Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Ber- mogłas miec pęcherzyki na 2 jajnikach i ten 2 mógł pęknąc póxniej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mógł to być inny ból, czasem boli nas głowa bez powodu to i jajnik może boleć, ja przez dwa cykle z rzędu miałam kłucie przez kilka dni ale inne niż owulacyjne, sprawdzałam na usg to było po owulacji i było wszystko ok, potem się to już nie powtórzyło, my chyba za bardzo się przejmujemy, ja teraz jak mnie kłuje coś to zaraz myśle że coś złego może się dziać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo tak jak Aśka mówi, nie ma co sie tym martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co jak jechałam na pierwszą inseminację to jakoś tak czułam że się uda za pierwszym razem, przy drugiej od początku wiedziałąm ze sie nie uda, a teraz liczę na to znowu że będzie ok i wreszcie się doczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
No tak ale w takim odstępie czasu pierwszy między 10 a 14dc a drugi w 22dc i znów tak delikatnie czuje prawy jaj. No pożyjemy zobaczymy mam nadzieję że nic mi się nie poprzestawiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, dobrze, że nastawiasz się pozytywnie. Podobno to też ma znaczenie. W końcu te II krechy muszą się pojawić, więc czemu nie miałoby to być teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ber, ja też miałam owulację kiedyś w 12 dc a kłucie w 19dc i bylam na usg i nic nie wykazało, po prostu kłuło mnie i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli, najważniejsze, że jesteś dobrej myśli:) ja już mam na dziś dosyć pracy, chcę do domu 😭 ale po pracy jedziemy z mężem do moich rodziców, a potem do kina na \"Jestem\" Kędzierzawskiej:) w domku będziemy dopiero po 22:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maklady ja też już bym chciała do domu :( tak się bałam ze się nie wyrobię od rana, bo jutro i w piątek mam wolne, że się wzięłam za robotę ostro no i sie wyrobiłam już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
Foli Zajrzyj do poczty i daj znać czy doszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, mam pytanie do ciązówek, mam lekkie plamienia i kucie w jajniku, byłam w czoraj u lekarza powiedzieła że mam się nie martwić i zrobic progesteron, usg dopiero w przyszły piątek, więc ja sie martwie strasznie czy coś złego się nie dzieje lekarz nie mi nie dała na podtrzymania ciaży, bo powiedziała że dopiero jak będą wyniki też tak miałyscie, znaczy te lekkie plamienia i kłucie dziwne papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina, przepraszam bo może nie doczytalam a ty robiłaś test ciążowy? który masz dzień cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok sorry właśnie doczytałam 9 12 ost. @. no jest jest to 5 tydzień. Ja na twoim miejscu poszłabym do innego lekarza i powiedział, że masz plamienia, zawsze je trzeba sprawdzić, powinnaś chyba duphaston dostać. Nie martw się moja szwagierka też tak miała i po duphastonie było dobrze ale nie ozna tego ignorować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :):):):) Po wczorajszym usg : 3 pęcherzyki pękły!!!!!! teraz tylko czekać na cud:):):):_ Mam nadIeję ze pełnia nade mną czuwała:) Poza tym w tym cyklu jestem ...o dziwo pozytywnie nastawiona co do zapłodnienia:P więc kto wie..... Pozytywne nastawienie ,pozytywnym nastawieniem....ale nie ma się co nakręcać Foli..... ❤️ albo nawet ❤️ ❤️ bo wkrótce będziesz 2w1:):):):) dwa serduszka bijące:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to plamienie moze być od zagnieżdżenia ale powinaś iść do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
Nina nie panikuj czasem w dniu spodziewanej miesiączki pojawiają się plamienia – macica się oczyszcza, ale nie lekceważ tego i skontaktuj się z innym lekarzem w takiej sytuacji możesz jechać do szpitala położniczego lepiej chuchać na zimne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nina, bo pisałaś że mimo słabego nasienia się udało, a jeśli mogę spytać jakie twój maż miał wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina- nie denerwuj się Kochana, ale nie lekceważ plamienia. Jedź do innego lekarza. Warto zrobić progesteron, ale z tego co wiem nie ma ryzyka przedawkowania progesteronu, ja pomimo, że miałam bardzo wysoki progesteron obecnie przyjmuję go 5 x dziennie. Tak więc Kochana jedź do innego lekarza a progesteron zbadaj w międzyczasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwczyny ja juz wczoraj oddałam krew na progesteron ale wyniki będą dopiero jutro, plamienie jest małe ale lekarz wczoraj mi powiedziała że mam poczekać na wyniki i dopiero jak coś w nich będzie nie tak to mam przyjść, @ miałam 9 grudnia, więc jakiś 5- 6 tydzień w ogóle to wczoraj odniosłam wrażenie że nie potrzebnie przyszłam do lekarza, \"plamienia się zdarzają\" i mam wyczekać do przyszłego piątku na USG, które albo potwierdzi serce alebo nie foli, mąż miał słabe plemniki, pisałam dokładnie z tej kartki jak to wyglądało, tylko 30 % o prawidłowej budowie papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwczyny ja juz wczoraj oddałam krew na progesteron ale wyniki będą dopiero jutro, plamienie jest małe ale lekarz wczoraj mi powiedziała że mam poczekać na wyniki i dopiero jak coś w nich będzie nie tak to mam przyjść, @ miałam 9 grudnia, więc jakiś 5- 6 tydzień w ogóle to wczoraj odniosłam wrażenie że nie potrzebnie przyszłam do lekarza, \"plamienia się zdarzają\" i mam wyczekać do przyszłego piątku na USG, które albo potwierdzi serce alebo nie foli, mąż miał słabe plemniki, pisałam dokładnie z tej kartki jak to wyglądało, tylko 30 % o prawidłowej budowie papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie cieszę się że w ogóle się udało, bo lekarz jak zobaczył wyniki męża to proponował inseminację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina, ja właśnie mam inseminację już trzecią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki, Foli ja również zaciskam kciuki i proszę o pozytywne myśli. Na pewno będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odwiedzająca
Witam. Dziewczyny, moze ktoraś z Was orientuje się w którym tc kobieta zaczyna byc pod tzw. ochroną i nie moze zostać zwolniona z pracy i czy chorobowe w ciąży jest płatne 100% od początku czy od danego miesiąca?? Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam. Zyczę wszystkim paniom starającym szczęśliwego zajścia w ciążę a wszystkim ciężarnym dużo zdrowia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×