Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

TABELA I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26.........Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24.........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Ania79..........Kielce.............08.09.05.....Urodziła .........Igę Dorota28.......ZielonaGóra...30.10.2005..Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław........01.11.2005..Urodziła.......Mateusza. Aga*.............Wrocław.......03.11.05......Urodziła........Pawełka Soul............Warszawa.......10.11.05.....Urodziła...Alę i Maję Ewka 77.........Leszno.........28.11.05.......10kg.............Ola Monika80.......Wrocław.......01.12.05.......urodziła........Patrycja Anna. Tu Kasia........Warszawa.....07.01.06............Urodziła.......Bartuś Suzinka.........Tarn.Góry.....29.12-4.01.06.......12kg.......Mateuszek..97cm Lulka79.........Bytom..........17.01.06........4kg..............?............. Bozina .........Tarn.Góry .....22.01.06.......12kg.............Martynka Sysia1912......Malbork........30.01.06........Urodziła........Tomusia jagoda1977....Rzeszów.......17.12.05......urodziła....... Olę i Wiki DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............?..............? li_de ..........Toruń............26.02.06.......16 kg......Filip.......107 cm olala...........ok Bydgoszczy..28.02.06.......4 kg.............?...............? Guśka..........Rzeszów........17.02.06.......3kg...............?..............? Aga28..........Kutno............27.03.06......?..................?..............? AlicjaY........Warszawa........11.04.06.......8kg.........Piotruś......94cm Roza_..........Olsztyn...........29.04.06......?..................?..............? Elff - ...........Łódź..............05.05.06......?..................?.............? Gonia78........Poznań...........19.05.06......2.7kg ................?..............? Paula24........Poznań............05.06.06......8kg..........Patryk......94 furszulka......Bogatynia........30.06.06........?................?...........? Aśka74 ....... Trójmiasto.......03.08.06 .......?...............?............? KTOŚ ZŁĄ TABELKĘ WKLEIŁ!!!!! POPRAWIŁAM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula - następnym razem możesz mi dokleić \"1\" przy wadze, a termin mi się przesunął na 10-tego lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza27
Dziewczyny POMOCY Leczę sie od 1,5 roku prywatnie u gin. z Karowej w Warszawie ale ostatnio nie mam kasy mąż stracił pracę i postanowiłam sie wybrać do lekarza w Państwowej przychodni koło domu. Byłam dziś on mi mówi zupełnie coś innego niż tamta doktor ona dała mi skierowanie na HSG a on mówi rzeby nie robić bo moga mnie zarazić jakąś infekcją i bedzie źle jak mam teraz 50 % szans to mogę mieć 0. Kazał mi odstawić luteinę a ona mi kazała brac . Jestem zakrecona co mam robić. CZY KTÓRAŚ Z WAS MIAŁA ROBIONE HSG NA KAROWEJ ALBO W INNYM SZPITALU NIE PRYWATNIE I CZY TO MOŻLIWE ZE MNIE CZYMŚ ZARAŻĄ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, czuję się dobrze, miałam trochę nerwów w pracy bo jak byłam w łodzi w zeszłym tygodniu to \"życzliwy\" kolega chciał mnie w coś wrobić, w przejęcie jego obowiązków ale wróciłam przedstawiłam argumenty szefostwu i narazie jest po staremu, z tym że ten mój życzliwy kolega jest nieźle wkurzony bo dostał burę za zagrania nie fair. Enigma ja też poprosze ten przepis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja miałam hsg w łodzi. Jezeli zachowają środki ostrożności to niczym cię nie zarażą. Chodzi o to że jeśli masz bakterie w pochwie to przy hsg mogą ci je przenieść do macicy lub jajowodu. Dlatego trzeba zrobić posiew przed hsg czy nie masz bakterii, ja zapobiegawczo wzięłam też antybiotyk summamed bo lekarz powiedział że posiew może nie wykryć chlamydii na przykład. Miałam hsg 4 m-ce temu i jest ok, zrobiłam w szpitalu ale prywatnie żeby nie leżeć, płaciłam 250 zł, badanie trwało 10 minut i nie bolało specjalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak jest diagnoza u ciebie Iza? Mąż ma wyniki ok? co do luteiny to zależy. Masz plamienia przed @? jeżeli masz za krótką fazę lutealną, plamienia, za niski progesteron to powinnaś ją brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona.... termin @ mam na niedzielę to będzie 28dc a ostatnio miałam własnie takie cykle.... Teraz nie jem duphastonu więc moze dostanę 27dc bo duphaston wydłuzył mic cykl z 24do 28dc Moj mąz mowi ze ja to jakas chyba czarownica lub wiedzma jestem ze mam takie sny.......:P Laski...a co Wy takie posty męzom wprowadzacie????? Macie jakies przeciwskazania....???? Poza tym są inne sposoby.....:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza27
Foli plamien nie mam progesteron robiłam w maju 2005 r oku i miałam taki wynik 17,9 nmol/l a norma w fazie luteal. wynosi 11,6-68,9 no i od czerwca gin przepisała mi luteine od tamtej pory ją biorę . A co do męża to robił badania ale też w maju tamtego roku i były takie : Liczba plemników 40 mil. po 30 min 90% o ruchach żywych w tym: 95 % ruch linijny szybki, 5 % linijny wolny po 3 godz - 70 % o ruchach żywych i zwolnionych po 24 h- 30 % o ruchach szybki ch i zwolnionych A teraz zrobił sobie testosteron i jest taki sobie bo ma wynik w surowicy - 10,3 nmol/l a norma 9,00-38,0 wiec jest troche za słaby i chyba go jakoś musi naturalnie podnieść . Co proponujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihiihihiih zaden przepis :P ja sie odchudzam od kilku dni:P Guśka Ty tylko 4 kg przytyłas podczas ciąży????? bo w tabelce masz 3kg? a teraz mowisz aby 1 Ci dopisac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed chwila na forum widziałam ogłoszenie kobiety, która niedawno urodziła: \"kupię 4 kilo snu\" ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, pewnie, ze są inne sposoby (chociaż czasem i na to brak ochoty), ale i tak jak przez tyle m-cy nie ma \"prawdziwego\" seksu, no to susza :-( ale nas gin pocieszył, że może nam pozwoli jeszcze skoro nie mam żadnych plamień :-) Ciekawe, zastanawiam się czy się czasem jakoś nie zablokowałam przez ten czas...Pożyjemy, zobaczymy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie 4 kg tylko 13 :) 3 i dopisać \"1\" :) chciałabym 4 :D ale i tak wszystko mam tylko na brzuchu i w cycach jak donicach :D a nad brzuchem nadal żebra na wierchu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihihiihi Guśka .... :P ja blondynka jestem i oczywiscie zle zrozumiałam:P Eee to fajnie ja tez chciałabym tylko tyle przytyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza a miałaś monitorowany cykl? masz owulację, pęka cię pęcherzyk bo jeśli tak to nie musiszleczyć tych hormonów no bo masz je w normie. mąż też ma dobre wyniki. miałąś jakieś stany zapalne moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, jeśli mąż ma wyniki dobra a ma to po co go leczyć testosteronem, jak chcecie podnieść testosteron to jest taki lek ziołowy chyba - tribulus w aptekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do przytulanek - nie wiem skąd się to wzięło, teraz na końcówce to troszkę niewskazane... ale wcześniej owszem, można było. ja przez pierwsze pół ciąży to miałam niesamowite zachcianki, powiedziałabym wręcz, że byłam rozpustna :P ;) mieliśmy wkońcu miodowy miesiąc, podróż pośłubna do tunezji... a potem ktoś mi guziczek w głowie wyłączył i nie ma szans, normalnie nic mnie nie rusza i nie mam najmniejszej ochoty :D ale koleżanki też tak miały, więc się nie martwię :D rany, jak to kafe powoli chodzi, jak żółw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, już Ci piszę o hsg. Ja co prawda nie miałam robionego hsg, ale forumkowa koleżanka Emika robiła w Warszawie. A tak na marginesie - Emika hop , hop, robiłaś już inseminację? a może naturals sie udał? hop hop wracam do hsg. O karowej i badaniu robiony w tamtym szpitalu czytałam same złe rzeczy. Niestety. Emika robiła na Żelaznej, ale odpłatnie (koszt 200 pln). Była bardzo zadowolona z warunków i obsługi. Może zadzwoń do szptala św. Zofii i spytaj czy nie robia na nfz (pewnie trzeba będzie troszkę poczekać, ale zapytać można). Badanie to robi się do 10 dc, na 2 tygodnie przed hsg trzeba zrobić posiew , aby wykluczyć bakterie, bez posiewu nie podejmują się robienia hsg na Żelaznej. Co byś jeszcze chciała wiedzieć?? jeśli chodzi o suplementacje progesteronem (luteina, duphaston) to wielu lekarzy zaleca przyjmowanie go profilaktycznie. Ja też brałam, chociaż poziom progesteronu mam dobry. ale juz nie biorę, bo mi strasznie piersi puchły po nim i stwierdziałm, że nie będę się na razie tym faszerować. jeśli chodzi o testosteron - może spróbujcie z tribulusem, on naturalnie podwyższa testosteron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmaa podaj mi prosze przepis na to pyszne spaghetti, znajomi przyjeżdżają do nas i chcę ich czyms dobrym powitać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Estelka :) A z tym progesteronem profilaktycznie to różnie lekarze podchodzą, w USA np. nie podaje się go jeśli nie ma potrzeby (tzn jeśli progesteron nie jest obnizony) bo badania wykazały ze w niektórych przypadkach moze przyczyniać sie do autyzmu u dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, no widzisz, o tym nie słyszałam...czyli dobrze, że go nie biorę :-) a jak Twoje samopoczucie Foliczku? spkój czy udawany spokój ;-) mnie ciągle kłuje ten pieprzony prawy jajnik, albo pękł z takim rozmachem, że boli, albo rzeczywiście wylęgły się dwa pęcherzyki (w sumie jam z bliźniaków) ;-) ale byłaby heca jakby okazało się, że jestem w ciąży z dwójką ;-) jak męzowi powiedziałm wczoraj, że może to drugi pęcherzyk pęka i trzeba \"dorobić\" Majkę do Igorka, to był przerażony, ale jednak spróbował :-) co z tego wyniknie...czas pokaże....i oczywiście kompletnie na nic się nie nastawiam...ale swoją drogą mogłoby przestac mnie pokłuwać. Profilaktycznie zpaisałam się do gnki na przyszły tydzień, jak mi nie przejdzie to się chyba do niej przejdę. Bo może to wyrostek robaczkowy? :-o a ja zwalam wszystko na jajnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, tylko spokój nas uratuje :) Narazie spokój nie udawany no bo jeszcze trochę czasu do @ a potem zobaczymy, ale rozczarowanie jeśli będzie to duże bo się tak pozytywnie w klinice nastawiłam, chciałabym żeby zawsze w klinice mieli tyle czasu i dobrych słów co w sobotę, no bo w sobotę tylko zabiegi wykonują. Z tym progesteronem to tak czytałam ale w sumie logiczne po co brać jak sie ma go dosyć, im mniej tabletek tym lepiej. A który masz dzień cyklu 15 dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki mam pytanie: do którego dnia cyklu można na usg wykryć ze była owu??? bo ja idę dopiero w pon i zastanawiam się czy nie za późno????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti no to zależy kiedy rośnie pęcherzyk. Najpierw robi sie usg, aby sprawdzić jak duży jest pęcherzyk, określa się na podstawie jego wielkości kiedy może pęknąć i po tym terminie idzie się sprawdzić czy pękł, czyli potwierdza, że prawdpodobnie była owulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Estelko ale ja w tym cyklu nie byłam przed owu na usg a jestem ciekawa czy był i pękł, bo wiem że kilka dni po to widać jakiś płyn w Douglasie cy cuś i po tym widzą że pękł tylko nie wiem jak długo to widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuu, chyba ten mój skretyniały pęcherzyk nie chce jednak peknąć. Mam dużo płodnego śluzu i nadl kłuje w prawym boku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuu biedna Estelko!! Weź no go z kuksańca potraktuj, do porządku go przywołaj!! Co on sobie wyobraża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, ja się zaczynam bać czy on przypadkiem nie ma jakiś kłopotów z pęknięciem :-( w niedzielę boolało jak cholera, w poniedziałek cisza, a od wtorku od nowa boli... a może to jednak wyrostek? jak to rozpoznać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×