Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak

do facetów, których dziewczyny mają małe piersi!

Polecane posty

Gość o mamooo
od hormonów "rosną" piersi - fakt, ale tylko w czasie łykania tabletek... za to niestety, na trwałe rośnie talia! uważajcie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehhe
wspomniany lek diane 35 to tez hormony i od nich rosnie wszystko i nie na chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 16
zaczynacie już denerwować !!! ja mam mały i nie zawsze się podoba mam jak mam i musze z tym żyć a te lale co mają duży niech się przymkną bo to nie o nich mowa!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takapani
Ludzie!! ja mam dopiero prawie 16 lat jeszce nie mysle o sexie!!!! Zreszta jesli chlopak tego nie akceptuje to niech spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75A/70B
mam 26 lat...i jakos nigdy specjalnie sie nie przejmowalam tym jakie mam piersi...az do teraz kiedy moj nowy facet zaczal mnie napawac kompleksami z tego powodu! wszedzie tylko patrze na laski i widze, ze kazda ma wieksze ode mnie. Precz z facetami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malusie cycusiee
Tez mam malutkie piersi, małe sutki. Kształt mają bardzo ładny, ale... mogłoby tam być więcej tłuszczu :P Moj facet je uwielbia, mówi że są pikne, idealne. I mu nawet wierzę , ale to i tak nie zmienia faktu, że chciałabym poczuć sie komfortowo we własnym ciele. Marzeniem jest chodzic bez stanika ( a tak lubie... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 75A i moje piersi sa idealnie do ręki marzą mi się większe ale pocieszam się tym co mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly biust jest ladny, tez taki mam (jak wiekszosc was tutaj), moj facet je bardzo lubi ale wyskoczyl kiedys z tym ze fajnie by bylo jak bym miala silicony bo one fajnie stoja itp wybilam mu to szybko z glowy, opowiedzialam jakie moga byc powiklania po takim czymś... moze jak kiedys bede stara, brzydka i bede miala kupe kasy to sie zdecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia.ireth
75B to jest mój rozmiar i nigdy w życiu nie zamieniłabym go na sztuczne silikony :) Czuję się bardzo sexy w swoim ciele. a widzicie dziewczynki, jednak laska z 75B również może czuć się sexy, a co za tym idzie? Zwiększona pewność siebie, poprawa nastroju, dużo uśmiechu i na to faceci lecą ;) Co chwilę któryś się za mną obejrzy, a takie panienki z dużycmi cycami, to pewnie miewają poczucie dyskomfortu np. uprawianie sportu już jest problemem, sport to zdrowie, dbać o sylwetkę trzeba przez całe życie, a cycate panie kiedyś na dojrzałe lata , będą grubymi kobyłami z obwisłym biustem ;) bez obrazy... tylko ja po prostu jestem szczera i pisze co wiem ;D a na wielkie cycki to lecą chłopcy przed mutacją no i troszkę po ;) dojrzali mężczyźni wiedzą że nie cycki są najważniejsze i pomimo tego że mały biust dla mnie = sexy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala12345
Mam 75B, i mam faceta. Czuje się sexy.. On je uwielbia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małeteżmam
Mam wg tych ogolnie przyjetych wymiarow 70A. Przed okresem sie ładnie powiekszaja ale brzuch razem z nimi wiec juz wole te mniejsze i płaski brzuch, ale nie o tym chcialam pisac... 1) moj chlopak cisnie kit, ze mu sie moje piersi (?) podobaja. To nieprawda, bo ZA KAŻDYM RAZEM gdy na ulicy zauważy dobrze wyposażoną komentuje: cyc konkretny itp., ja musze tego chamstwa słuchać. 2)strój kąpielowy typu monokini - zarezerwowany TYLKO I WYLĄCZNIE dla małych biustow i plaskich brzuchów. Jest megaseksowwny, zwraca uwage jest ogolnie boski, ja juz taki mam ;D 3)kiedys przeczytalam w gazecie jakis facet odpisywał babce na list. Ona napisala ze jej strasznie przykro jak jej men oglada sie za duzymi biustami a ona sama dosc plaska. Że on tez sie oglada sie za porshe, ale za nic by nie wymienił swojego golfa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolrob
Ja osobiście lubię piersi małe. Duże też są fajne ale gdy taka kobieta jest starsza wyglądają fatalnie. Małe piersi są super gdy się je dotyka są jędrne niż te oklapłe duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięny i wielki
Ja uwielbiam małe 70A i mniejsze, a do tego dziewczyna musi być chuda. Jak chce ze mna kochac sie to musi wygolić cipke, bo wtedy jest najbardziej podniecająca. Ja teraz takiej szukam w okolicach warszawy, jak by któras chciała to piszcie, moge wysłać zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edziunio
A moja żona ma malutkie piersi które są boskie i to ona nie chce mi ich pokazywać czemu skoro je uwielbianm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małe mam.........
i chciałabym mieć ciut większe. ale dzięki mojemu facetowi czuję się seksowna, bo on je naprawdę uwielbia. ciągle by je pieścił, dotykał, całował. Nie udaje, widać, że mu się naprawdę podobają. Zawsze powtarza, że są idealne, bo mieszczą się w dłoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cikawaa
ja tez mam male cycki i nawet kiedys wychodzilam z autbusu ze swoim facetem a jakis dziadek do niego: jak dal mnie to ma cycki za male a moj: jak dla mnie to ma w sam raz. Dobrze, ze tego nie slyszalam od poczatku, bo bym dziada jebnela w ta pomarszczona morde!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienka 28
moj kiedys cos gadal ze male a mialam 75D teraz po dziecku mam 75Eczasmi F i teraz jest juz zadowolony ja zreszta tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebrzydka20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebrzydka20
też mam powiedzmy jakieś A i się ostatnio ostro przyłamałam,szczególnie, że miałam wcześniej takie dobre B, ale trochę ciała zrzuciłam i jest jak jest. Stwierdziłam, że narazie i tak nic nie zmienię. Teraz jestem solo, ale kiedy jestem na imprezie,to często jakiś koleś się przybłąka i prawda jest taka że rozmiar stanika nie jest wtedy najważniejszy, tylko to jak się wygląda. Laski, nie ma na świecie ideałów i musimy się z tym pogodzić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu to samooooooooooooo
macie zle podobierane staniki, wszystkie nosza 75b, a tak naprawde 75b ma 0,5% kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88Czarnuleczka
Mam małe piersi, które stanowią dla mnie spory kompleks. Zawsze chciałam mieć duże cycki. Nie dawno zaczęłam chodzić z chłopakiem dla ktorego moje piersi są wymarzone. :) Ciągle mi powtarza, że są dla niego idealne z czego bardzo się ciesze i nawet zaczęłam je lubieć :) Jego poprzednia dziewczyna miała duże piersi i nie za bardzo chciałam mu wierzyć, że jest pod wrażeniem moich małych, ale widzę że mu sie podobaja i wierze mu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm... żal
\" pięny i wielki Ja uwielbiam małe 70A i mniejsze, a do tego dziewczyna musi być chuda. Jak chce ze mna kochac sie to musi wygolić c*pke, bo wtedy jest najbardziej podniecająca. Ja teraz takiej szukam w okolicach warszawy, jak by któras chciała to piszcie, moge wysłać zdjęcia.\" DO pięny i wielki ---> czego zdjęcia chcesz wysłać? :) :P:P:P ahhahahahhahahaahhahahahhaahahahahhahahahahah przepraszam jestem zboczona. Jak chcesz to wyslij. nikt ci nie broni hahahahaha :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppqqqqq
moja dziewczyna tez nie ma zaduzych ale mimo wszystko bardzo mnie one pociagaja. Owsze jak u niektorych sa bardzo male, prawie plaskie, to moze niezbyt fajnie to wyglada, ale jak chociaz troche sa wieksze niz u przecietnego faceta to juz jakos to wyglada i np. piersi u mojej dziewczyny moga spokojnie konkurowac z wiekszymi jesli chodzi o atrakyjnosc, bo poza wilkosia licza sie jeszcze ksztalty, niektore moga miec wielkie a np. obwisle albo jakies nieforemne, malojedrne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek_garbus
Estetycznie: Małe piersi są przede wszystkim antygrawitacyjne i jędrne, przez to po zdjęciu stanika wyglądają jeszcze piękniej. Duże piersi może i wyglądają imponująco ale tylko do momentu wyłuskania ich ze staniczka, wtedy i masa bierze górę a raczej dół bo zaczynają wisieć. Jeśli dziewczyna o dużych piersiach jeszcze nie ma problemu z obwisłym biustem to już niedługo będzie go mieć. Praktycznie: Dziewczyny o pięknym sterczącym małym biuściku 70A - 75B są przeważnie bardziej wysportowane, zgrabniejsze, mają lepszą kondycję a przez to są aktywniejsze w łóżku bo nie przeszkadzają im wielkie obwisłe ciężkie cycki. Optycznie: Dziewczyna o małych piersiach bez stanika wygląda bardziej sexy, zarówno na plaży topless jak i na ulicy gdy sutki przebijają się przez bluzeczkę. Naukowo: Piersi kobiet bez względu na ich rozmiar zawierają tyle samo receptorów dotykowych rozmieszczonych na całej ich powierzchni, przez to małych piersiach są one znacznie bardziej zagęszczone niż na wielkich. Znaczy to że małe piersi są o wiele bardziej wrażliwe na pieszczoty a dotyk sprawia więcej przyjemności ich posiadaczce. Socjologicznie: Kult dużych piersi został stworzony przez kobiety o wielkich obwisłych cyckach jako wynik zazdrości i niedopieszczenia:P Historycznie: Czy którakolwiek bogini lub nimfa przedstawiona w sztuce miała wielkie cycki?? NIE Małe piersi były symbolem kobiecej boskości i boskiej kobiecości. Skojarzeniowo: Małe piersi kojarzą mi się z seksem a duże z dojeniem krowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo jarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... Jarek do swoich poglądów dorobił całą filozofię :D Mi się podobają takie, które dobrze leżą w dłoni. I najważniejsze - są widoczne, a nie takie, że musze się domyslać ich istnienia :O Bez żadnej filozofii. Olbrzymie też mi się nie podobają, mimo braku skojarzeń z krową - może dlatego, że ja krowę widziałem. I też bez filozofii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wegorza_woda
Witam. Jedno mnie zastanawia. Widzę, że niektórzy (zwłaszcza niektóre Panie) napisały w tym temacie, że nie mają dużych piersi, a ich parnerzy nabawają je kompleksami, albo też akceptowali do jakiegoś czasu. Ja jako facet, uważam, że nie żyjemy w arabii saudyjskiej, gdzie kobiety chodzą zakrytę kotarami (kolokwializm, ale oddaję sprawę). Każdy widzi jakie dziewczyna ma piersi, zanim, że tak napiszę, dziewczyna się rozbierzę albo zostanie rozebrana. Facet widzi dziewczynę i powininna mu się podobać jaka by nie była, jeżeli coś kombinuję, a jeżeli to jednaj nie ideał, to przecież dziewczyn jest z 2 miliardy do flirtowania, więc po co się pchać z butami w czyjeś życie? Odnośnie Piersi. Różni ludzie patrzą na różne części ciała inaczej. Dla mnie najważniejsza jest i zawsze byłą twarz. Potem aparycja, uśmiech kontaktowość, seksapil. Nie jeden raz kochałem się w dziewcznie, która nigdy bym nie pomyślał, że jest w moim typie, sle miała to coś w sobie. Kilka dni temu poznałem dziewczyne, która wg. jest numer 1. W życiu nie widziałęm tak ładnej jak ona. Znajomi mówią, że nie jest zbyt urodziwa. Piersi praktycznie nie ma, ale tak bardzo podoba mi się, że to jest też urokliwe. nie dbam o zdanie kumpli, a oni wiedzą o tym, tak samo jak oni nie dbają o moje, każdy ma własny gust. Dziewczyna widać, że ma kompleks też duży, jest nieśmiała, i jak jej mówiłem, że jest tak śliczna jak nie mogłęm sobie nawet wyobraźić, to byłą bardzo zawstydzona i zadowolona. Wszedłem tutaj na forum, bo chciałem przeczytać co czują, co myślą dziewczyny z małymi piersiami, aby być bardziej świadomym. Oczywiscie nawet nie dowiem się małej namiastki, ale żadna wiedza nie szkodzi. No i małe piersi zdrowe dla kręgosłupa. W każdym razie, nie liczą się małe piersi a seksapil, który kształtujecie swoim zachowaniem. Myślcie sobie że jesteś sexy, i zachowujcię się tak, a będzie dobrze. Jak zachowujecie sie jak zakomleksione dziewczyny, to brakuje wam pewnosci siebie i tracicie na atrakcyjnoci;-) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek_garbus
Tylko czy ta krowa którą widziałeś miała stanik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×