Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Gość ber
Dziewczynki a czy ja mogę liczyć na wasze zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga :) pewnie poczekam:) joannko nie zapomnij o mnie:) iskierko dawaj inne Twoje fotki:P ja własnie obzeram sie odchudzającymi mandarynkami:P kupiłam sobie 15 sztuk:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza27
Cześć dziewczynki długo sie nie odzywałam bo mam strasznego doła jeste 4 dni przed @ ale już mnie pobolewa brzuszek i strasznie boli jajnik i napewno dostanę tą cholerną @ - JA NIE CHCĘ ale co mam zrobić muszę być uzbrojona w cierpliwość. No i jeszcze sie nie odzywałam w tym miesiącu bo nie chciałam sie nakręcać ale to nic nie pomogło. Mam prośbę poprzesyłajcie mi też swoje zdjęcia z chęcią poznałabym was i wtedy byłoby mi łatwiej rozmawiać z wami. Pozdrawiam to mój e mail. ilesniczuk25@wp.pl czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierka - Ty niecierpliwcu jeden :-D Ty juz dostałas zdjęcie , a Enigma jeszcze ani jednego - stad moje pytanko. Ja jestem własnie w trakcie segregacji zdjęć - co by nie było za duzo okrzyków strachu jak sie Wam zdjęcia ode mnie zaczna otwierac na komputerach :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Cześć Iza ile już trwa twoje staranko? Ja 5 m-cy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iskierko.... hihihihihihi..... ja dostalam te z czapką polcyjna i omało z krzesła nei spadłam ...tak ise wystraszyłam:P:P:P:P Generalnie to nie mam nic do gliniarzy ..ale ta czapka zrobiła na mnie wrażenie:) fadnie Ci w tych jasniejszych włosach...... powaznie:) Aga Ty tak nie przebieraj tylko posyłaj...:) mandarynki zeżarłam wszystkie:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super zdjęcia ślubne, Iskierko. Rzeczywiście inaczej wyglądasz w jasnych włosach. Która fryzurka jest najbardziej aktualna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierka - jaka czapka ? Ja nic takiego nie mam ...buuuu Mam nadzieję, że nie jesteś zazdrosna bo Ci powiem, że mężus całkiem całkiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka, sorry, że znowu pytam, ale w necie nie ma nic o metocloramidzie. Wyskakuje tylko metoclopramid stosowany przy refluksie itp. Czy to o to chodziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zazdrosna nieeee........mój męzus to taki cudowny skarb, znamy sie 9 lat......hi,hi,hiii akutalne z czarnymi włosami.......slubne były robione 5 miesiacy temu, zmieniłam się bardzo?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama muminka, to się nazywa prolaktyna z obiciążeniem ale ja bym się zdała na lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
Wobec braku odpowiedzi na moje pytanie zapytam się jeszcze raz czy mogę dostać wasze fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz ber ale nie znam adresu, prześlij mi fotkę na jkanicka@wp.pl to ci odeślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ber - jasne - tylko podaj maila. Ja sie własnie zabieram za zbiorowe wysyłanie zdjęć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza27
Gosiaczek ja staram sie juz prawie dwa lata w kwietniu tamtego roku miałam robioną laparoskopie i od tamtego czasu nic sie nie zmieniło a myślałam ze jak mi usuną tą torbiel to bedzie wszysko dobrze ale niestety musze sie uzbroic w cierpliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Iza masz już dzieci ?Ja mam ośmioletnią córkę. Decyzję o drugim dziecku odwlekałam z każdym rokiem no a teraz okazuje się to nie takie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza27
Niestety jes to moje wielkie pragnienie nie mam jeszcze dzieci jestesmy z mężem ponad 1,5 roku po ślubie i nic. Trace juz nadzieje biore bromergon od 4 mies. i luteinę chyba z 6 mies ale nic nie pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, ja wiem, wiem :-) tylko Aśka mówiła o jakichś tabletkach na żołądek. Chciałam cos o nich poczytać, a nie mogę znależć o tejże nazwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza27
Ana 29 dziękuję za zdjęcie super wyglądałaś. Ja prześlę swoje z domu i chciałabym wysłać masowo do was wszystkich ale czekam na wasze zdjęcia . Dziewczynki nie ociągajcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mam takie pytanie: czy jak któraś wyśle swoje zdjęcia i okaże się, że brzydka jak noc, to też powiecie, że pieknie wyszła? :D:D:D:D Żartuję, rzecz jasna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza27
Estella prześlij mi swoje zdjęcie to będę wiedziała kogo tak często pytam o porady. hi no i obie jesteśmy z Warszawy tylko ze ty z Ursynowa ja z Wawra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
Dziękuje dziewczynki za szybką odpowiedz napisałam już do foli niestety Dziękuje dziewczynki za szybką odpowiedz napisałam już do foli niestety nie mogę podawać adresu na forum bo składa się z mojego nazwiska, ale mam nadzieje że wyrazicie zgodę aby foli przesłała mi wasze fotki a i jeszcze jedno swoje zdjęcie mogę przesłać na telefon bo takie tylko posiadam wiec jak któraś z was będzie chciała to surze no na dziś to tyle bo właśnie kończę prace i czas do domku pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×