Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Witajcie kobietki ❤️ ❤️ ❤️ Miałam dzisiaj duuuuzo pracy więc dopiero teraz jestem:) Byłam na usg... dzis 11dc i : 3 pecherzyki w jednym jajniku- 15,19 i 20 mm, endometrium 11mm Więc owu chyba w poniedziałek. Przytulanki raczej w niedziele i pon ,jutro chyba odpuscimy bo jak potem nie damy rady? hmmm..... co sądzicie ????:P Ja juz po siłowni:) steperek 45min i brzuszki:) a zaraz mykam do domku bo Alternatywy 4 lecą - powtarzają:) buziaki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estelka, dzięki za życzenia:) Wysłałam ci zdjęcia ze ślubu. Joannka, tobie też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powysyłałam wam zdjęcia ze ślubu. Dzisiaj dostałam od was dużo zdjęć, niestety w domu nie mogę przeglądać ale w poniedziałek obejrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli ja tez poproszę:) ja poslę Wam zdjecia z wakacji w czerwcu 2005 bo akurat znalazłam:) a te z Sylwestra jeszcze nie wywołałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - STO LAT, STO LAT 👄 👄 👄. I spełnienia tego najważniejszego marzenia 🌻 🌻 🌻. Mam nadzieję, że u Ciebie sprawdzi się zasada - \"do trzech razy sztuka \" :-) Enigma - ale ładne pęcherzyki :-) Może trojaczki będą? Estella - ja się zabieram za zmiane fryzury od chyba pół roku :-P. Może w końcu Wasze wpisy mnie zmoblizują ??? Cieszę , że u Twojego męża USG nie wykazało nic niedobrego. I zazdroszcze tego wyjazdu na narty - może tam coś się wydarzy... Iskierka dzisiaj mało sie udzielała - to pewnie z powodu swojej małej rocznicy. Dla Ciebie też dużo całusków i żebyś całe życie była taka szczesliwa jak teraz. A już najbardziej w poniedziałek ;-) Zabajona - a Ty czemu się ociągasz ? Jeszcze Ciebie nie miałam okazji komplementować :-) Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, ja jadę tylko na 3 dni i bez męża, bo to wyjazd firmowy. Więc tam nie będę pracowała nad dzidziusiem ;-) ale zresztą to będzie czas @, ale jak wrócę, nasączona górskim powietrzem, to niech ma się na baczności ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Aga:) hmmm.... albo mi sie cosik pomyliło...albo foli ma urodzinki jutro????? bo jak dzisiaj to naj ❤️ naj ❤️ naj ❤️ a jak jutro to jutro napiszę najjjjjjjjj ❤️ Aga ja to bym chciała blizniaki ..najlepiej chłopca i dziewczynkę ale wolę nawet nie marzyc...... a trojaczki....... hmmm...... stresowałabym sie ze moze cosik byc nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella - to nałap świeżego górskiego powietrza i zabieraj sie za robienie małego skorpionka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz wieczorem zaczyna bolec mnie jajnik ... dzisiaj 11dc ... Aga specjalistko ....:P:P:P:P no masz juz synusia...... fikumiku jutro w 12dc czy odczekac jednak do niedzieli i poniedzialku...????? Gin mowi ze owu będzie w poniedzialek czyli 14dc ...a ja wiem ze 3 razy to chyba nie damy rady tak z dnia na dzien.... 2 razy to tak ... wiec co mam robic? a raaczej ..kiedy???:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść Dziewuszki! A ja cały czas myśle już tylko o górach (jutro wyjeżdżamy) i muszę Wam powiedzieć ze piewszy raz w życiu się cieszę że na wyjeździe będę miałą @ !!! Bo jutro mama dostać, więc ja tak jak Ty Estelko będę miałą spokojny wyjazd chociaż TY może niekoniecznie.... Jeszcze wszystko przed Tobą. Enigmuś moze ta siłka CI przyspieszy owu? Tym bardziej że są już takie duże? Ginki czasem na oślep moią 14dc jak w książce, ja bym chyba spróbowałą jutro i w pon ale zrobicie jak będziecie uważali. Ja kiedyś też tak czekałąm i wydaje mi się że pare owu przegapiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma - u mnie 14 dc okazał się szczęśliwy :-) Ja bym spróbowała jutro i w poniedziałek - jeden dzień na regenerację :-). A plemniczki i tak długo żyją więc którys napewno da radę ;-) Enigmuś - fajnie te wakacje w Egipcie pewnie były - tylko czemu wysłałaś maila bez załącznika ? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli ja też poproszę więcej zdjęć :)i wszystkiego naj z okazji urodzin ❤️ Aha i jeszcze mam pytanko: o co chodzi z tym endometrium? Co to w ogóle znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti:) no własnie .... nie mogę przegapic owu bo to ostatni cykl na clo/4 ty/ więc jak jutro będzie mnie skręcac z bólu to raczej jutro pofikamy.... ale z 2 strrony jak 2 mies temu fikumiku było w 12 i 13dc to byly nici bo najbardziej bolalo mnie w 14dc ale nie było juz siły...:( A w ub cyklu było tylko w 14dc juz po bolesciach... i tez lipa:( musze jednak być czujna!!!! poza tym mi sie wydaje ze u mnie komorka bardzo krotko zyje.... myśle ze ok 5godzin nawet ,bo po owu ok 10 godzin jak było fikumiku to tez nic nie było:( stąd te moje przypuszczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga :) jeszcze nie posłałam:P ładuję foty:) beti... endometrium to błona sluzowa ktora musi byc odpowiednia aby się zafasolkowało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Aguś Eniguś tak się zgadałyśmy więc coś w tym może jest? :):) A poza tym jak armia taka silna to na pewno przetrwa a jeden dzień przerwy dobrze Wam zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmuś ale błona gdzie: w macicy jajowodach i jak się ją bada? Widać na USG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga... te wakacje zrobilismy sobie w ubiegłym roku... były cudowne:):):):):) lenistwo ,basen ,zarcie/all inclusiv/ dosłownie \"nicnierobienie\" wtedy miałam krotkie ełosy bo obciełam.... ale teraz znow mam do ramion narazie:) ale zapuszczam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak beti... ja widac na usg ...ona chyba w macicy.... no tak w macicy... bo jak nie zafasolkuje sie to wtedy ona się złuszcza i @ przychodzi.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma - mi chodzio o to z tymi zdjęciami, ze maila wysłałas ale bez zdjęć :-P A wakacje - hmmm... własnie sobie wyobrażam jak leżę pod słoneczkiem i jest ciepło i bosko ...ale sie rozmarzyłam. Teraz to sie moge najwyżej pogrzać farelką :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz posle fotki ..tylko uwaga one sa duuuuuuuze:( nie umiem ich zmniejszyc:( koziołek matołek ze mnie jesli chodzi o te sprawy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jeżeli chodzi o te zdjęcia - ale umiem je zmniejszaćtylko jak wysyłam z outlooka dlatego innego maila mam pod nickiem i z innego wysyłam bo mi tak łatwiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga... a Ty rodziłas ze znieczuleniem?????? bo jak teraz czytam o porodach to buuuu........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma, tobie też posłałam. Dostałam od ciebie ale niestety nie mogę w domu otworzyć. W poniedziałek obejrzę, chyba że mój mąż to naprawi to wtedy wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihihi jeszcze nie posłałam:P moze m isie przez przypadek kliknęło.... jeszcze ładuje :) zaraz posle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli dzięki za fotki - supeeer. Właśnie Enigmuś jeszcze raz przysylaj zdjątka szybciutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×