Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Moniczka się pojawiła :) No nie dziwię się, że nie masz czasu. Niech rośnie dzidzia zdrowiutka :) Gusia mam nadzieje, że ten czas Ci szybciutko zleci.... :) A potem .... :) :) Estella autko pójdzie ... odprawiłam czary :) A w sen zimowy nie możesz zapadać, bo potem w życiu nie nadrobisz zaległości w czytaniu :) Nie odpisywałam bo dopiero weszłam do domku. Bylismy na rozmowie i musimy się faszerować antybiotykami. U męża w posiewie wyszły bakterie. Ginekolog zapewnia, ze to one moga być przyczyną \"zerowego\" nasienia. Poleczymy się... poczekamy i zobaczymy. Szczerze mówiąc trochę mi kamień spadł z serca... ponownie jestem pełna wiary, że moze się udać :) Pozdrawiam Was i ściskam... buziaczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini no to jest ogromna nadzieja, że wyleczycie to i będzie ok. Bakterie zwłaszcza chlamydii wpływają na nasienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj estelka zleciało - też nie wiem kiedy :) teraz za to się wlecze... :) możliwe, że urodzę wcześniej, już mi wszystko poszło lekko w dół, obniżyło się... monia - ale Ci zazdroszczę, już masz skarba w domu :) Granini - teraz to dopiero się zacznie :D ja będę \"kuci kuci, a gugugaga\" a maluch \"łeeeee łeeeee łeeeeeeeeeeee!!!!\" i tak przez północy :D nastawiam się powoli psychicznie na niewyspanie :D ale i tak się nie mogę już doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26.........Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24.........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Ania79..........Kielce.............08.09.05.....Urodziła .........Igę Dorota28.......ZielonaGóra...30.10.2005..Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław........01.11.2005..Urodziła.......Mateusza. Aga*.............Wrocław.......03.11.05......Urodziła........Pawełka Soul............Warszawa.......10.11.05.....Urodziła...Alę i Maję Ewka 77.........Leszno.........28.11.05.......10kg.............Ola Monika80.......Wrocław.......01.12.05.......urodziła........Patrycja Anna. Tu Kasia........Warszawa.....07.01.06............Urodziła.......Bartuś Suzinka.........Tarn.Góry.....29.12-4.01.06.......12kg.......Mateuszek..97cm Lulka79.........Bytom..........17.01.06........4kg..............?............. Bozina .........Tarn.Góry .....22.01.06.......12kg.............Martynka Sysia1912......Malbork........30.01.06........Urodziła........Tomusia jagoda1977....Rzeszów.......17.12.05......urodziła....... Olę i Wiki DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............?..............? li_de ..........Toruń............26.02.06.......16 kg......Filip.......107 cm olala...........ok Bydgoszczy..28.02.06.......4 kg.............?...............? Guśka..........Rzeszów........17.02.06.......3kg...............?..............? Aga28..........Kutno............27.03.06......?..................?..............? AlicjaY........Warszawa........11.04.06.......8kg.........Piotruś......94cm Roza_..........Olsztyn...........29.04.06......?..................?..............? Elff - ...........Łódź..............05.05.06......?..................?.............? Gonia78........Poznań...........19.05.06......2.7kg ................?..............? Paula24........Poznań............05.06.06......8kg..........Patryk......94 furszulka......Bogatynia........30.06.06........?................?...........? Aśka74 ....... Trójmiasto.......03.08.06 .......?...............?............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Podczytuję was trochę codziennie ale nie mam czasu żeby pisac. U mnie bez zmian - młody coraz bardziej kopie i wierci się a z mojego pęcherza zrobił sobie trampolinę ;) . Foli cały czas trzymam mocno kciukasy i siedze cicho żeby nie zapeszać. Dziewczyny za was wszystkie też trzymam kciuki niech ktoraś w końcu przerwie tę złą passę. A co się dzieje z Iskierką? Miała się odezwać z zeszły poniedziałek a tu juz minąl następny a o niej słuchzaginął. Czy któraś z was ma z nia kontakt? Dopadło mnie przeziębienie od wczoraj (niestety) ale przysłam wam moc fluidków troche zainfekowanych - no ale może pomoga ;) ************************************************************************************* ************************************************************************************* ************************************************************************************* ************************************************************************************* ************************************************************************************* ************************************************************************************* ************************************************************************************* ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc paula!!!!a ty spac nie możesz?taki z ciebie ranny ptaszek? enigma plan mojego gina jest taki ,że ma mi robic badania u siebie w szpitalu.hormonki ok ale czy zdecyduje sie na droznosc to się okaze jak mi powie jaka metoda mi zrobi .a potem to juz w zalezności od tego jak dalece jestem ,,zepsuta\" .jak będzie ze mną duzy problem to muszę wybywać od nas i szukac lekarzy specjalistów od nieplodnosci a jesli to nie będzie nic skomplikowanego to wtedy spróbuje naprawiac sie u mojego gina.wsztystko sie wyjaśni w nast tygodniu a ty enigma jak samopoczucie? granni ciesze sie ,ze znlazł sie sprawca słabych żołnierzyków,którego teraz za pomocą antybiot.sie pozbędziecie i przyczyna zostanie zlikwidowana pozdrawiam was dziewczynki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim:) paula, dziękuję za fluidki:) życzę Ci dużo zdrówka:) Monik - :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej - też nie śpię już od 7 :-) Rano walka z samochodem, cholernik się chyba popsuł !!! Stoi w garażu więc o zamrożeniu mowy nie ma - mąż mówi, że to chyba rozrusznik :-( Jak nie urok to....burok. Także dzisiaj mężuś autobuskiem to pracy a auto odpoczywa w garażu. Zawsze tak jest - niespodzianki w najmniej oczekiwanym momencie (mógł się wczoraj popsuć, jak mężulo miał wolne, ale nie - dzisiaj rano mu się zachciało !!!) A poza tym co słychać ? Jak nastroje ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laski:):):) ja po kolejnych koszmarach....:(:(:(:( tym razem śniło mi się ze moj gin mial być moim kochankiem:P:P:P:P:P MASAKRA!!!!!!!! całe szczęście ...... o ile mozna nazwac to szczęściem....:P co godzinę sie budzę ...i nie zdązył nim być:P MASAKRA!!!!!!!!!!!! POZA tym rano jakos dostałam \"skurczu jajnika\" tym razem trego 2go ..... i juz sama nei wiem o co chodzi:( Moj stan emocjonalny poki co ...olewający... z tendencją do negatywnego jesli cxhodzi oczywiscie o zafasolkowanie.... aaaa.... wczoraj miałam znowu kuuuupppppe białego sluzu.. ble.... masakra...... pozdrawiam Was i mykam cos zjeść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma, ten biały śluz brzmi bardzo optymistycznie;);) Elf, ja dziś miałam to samo, drałowałam po mrozie w ostatniej chwili, a samochód też w garażu, więc nie wiemy co się stało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma hehehehehehehe!!!! dobre z tym ginem!!! i dobrze ,ze sie budziłaś bo by do czegoś doszło! pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my mamy przed blokiem i o dziwo rusza bez problemu tylko trąbic nie mozemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihiihihihihi:):):) no przystojny:P ale bardziej mogłby być moim przyrodnim bratem niz kochankiem:P Normalnie masakra!!!!! Codziennie cos innego Wczoraj sniło mi sie ze Moj synuś piesio ,który już patrzy na mnie gdzieś z daleka ...ze złapali go zbiry i złapali mi 4 nozki i hustali nim ,po czym puscili go z wysokosci i on bidulek walnał o ziemię grzbietem i nozka mu sie jakos tak podwinęła i uciekł..daleko i nie mogłam go znaleść..... no szok ,synusia nie ma juz od 6 stycznia a ja miałam taki sen,..... Jak sie obudziłam ...oczywiscie o 3 w nocy to uciesdzyłam sie ze to byl sen ...a nie rzeczywistość... brrr........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!! no, no Enigma co za sny!!!! ja dziś też się całą noc męczyłam, bo jakieś koszmary miałam blleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, cześć :) Ulalalala - Enigma :) Nie wiem czy pamiętacie, ale ja już się (pod koniec października) leczyłam na bakterie, ale to można tak na orągło (jedno od drugiego). Teraz mamy przejść kurację we dwoje i może dojedzie do tego, że będzie to rozdział zamknięty. Szczerze to ginekolog nie pomyślał, żeby mnie poleczyć. Mąż mu podpowiedział delikatnie mówiąć \"my nie używamy od 2 lat zabezpieczeń\". A on - \" no to panią też trzeba leczyć\". Idę popracować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.. a mi nic sie nie śniło bo spałam jak zabita... dzisiaj mam egzamin i wszystko mi się miesza!! Kupiłam przedwczoraj test ale nie mam odwagi go zrobić... poza tym z dnia na dzień coraz mniej wierze że to fasolka. Oprócz tego kłucia i plamienia w piątek teraz nic się nie dzieje.. zadnego bólu, mdłości... nic! No i nie mam zielonego pojęcia kiedy powinnam dostać @ bo to moj pierwszy cykl bez duphastonu i nie wiem jak zachowa się mój organizm... dlatego wole sie nie nakręcać i test zostawie na później... ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze kobitki!! Ja dziś zdecydowałam się na prolaktynkę TSH LFH I LH hihi fajnie brzmi nie? Wyniki jutro, ciekawe co wyjdzie. Za każdy hormon wybuliłam 18zyli, mam nadzieję że było warto!! A Wy jak tam nastroje fasolkowe, Enigmuś nono co za sny, moze to dobry zank? Foli a Ty jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! enigma - co jadłaś przed snem? ja też poproszę to samo!!! bo u mnie chęci się zepsuły jak samochód Elfa, ale już dawno temu... mąż straaaaasznie wyposzczony... bidulek ;) chociaż niekoniecznie z moim ginem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laski! Enigma a przypomnij jeszcze na kiedy masz termin @? Odnośnie samochodów. Wiecie co mój ukochany zrobił? Wczoraj jechał i zderzył sie lusterkami z jaką launią. Nie wściekłabym sie tak, gdyby nie to, że to jest samochód moich rodziców. Pożyczaja nam od czasu do czasu aż kupimy nowy samochód. Tak w ohóle ten bez lusterka to miłośc mojego ojca. Teraz musze kombinować jak to nie pojechac do rodziców i wymyślac powody. Nawet nie wiedziałam, że kupno lusterka to może byc problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gusia, to może się spotka z moim mężem- on tez wyposzczony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą Enigma, takie sny - co Twój mąż na to ??? hmmmmmmm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA I
TABELA I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26.........Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24.........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Ania79..........Kielce.............08.09.05.....Urodziła .........Igę Dorota28.......ZielonaGóra...30.10.2005..Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław........01.11.2005..Urodziła.......Mateusza. Aga*.............Wrocław.......03.11.05......Urodziła........Pawełka Soul............Warszawa.......10.11.05.....Urodziła...Alę i Maję Ewka 77.........Leszno.........28.11.05.......10kg.............Ola Monika80.......Wrocław.......01.12.05.......urodziła........Patrycja Anna. Tu Kasia........Warszawa.....07.01.06............Urodziła.......Bartuś Suzinka.........Tarn.Góry.....29.12-4.01.06.......12kg.......Mateuszek..97cm Lulka79.........Bytom..........17.01.06........4kg..............?............. Bozina .........Tarn.Góry .....22.01.06.......12kg.............Martynka Sysia1912......Malbork........30.01.06........Urodziła........Tomusia jagoda1977....Rzeszów.......17.12.05......urodziła....... Olę i Wiki DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............?..............? li_de ..........Toruń............26.02.06.......16 kg......Filip.......107 cm olala...........ok Bydgoszczy..28.02.06.......4 kg.............?...............? Guśka..........Rzeszów........17.02.06.......3kg...............?..............? Aga28..........Kutno............27.03.06......?..................?..............? AlicjaY........Warszawa........11.04.06.......8kg.........Piotruś......94cm Roza_..........Olsztyn...........29.04.06......?..................?..............? Elff - ...........Łódź..............05.05.06......?..................?.............? Gonia78........Poznań...........19.05.06......2.7kg ................?..............? Paula24........Poznań............05.06.06....6 kg...............?...........? furszulka......Bogatynia........30.06.06........?................?...........? Aśka74 ....... Trójmiasto.......03.08.06 .......?...............?............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA II
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto foli...................10.01.......27.......?....................ponad 2 lata Granini..............03.01.......34..............?...............17m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika.........29.XII......28-34........26.I-1.II....14 m-cy.......W-WA Estella ..............11.01.......27.........07.02...................15 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 21.01.....?............32...................15m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............07.01.......30-?..........po 05.02........9 m-cy........? AnA 29..............31.12........30............?...................5 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów Maklady ...........04.01.........29-34 ....02.02 .........5 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii.......06.12..30-36.......... ..1miesiąc..................................Siedlce enigmaa......03.01..................27.............29.01...........4mce...Katowice beti78...........14.01........28...........14.01.............13m-cy.............Zd-Wola zabajona.......13.01.2005....26...........07.02.06..........5 m-cy............Olsztyn Elusia..........09.01............30-31.................09.02.....3 m-ce ...Kraków Andzia77...........22.01........19-52.......?......................3,5 roku.........Wodzisław śl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×