Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

BRAWO Estelka, męska, moca decyzja !!! pewnie, na co czekać, lepiej brać zycie w swoje ręce !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w kolejnej części :) Przeczytałam wszyyystkie zaległości...długo mnie nie było i dziekuję, że pamiętacie o mnie (mam na myśłi podesłane zdjęćka :) ) to bardzo miłe. Nistety nie mogę zostać z Wami dłużej i poplotkować ale odezwę się po wekeendzie. We wtorek robię teścik...jednak podchodzę do tego BARDZO luźno. Całuski !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie w IV część topiku!!! Dawno się nieodzywałam, ale z nogą w gipsie nie mogę za długo siedzieć przed kompem. Na szczęście już we wtorek mi zdejmują gips i czekam na dalsze decyzje w sprawie leczenia. Mam nadzieję, że ominie mnie operacja kolana. A tak poza tym wszystko bez zmian, samopoczucie doskonałe i właśnie obżeram się bezikami. Estellko a już myslałam, że będą dwie krechy, z niecierpliwością szukałam twojego wpisu. Ale główka do góry, najważniejsze, że będziecie się leczyć i już niedługo ogłosisz nam dobrą nowinę. Kochane ciężaróweczki jest Was teraz tyle, że nie jestem w stanie was wszystkich wymienić więc pozdrawiam Was gorąco i dbajcie o swoje maleństwa w brzuszkach. A dla tych które tak jak ja nadal się starają dużo nadzieji na najbliższe miesiące, które okazą się pomyślne także dla nas. Zmykam. Całuję. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Granini- az się przestraszyłam, jak przeczytałam, że nie możesz z nami zostac- myślałam, ze chcesz nas opuścić i już chciałam Ci dać reprymendę hihhi. ;) Czekamy w takim razie po weekendzie. :D Hej Golus. 🌻 Cieszę się, że we wtorek ściągają Ci już gips. Trzymam kciuki by obeszło się bez operacji. Powiadasz beziki- mniam, mniam. :D A ja jutro jade na urodziny do mamy. :) Ale będzie wyżerka!!! :D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starająca29
Cześć Wam, Niedawno byłam u gin. i stwierdził, że jestem zdrowa, cytologia w porządku. Mam 24dc i wczoraj, dzisiaj mam okropne swędzenie! Czy to może być też objaw ciąży? Biorę 8 dzień duphaston, może to też przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Ledwo zyje ale okna pomyte, firany poprane i powieszone, mieszkanko odkurzone, lazienka wyszorowana no a teraz koncze przesmazac kapuste z pieczarkami i cebulka na farsz do pierogow ( ciasto juz lezy w lodowce i czeka do jutra) bo tak mi sie zachcialo takich wigilijnych pierozkow ze nie moglam sobie odmowic !!! Alez sie zmeczylam nogi bola okrutnie i oczy sie kleja juz do snu. Za lepienie wezme sie jutro z samego rana bo dzis juz nie mam sily. Wstane spobie wczesnie i szybko sie z tym uwine jeszcze sobie tesciow sprosilam na te pierogi, bo biedaki kuchnie remontuja i nie moga sobie obiadu zrobic. Dobrze ze tak mnie na to sprzatanie dzis wzielo bo jutro juz nie bede w poplochu porzadkowala :):):) Dobrej nocy do jutra pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja30
Mam pytanie do tych z was które są już w ciąży.Ile czsu zajęły wam starania?Mam na myśli takie bez wspomagania hormonalnego i leczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczko- Tobie się to klaps należy za to szaleństwo ze sprzataniem. !!! A teraz marsz do łózka i odpoczywać. ;) Starająca29-nie sądze by to pieczenie było od duphastonu. Jeżeli Ci to pieczenie nie przejdzie do poniedziałku- to może warto się wybrac do gina. Co do ciązy- to nie wydaje mi się zeby taki był objaw ( ale tu głowy nie daje) Kaja- ja Ci niestety nie odpowiem, gdyż niestety mnie to pytanie nie dotyczy. Powodzenia w staraniach i nie mysl za bardzo o tym. Postaw na spontanicznośc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika zwariowałaś !!! Tak się forsować - dobra całą resztę zrozumiem, ale te okna !!! na litość boską, oby to było ostatni raz w ciąży !!!!! Kaja - mnie akurat 4 m-ce - życzę ci powodzenia !, Kobitki, uciekam spać - miłych snów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w niedzielny poranek. :) A wiec melduję posłusznie, że standardowo 1 kreska na teście. Ale już chyba przywykłam do tego. A teraz lece na kawe, bo mi sie jeszcze oczy zamykają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu :-( ale nadal trzymam kciuki i przesyłam ciążowe fluidki **************************************************************************** **************************************************************************** **************************************************************************** Dobrze że dzielnie to znosisz. a jak reszta kobitek ?? Śpią jeszcze śpioszki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za fluidki Elff. :) 🌻 Przydadzą się na przyszłośc. :) A ja uciekam do urodzinki i dobrą wyżerkę hihi. Odezwe się najprawdopodobniej jutro. Miłej niedzieli dla Wszystkich. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Monika powinnaś dostać OGROMNE LANIE za te okna i wieszanie firan. Asiu trzymaj się, jesteśmy z tobą, kiedys się uda, NA PEWNO!!!!!!!!!!!!!!! Cześć Elfiku!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu tak mi przykro:( tak liczyłam że chociaż Tobie się udało🌻 Dziewczyny a ze mną dzieją się dziwne żeczy.Pisłam już o czymś różowym a wczoraj wieczorem miałam jekieś brązowe plamienie i nie wiem co to bo na @ za wcześnie:( Brzuch mnie boli i już mnie to wkurza:( Stwierdziłam ostatnio że jak ta seria tabletek mi nie pomoże to powiem ginowi żeby zrobił mi jakieś konkretne badania a nie pakował we mnie tą chemie bo źle się po tym czuję,a jak będzie miał jakiś problem to zmienię lekarza.Mam już dość tego wszystkiego wpiepszam jakieś cholerne tablety i nic ileż można:( Pozdrawiam.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Asieńko! Tak mi przykro. Przecież w końcu musi sie udać a do końca roku zostało troche czasu-ten rok jest płodny, więc wszystkim starającym sie uda!!!!! Nadal mocno trzymam kciuki i przesyłam fluidki ciążowe ***************************************************************************** Ja pospałam dziś do 10:20. Wczoraj cały dzień spędzilismy poza domem na święzym powietrzu, no i podróz samochodem zajęła nam w sumie 4 godziny - nuda! W każdym razie czuję się dobrze. Zaraz wypije kawke i może troche ogarne chałupę. Jak poczytałam wvzoraj o wyczynach Moniki to zachciało mi sie sprzątać;) Wiem, wiem-szalona jestem.Ale czasem lubie polatac ze szmatą. Monika Skarbie! Ty w każdym razie przegięłaś! Ja okien na pewno nie będę była a od dawna słyszałam od starszych członków rodziny,że w ciązy nie można myć okien, bo podnoszenie rąk do góry plus wysiłek są niebezpieczne. Ja zaczęłam dziś 33 tydzien i cieszę się bardzo,żę póki co wszystko przebiega dobrze.Zapisze sie jeszcze do ginki na któregoś października,może dotsanę znowu skierowanie na usg. To takie miłe badanie. Miłej niedzieli Kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie Soul, co z tą kawką ??? ja pijam od czsu do czsu 1 kawkę ale jak patrzy moja koleżanka z pracy na to, to mnie aż wzrokiem mrozi ! że jak tak mogę i w ogóle .... [wyrodna matka jestem ;) ] Pijecie kawkę kobitki w ciąży?? a tak w ogóle [oprócz mycia okien :D] to na co sobie jeszcze pozwalacie czego \"z reguły\" nie wolno ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Elffiku:) Ja kawę pije odkąd mi mdłości przeszły. W dodoatku naturalną i bez mleka najczęściej. Tylko słabą. Wczoraj np wypiłam 2 i tak czasem bywa jak spotykam się ze znajomymi. Ale za to zrezygnowałam z alkoholu i środków przeciwbólowych, a uwierz mi że umierałam na ból głowy. Trwały one dosyc długo. Zajadam mnóstwo słodyczy, pikantne rzeczy i robie wszystko na co mam ochotę. Nie dźwigam cięzkich rzeczy i nie chodze np na koncerty - bo uważam że hałas jest zbyt duży. To tyle. Uważam że jestem w porządku wobec córeczek. Zawsze obiecywałam sobie,że będąc w ciązy rzucę palenie i tak też sie stało. Jestem z siebie dumna. Słowa dotrzymałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do palenia też rzuciłam :-) jak tylko się dowiedziałam a poza tym podobnie jak ty, nie tykam alkoholu, nie biorę żadnych leków (chociaż narazie nic mi nie dolega) i jem to na co mam ochotę czyli tony owoców warzyw na zmianę z mięsem :-) do słodyczy w ogóle mnie nie ciągnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co sie dzieje? Czyzby organizm zbuntował sie przeciwko kawie? Własnie popijam sobie kawke naturalna i z każdym łykiem zgaga mało mi gardła mi nie spali!;( Okropność. Gdzie podziały się wszystkie Kobietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszsytkie kobietki pewnie korzystają z uroków ciepłego weekendu (tak przynajmniej jest w Łodzi ) A co do kawki to własnie - może faktycznie Twój organizm się zbuntował ???? Mój pies doprowadza mnie dzisiaj do szaleństwa - wyje jakby nie wiadomo co się stało - może się zakochał ?? Siedzi z nosem pomiędzy kratkami w bramie i patrzy w jeden punkt i zanosi się jak wilk. Może jakaś suczka tu dzisiaj jest gdzieś obok i dlatego tak mu szajba strzeliła. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starająca29
Chyba tu do Was nie pasuję :( Wszystkie się znacie i w ogóle......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta16
ej starająca nie uciekaj!!!!! ja tu jestem dopiero od tygodnia i choć nie znam jeszcze dobrze dziewczyn - już czuję się jak u siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starająca29
Nie uciekam jeszcze, ale może to jakiś dołek przedmiesiączkowy.. Chociaż mam nadzieję wielką, że @ nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta16
no to trzymaj się tej nadzieji :) a ja teraz robiępyszne sałatki bo wieczorkiem spodziewam się gości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starająca się, nie uciekaj... znamy się ale i z Tobą się poznamy, daj nam szansę :-) Pisz, pytaj, wyżalaj się i raduj z nami :D jak najczęściej. Trzymam kciuki za nieprzyjście @. Może odleci z ptakami do ciełych krajów ? a na wiosnę z ptaszkami przyleci dla ciebie bebe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starająca29
Dzięki za pocieszenie:) Judytko, a jakie robisz sałatki? Może tez kiedyś zrobię. Elff oj chciałabym chciała, ale wiadowo, jak się chce to nie wychodzi. Staram sie nie myśleć o tym tak intensywnie, ale się nie da..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, bo nie pamiętam, a długo sie starasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta16
pyszne - z ryżem, druga z tortelini a tzrecia z serkiem feta:) no i ostatnia z tuńczykiem:) - trochętych gości będzie więc musząmieć co jesć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starająca29
Jakiś czas temu staraliśmy sie przez ok.5 mies, potem przerwa i teraz 1 cykl. Miałam cykle bezowulacyjne, więc teraz mam już przepisane na 2 mies. lek wywołujący owulację. Apetyczne muszą być te sałatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w nidzielę! Asiu, kurcze, przykro mi - tak mocno Cię dopinguje. Ale może coś w tym jest , że jak zajdziemy w ciążę, to wszystkie razem \"długodystansowe\" Starające się. Już niedługo :-) a ja cierpię na ból zęba, dziś mnie złapało. Tzn już wczoraj wieczorem zaczęło, ale myślałam, że poprostu wymarzłam na koncercie Stinga (ale wiało i zimno było, ale koncert fajny :-) ), a jednak nie. Dziś boli, że hej! Jutro gnam do dentysty, mam nadzieję, że nie zacznie mnie jeszcze mocniej boleć i jakoś wysiedzę jutro 8 godzin w pracy. Bo jak mnie mocniej będzie ten ząbisko bolał + @, z bólami, to się chyba przekręcę :-( w każdym razie \"fajnie\" mi się tydzień zacznie :-( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×