Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Hej! Widzę, że wszytskie sobie odpoczywacie w niedzielę :-) Ja dzisiaj tez mam taki fajny dzień - byłam z maluszkiem na spacerku. Było super - słoneczki, lekki mróz, snieg - ekstra. Zrelaksowałam sie bardzo. Asiu - moje \"polowanie\" się udało - a jego efekty powinnyście mieć na skrzynkach :-D Enigma - mam nadzieję, że Twoje przytulanka będą skuteczne ;-) Całuski Aga 👄 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:):):):) teraz na polsacie 2 leci pr o invitro..... program interwancja!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki foli;) zaraz zobaczę czy juz są:):):):) Aga ...zbaczymy za 2 tygodnie.... ale przytulanek cdn...... :P:P:P:P miłego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga...:) Pawelek to śliczny wielkolud:):):):) sliczniutki;):):):) a od foli zdjątek jeszcze nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki Foli, nie wiem jaka okazja (przepraszam :-( ) ale domyślam się że to mogły to być urodziny, więc spóźnione, ale szczere życzonka przesyłam ci ja i lokator mojego brzucha :-) Oby spełniły się twoje największe marzenia, a w tym to, o którym myślisz dzień i noc 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Ja dzisiaj cały dzień wojowałam z ubrankami i gadżetami dla dziecka. Byliśmy wczoraj u mojej przyjaciółki, która mi dała mnóstwo rzeczy po swoim synku. Ledwo się w samochód zapakowaliśmy bo sporo tego było - począwszy od łóżeczka, wanienki a skończywszy na ubrankach dla 3-latka ;) Także miałam dzisiaj co robić, przebierając to i wstawiając do prania i to tylko te najmniejsze ciuszki - ale tego jest !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) leniuchujemy sobie dziś z mężem:) Aguś, dziękuję za zdjęcia, ale duży jest Twój synek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dopieo dosiadłam kompa i to na krótko - żeby wam powiedzieć, że żyję jeszcze, choć ledwo. Tym razem @ tak mi dąła popalić, że zapomniałam jak się nazywam i na jakim świecie żyję. Mam sino-sine worki pod oczami i jestem osłabiona. Chyba w tej poradni będą mieli ręce pełne roboty ze mną :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zabajonku:) oby ta cholera dala Ci wkońcu spokoj!!!!!! oczywiście mówię o @ :) maklady..... a ty nie masz czasem terminu:P przytulanek?:P Myśmy dzisiaj celowali w synka:P ale jak będzie baba to tez dobrze.....:):):) własnie cosil czuje ze chyba pękaja mi pęcherze bo mnie tak nap.... ze masakra:P jutro powtórka z rozrywki...:P:P:P:P Teraz to 70milionowa armia mojego męża pokonuje drogę....:P hihihihihihihihi:) oby chociażny jeden ..do dobra dwa...doszły do celu:)):):) monik co z Toba ...napisz co sie dzieje.....!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfiku:) a jake są Twoje plany dotyczące porodu???? znieczulenie czy Jestes twardzielką i bez niczego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, nie wiem już co się dzieje. Możliwe, ze anemia mi wraca z tego wszystkiego, bo te sińce pod oczami są okropne. Sino-sine i żaden makijaz nie jest w stanie tego ukryć, praktycznie każdy kolor cieni jakich zwykle używam tylko podkreśla sińce :-o Nie umiem opisać tego samopoczucia, ale to było takie ogólne osłabienie, a lało się ze mnie pierwszego dnia jak nigdy. I chyba wylało się co się miało wylać, no i także w czasie plamienia. Dzisiaj 3 dc i juz mało, mało, choć brzuch pobolewał. Ja naprawdę mam dość tych bóli i w poradni też o tym powiem, bo być może przyczyna mojej niepłodności tu też się kryje, już sama nie wiem :-o Dziewczyny - nawet nie wiecie jak zaczynam się bać. Pytałam Miśka, czy w dzieciństwie chorował na świnkę. Nie wie, chyba nie. I myślę o tym, bo jak chorował .. 😭 Teściowej nie chce pytać, bo się zacznie domyślać, a narazie trzymamy w tajemnicy nasze problemy przed najbliższymi. Nie chcemy ich wciągać - chyba że jak już będzie wiadomo, że .... to wtedy zostana poinformowani że niestety potomka od nas się nie doczekają :( Sorki, ze smęcę, ale niestety zabrakło mi optymizmu przez te dni. Ogólnie dalej źle się czuję, głowa mnie boli i słabo mi. Najpierw byłam mega głodna, najdłam się śledzia w sosie pomidorowym, poprawiłam serkiem brzoskiwiniowym i garścią ciastek, a teraz jest mi bleeeee 😠 I chyba powinnam iść na wypoczynek, bo marudzę. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc enigmuś,cześc dziewczynki,jestem jestem caLy czas blisko.coś u mnie ostatnio z humorem na bakier przez ten planowany pobyt w szpitalu,wizytę na usg w 11 dc jak gin powiedział ze sa pęcherzyki ale mu się nie podobają,oraz jestem zdołowana tym że lekarz prawdopodoibnie chce mi zrobic droznosc metodą hydrotubacji,a to jest metoda od której sie odchodzi już dawno i wiecej szkody moze poczynic niż pożytku a wiec jakoś nie tak wszystko jak trzeba enigma trzymam za ciebie,za foli i za wszystkie dziewczyny!!!! buzia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabajonku... nie martw się:):):) ja tez podczas @ jestem nie do zycia potem mi przechodzi......:) Na pocieszenie... ja wczoraj zjadlam cały obiad - zupę i 2gie danie a potem w multikinie zjadłam duzy popcorn i litrową colę wypiłam:( A dzisiaj 4 talerze rosołu.... bo uwielbiam rosół:(:(:(:( zjadłam kilka ciastek i teraz chce mi sie ...żygac:( Na siłke nie pojde przez 2 dni bo jakby mialo sie cos zafasolkowywac to nei che sie męczyc...... wygladam jak prosiak......:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik ...nie uciekaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dlaczego ten gin chce Ci tak zrobic?????/ moze skonsultuj to z innym ginem.... i dlaczego nie podobały mu sie Twoje pęcherzyki????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Cześć Elfik! :) Ja ciągle w dolinie siedzę, ale cóż ... żtć muszę :-o Jedno co mnie dzisiaj interesuje to to, czy Iskierka w końcu nam powie jaki wynik testu ???? Ja na 1000% przeczuwam, że miała to szczęście i przełamie złą passę :) Iskierko - mam nadzieję, że czujesz jak trzymamy za ciebie kciuki !!! Choć pewnie nie potrzebujesz już AZ TAK ;) Buziaki dla wszystkich kobitek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też o Iskierce myśle i jestem pewna dobrego wyniku - jeśli się mylę to ... nawet nie chcę o tym myśleć. :-) Zabajona, nie smutaj się proszę - z takim noskiem na spuszczonym na kwintę to niestety niewiele się udaje - także nosek w górę, doły na bok i troszkę radości :-) a to dla ciebie 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, Monik - nie smućcie się:) jeszcze wszystko się wyprostuje, zobaczycie 🌼 Foli ma dziś inseminację? Enigma, u mnie jeszcze owu niet:) w drugiej połowie tygodnia się spodziewam:) teraz mam tempkę tragiczną: 35,90 - to chyba jakieś osłabienie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) w piątek mam inseminację maklady :) Elfik, dzięki za zyczonka - 30tka mi stuknęła:) Monik, poczytam potem o tej metodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Foli - a no to tymbardziej wielkie uściski z okazji okrągłej rocznicy narodzin ;) Jak świętowałaś ?? cześć Maklady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, ja nie wiem, dlaczego sobie zakodowałam ten poniedziałek:) już któryś raz z kolei się upewniam, kiedy masz inseminację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elf, mój mąż zrobił mi niespodziankę, pojechaliśmy na roczek (bo moja chrześnica urodziła się w tym samym dniu co ja :)) wróciliśmy do domu i miałam sie przebrac bo mieliśmy iść do pubu na imprezę i jak weszłam do domu po chwili 10 osób wyskoczyło z mojej sypialni z tortem, wyobraź sobie jak zaczęłam wrzeszczeć tak się przestraszyłam :) potem okazało się że to nie koniec niespodzianki, poszliśmy do pubu a tam mój mąż zarezerwował część lokalu dla nas, bawiliśmy się do rana :) a cały czas mi mówił, że nie robimy moich urodzin bo idziemy na roczek i niewiadomo o której wrócimy ale mnie pocieszal, że pójdziemy do pubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik, masz rację to jest stara metoda i w klinikach leczenia niepłodności juz tego raczej nie stosują, tak jak juz wiesz powodować moze wiecej złego niż dobrego, ja bym się nie zgodziła, serio. A czemu nie hsg lub laparoskopia? to jest twoja decyzja ale jeżeli tyle źródeł mówi o tym że nie jest to dobra metoda to ja bym odpuściła. Nie będe ci tu wklejać wypowiedzi lekarzy na temat tej metody bo napewno je czytałaś w necie ale b. ją krytykują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, przepraszam, że spóźnione, ale bardzo, bardzo gorące życzenia, najlepiej jak najszybciej dzidziusia:-) Mi też parę miesięcy temu stuknęła 30-stka. Nie jest tak źle, przynajmniej nie trzeba się stresować, żeby zajść w ciążę przed 30chą:-) Bardzo kochany ten Twój mężuś. Wie jakie ma szczęście;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello kobietki ❤️ foli ,elfik.zabajona, jaonnka i maklady:) a co z estellką sie dzieje??? bo beti to wiem ze smiga na nartach a estelka????? u mnie owu na całego...tak mnie boli ze chodzę zgięta w pół.... zaczęło mnie boleć juz od 1 w nocy.... tak na maxa... mam nadzieje ze juz zołnierze dobrneli i czekają na straży:P:P:P:P na tą jedną ...jednyą ...lub moze dwie.... No ja cosik zakładam ze iskierka jeszcze testu nie zrobiła......:P cos za bardzo się ociąga:P Ja dzisiaj musze ogarnąc w domku bo ostatnio miałam lenia w dupce:P Oby ten tydzień był dla Nas owocny:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super niespodzianka :-) naprawdę, fajny pomysł - nie ma to jak wziąć kobitkę z zaskoczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, no to bądź gościnna dla żołnierzy i przyjmij ich jak należy;-) Ja w sobotę dostałam @. Czułam, że będzie i nawet tym razem prawie się tym nie przejęłam. Dobrze, że nie spóźniła się, bo w piątek idę do endo. Jeszcze u tej lekarki nie byłam, ale dobrze z kimś nowym skonsultować swoje przypadłości. No i może powtórzę badania hormonalne. Mam nadz, że da mi skierowanie. W piątek będę za Ciebie trzymać kciuki Foli 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, ja też przyłączam sie do tego, co mówi Joannka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurczę .... schabowego im zrobiłam z frytkami, ręcznie obierając kartofle:P:P:P a myslicie ze powinnam zrobic jeszcze torta własnoręcznie???:P:P:P:P hihihihihi;):):):) no nie tym razem to \"własnoręcznie \" nie mogę:P niech ich Pan sie postara :P:P:P:P hihihiihhihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×