Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaska21

cechy facetów które nas kobiety najbardziej kręcą!!!

Polecane posty

ja uwielbiam facetów chłodnych,niedostępnych i tajemniczych a wy kobietki??? 🌼❤️🌼❤️🌼[serce[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość many many many
hahahahahahahahaa buhahahahhahaha..........itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka_22
bogatych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siła...yea
musi być jak ten dąb i nosić mnie na ramieniu...jak piórko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska to co niedostepne przewaznie wszystkich kreci, tak samo jest z facetami, niedostepne laski bardziej ich kreca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska24
sila pieniadze niezaleznosc. chyba kazda to kreci kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana*
Jesli bogaty, to przeważnie bufon (nie ma siły wyjdzie z niego w jakiejś sytuacji). Nie lubie się wstydzić, nawet za bogacza. W moich oczach wcale wtedy nie pieknieją. Wole średno zamożnych. Mniej pokus, mniejsze ryzyko, że woda sodowa udeży panu do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allozaur
pytanie brzmialo jakie cechy ? minelo 5 wpisow i juz wszystko zeszlo na kase i z niektorych kolezanek powychodzilo "drugie Ja" . ehhhh szkoda slów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U facetów lubię, jak mają bzika na punkcie czegos np. piłka nożna, samochody. Zachowują się wtedy jak dzieci. Słodkie. Też kręci mnie, jak koleś ma poczucie humoru i mówi o ważnych sprawach wprost. I zachowuje się jak prawdziwy facet, ale nie jest przy tym wulgarny. A i uwielbiam jak traktuje kobiete jak dame, jakby była wyjątkowa. To dla mnie jest bardzo męskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cenię u facetów poczucie humoru i zaradność życiową. Facet który daje mi poczucie bezpieczeństwa jest największym skarbem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inteligencja na pierwszym miejscu, potem oczytanie i kultura. Oprócz tego poczucie bezpieczeństwa i szczerość. To że ma mnie takrtować wyjątkowo to się rozumie samo przez się;). Chciałam się odnieść do wypowiedzi Grzanki- facet z pasją to nieszczęście. Dla niego mecz lub nowe amortyzatory zawsze na pierwszym miejscu , chyba że ci to odpowiada ,albo masz tą samą pasję to jest OK.:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laVita
a mnie kreca swiry...cala reszta staje sie szybko nudna, haha! (co nie znaczy, ze to co mnie naprawde kreci...cale zycie mnie neci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra tak na serio
to uwielbiam gdy facet umie być szczery, gdy nie jest pozerem, gdy umie mówić o swoich uczuciach, sukcesach, porażkach i słabościach wprost, po ludzku, bez nadymania się i udawania kogoś kim nie jest lubię gdy ma do siebie dystans i umie się z siebie śmiać lubię gdy się mnie nie boi i gdy traktuje mnie na luzie i jak partnera, lubię gdy umie skomplementować z wdziękiem i skrytykować też z wdziękiem;) lubię gdy jest silny i męski lubię gdy mnie lubi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farfalka
Dokładnie w takiej kolejności ;) : 1. Inteligencja (+ kultura, oczytanie, wykształcenie, to chyba jasne) 2. Poczucie humoru (wynika z punktu pierwszego) 3. Umiejętność dania kobiecie poczucia bezpieczeństwa (i wcale nie chodzi o sferę materialną, bo kasa jest mi obojętna. Chcę czuć, że zawsze mogę na niego liczyć, że nigdy mnie nie zostawi, kiedy będę w kłopotach) 4. Czułość (nie mylić z czułostkowością) 5. Pewna dawka szaleństwa (czyli otwartość na świat, gotowość do zmian, nudziarze i maminsynki odpadają) 6. Pasja (niekoniecznie piłka nożna :P Musi mieć się czym zająć, bo ja też mam swoje pasje i chciałabym mieć trochę czasu na zajmowanie się nimi) I jeszcze żeby lubił się całować, przytulać i kochać, żeby się uśmiechał, kiedy na mnie patrzy, żebym zawsze wiedziała, że jestem dla niego najważniejsza... Mrzonki? Mój taki właśnie jest!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka19
A ja najbardziej uwielbiam ciepłych, opiekunczych, i WIERNYCH!!!:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
usmiech, inteligencja, pewien rodzaj wewnetrznego luzu, to ,ze wie czego chce i skutecznie realizuje swoje zamierzenia i jeszcze zeby był podobny do Brucea Willisa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inteligencja i taka ...hm jak to nazwac...\"fikusnosc\", blysk w oku (jakkowiek glupio by to brzmialo), no i opiekunczosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inteligencja. Duuuuze poczucie humoru, moze byc odrobine sarkastyczno-ironiczne. Czulosc. Polaczenie tych trzech cech dziala na mnie najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co wy macie w zamian... skoro on jest taki idealny...??? wymagacie a co potraficie dac od siebie... mam mnóstwo wspaniałąych cech jestm nawet przystojny dla niektórych dziewczyn aż za bardzo... i poznałem kilka dziwczyn w życiu i żadna nie okazała się byc warta tego by ją kochać tylko jedna... i ona ciągle się bała ze nie jest dla mnei zbyt dobra...i co z tego kurwa jest... pieprzycie takie bzdury...że powinien byc mądy inteligentny bogaty czułyi jecze jak powymyslam wszystkie dobre cechy ... boże kiedy czasmi sobie słucham jak panny wymyślają jaki to on powinien byc... mężczyzna nastawiony jest na to żeby dwać...jesli tak nie jest to jest tylko facetem i nie warto sięnim intesować... ale powtórze moje pytanie...co wy macie w zamian...? czułość...nie te czasy.. wiernośc??? żart wsparcie dla partnera....bez komentowania tego tematu... co wy macie w zamian... bo jak do tej pory to mam wrażenie że potraficie tylko odbierac marzenia... ale się nie poddam...znajdę taką któą będzie możan kochac tylko po to by kochać... z taką dla której uczucia czyny i słowa będą się naturalnie rodzić... i nic nie bedzie na siłe... z taką która nie będzie wymagać więcej niż można dać... taką dla której przytulenie się i pocałowanie nie będzie tylko drogą do tego by więzić... inetligentny mężczyzna to dla wielu kobiet próg nie do przeskoczenia... taką która zabierze wszystkie troski tylko przez spojrzenie w moje oczy... nie cierpię was wy głupie baby!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×