Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

hej hej wyprawiłam męża do pracy i zasiadłam do Was :D Iskierka widzę nie dała znaku życia...szkoda, bo czekamy na wieści od niej chyba wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłaś:) Były: Estelka, Zabajona, Iwona77, Elfik, reszty nie pamiętam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie nie wiem co się śniło, w ogóle przewalałam sie dzisiaj jak szalona po tym łózku :) Fajnie, że ja się komuś śniłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) oj, ja tez miałąm dziś koszmarną noc i mój męzul też - rzucaliśmy się jak ryby w wodzie ;-) wogóle nie mogłam spać - może to wpływ księżyca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maklady - ja ci się śniłam ??? jako mała dziewczynka ??? tosz to musiał być koszmar :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) Ja juz jestem po \"przepisanych przez gina przytulankach\":P i wiecie co/??? noramlnie jakos mi sie wydaje....ale to wydaje mi sie dzisiaj ...hihihhi ze chyba coś kiełkuje we mnie:P To chyba dlatego ze byłam zawsze pod wpływem pełni księzyca i jak wtedy po przytulankach w 13dc zobaczyłam przez okno pełnię to tak jakby to był jakiś cud:) Ach..... zobaczymy....;) Dzisiaj idę na usg aby zobaczyc ile pękło pęcherzyków..bo jak 2 lub 3 to brrrrrrr...... będą jaja:P Aaa i jeszcze jedno: Jak ostatnio Elfik pisała o przytulankach w ktorych zaszła ,ze były takie ach ,ech ...to te moje przytulanki podczas pełni też były takie ach..ech... takie ach...spontaniczne:P dobra koniec szczegółów bo pracować nie będziecie mogły:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona - wiesz co - w tym śnie byłyśmy na Ciebie trochę wkurzone, że się nie przyznałaś, że jesteś dziewczynką i udzielałaś na forum dorosłych fachowych rad;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, Enigma - mam nadzieję, że intuicja i przeczucia Ci dobrze podpowiadają!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze jak wczoraj kupowałam w aptece duphaston ..bo gin kazał mi brać w 4 dniu po owu to patrzę a gin mi przepisal 2 opakowania Hmmm... czyzby przeczuwał ze będę potrzebowała w pierwszyxh miesiącach ciązy???? hihihihiihih:P no i kupiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki, Zabajona, nie daj się tym zimowym chmurnym nastrojom. Na pewno niedługo wszystko się odmieni:) Estelka, fajnie masz z tym wyjazdem. Ja w grudniu byłam pierwszy raz na nartach i było super. Chociaż myślałam, że to będzie trochę łatwiejsze. Dziewczyny, ja też poproszę o zjęcia: Iwona, Maklady i inne, które mają swoje fotki - czeakam: joasia_zet@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanka, ja nie mam w pracy zdjęć:( jak znajdę chwilkę w domu wieczorkiem to prześlę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmaa, wcinaj duphaston i oznajmniaj nam już niedługo, że .... :-) Kiedyś w końcu musimy pozbyć się tych naszych utrapionych starań. No, właściwie są one całkiem przyjemne;-) Coś nam Iskierka zastrajkowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no joannka zacznę łykać w czwartek dopiero:) ale muszę ZE WCZORAJ PRZED FIKUMIKU TAK SIĘ NAŻARŁAM...ze bleee.... i jak mąz przyszedł na barabara to ja mowię : zgaś światło:P:P:P:P:P hihihihihihi i tak zaczęliśmy sie smiać.... ze nawet dzisiaj rano mąz się ze mnie smieje ze ja jak stara baba przexd \"obowiązkiem małżeńskim\" hihihihihiihhi... no ale miałam oblesny basior buuuuuuu ale śmiechu było co niemiara:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
Witam dziewczynki Enigma Bardzo dziękuje za przepisy wczoraj testowałam spaghetti carbonare – rewelacja tylko zamiast śmietanki 30% ( której zabrakło) dałam jogurt naturalny i sosik wyszedł troszkę rzadszy. Tylko tylko, że nie uprzedziłaś o skutku ubocznym – jakim było przejedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ber......:):):):) hihihih u mnie tzw \"skutek uboczny\" nigdy nie istnieje ,bo ja wcinam az padnę:P:P:P:P i zawsze jest to przejedzenie:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę Enigmaa, może to od tych pyszności masz taki dobry humorek:-). Ja jestem na cholernej diecie w zw. z za wysokim poziomem insuliny i nic pysznego nie mogę jeść. Ale ostatnio sobie folguję, co pewnie nie jest najlepsze, ale co tam, trzeba trochę sobie dogadzać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wczorja moj mąz zrobił przepyszna pizzę optymalna z papryką ,kurczakiem i serem na kruchym ciescie:) było to takie pyszne ze chyba przez to moj basiorek nieco się zaokrąglił:P ale pychotka byla ze hohohohohohohoh:):):):):) ale kurczę muszę sie odchudzic ..tylko jak teraz???? ale myśle ze steper na siłce mi nie zaszkodzi/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maklady - ja już stara d..pa jestem, więc twój sen to odwrotność realu :) ale patrz, patrz, co za sny masz :) jedno co sobie postanowiłam, to schudnąć !!! basta z tym wszystkim, normalnie w świecie muszę schuść !!! docelowo 5 kg, a potem - się zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
Joanna widziałam twoje zdjęcia ślubne i musze przyznać że dietka sprawia że ślicznie wyglądasz a figura wymarzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki ber. Ta dieta jednak daje mi tylko w kość, bo zawsze byłam łakomczuchem na słodycze, a teraz nie mogę w ogóle nic słodkiego jeść:-( Chętnie obejrzałabym Twoje fotki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
Joanna a masz możliwość odbioru na telefonie ja wysyłałam sama sonie na komputer ale nie dochodzą nie wiem dlaczego Foli Czy ty masz może możliwość przeniesienia fotek z telefonu na komputer chodzi mi o to czy masz jakąś końcówkę przy kom. Która umożliwia takie zadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie wiecie co się dzieje z Sabrą? Nie wiem, czy nie przeoczyłam, ale chyba dawno się tu nie pojawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ber, na telefonie nie odbiorę:-( Ale jak uda Ci się jakoś inaczej, to pamiętaj o mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
Foli Trudna musze sobie jakoś poradzić zaczynam się zastanawiać nad zakupem aparatu cyfrowego tyle tylko że ja nie lubię robić sobie zdjęć zawsze jak gdzieś wyjeżdżamy to zabieramy aparat i na tym się kończy A jak ty się czujesz odczuwasz już nerwy przed czwartkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
Oczywiście Joanna będę pamiętać sama wiem jak to jest rozmawiasz z jakąś osobą na podstawie wypowiedzi rysuje ci się w głowie jakieś wyobrażenie a potem okazuje się ze ni jak ma się to do rzeczywistości dla mnie największym zaskoczeniem był wygląd enigmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ber, narazie tak za bardzo się nie denerwuję, właściwie o tym nie myślę, wkurzyłam się tylko bo hotel w którym zawsze śpimy jest zarezerwowany i nie ma miejsc ale jeszcze dzisiaj mam dzwonić czy cos się zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on jest fajnie położony bo zaraz obok kliniki, jest tani, bezpieczny i samochód też jest bezpieczny dlatego nam pasoewał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
A ta klinika to gdzieś w centrum łodzi myślę że może elfie mogła by Ci coś doradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ona jest na obrzeżach, zaraz koło szpitala Centrum Zdrowia Matki Polki, ale najwyzej sobie wrócimy samochodem do Ostrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×