Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak

do facetów, których dziewczyny mają małe piersi!

Polecane posty

Gość mika11111
co sie je zeby zmalaly piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samanta4
prosze o szczere odpowiedzi!!! faceci sa wzrokowcami. jezeli dziewczyna nosi usztywniajace staniki (dla akceptacji samej siebie zeby chociaz w bluzce wygladac kobieco) a tak naprawde jej biust ma raptem 5cm :( i jej facet mysli ze "cos tam jest" i nagle w intymnej sytuacji zorientuje sie jaka jest prawda, jaka bedzie jego reakcja? jak myslicie? moze gdy sie dowie o "bezbiuscie" to zostawi taka lase? a moze to dziewczyna powinna zerwac z nim zanim dojdzie do zblizenia? przynajmniej koles poszuka sobie nowej milosci i chociaz on bedzie szczesliwy.. bo prawda jest taka ze partnerzy musza siebie pociagac, inaczej zwiazek nie ma szans na przetrwanie... a czy 5cm moze KOGOKOLWIEK pociagac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola2505
moim zdaniem powinnysmy zaczekac z inicjacja do momentu az nie bedziemy pewne ze facetowi na nas zalezy. prawda jest taka ze jesli facet pokocha dziewczyne taka jaka jest czyli jej charakter, styl ipt to nawet brak piersi zaakceptuje. ja osobiscie polecam przybranie na wadze bo wraz ze wzrostem tkanki tluszczowej rosna piersi. sama sie o tym przekonalam bo przez zime przybylo mi pare kilo i biuscik tez mi sie powiekszyl. do tego nosze push-up i efekt jest zdumiewajacy :) naprawde dziewczyny polecam wam . sprobowac nie zaszkodzi a pomoc moze :) pozdrawiam wszystkie bezbiusciaste ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kariokaa 2
Masz rację . Rozbierana randka ujawni brak biustu. ale co jeśli kobietka ma inne zalety , potrafi rozbudzić faceta , porusza się prowokujaco . Jest idealna w seksie . Tylko mhm ten malutki biust .Poznałam faceta , który okazało się lubi dduże biusty . Myślał ,że mam ok. bo nosiłam push-ap. więc zaczęłam się obawiać intymnej sytuacji . Kiedy do niej doszło , sam rozpiął mi stanik i niestety ,,,moje małe walory chyba go rozczarowały . Ale i on nie wykazał się ,,,niestety . Jego penis był mały i facetmiał niepełny wzwód !!! moje wysiłki na nic się nie zdały . Czy to mój mały biust tak źżle na niego podziałał? Nawet mój kunszt w miłości francuskiej i różne pozycje , nie wzbudziły w nim kolejnego pożądania!!! Więc czy wszyscy panowie oceniaja kobiety przez pryzmat biustu , czy moze powinni przez pryzmat talentu w kochaniu się ? ,,,,;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kariokaa 2
Masz rację , ale kiedy przytyłam , powiększył się o rozmiar nie tylko biust ,,,ale i brzuch i uda ,,, Masakra . I znów schudłam do rozmiaru 36 , zeby móc nosic rurki i mieć fajna figurkę . a biust , moze komuś innemu sie spodoba . Dla innych wcześniej nie sanowił problemu . Tylko dla tego faceta . Ządał wiele a sam nie popisał się niczym ,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 0 obdarzona
DO: wiola2505 (wiola2505@interia.pl) Koleżanko powiem Ci, że ja też sporo przytyłam przez zimę - ważyłam 70kg i wszystko poszło mi w brzuch masakra!! teraz udało mi się schudnąć do 65 ale brzuch pozostał :( a piersi nawet nie drgnęły :( uważam, że będę miała piersi tylko jak będę karmiła swoje dziecko - lecz później zapewne wchłonie je i będą wklęsłe :( zaczyna się lato a o bikini mogę pomarzyć :( jak ja bym chciała mieć małe piersi -małe ale je mieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola2505
ja tez moge zapomniec o bikini ale jakos sie tym nie przejmuje.ciesze sie ze chociaz pomimo tego ze przytylam chociaz w minimalnym stopniu urusl mi biust bo podnioslo to moja samoocene. ale nie zostaje nam nic innego jak pogodzic sie z nasz budowa. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
To ja juz wole byc szczupła bez cyckow niz gruba ale z cyckami ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samanta4
Drogie Dziewczyny!!!!! trzeba poznac prawde- wlasnie wrocilam od ginekologa. bylam u niego bo naczytalam sie w necie o roznych kremach z estrogenami, ze one niby maja spowodowac powiekszenie piersi. i co mi lekarz powiedzial?? prawie sie smiac zaczal, powiedzial ze takie kremy nic nie dadza, bo gdyby tak naprawde dzialaly to wszystkie kobiety by je uzywaly i nie bylo by zadnych operacji plastycznych. powiedzial ze JEDYNA mozliwoscia powiekszenia piersi jest wlasnie operacja. i zaczal mnie pocieszac ze jak bede w ciazy to MOZE wtedy piersi urosna. nawet zaczal mowic ze niektorzy faceci lubia male piersi wiec mam sie nie przejmowac. ale ja nie potrafie sie tym nie przejmowac. albo uzbieram kase i za 20lat bedzie mnie stac na operacje albo do konca zycia zostane sama, bez dziecka i faceta, bo NIGDY sie przed zadnym nie rozbiore, za bardzo sie wstydze. jestem zalamana. wizyta u lekarza byla dla mnie ostatnia deska ratunku, a teraz jestem zalamana. nie zaakceptuje siebie, nie potrafie....... i nie wierzcie w zadne "cudowne" srodki, to wszystko jest zwykla reklama, majaca na celu wyciagniecie od nas pieniedzy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola2505
do kaskaaaaaaaaaaaaaaaaaa: nie jestem gruba. przytylam tylko kilka kilogramow i wygladam tak samo jak zawsze. a poza tym dziewczyny to jest tak ze jesli dziewczyny sa chude to pasuja do nich male piersi a jesli sa grube to pasuja do nich duze piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczekpasiaczek
Coś powiem Wam Kobiety z małymi piersiami. Moja dziewczyna ma malutkie piersi, właściwie piegi, lecz lubię je lizać etc.. oczywiście jak widzę laskę z fajnymi balonikami to oglądam się z zazdrością, ale moja była miała średni biust z tym że wisiał, jak... ;/// Dlatego wolę aby były małe a jędrne niż duże a naciągnięte jak "wymiona" (sorki za porównanie). Pozdrawiam Kobietki z małym.. Jesteście seksi! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra malutka
Dziewczyny co wy piszecie.. wy piszac ze macie małe nawet nie wiecie jak wam dobrze ze nie macie takich jak ja. Nie dosc ze male to dwa ze pod pachami a trzy ze wcaaale nie sa takie jedrne ... i co wy na to ????? tylko sznur i na strych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra malutka
aha dodam ze cała jestem chuda jak patyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra malutka
aha a na dodatek nie mam nawet strychu :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Y. - 15
NIe mam nic do małych piersi, Ale wole kiedy jest dekolt ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. mając mały biust możesz nosić opięte bluzeczki bez stanika. powalający widok ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Panie jeżeli macie odpowiednie umiejętności to male piersi nie ma ją znaczenia :P Ja np mam małe, ale wiem co kręci mojego faceta. Wystarczy, że dotknę go w odpowiedni sposób, a on odlatuje. :D Więc głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Y. - 15- na moje oko to na zdjęciu laska ma rozmiar B i wcale nie są małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Y. - 15- na moje oko to na zdjęciu laska ma rozmiar B i wcale nie są małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 0 obdarzona
tak dziewczyny pocieszajmy się bo tylko to nam zostało :( nośmy dekolty i niech wszyscy się z nas śmieją !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sejtan
Mam 15,5 lat i mam 75B, a na dodatek jestem chuda :P Jestem w takim wieku, że piersi mi jeszcze rosną... ale boję się, że w przyszłości będę chuda z wielkimi cycami :( Jestem zazdrosna o inne dziewczyny, nie podobam się sobie przez co mam kompleksy :( Jedyne co kocham, to moje włosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OMG laski ale Wy naprawde sie dolujecie za bardzo tak malo istotna rzecza jak cycki! Zwlaszcza Polki maja to do siebie ze chca byc perfekt - wiem dlaczego. Bo polacy niestety za wiele wymagaja. Sami (tu oczywiscie uogolniam, nie wszyscy sa tacy poje**ni!) maja niewiele do zaoferowania (niski wzrost, male ptaszki, malo kasy,calkowity BRAK urody, etc.) ale poprzeczke dla kobiet stawiaja wysoko, o bardzo wysoko! Za granica tak nie jest, tu kobieta jest KOBIETA i czy ma cycki jak dwa kapsle czy wielkie balony to nie gra roli. Dlatego Polki z taka latwoscia adaptuja sie w nowych warunkach, zakladaja rodziny, bo nikt nie patrzy na nie przez pryzmat cyckow! To jest jakis absurd ta typowo polska krytyka cyckow czy figury. Lubisz duze balony koles? To szukaj baby z takimi a nie krytykuj tych co maja male. Albo do chirurga plastycznego won! Zrob se 75 F!! :P Babki na jaka cholere sie tak dolujecie?? Nie ma sensu wgapiac sie we wlasne cycki i upatrywac w nich zla calego swiata! Kolesi ktorzy tylko probuja Wam cos zarzucic w tym temacie spuszczajcie w klozecie, nie warto takim poswiecac ani jednej chwili! Pamietajcie ze krytykuja slabi i tylko tacy. Szukaja ofiar w Was bo sa oblesnymi i obrzydliwymi slabeuszami ktorzy znecaja sie nad wrazliwymi i pelnymi kompleksow dziewczynami napawajac sie Waszym cierpieniem! Anegdota: ostatnio na plazy opalala sie jedna laska. Figurka ladna, zadbana, wycwiczona. Wysmarowana smakowicie olejkiem, topless. Wszyscy ale to WSZYSCY faceci sie na nia gapili i komentowali w samych superlatywach. A biuscik skromny, nawet bardzo. Jakies wnioski? Pomyslcie! Zatem skoro natura nie obdarzyla Was obfitym biustem skoncentrujcie sie na swoim tylku, nogach, etc, zacznijcie uprawiac gimnastyke, dbac o cialo i psyche. Nie warto zameczac siebie i innych naokolo problemem z cyckami a warto zainwestowac w sama siebie. Wtedy problem cyckow zaniknie! Wielkie pozdro dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnaaaaaa666
Są wredni faceci, którzy potrafią zdołować mówieniem np. "Patrz... ale decha idzie..." "Z tyłu plecy, z przodu plecy..." Nie jest miło słuchać czegoś takiego, wierzcie mi... (zwracam się tu gł. do facetów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 0 obdarzona
koleżanko wiem co to znaczy, ponieważ przez lata w podstawówce tak na mnie wołali chłopacy - nawet Ci z młodszych klas! miałam tak zryty łeb przez to, że teraz mam skutki niedowartościowania swojej osóbki :( 6, 7, 8 klasa ileż można znieść takich wyzwisk pod swoim adresem????? każdy dostał by na łeb- a jak zaczęłam nosić staniki to dopiero bekę kręcili - Ty deska na co Ci ten stanik skoro masz plecy z każdej strony? i niestety tylko ja z całej klasy - a nawet szkoły podstawowej byłam płaska :( i tak mi zostało :/ nie mogę znaleźć do dziś stanika na to moje ble co - kupuje za duże by chociaż trochę coś odstawało spod bluzki ... 70A z gąbkami - które i tak są za duże :( bo jak zbiorę je do miseczki to pod wpływem chodzenia wypadają i są puste! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaa20
eh ja mam małe cycki,jak leze to juz całkiem,praktycznie jestem plaska,ale przynajmniej kazdy facet podnieca sie moimi sutkami,mówia ze mam zajebiste sutki takie duze i wogole,ze uwielbiaja je ssac,mimo małych cycków jestem zadowolona za mam jakie mam...chociaz te suty mnie ratuja,a ja uwielbiam jak ktos mi je lize mmmm to mnie najbardziej podnieca:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola2505
do jaaa20 bardzo sie ciesze ze nie dolujesz sie z powodu malych cyckow ale nie musisz nam opowiadac na forum co cie podnieca i co z twoimi sutkami robia faceci bo nie wiem jak innych ale mnie to nie interere. pozdro z fartem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×