....... A u mnie @ przylazła :( jak mnie boliiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmuś wszły jakieś zdjęcia tylko je muszę jeszcze pootwierać dzięki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za życzenia, mam nadzieję ze się spełni wszystko czego mi życzycie :) Beti :( przykro mi z powodu @. A ja nockę miałam zawaloną bo mój psiak postanowił zjeść w nocy pierniczki z choinki a potem piszczał bo chciał spać w łóżku z nami a ja mu nie pozwalałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - Ty niedobra kobieto :-P Piesek chciał się przytulić do Was a Ty taka okrutna ;-) Beti - :-( A ja dziś od rana poluję z aparatem na mojego Pyśka, żeby mu zrobić zdjęcie jak się śmieje. Ale ten mały skubaniec chyba mnie nie lubi( to pewnie przez te syropy i krople które mu wlewm do buźki) i teraz śmieje sie tylko do męża. Ale i tak w końcu mi sie uda :-) Miłej soboty 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny :) Dziś jedziemy w góry nawącham się górskiego powietrza i jak wrócimy będziemy działać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Beti - ale masz fajnie. Odpoczywaj, nabieraj sił na nowe przytulanki. Miłej zabawy na śniegu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti...... śnieżnych szaleństw Ci życzę:) ja dzisiaj ide do Multi na komedię romantyczną:) życzę Wam kobietki miłej soboty:) foli racz jeszcze buziaki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:):):) foli - wszystkiego najlepszego, samych pozytywnych niespodzianek w tym roku 🌻 [ serce] 🌻 [ serce]🌻 [ serce] 🌻 [ serce]🌻 [ serce] 🌻 [ serce]🌻 [ serce] 🌻 [ serce]🌻 [ serce] mam dziś dobry humorek, chociaz lekkiego kacyka:) ale się wczoraj wyszalałam na parkiecie!!!! naprawdę dawno tak intensywnie nie potańczyłam:) i czuję się dziś jakaś taka \'oczyszczona\' i nawet szczęśliwa:):):) dzięki za zdjęcia:) enigma - podobasz mi się w krótkich włoskach, pasują Ci:) foli, Twoje zdjęcia są przepiękne!!!! a ich jakość, rewelacyjna... podoba mi się to z rozwiązywaniem(zawiązywaniem) gorsetu, jest cudne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki maklady :) dobra jakość to zdjęcie z gorsetem jest robione przez znanego fotografa niemieckiego, który był w Polsce na seminarium akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, ja zazwyczajej psinie pozwalam na wszystko :) ale ona po spacerze miała łapę rozwaloną i krew jej leciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli czy Twój mążek jeździ na motorku? Bo mój też jest miłośnikiem nietety w tej chwili bez sprzętu :( Dzięki dziewczynki mam nadzieję ze się wyszalejemy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga,dziękuję ci serdecznie za fotki,śliczne!!! Enigmuś od ciebie doszło tylko jedno a wysyłałaś kilka choć i za to bardzo dziękuję!!! u mnie nic nowego ale ciągle czytam i jestem z wami a co u iskierki? mam nadzieję że wszystko na dobrej drodze.... pozdrawiam całą bandę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki ja się będę powoli żegnać, odezwę się po powrocie czyli za tydzień :) Wyjeżdżamy dziś w nocy. Nie zapomnijcie o mnie, jak wrócę to przyślewam fotki :):) Iskierko mam nadzieję że przerwisz tą złą passę, szkoda że dowiem się o tym dopiero za tydzień:( Trzymajcie się, Enigmuś powodzenia, hhihihi pewnie się włąśnie przytulacie, tylko proszę byle dokłądnie ;) Trzymajcie się papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noi oczywiście powodzenia Foli i Estelko bo Wy przecież też w tym tygodniu ;) Wszystkie brzuchatki niech się trzymają zdrowo jeszcze raz papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Nie odzywałam się , bo ostatnio brzusio mnie pobolewa i staram się jak najwięcej leżeć. Foli - wszystkiego naj, naj - spełnienia tego największego cudu. 🌻🌻🌻🌻 A to specjalna porcja fluidków na urodziny. ******************************************************* ****************************************************** ***************************************************** ***************************************************** ***************************************************** ***************************************************** Sysiu- Tomus jest prześliczny - dziekuję za zdjęcia. 👄❤️🌻 Dziękuję również za zdjęcia Joanki, Foli, Any, Ani25 i Agi. Pawełek jest równiez bardzo uroczy. Mam nadzieję, że udało Ci się upolować zdjęcie z usmiechem. :) Aguś- dołączam do dziewczyn- bardzo ładnie Ci w pasemkach. Zrób Walentynkę męzusiowi. ;) Widziałam też Elfika, Monik30, Iskierkę i oczywiście Estelkę - poproszę jeszcze zdjęcia Beti, Enigmy, Zabajony - asiulek74@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję Beti. :) Ładna z Ciebie blondyneczka. :) Zrewanzuję się za ok. tydzień , bo ostatnie zdjęcia jakie mam to z lipca. Narazie Skarbek jest bardzo zajęty , ale później zagonię Go do aparatu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) wróciłam z kina i zapkupów i uciekam:P hihihihih:P:P:P:P foli nie dostałam Twoich fotek:( Aska74 wyslę Ci ale jutro bo dzisiaj nie mogę:P:P:P:P:P bo mam zaplanowany wieczór:P:P:P lecę papatki do jutra:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti, jeździ, ja też jeżdżę :) ale też nie mamy aktualnie nic bo sprzedaliśmy nasz motor. Ale mój mąż chciałby kupić bardzo, zobaczymy Aśka, dzięki za fluidki, przydadzą się na piątkową inseminację:) Enigma, jutro ci wyślę :) bo zaraz mam gości:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×