Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

napewno będzie wszystko ok, zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasieńko strasznie sie cieszę ża masz dwie kreseczki kochana GRATULUJĘ CI !!!!!! uważaj teraz na siebie i myśl pozytywnie , FOli ma racje dwa testy nie mogą się mylić jeszcze raz CI serdecznie z głebi serca GRATULUJĘ !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....i nie martw się na zapas, będzie wszystko dobrze zobaczysz, niedługo zobaczysz swój okrągły brzuszek !!!! Foli super ta matematyka płci uśmiałam się hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia77!!! GRATULUJE!!!! i nie martw sie! 1 test może sie pomylić ale na pewno nie 4!!! Masz fasolke i dbaj o nią i o siebie!!! Dziewczyny nam też się uda!! Dziękuje za życzenia powrotu do zdrowia :-) Musze jak najszybciej wyzdrowieć bo fasolka może już się dobijać i nie moge pozwolić jej zamieszkać w domku pełnym bakterii hihihi A tak na poważnie to nie mam zielonego pojęcia już kiedy mam owu... bo nie mam żadnych objawów... śluz jest.. ale biały, gęsty a podobno płodny śluz jest rozciągliwy i przeźroczysty... Zmykam znowu leżeć... Enigma Ty też lepiej się wygrzej pod kołderką żeby później żadnych powikłań nie było!! jeszcze tu zajrzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczea mnie brzuch bardzo ćmi, nie wiem dlaczego przed owulacją nigdy tak nie miałam, moze właśnie mam owulację ale to raczej dziwne tak wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz w pracy jestem:) maz dzwonił i pyta jak ja ten bigos zrobiłam:) bo jak go skosztował to ..niebo w gebie :D:D:D Dziewczxyny co to za wynik bety :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
< 0,100 mIU/ml n: 0,0 - 5,3 no kurcze cyfry nie wklejaja sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmuś nie mam pojęcia. Kasiu ja też z wykształcenia mgr matematyli ale nie praktykująca :) To supper bo ja też biorę bromek i zobaczymy. Powiedzcie mi tylko co to ten duphaston??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli a Ty krwawienie w tym miesiącu miałaś normalne w trakcie @...Beti i Enigmus ja Wam nie pomoge.....mój teść Robi rewelacyjny bigosik mniam mniam....Enigma czemu Ty w łożeczku nie leżysz i się nie leczysz? Beti studiujesz matematykę? podziwiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, ja nie wiem co ten wynik oznacza, ja jak robiłam hcg to były na wyniku normy dla kobiet w ciąży ale nie pamiętam. Ana, tak normalne krwawienie miałam i bardzo bolesne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie wiem Foli co to może byc, ja owu mam też zawsze bezbolesne tylko po śluzie mogę poznać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja z innej beczki. Szukam jakiś niedrogich noclegów w Grecji lub Włoszech. Czy któraś z Was tam była? Chcemy w wakacje jechac samochodem. Chodzi mi o coś sprawdzonego. Osobiście jak któraś chce to maogę dać namiary na fajną kweterkę na Chorwacji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti... duphaston to \"lepsza\" luteina.. bierze sie go ns podtrzymanie ciązy.... Mi gin tez kazał brac ale dopiero po 4-5 dniach po ewentualnym zapłodnieniu...bo jesli wczesniej go wezmiesz to moze podziałac odwrotnie i jajeczk osie nie zagniezdzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona, ja w Grecji spędziłam dużo czasu bo tam pracowałam, ale to było na wyspie Rodos, znam fajny nocleg na wyspie Karpatos jakbyś chciała ale przypuszczam, że nie szukasz noclegów na wyspie. Ja uwielbiam Grecję, zwłaszcza wyspy bo tam są zupełnie inni ludzie niz w Grecji kontynetalnej, tacy przyjacielscy, otwarci i gościnni. Włochy też lubię tyle, że jest bardzo drogo i nie znam tam żadnych noclegów, my byliśmy w Sorento i spaliśmy w domkach ale nie pamiętam ceny ani namiarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, u mnie dziś 1 dc nowego cyklu. Niestety muszę przerwać swoje starania. Właśnie przyszły wyniki i okazało się, że bliska mi osoba ( prawie jak siostra) ma nowotwór kwi i musi poddać się chemioterapii, potem czeka ją przeszczep szpiku. Wierzę, że uda się jej walka o życie, jest młodą osobą, ma dwoje małych dzieci . Na razie ogarnęło nas wszystkich przerażenie i strach. Chciałabym jej pomóc, tylko tak niewiele mogę zrobić. Stąd moja decyzja o odłożeniu starań. A Wam drogie dziewczyny życzę dużo zdrowia i spełnienia marzeń. Będę do Was czasem zaglądać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusia, to przykre, ja też sie martwię bo przyjaciel mojej siostry z Anglii ma raka żołądka z przerzutami dużymi i lekarze za bardzo nie dawają mu nadziei. to jest przerażające, wczoraj się dowiedziałam bo do niej zadzwonił i nie mogłam spać w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej dziewczyny to straszne co piszecie. Brr.. Foli, dzieki za info. Masz rację chyba wolałabym coś blizej w Grecji. A to we Włoszech zaraz sobie sprawdzę w necie. A może macie jakiś znajomych co gdzieś tam byli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie do Włoch chesz jechać? bo jak do Sorento to mogę sie dowiedzieć ale to kawał drogi jest. Bliżej jest w Pizie, ale nie podobalo mi sie tam, tylko stare miasto z krzywą wieżą jest piękne a dookoła niebardzo, fajnie jechać tam na 2 dni ale na wakacje nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dopiero siedzę nad mapą i czegoś szukam. Chciałabym gdzieś bliżej. Tam na miejscu mogłabym trochę się pokręciś po Włoszech. A Ty Foli byłaś samochodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samochodem w Pizie, Florencji, Neapolu, Sorento, Capri trochę pojeździliśmy a wcześniej byłam w Wenecji i Rimini ale to przez biuro podróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o właśnie o coś takiego mi chodzi. Czy w biurze podróży Wam tam noclegi proponowali? Jak to wygląda? Foli, a tak na marginesie to jest coś czegoś nie wiesz? Nie masz prawa nas opuszczać. Co byśmy bez Ciebie zrobiły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona, nie wiem kiedy będę miała dziecko i czy w ogóle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w biurze podróży podali nam namiary na noclegi, oni mają oferty z dojazdem własnym i czasem to wychodzi taniej niz na własną rękę bo mają specjalne umowy z kempingami czy hotelami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku nawet tak nie myśl Iwona ma racje pewnie że bedziesz mieć dzidzie.....to straszne jak się słyszy o chorobach młodych ludzi którzy mają całe zycie przed soba wrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×