Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Estelka, no to świetnie bo hormony mozna uzupełnić :) Ważne że to nic groźnego no to odetchnęliście z ulgą, muszę się dowiedzieć czy w pobliżu u nas jest usg. A jakie hormony będziecie badać? Ja teraz czekam na wyniki leczenia permixonem, okaże sie za tydzień, jeśli ie pomógł to dalej będziemy męczyć męża badaniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estelka - zdązyłam już przywyknąć :( odkąd pamiętam to zawsze bolało, wyłączając miesiące kiedy zasuszałam torbiel i braam pigułki anty, wtedy to ja byłam do zycia, no ale teraz nie mogę brac anty, bo albo jedno albo drugie, tylko ciekawe ile ja musze jeszcze miesięcy się męczyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny🌻 DZISIAJ MOJA 5 MIESIECZNICA SLUBU......JAK JA KOCHAM TRZYNASTKI I SWOJEGO MĘZUSIA.....❤️❤️❤️❤️ zabajona tak mi przykro , z powodu @🌻 a ja wczoraj rozmawiałam ze swoim męzusiem i powiedział abym z testem wstrzymała sie przynajmniej do poniedziałku, hmmmm on tez to chyba przezywa....woli miec pewniaka na 100% , że to dzidziuś!!!! ach ten Mój Artuś........ale jest taki kochany👄❤️ dziekuje za komplementy dotyczace wygladu na slubie....to miłe🌻 Iwonka ja mam nadzieje , ze jednak to ........ale ciiiiiiii........... daje znów na luzik AnA dla Ciebie👄❤️🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urolog, do którego chodzi mój mąż, powiedział, że jak usg będzie ok, to mężul kurację testosteronem przejdzie...o rany ;-) wyczytałam, że jak następuje zbyt szybka przemiana testosteronu w dihatestosteron (chyba, albo coś pomotałam) to wtedy spada męska płodność i oznaką zewnętrzną są wypadające włosy. A mój męzuś ostatnio stracił sporo włosów, a to dziwne bo u niego w rodzinie sami włochacze, bez oznaków łysienia...ale to takie moje przypuszczenia. Napisze mężowi kartke jak będzie szedł do urologa, aby dał mu skierowanie na LH, FSH, PRL, testostreon i chlamydię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, najśmieszniejsze jest to, że w następnym roku też wygrała dziewczyna z jego agencji :) pytałam się go jak on to zagwarantuje a on, że mam sie o t o nie martwić ale mam to pewne.Aha miałam tylko schudnąc 1 cm w biodrach. Jakbyś widziała jego minę gdy sie nie zgodziłam i juz więcej tam nie pojechałam. Długo by opowiadać o tym co mnie zraziło do tego światka, w Warszawie też miałam przeboje z szefem znanej agencji,a właściwie z jej głównym udziałowcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona trzymaj się! Foli to teraz mnie zastrzeliłaś. Ja właśnie mam brac od 5dc do 9 i potem ok 12 inseminacja. Teraz już nic nie wiem ale raczej podejdę. Foli, Ty to naprawdę laska. Teraz na bal zrobię podobną fryzure jak miałaś na Sylwka. No ale dziewczyny reszcie tez nic nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, mmi się wydaje że mój maż ma dużo testosteronu, właśnie ze wzgędu na jego owłosienie, ale poczekam na wyniki i musimy działąć dalej, tylko nie wiem czy usg sie u nas wykonuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona, ja biorę clo od 2 dc do 6 dc i właśnie ze wzgledu na śluz, ale przy inseminacji śluz ci do niczego nie jest potrzebny bo i tak się go pomija, to ma znaczenie jak starasz się naturanie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
Estelko Bardzo dziękuję za fotki śliczna z was para choć nie wiem dlaczego wyobrażałam sobie ciebie jako brunetkę ale w realu jesteś śliczną dziewczyną jeśli chodzi o moje fotki to pracuje nad tym folii wysłałam na telefon jeśli istnieje taka możliwość to podaj swój numer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój jest włochaty , tylko na głowie tych włochów mocno ubyło, ale może to od żony, która go stresuje ;-) bo zaczęły mu wypadac tak od czasu naszego ślubu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka :) no to go zostaw na jakiś czas a potem sie zejdziecie i w pierszym cyklu fasolka sie pojawi :) oczywiście żartuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Foli trochę mnie uspokoiłaś. Ber a ja dalej nie wiem jak wyglądasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
Iwonko 77 Tak jak pisałam pracuje nad fotkami zarazie mogę wysyłać na telefonik folii czy ty masz możliwość przeniesienia zdjęć z telefonu na kom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Dziękuję za gratulację - ja się nastawiałam na dziewczynkę, miałam imię wybrane, a tu chłopak - chociaż też się bardzo z tego powodu cieszę tylko mam kłopot z imieniem będziemy musieli z moim kochaniem przewertować kalendarz!!!!!! Iskierko, Estello - nie martwie się tak - wam też sie uda!!!!! Sysiu - ty juz masz swojego synusia koło siebie bardzo się cieszę że wszystko ok - też bym chciała go mieć przy sobie :) Szkoda tylko że nie wiem jaki już duży chłopak z niego bo tak wczoraj szalał że nie dał się zmierzyć - łobuz mały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula będziesz miała synka? super :) ja chyba nie doczytałam wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki, teraz to już śmiało mogę Was tak, nazywać, bo widziałam Wasze zdjęcia:-) Foli, Twój mąż ma szczęście. I to nie tylko dlatego, że ma taką śliczną żonę, ale przede wszystkim, że ma taką mądrą żonę. Pewnie dobrze zrobiłaś, że wycifałaś się z tych \"układów\". Estella, teraz to już z górki. Jeżeli to tylko hormony, to niedługo zafasolkujesz. Na pewno. U mnie dzisiaj 30 dc. @ na razie nie ma, ale pewnie przyjdzie dzisiaj lub jutro. Wolałabym, żeby przyszła jak najszybciej, bo za tydzień mam wizytę u endo i chałabym już być po @. Małpiszon pilnie potrzebny!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, jeżeli to nie są nowe fotki, no to dostałam je już :-) Paula, ja ci jeszcze nie gratulowałam synusia więc gratuluję teraz. Mój mąż od dwóch dni nic nie robi, tylko włącza film z badania i ogląda zdjęcia na wydrukach podziwiając \"gadżety\" syna - oj te chłopy ;) Iskierka, wszystkiego naj naj z okazji rocznicy ślubu i oczywiście spełnienia największego marzenia Ale ciiiiiiiiiiiiiiiii :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dzięwczyny :) Elff moje kochanie też chciało synka więc ma :) Jak wczoraj bylismy na usg to był tak wpatrzony w ten monitor że szok i stał jako dumny tatuś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joannka, my byliśmy już wtedy razem a mój mąż był b. kochany bo nie chciał mnie ograniczać i nie zniechęcał mnie do niczego, ale nie miałam ochoty na dwuznaczne sytuacje i takie układziki właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj ktoś u mnie w pracy powiedział, że ostatnio rodzi się podobno więcej chłopców - u nas na forum też to można zauważyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
Foli twoja historia wyjaśnia dlaczego czasami nie wygrywa ta co powinna ja kiedyś byłam na wyborach Miss oczywiście jako widz i dziwiło mnie że choreografia przygotowana była od początku do końca pod tą wygraną dziewczynę teraz już wiem dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ber, ja zawsze się domyślałam ale zetknięcie się z tym to zupełnie co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
Foli na szczęście to już po za tobą a i pewnie jakieś miłe wspomnienia też pozostały Będziesz miał co dzieciom opowiadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ber, to nawt nie były jakieś straszne sytuacje, ja po prostu sie do tego nie nadaję bo mnie drażni takie podejście do kobiet i tego nie lubię wiec szybko z tego sie wycofałam. Pojechałam do Warszawy, zaczęlam pracę o 20.00 a skończyłam o 20.30 bo się okazało, że zamiast spać w hotelu miałam po pracy iść na jakąś imprezę z radia ZET do domu do kogoś, po czym spać miałam właściwie nie wiadomo gdzie, moze w agencji. Więc się wkurzyłam i wsiadłam w pociąg, zadzwoniłam do rodziców, że wracam z czego oni się bardzo ucieszyli bo pozwolili mi jechać ale zwłaszcza mój ojciec nie był zachwycony tą cała przygodą z modelingiem. Moze by się nic nie stało ale nie chciałam wylądować w czyimś domu pełnym nieznanych mi ludzi w nocy w obcym mieście chyba miałam za duże poczucie zagrożenia i przewidywalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, najwyżej przyślę ci nasze osobne zdjęcia bo fotografia to hobby mojego męża i na wszystkich imprezach to on pstryka zdjęcia wiec razem mamy mało :( chyba że ze ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesyłaj co masz :-) ze ślubu też!!! Dziewczyny, a może na wiosnę zrobimy małe spotkanie, co? planowałyśmy już to przez tyle topików i może w końcu byśmy to zrealizowały :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli, ja też poproszę o zdjęcie ze ślubu:) chciałabym zobaczyć jak wyglądałaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×