Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Iskierka kurde ja to bym chciala wygladac jak Ty !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierka ! Ty mnie nie wnerwiaj bo normalnie już przetrzymujesz nas z tym testem ,a teraz się kłócisz ze mną :-P Załozyłam specjalnie okularki i widze to co widzę :-) A piątke owszem owszem - mogę przybić i pogratulować 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanka do Ciebie poszły moje zdjątka......Aga co Ty masz sobie do zarzucenia wygladasz pięknie a dzizia kochana.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iskierka Nadzeiii
niooo dobra juz dobra nie denerwuj sie, bo złośc piekności szkodzi!!!! ale ja dzisiaj zabawna jestem i taki humorem mam ........i jeszcze ziemniaki przesoliłam bleeeee.....no ale jemmmmmm kobietki gdzie jestescie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Ana- moja buźka to jeszcze ujdzie w tłoku, ale figura to inna bajka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, Iskierko, Aga, dzięki za zdjęcia. Super laseczki z Was, Pawełek słodki:-) Ja nie mam swoich zdjęć na kompie w pracy, a właściwie mam kilka ślubnych, ale tych chyba nie będę wysyłać. Są już trochę nieaktualne:-) Wyślę coś jutro. A może jeszcze jakaś Pani mi prześle swoją fotkę, Foli, Estelko, Enigma, Asia, Maklady i wszystkie inne, chyba przestanę wymieniać, bo chciałabym od wszystkich:-) (joasia_zet@op.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smacznego :-) Ja chyba też zajrzę zaraz do lodówki - trzeba w końcu jakis obiad ugotowac - mąż niedługo wraca ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
No dziewczynki właśnie wróciłam z pysznego obiadku i od razu poprawił się humor jeszcze tylko mała czarna U mnie za oknem bielusieńko mgła okropna widoczność nie przekracza chyba 100 m a jak u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga dziekuje, poczekaj oddam Wam troche , bo mam tyle na talerzu, ze i dla Was starczy........ziemniaczki, kotlecik schabowy i buraczki-moze być???????? a Ty kochana zostań....adresik poprosze??? hahahahahaha Joannka poslij mi i slubne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierka - nie wiem gdzie mieszkasz - ja we Wrocławiu. Jak dasz rade to ja reflektuję ... już sie zrobiłam wściekle głodna 😠 Własnie szukam zdjeć żeby Ci udowodnic Twoja chudość przy mojej grubości ( kurcze - ale zdanie skleciłam )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko, poszły. Tylko, że ślubne to takie inne niż normalne, człowiek tak nienaturalnie ubrany. Można się uśmiać:-) Teraz jest 2,5 roku starsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ber - u mnie widocznośc z okna dobra, tylko ten biały śnieżek posypali piaskiem i jest bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
W radiu usłyszałam, że gdyby nie ta mgła to by było widać jak słonko świeci pan musi być dużym optymistą bo po słonku to śladu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ber -chyba panu w radiu lampka mocno świeci bo słonka nie ma ani grama ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo:):):):) Aga ,Ana ,Asia74!!!!!! ja nie mam Waszych fotek:P poproszę:):):):):) enigmaa@tlen.pl Aga:) czemu Ty sie tak dołujesz??? duzo przytyłas???? Pewnie szybko zleci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iskierka Nadzeii
no nie....kolejna piekna kobieta............Joannko mówie o Tobie....piekne zdjecia, Twój mąż przypomina mi mojego brata, bardzo podobny:-))) Aga ja mieszkam w Siedlacach.....poczekaj poszperam i wysle Tobie zdjeie przed slubem jak wygladałam ......chcesz??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka, pewnie tak zrobię. Tylko szczerze przyznam, że jestem trochę tchórz i obawiam się zawsze takiej samowoli. Choć pewnie wiesz co mówisz i nie podejrzewam, żeby to były jakies metody babuni ;-). A w którym dniu cyklu? I czy łykam jedną tabletkę? I dlaczego właśnie ją? Skąd wiesz, że tabletki na żołądek przydatne są w tej kwestii? Troche dużo pytań, ale ja się kompletnie nie znam na medykamentach, lekarzach, przypadłościach. Zawsze byłam okazem zdrowia i wydawało mi sie, iż nie musze się się znać. A teraz widzę, jakie mam tyły :-( Z góry dziękuję za Wasze odpowiedzi. Czuję sie jak jakiś matoł...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma - za raz cos Ci podeślę :-) Ja juz przed ciażą nie nalezałam do wiotkich, a 10kg ( w końcu sie przyznałam :-P) po ciąży zrobiło swoje. Oczywiście najwięcje poszło w biust ( mogłabym teraz nim zabijac - ha ha ha ) i tyłek. No i musi zleciec bo za 4 msc wracm do pracy i w co ja sie ubiorę ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy jest ktoś z Opola? Bo tu widzę wszystkie z wielkiego swiata, Warszawa, Poznań..., a prowincja się nie udziela...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
chyba tak coś mu musi świecić a ja wczoraj byłam u siostry na urodzinkach a dziś u rodziców na rocznicy ślubu fajny tan styczeń jeszcze czekają mnie urodzinki męża i imieniny brata a i szwagier coś wspominał że może dzieciaka na ferie podeśle same rozrywki może to i lepiej bo człowiek nie ma za dużo czasu na myślenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Muminka - do Wrocławia masz przeciez tylko 100km ??? Jaka to prowincja ? Ber - to faktycznie jestes rozrywana. I masz racje - im mniej myslenie tym więcej efektów :-) Iskierka - zapchałas się tymi przesolonymi ziemniakami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanka, najlepiej wyślij mi swoje zdjęcie(a), a ja po prostu Ci odeślę swoje, będzie mi łatwiej i nie zapomnę jak będę w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie zapominajcie o mnie - chcę wszystkie fotki - odeslę Wam swoje , obiecuję, ale teraz jestem bardzo zawalona robota i tylko czasem cos podczytuję Joanko, Iskierko przed ślubem i inne dzieczyny czekam :-) Ana, ależ z Ciebie ognista kobietka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierka - pewnie, że chcę :-) Jak mi tylko odblokuja pocztę to Was dosłownie zasypie tymi zdjęcimi, bo z neostrady lepiej mi się wysyła. Enigma - poczekasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×