Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

normalnie Iskierka nam terror tu wprowadza - NIE i koniec !!!! Ale ja po cichu rozumiem - mnie tez mój mąż zmusił do robienia testu bo ja wcale nie miałam na to ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no w każdym bądź razie Aga pewnie sie jeszcze poznamy.....miło mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja juz pare godzin temu Tobie wysłąąłm-hmmm cos ta poczta nie działa..... AnA podeslij i moje,- dzięki kobietki ja to juz wyluzowałam i nie chce mi się testowac...myslcie, ze ja czekam na @ oki????? AgA te pipy nie zadzwoniły, wiec wypije kawę i chwytam za tel. i dzwonie dalej , trzeba sie załapac na macierzyński nieee??no!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Estelka - Ciebie to ja dobrze pamiętam bo mam jeszcze te zdjęcia jak wysyłałysmy sobie je pierwszy raz :-) Ana- mi również jest miło Cię poznać 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko wysyłałaś mi kiedyś a teraz poprosze sylwestrowe jak masz.....Iskierko mam dziewczynom wystłać Twoje zdjątka? bo nie wiem czy dobrze zrozumiałam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak wysyłacie na pocztę neostrada - tą z której wysyłałam ksiazke to dzisiaj nie działa i raczej nie dostanę tego co mogłyście wysłać :-( Spróbujcie może na agusia.ja@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. :) Mnie dzisiaj strasznie brzuch bolał , wiec poszłam na usg do gina. jest wszystko w porządku , mój wielkolud juz ma 39,2mm i wywijał takie wygibasy i tance, raczkami, nóżkami i całym ciałem, że się popłakałam ze wzruszenia. :D A gin nie mógł mnie dobrze badać, bo tak się smiałam, że aż sie cała trzęsłam. :D Mamo Muminka- moim zdaniem ta ruchliwosc nie jest taka zła, co do ilosci , to juz nie pamieam norm , a jakie jest upłynnianie. IZbadaj koniecznie jescze raz prl ale tym razem z obciązeniem , bo to może być przyczyną nie pękania pęcherzyków. Iskierko, cholera- testuj jutro!!!!! Mnie az brzuch dziś rozbolał , tak o Tobie myslałam. ;) Proszę nie denerwować ciężarówki , bo myszami poszczuję haha. :P Aguś - jak miło Cię \"słyszec\" :) Słyszałam , że Pawełek jest bardzo grzeczny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, z tego co widziałam na zdjęciu to zupełnie nie masz powodów do kompleksów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka, dzięki. Już sie widzę u lekarza, jak mu z mądrą miną mówię: \"panie doktorze, może bym tak zbadała prl z obciążeniem...\" :D:D:D Głupio sie czuję mówiąc mu wyczytane rzeczy, na których oboje wiemy, że się nie znam. Ale dla dziecka to chyba sie przemogę. :-) Dzięki raz jeszcze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo muminka, może to chwilowy spadek formy u męża, skoro zaszłaś w ciążę, to nie moze być tak źle z jego wynikami. moze teraz ie zachodzić bo z jednym jajowodem trudniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, super że wszystko ok jest z maluszkiem, ciekawe czy chłopiec czy dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asieńka prosze Cie poczekaj na moja wiadomośc po weekendzie,,,,,serio nawet nie mys,ę o fasoleczce....:-))) ale mam jakąs nadzieje, bo sie inaczej czuje niż w poprzednim cyklu.......staralismy się 2 cykle ten jest drugi, wiec może sie UDAŁO!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Muminka- popros ogólnego lekarza , by Ci dała receptę na metocloramid. ( to są leki na zołądek i kosztują ok. 1,50zł ) . jak bedziesz miała juz ta tabletkę to idź do laboratorium i zbadaj na własną rekę. ( ok. 40-50zł). idziesz na czco , pobieraja Ci krew, po tym łykasz tabletke i za godzinę znowu pobór krwi. I jeżeli ten 2 wynik będziesz miała więcej niz 5-krotne podwyższone od 1-szego to idź do endo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z kolei gdzieś wyczytałam, że jak jednego jajowodu brak, to drugi przejmuje jego funkcję, nie wiem jak to się dzieje, ale ten drugi ponoć potrafi \"pochwycić\" komórkę jajową wyklutą z jajnika pozbawionego jajowodu ... natura jest naprawdę zakakująca ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - bo się zasłoniłam dzieciaczkiem :-P A tak na poważnie to po ciąży mi zostało troche do zrzucenia( głównie biodara i tyłek) i od dwóch tygodni ćwicze sobie w domku na rowerku i brzuszki i juz 2 kg w plecy. Ale nie powiem Wam jeszcze ile przede mna bo wstyd !!! Asiu - jest bardzo grzeczny i dużo śpi dlatego mamusia może sobie buszowac po necie i z Wami plotkować. Gratuluje maluszka - ja tez pamiętam moją wizyte w 10 tygodniu jak zobaczyłam te machające łapki i nóżki to nie chciało mi sie wierzyc, że \"ono\" jest w moim brzuchu i jest już takie duże. A teraz jest już wyjątkowo duże :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Iskierko - teraz własnie Twoje sie otwiera. Już się zaczynam dołować ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia hej ja tez sie ciesze że z maluszkiem wszystko oki....Aga dzieki za komentarz az mi głupio....słuchajcie mnie nawet druga kawka nie pomogła zasypiam nad klawiaturą.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana - Tobie nie ma być głupio. Ty się ciesz dziewczyno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Agusia i Iskierko bardzo jesteście bardzo miłe......tu na forum są same piękne kobietki co tu dużo mówić.....Agusia czekam na Twoje zdjątko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, a może mi też byście przesłały jakieś fotki? Będzie mi bardzo miło (joasia_zet@op.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko :-) Czemu Wy wszytskie nie dość że ładne to w dodatku chude ? Ana - zdjęcia poszły. Joannka - zaraz Ciebie też zaopatrze w swoja podobizne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×