Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Emika, trzymam kciuki w takim razie za owocną inseminację :) Maklady, ale macie ciekawą historię poznania :) A ja w poniedziałek jadę do Łodzi na usg i zamierzam zapisać męża do urologa jeszcze raz bo ten u którego był nawet męża nie zbadał. Trzeba działać a w środę i tak inseminacja, oby udana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, a ty zdrowiej szybko :) Łobuzie mnie pominęłaś :P A Estelka, chyba na nartach czy się mylę? Jeśli tak to mam nadzieję, że wróci zrelaksowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sorry Enigma, nie doczytałam zdania o durnych matołach :P A jak twoja sunia? Zabajona, a z tobą co? odezwij się do nas i napisz koniecznie co słychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli, mój mąż w końcu też zarejestrował się do urologa, sam, nawet go nie musiałam prosić:) ale dopiero 28.02 - zobaczymy, czy mu coś powie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika - masz dziś inseminację, trzymam kciuki mocno, mocno, mocno 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny !!! Maklady i jak minoł fimowy wieczorek z męzusiem? nie ogladałam SIn City a oladając wczoraj Garfilda też się ubawiłam....Enigmus zdrowiej i nabieraj ochoty na przytulanki, a o szkołe się nie bój DASZ RADE !!! HEJ Foli jak humorek u CIebie (ja już trzymam kciuki za środe) chyba masz racje Estelka miała jechać na narty dlatego pewnie jej nie ma....Emika Tobie też życzę powrotu do zdrowia....własnie dlatego Foli ja staram sie unikać wyminiania nickuó żeby kogoś nie pominąć hi hi hi...pozdrawiam wszystki koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny !!! Maklady i jak minoł fimowy wieczorek z męzusiem? nie ogladałam SIn City a oladając wczoraj Garfilda też się ubawiłam....Enigmus zdrowiej i nabieraj ochoty na przytulanki, a o szkołe się nie bój DASZ RADE !!! HEJ Foli jak humorek u CIebie (ja już trzymam kciuki za środe) chyba masz racje Estelka miała jechać na narty dlatego pewnie jej nie ma....Emika Tobie też życzę powrotu do zdrowia....własnie dlatego Foli ja staram sie unikać wyminiania nickuó żeby kogoś nie pominąć hi hi hi...pozdrawiam wszystki koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups i wysłało się dwa razy hi hi hi ...... ja dziś czuje się wyjątkowo dobrze chciałabym Was wszystkie zarazić tym optymizmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnA, ja też dziś jakoś fajnie się czuję:) mam nadzieję, że nikt mi nie zepsuje pozytywnego nastawienia:) może rozdać trochę optymistycznych fluidków :)\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maklady no to jesteśmy już dwie zarażamy tym optymizmem reszte ************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też humorek może być. Kasia 77 bardzo się cieszę (patrzę, że my z jednego rocznika, może i mi się uda:) ) Dziewczyny powiedzcie jak mam cykle 30-33 dniowe to kiedy może wypadać owu? Już zgłupiałam. teraz mam 15 dc. Nie mam żadnych objawów. Ani śluzu, ani bólu, ani temp. A poza tym jak na złość nie mam ochoty na przytulanki. I to akurat teraz jak trzeba :( Jestem trochę zmęczona.. I pewnie znowu w tym cyklu nic z tego, ale teraz to pewnie moja wina..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! To chyba przez to słonko ten optymizm bo u mnie też dziś lepiej :) Foli dobrze Cię czytać ❤️ U nas dziś nerwowa atmosfera, dużo praacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona, owu powinna wypadać 14 dni od końca, czyli w 30 dniowym cyklu ok. 16 dnia:) Iwonka, postaraj się nie mysleć za bardzo, jesli to 33 cykl, to jeszcze masz czas do owu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Beti u mnie też dużoooo pracy...Iwonka ja mam cykle 30 dniowe i powinno owu wypadać mi ok środka cyklu ale bywa różnie, nieraz w.g objawów mam w 21 dc, a innym razem ok 10 dc, najlepiej byłoby mieć test owu bo organizm czasem nie chodzi jak w zegarku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maklady Ana dzięki laseczki za wypowiedź. To może jeszcze nie wszystko stracone. pozdrowienia dla tych dziewczyn, które nas tylko czytają a postanowiły trochę ograniczyć (Foli , Zabajona ;) ) Estelka, mam nadziję, że świetnie wypoczywa. Elfiku, a gdzie Ty jesteś? Co słychać? Asia 74 prosimy o realcje z samopoczucia mamuśki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chcę trochę optymizmu choć jak dotychczas to nie jest najgorzej z humorem, dzisiaj idę na urodzinki, weekend szybko minie a potem urlopik 3 dni, co prawda mało wypoczynkowy bo inseminacja mnie czeka ale co tam, odpocznę od pracy, spechjalnie wzięłam 3 dni a nie 2 jak potrzebuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona, moze za 2, 3 dni coś zaobserwujesz u siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maklady to fajnie, że zapisał się do urologa, mam nadzieję, że to pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziołszki :D:D:D jA chora:( ,pocę sie :( i nie wiem ,ale intuicja mi mowi ze ten moj pęcherzyk pękł mi wczorja w nocy......:( Tak cos czuję...... bol był niesamowity...miał tylko 19mm ale moze do wieczora urósł do 21?:P wiec ten cykl odpuszczam...... bo nawet nie mam ochoty dosłownie na nic......:( w pracy tez młyn miałam.... chyba to wszystko wplynęło na to ze owu moglam miec wczoraj..... trudno.... psychicznie sie do tego powoli nastawiałam a z 2 strony płakac m isie che... ech ....depresja zimowa czy co....? Ide robic bigos.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma u mnie też dzisiaj bigos. Tyle, że odgrzewany bo od teściowej. Enigma, czy to naprawdę Ty? A gdzie się podział Twój optymizm? A z tymi pęcherzykami to nigdy nic nie wiadomo. Głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety Iwonko to ja...... chyba ta choroba tak na mnie działa:( jestem dosłownie wykończoa:( Dzisiaj pojdę po pracy na siłkę i na solarium moze wróci do mnie energia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny... Iwona77 u mnie dzisiaj też odgrzewany bigos od teściowej hehehe Enigma- ja też jestem chora.. w środe mnie rozłożyło i kierowniczka dała mi wolne do poniedziałku... fatalnie sie czuje... a tu 14dc no i czas owu... czuje że ten cykl znowu będzie spisany na straty... no i egzaminy jeszcze przedemną.. a jak tu sie uczyć z gorączką i zapchanym nosem?? :-( Czuje że owu była u mnie 3 dni temu... czyli czekam na @ niestety...Enigma zapisałam sie do tego gina ale musiałam przełożyć wizyte z powodu mojej choroby... pójde jak tylko wyzdrowieje... Zmykam do łóżeczka bo strasznie mi zimno.... pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, jachcę fasolkę, wracajcie szybko do zdrowia :) Enigma, a ty w łożku leż a nie na siłownie bo sie całkiem rozłożysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bigos na forum szaleje:) ja wczoraj miałam, swój, od świąt, rozmrażany:) mój mąż mnie wielbi za niego do dziś, jakoś mi się udał;) Enigmuś, Jachcefasolkę - wracajcie do zdrówka szybciutko!!!!! Enigma, uważaj na tej siłowni, żebyś się bardziej nie doprawiła 🌼 - bierz przykład z Jachcefasolke - poleż troszkę, może mężuś się przyłączy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny do łóżeczek i zdrowieć szybciutko żeby móc starać się o fasoleczki !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz dawno nie jadłam bigosu :( Nono u mnie początek cyklu a Wy już owu się spodzieacie, ale jestem do tyłu z cyklem buuuu No i zdrowiejcie tu szybko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ja już szczęsliwie po pracy, dzięki dziewczyneczki za gratulacyjki-oby wszystko się spełniło. Ale dzisiaj (zresztą niedawno tez zapodałam teścik- a co ! kreseczkami trzeba się cieszyć- skoro na razie nikt mi nie powie, że jestem w ciąży) Beti moim problemem nie wiem tak do końca co było, bo owulacje były Ok, pęcherzyki rosły jak na drożdżach tylko dzieciaczka nie było, chodziłam do mojego Zajączka a ona co rusz wymyślał coś nowego, aż w końcu wymyślił prolaktynę, badania zrobiłam no i się faktycznei okazało, że mam ją przekroczoną po tej tabletce. Dostałam Bromergon, wcinałam trzy miesiące przegryzając Duphastonem pod koniec cyklu, no i kiedy wszystkie możliwe tabletki się wyczerpały (bromergon wczesniej - bo wcześniej już brałam- ale na moment przerwałam) i kiedy czekałam na @ to sobie zrobiłam teścik. No i jak już czytałaś dwie kreseczki, potem jeszcze dwa na potwierdzenie, ogólnie jakiś innych objawów oprócz bolących piersi nie mam. Także czekam z niecierpliwością na powrót doktorka i niech potwierdzi, ogólnie to się w między czasie nakręciłam, że to może cośzupełnie innego powoduje tez wzrost hcg, no ale koleżanka z pracy wybiła mi z głowy głupie myśli no i żyje nadzieją. pozdrawiam Was babeczki serdecznie, Iwona temu rocznikowi w tym roku się udaje, ja już jestem drugą osobąktórą znam z tego rocznika która zafasolkowała po nowym roku, także głowa do góry. Idę sprawdzać kartkówki- jestem nauczycielką matematyki i dzisiaj przyszalałam i mam teraz masę roboty. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bigos też bym chętnie zjadła, albo taką kapustkę pieczoną- mmmmm moja teściowa robi pyszną , no ale u nas rybki bo nic bigosowatego nie mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, super ze ci się udało, musisz teraz myśleć pozytywnie. Dwa testy nie mogą sie mylić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli ich było w sumie 4, ale wiesz teraz co godzinkę latam do kibelka no i sprawdzam czy tam aby nic mało ciekawego nie widać- ech jakoś mnie to stresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×